Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Ivanh


Ivanh
tag

hé káosz kolléga... ebben a topikban zajlik néha eladás-vétel is.? :F ., mert néha nem tom jó helyen keresgélek-e... :(
nem kéne nyitni vlmi csevegős topikot, ahol unalmatokban ki tudjátok élni magatokat...? :F
persze nem erőszak, csak kérdezem... :K

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#4302) greatchaos válasza Ivanh (#4301) üzenetére


greatchaos
addikt

mostanság mindenki eladta a lelkét, és már cask a beszélőkéje van meg ;]

(#4303) george11 válasza Ivanh (#4301) üzenetére


george11
senior tag

Nézd már meg a topic címét, ha nem esik nehezedre :R
Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4304) fero02 válasza greatchaos (#4299) üzenetére


fero02
veterán

Vasárnap délután-estefele...asszem kivitelezhető lesz. Addig majd egyeztetünk még.

Ivanh: ha vmi nem tetszik: VISZLÁT! ;] ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4305) Ivanh válasza fero02 (#4304) üzenetére


Ivanh
tag

fero..: nem tetszik... viszlát. ;)

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#4306) fero02 válasza Ivanh (#4305) üzenetére


fero02
veterán

Indulhatsz Isten áldásával! ;] :DDD

Grét: azé egy kb-üli időpontot kérdezhetnél a haverodtól, h mégis mi lenne az az időintervallum, ami neki jó lenne. ;)

george11: Van egy eladó S3 Trio 3D-2X 8Mb AGP-s videókártyám eladó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4307) george11 válasza Ivanh (#4305) üzenetére


george11
senior tag

Miért mi a baj azzal, hogy beszélgetés is van? :F
Jobb lenne, ha pangana a topic hetekig, amíg valakinek akad egy eladó S3trio VGA-ja? :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4308) greatchaos válasza fero02 (#4306) üzenetére


greatchaos
addikt

természetesen értesítelek!

george11: nekem s3 trio64 1megás pci karim van eladó:D

[ Szerkesztve ]

(#4309) george11 válasza greatchaos (#4308) üzenetére


george11
senior tag

Ez nem volt kérdés, neked mindig van valami veterán VGA-d :D
Szeritem ne add el még pár évig, és aztán aranyárban el lehet adni, mint kuriózum :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4310) Ivanh


Ivanh
tag

nézd, én vásárolni járok ide.
ezt már jópáran igazolhatják.
nem provokálni akarok, csak néha "oly hosszan zajlik a csevely" , hogy kezdem érezni, hogy "fürdőskurvák nem csicseregnek ennyit...
mielőtt mindenki nekem ugrana..nem lehetne valami konszolidáltabb megoldást találni a sok "duma átlépésére...?
:F

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#4311) george11 válasza Ivanh (#4310) üzenetére


george11
senior tag

Ha csak vásárolni jársz ide, akkor mi lenne, ha:

1: használnád a keresőt
2: ott vannak az apróhidetések

Ez egy közösség, nem csak adokveszek topic. ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4312) greatchaos válasza george11 (#4309) üzenetére


greatchaos
addikt

úgy néz ki, holnap megint érkeznek kincsek (ígértek voodoo rush-t, én diamond vipereket is)

(#4313) tibibi


tibibi
őstag

[link] ezt próbáltátok már? :K

(#4314) tibibi válasza Ivanh (#4310) üzenetére


tibibi
őstag

de nézegesd a topikot sürübben ;]

(#4315) Kloss válasza george11 (#4311) üzenetére


Kloss
őstag

Figyelj, most nem azé', de tényleg te vagy a hibás!
Folyton teleírogatod a topicot mindenféle viccekkel, meg linkelsz ilyen olyan képeket, videókat, hogy az ember hülyére röhögi magát, aztán nem tudok én se vásárolni semmit már jó ideje! :DDD
Megnézem a topicot, jót röhögök egy-egy beszóláson, aztán már el is felejtettem miért is néztem be! :D Ja, vagy azért olvasgatok itt, mert jó a hangulat a topicban? Akkó' bocs, nem szótam! :R

Szerk: a sok duma átlépése a Page UP és a Page Down gombokkal történhet... :DD

[ Szerkesztve ]

(#4316) george11 válasza tibibi (#4313) üzenetére


george11
senior tag

Igen, meg is van, nagyon király :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4317) Kloss válasza tibibi (#4313) üzenetére


Kloss
őstag

Ez nekem túl bonyolult lenne... :D

(#4318) george11 válasza Kloss (#4315) üzenetére


george11
senior tag

Végre egy tanult ember :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4319) Ivanh válasza george11 (#4311) üzenetére


Ivanh
tag

tudod mit ...ezt elnézem neked, mert kedvellek... :K
no nem az itt kifejtett tevékenységed miatt.... :(
köszönöm ,hogy felhívtad a figyelmemet, hogy ez egy közösség.... :C
ki tudja miket gondoltam volna, ha nem teszed.... :W
;)

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#4320) greatchaos


greatchaos
addikt

1

(#4321) fero02


fero02
veterán

fero02

[ Szerkesztve ]

(#4322) george11 válasza Ivanh (#4319) üzenetére


george11
senior tag

"tudod mit ...ezt elnézem neked, mert kedvellek... :K
no nem az itt kifejtett tevékenységed miatt...."

