Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26701) bsh válasza GrandeP (#26700) üzenetére


bsh
őstag

új hűtőkhöz már alaptartozék, de az ilyen régiekhez még nem volt az (mivel még olyan foglalat sem volt...), de a noctuától lehet kérni ingyenesen. küldesz nekik emailben egy lga1155-ös alaplap vásárlását igazoló számlát, és már küldik is postán...

(#26702) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#26700) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:N

Nem, mivel alapesetben nem jár hozzá az NM-i3 lefogató, azt külön kellet megvenni hozzá!
Gyárilag LGA775-ig jó a hűtő, én megvettem (készülve az 1155/i2500k-ra) de végül maradtam AMD-nél.
Nézd csak jobban meg a hirdetésben a linkeket, mindent meg fogsz érteni! :K
A hűtő "utódja" az NH-U12P SE2, ahhoz jár a lefogató, de ez utóbbi jelenleg ~16e. HUF... :Y

bsh: Plusz a hűtőről és a lapról együtt képet... :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26704) bsh válasza M_o_g_y_i (#26702) üzenetére


bsh
őstag

de abban kettő venti van az árban, darabja 3500ft... akik sokallják a noctua árait, azok ezt mindig elfelejtik... plussz nikkelezett is a réz rajta.

(#26705) M_o_g_y_i válasza bsh (#26704) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Amennyiért adom, teljesen reális egy új NH-U12P-hez képest, és második ventit adok én is hozzá igény szerint.
Igaz nem Noctuá-t, de hasonlóan igényes és csendes darab akad itthon (pl. AC PWM-es, Gelid FDB csapágyas). :K
Szerk.: a nikkelezés az pedig jórészt parasztvakítás, egy jobb paszta többet számít, illetve az legalább használ is, nem csak jól mutat a prospektusokban/tesztekben/cikkekben leírva. :DDD
És ez utóbbi amit kifelejtettem, van nekem itthon egy Artic Silver 5 tubus, abból tudok hozzá adni esetleg, ingyen természetesen. :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26706) bsh válasza M_o_g_y_i (#26705) üzenetére


bsh
őstag

a lefogatóért adok egy ezrest :)

(#26707) M_o_g_y_i válasza bsh (#26706) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Legyen inkább kilenc, és adok hozzá ingyen hűtőt is. :DDD
De most komolyan, együtt lenne jó eladni, manapság már az LGA1155 a minimum, amit vesznek Inteles gyerkőcök...
Utána itt marad rajtam a hűtő, oszt' mehet passzívan vele a kis LGA775 Celeron 3300-as kétmagos, mi??? :F

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26708) bsh válasza M_o_g_y_i (#26707) üzenetére


bsh
őstag

akkor miért hirdeted külön...? ahogy érzed. ha meggondolod magad, majd szólj. nekem nem sürgős.

(#26709) M_o_g_y_i válasza bsh (#26708) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Együtt is volt ezelőtt, csak szétszedtem nemrég...
De lehet rossz döntés volt. :DDD
No majd összerakom ismét... :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26710) poffsoft


poffsoft
addikt

hai!
jóvót a 10 éves jublileum :D :D

[ Szerkesztve ]

(#26711) #65675776


#65675776
törölt tag

Megkérnénk mindenkit, hogy a továbbiakban tekintsetek el a 18+-os, vagy azt csak akár közelítő tartalmak linkelésétől, beillesztésétől! Rasszista és hasonló jellegű dolgok detto.

Ez egy általános figyelmeztetés. A továbbiakban az ilyenekért indulásnak hat óra kitiltás jár!

(#26712) Ramius válasza #65675776 (#26711) üzenetére


Ramius
őstag

Hol volt rasszizmus? Vagyis neked mi számít annak?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26713) aXXon válasza #65675776 (#26711) üzenetére


aXXon
senior tag

Rendben, természetesen.

De a kérdést valóban jogosnak érzem, hogy hol volt itt rasszizmus? Hja és akkor mostmár fürdőrucis képek sem mehetnek ki?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26714) #65675776 válasza Ramius (#26712) üzenetére


#65675776
törölt tag

Volt, mindenféle orkokról és négerekről volt szó, nem éppen LotR és semleges hangnemben.

Nők linkelgetésére ott van a Legszebb nők! topic. És attól, hogy fürdőruha van rajta, még nem biztos, hogy nem lesz 18+-os a kép.

[ Szerkesztve ]

(#26715) Ramius válasza #65675776 (#26714) üzenetére


Ramius
őstag

Én az izgő mozgó idióta gifeket tiltanám be, nem a szemet gyönyörködtető néniket :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26716) aXXon válasza #65675776 (#26714) üzenetére


aXXon
senior tag

Értettük mein general, természetesen alávetjük magunkat a diktatúra és az üzemeltetők kérésének és azt hiszem tanult kollégáim és fórumozó társaim nevében is mondhatom, hogy a jövőben igyekszünk majd megfelelni az elvárásoknak és szíves elnézéseteket kérjük, amennyiben olyan tartalmat jelenítettünk meg a topikban, ami sérti a közízlést, az alapelveket, illetve ami esetlegesen rasszista tartalmú lehetett. Többet nem fog előfordulni. :R :R

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26717) #65675776 válasza Ramius (#26715) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem feltétlenül a kinézettel van a baj (ez egyébként is ízlés kérdése), hanem egyszerűen nem itt van a helye.

(#26718) Ramius válasza #65675776 (#26717) üzenetére


Ramius
őstag

Nem értem a lényeget. Ha minden második hsz-ben lenne egy pucsító nő (hozzátenném, nem ilyeneket linkeltek), azt mondom, igazad van. De az a napi 5-6 szerintem elférne itt is.
Vegyünk egy hasonló esetet:
Ha nekem gond van a tápommal, akkor kizárólag a "tápokról alaposan" topicban tehetném fel a kérdésem, mert oda való? Mi van, ha én kizárólag az itt előforduló emberek véleményére vagyok kíváncsi, akiket nem mellesleg személyesen ismerek? Ez nálam nagy előny.

Egy adok-veszek-beszélgetek topicban szerintem ez még bőven elfér.

[ Szerkesztve ]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26719) #65675776 válasza Ramius (#26718) üzenetére


#65675776
törölt tag

A PH! és vidéke továbbra is szakmai oldal és fórum alapvetően. Mindössze csak ennyi a lényeg.

(#26720) akom


akom
senior tag

(#26721) vikcsi válasza vikcsi (#26691) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Elkelt.

mod: ejha, ez durva, most olvasom a fentieket... járok másik totyikba is, de úgy tűnik ez a legmenőbb, hisz ott frankón cicivillantós, meg puncis képek mennek, de még nem írt be senki sem :U és persze sűrűbben, mint itt :K
Nem mintha zavarna... habár ez lokál topik, nem szakmai :U de mercivel se csak a királyok járnak, hanem na, ... hát mások is.
De persze nem lesz 18 karikás kép, eddig se, ezentúl sem :K :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#26722) Ramius válasza #65675776 (#26719) üzenetére


Ramius
őstag

Bár ez csak egy fél válasz volt, részemről ennyi... :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26723) vikcsi válasza #65675776 (#26719) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Nah jó, akkor most nem értem. Én 18-as képet még tuti nem linkeltem, utóbbi hölgyemény is fel volt öltözve, talán még dekoltázsa sem volt.... viszont visszamenőleg minden linkelt lányos képet töröltél? :F Szóval akkor egyáltalán nem linkelhetünk csajokat? Mert akkor ezt kellene írni, nem azt, hogy csak 18-ast nem. szerintem. :U Meg lehet át kellene nevezni, hogy ezekben a loká topikokban is inkább szakmai dolgok felé terelődjünk:F Az igaz, hogy sok csaj volt erre, de máshol meg durván ruha nélküliek vannak s ott még nem láttam moderációt azokra, pedig olyanokat már tényleg nem kellett volna szerintem se :K Tényleg nem kötözködni akarok... de ha szabad kép nyilvánítás nincs, akkor szabad vélemény nyilvánítás hátha lehet egy adok veszek beszélgetek topikban :R

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#26724) #65675776 válasza vikcsi (#26723) üzenetére


#65675776
törölt tag

Rossz megfigyelő vagy, nem egy lányos kép bent maradt.

A lokál topicok közül tipikusan azok vannak érdemben moderálva, amelyekben helyi érintettség miatt rendszeresen jár legalább egy moderátor. Most egy modkeres kérés miatt jártam erre. Egyébként az, hogy nem jár erre mod, nem azt jelenti, hogy bármit lehet. Nemrégiben Aprón is belefutottunk pár érdekes topicba (azokat aranyköpéses hsz buktatta le).

Egyébként ki mondta, hogy PH!-n demokrácia és szólásszabadság van? Az Alapelvekben határozottan le van írva mit lehet, és mit nem. Hiányosságok vannak persze, de azokat előbb-utóbb pótoljuk.

Azt mondjuk nem értem miért vette mindenki magára ezt az egészet. Pontosabban akik eddig szót emeltek, azok totál érintetlenek az ügyben...