Ha nem emiatt, akkor ismerjük egymást? :B Lehet én vagyok tahó, és nemtom ki vagy(közben meg ismerlek), de nem ugrik be :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4323) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Hányadik? :D

(#4324) Ivanh válasza george11 (#4322) üzenetére


Ivanh
tag

az nem baj ,hogy neked "nem ugrik be"
nekem igen.
ezért írtam. :K
;)

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#4325) george11 válasza Ivanh (#4324) üzenetére


george11
senior tag

Akkor mostmár így maradok ? Tényleg nemtom :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4326) aXXon válasza george11 (#4311) üzenetére


aXXon
senior tag

Mondjuk valóban jó lenne ha azok a hozzászólások, amikben hirdetünk is, kilennének vastagon szedve, vagy más lenne a háttér árnyalata, mert van mikor nem sok kedvem van átbogarászni a sok marhaságot... :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4327) God Vazzeg válasza aXXon (#4326) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fúdenemhülyeség lenne, hogy az elküldött üzinek lehessen változtatni a háttérszínét :U Vagy legalább tényleg offba kellene rakni a dumát egyezményesen, és on lenne a hírdetés :U

(#4328) Ivanh válasza aXXon (#4326) üzenetére


Ivanh
tag

köszi, testvér...
ráéreztél a nyomoromra... :K
nehéz milliónyi topikot átnézni, egy-két óra hossza alatt...és kiszűrni a használható infót... végül is nem vagyok moderátor...vagy mi a búbánat... :( :W

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#4329) george11 válasza God Vazzeg (#4327) üzenetére


george11
senior tag

Vagy a hidetés lenne off. Most viccen kívül, de abból van kevesebb(lényegesen kevesebb). :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4330) aXXon válasza george11 (#4329) üzenetére


aXXon
senior tag

Támogatom.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4331) greatchaos válasza aXXon (#4330) üzenetére


greatchaos
addikt

faja disney lemez:R - thx

(#4332) george11


george11
senior tag

EZ mekkora :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4333) aXXon


aXXon
senior tag

Greatchaos : nincsmit

Autós cartársak:

Ma megvolt az első bioetanolos (E85) tankolásom. Tankoltam 20 liter bengát, majd rá 20 liter bioetanolt, a motorom gyári c16nz, eddig gyenge alapjárati problémákkal. Tapasztalatom alapján az autó mintha picit jobban húzna, az alapjárat egyenletesebb lett, ez még az asszonynak is szemet, illetve fület szúrt. Fogyasztási szempontból majd később nyilatkozom, egyelőre megvagyok vele elégedve. Mikor az etanolt tankoltam, odatévedt egy faszi, aki szintén tankolni akart, csak nem találta a benzin árakat és mikor meglátta a kútoszlopon a 239ft/liter árat, azt hittem elájul.... Egy ideig magyaráztam neki, hogy mit is tankolok Mindent összevetve kerek egy ezer forintot spóroltam a mutatványon. Próbálom majd az 50-50%os arányt finoman változtatni.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4334) george11 válasza aXXon (#4333) üzenetére


george11
senior tag

Bakker, várjuk a további fejleményeket. Én nem merném telepancsolni a Bravo-t ilyen feles cuccal. :R
Ezt a 1000Ft spórolás 40 literre értendő?
Miért nem tele nyomattad a tankot? (egyszerűbb lenne kiszámolni a fogyasztást)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4335) Jodanovich válasza george11 (#4332) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

ez kibaszott nagy!!!! :C

Life is Short... Ride Hard!!!