[ Szerkesztve ]

(#26725) daninet válasza #65675776 (#26724) üzenetére


daninet
veterán

az utolsó állításra válasz: azért veszi mindenki magára, még aki nem is érintett, mert mindenki ismer mindenkit. kis város ez a milyenek, tele perverz emberekkel :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26726) GrandeP válasza #65675776 (#26711) üzenetére


GrandeP
őstag

Na bammeg, egy troll?! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26728) GrandeP válasza Kalandor (#26727) üzenetére


GrandeP
őstag

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26730) GrandeP válasza Kalandor (#26729) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem, ez azt jelenti h

"Ffffuuu uuuuu olyan meleg van, h összenőtt a szemöldököm és ásítani is nehezemre esik"

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26732) GrandeP válasza Kalandor (#26731) üzenetére


GrandeP
őstag

Azt nem, és a te a láttad -e az Egy bogár életét?!
Ha igen, abban meg volt egy ilyen sok a hangya és a szöcskék hasonlat.... de lehet h a Z hangya volt az..

szerk: igen a bogaras volt az.[link]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26733) tibibi válasza GrandeP (#26732) üzenetére


tibibi
őstag

na mivan mindenkit bannoltak :Y :DDD

(#26734) GrandeP válasza tibibi (#26733) üzenetére


GrandeP
őstag

Sztem csak nézik a mesét... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26735) GrandeP


GrandeP
őstag

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26736) Szlovi válasza GrandeP (#26735) üzenetére


Szlovi
aktív tag

:C :K

(#26737) God Vazzeg válasza GrandeP (#26735) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y :DDD

(#26738) GrandeP


GrandeP
őstag

Robogót szerelnek az utcában, két 10 éves forma gyerek.... kimenjek pofán verni őket?!

whááááám-whááááááááááááááááámmmmm, whááááááááááááámmmmmmmmmmmáááááááámmmmmmmmmmmmmm....

vasárnap délben "ezt ke csinánie?!" :W :F :W

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26739) aXXon válasza GrandeP (#26738) üzenetére


aXXon
senior tag

Most szerelik, vagy bőgetik? Menj ki, verd pofán őket, majd három perc alatt állítsd be a kompressziót, rakd nekik össze azt a fost, aztán tűzés delelni :DDD ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26740) alázógyík válasza Kalandor (#26731) üzenetére


alázógyík
őstag

Most egyébként mi is lett a gond már megint?

Évente mindig el kell játszani a most beszigorítunk nekik dolgot?! :U

(#26741) alázógyík válasza GrandeP (#26735) üzenetére


alázógyík
őstag

Igaz PS mester vagy! :R :K ;]

(#26742) GrandeP válasza aXXon (#26739) üzenetére


GrandeP
őstag

Sztem aztnézik h ki lesz az első aki szól nekik... azthizsem én voltam... :DDD

Kedves voltam, ("légyszi halkabban") de már télleg kikészített, így is 20 percig türelmes voltam...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26743) Steve1979 válasza GrandeP (#26732) üzenetére


Steve1979
csendes tag

:DDD

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#26744) aXXon válasza alázógyík (#26740) üzenetére


aXXon
senior tag

Az hagyján, Teebee még bannolva is volt az éjjel 6 órára :DDD A miért moderáltuk topik szerint rasszizmusért :Y

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26745) GrandeP válasza aXXon (#26744) üzenetére


GrandeP
őstag

Igen, Teebee nekem is mondta sokszor h ő a nőket szereti, ezért szokott , többek között, ő is, női képeket belinkelni, azt meg ugye mostantól nem szabad, mert sérti a b..ikat!? ;]

Télleg, csak a nőiképek a tilosak... ;]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26746) alázógyík válasza GrandeP (#26745) üzenetére


alázógyík
őstag

Végre egy saját kép. :DDD

TeeBee meg rasszista? :Y :DDD

(#26747) akos90 válasza GrandeP (#26745) üzenetére


akos90
tag

Nem tudtátok, hogy már nem az a menő hogy megy kocsi a garázsba, hanem a kocsi megy a kocsi mellet lévő csokiraktárba ;]

[ Szerkesztve ]

(#26748) aXXon válasza GrandeP (#26745) üzenetére


aXXon
senior tag

Mikor növesztettél bajuszt bakker? :DDD ;] :P

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26749) vikcsi válasza aXXon (#26744) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Nah ha ezt megtaláltad, akkor azt is keresd már meg pls, h kinek nem tetszettek a csajok...én nem találtam :F
Nah még legurítok egy sört és megyünk fürdeni... egész jó idő van Gyulán :K

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#26750) aXXon válasza vikcsi (#26749) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát mogyi kérte a 703-as hsz. törlését (gondolom duplázott, vagy valami) aztán gondolom így kerültünk a fokozott figyelem alá :F

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.