(#4336) zink


zink
csendes tag

Az alábbi alkatrészek eladók:
1 db 52x-es LG CD olvasó
1 db 52x 32x 52x -es LG CD író , és újraíró
1 db 350W-os chieftec táp 12 cm-es ventivel
1 db Abit IS7-E alaplap
1 db 2.6 Ghz-es Intel Pentium 4 HT processzor
1 db Asus 9600Pro Videokártya 256mb -os (kb 1 hónapos a kártya)
1 db Sound Blaster Audigy 2 SE Hangkártya

Ha érdekel valamelyik akkor az alábbi helyeken érhetsz el:
Privát üzenetben
Email : Zink15@freemail.hu
Telefonon : 06-20/238-4060

(#4337) aXXon válasza george11 (#4334) üzenetére


aXXon
senior tag

Van egy kis anyagi gebasz itthon, így ezt is sokkaltam most egyszerre, de a kísérlet eredményességeképpen muszáj volt ekkora mennyiségeket beletolni. Most dolgom van, később írok bővebben azokról a dolgokról, amiket erről olvastam.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4338) Haart válasza george11 (#4332) üzenetére


Haart
addikt

A kis buzi jó küdi :D

(#4339) george11 válasza aXXon (#4337) üzenetére


george11
senior tag

Üres tankba nyomattad, vagy volt benne még jópár liter?

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4340) Sperafico


Sperafico
tag

Eladóak:
Inno3D 7300GT DDR3 PCIE 128MB 12k
Macron 400W táp 12cm 5k
Edimax Wlan PCI 3k
1GB CF 4k
Firewire kártya 2k
USB kártya 4+1 port 2k
Hangkártya 1,5k

(#4341) greatchaos válasza Sperafico (#4340) üzenetére


greatchaos
addikt

vga mennyire alkuképes? / kora, gari/

(#4342) aXXon válasza george11 (#4339) üzenetére


aXXon
senior tag

Nos a jópártól messze volt, olyan 5-6 liter, de szerintem még annál is kevesebb talán, eléggé a végét járja. Amit az előbbi hozzászólásomból kihagytam, hogy nem csak anyagi oka volt a 2*20liternek, hanem amennyiben valami gebasz lett volna, így még tudtam volna rátankolni benzint (60literes a tankom). Az eddig olvasottak alapján régi swiftekbe csont nélkül mehet bele, nem kell hígitani, a lambdaszonda megold mindent benne. Zsigákba csak egy minimál átalakítás kell, a csöveket nem marta szét egyikben sem. Modernebb autókba azért nem nagyon merném tisztán, de még tán keverve sem, mert a különböző érzékelők a más fizikai tulajdonságok miatt összevissza mérnek. Na most a régebbi autóknál ez csupán annyi, hogy villog ész nélkül a motorkontroll lámpa, az újabbaknál (SZERINTEM!!), félő, hogy a computer letiltaná az egészet. De ez csak az én véleményem. A másik ok, amiért okosan kell az átalakításnélküli tisztán használattal bánni és megválogatni, hogy mely autókba tölti esetlegesen be az ember, az az, amit te már az adalékok kapcsán felvetettél, hogy átmossa a motort, amivel ugyan alaphelyzetben elvileg nagy kárt nem csinál (ha csak nem az általad felvetetett formában, hogy azt is kimossa, amit nem kellene, de most vegyük úgy, hogy ez a dolog nem létezik, hiszen ideális esetben ez nem létezhetne...), ezért indokoltá teheti (és a hivatalos átalakításnak része is!!) plusz üzemanyagszőrők felszerelése és a régi cseréje. Nagy hirtelen ennyi jut eszembe :B Ha van valami kérdésed, ami neked mint autószerelőként eszedbe jut és tudok esetleg olvasmányaim alapján válaszolni, akkor szívesen teszem. Eddig olyan 60 kilométer mentem a tankolások óta, az autó indul simán. Majd ha hidegebb lesz az éjszaka, arra leszek kiváncsi, ugyanis ott lehetnek még galibák, de eddig elégedett vagyok az eredménnyel.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4343) KTU válasza aXXon (#4342) üzenetére


KTU
addikt

bio-diesel esetleg nem volt arra?

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#4344) aXXon válasza KTU (#4343) üzenetére


aXXon
senior tag

Őszintén szólva nem láttam, de magad is megnézheted, a régi Aral centerről van szó, a régi Rolling Rock mögött. A Rollingnak most nem tudom mi a neve, de az Aral az azt hiszem Oil! néven fut.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4345) KTU válasza aXXon (#4344) üzenetére


KTU
addikt

Nem is tudtam hogy Kecskeméten ilyen már létezik.
bár elnézve a mostani étolaj árakat, drágább mint a diesel
bár én már jártam növényiolaj-diesel keverékkel nem volt rossz

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#4346) greatchaos válasza KTU (#4345) üzenetére


greatchaos
addikt

368ft a tesco-s étolaj... akor már inkább diesellel jár az ember

(#4347) george11 válasza aXXon (#4342) üzenetére


george11
senior tag

Majd várom a további tapasztalatokat, aztán lehet énis megpróbálkozok vele.
Leginkább a többletfogyasztás érdekel majd, mert én most városban 10 liter körül járok (igen óvatosan vezetve).
Ellenben tele van az autóm mindeféle bizgentyűvel, (aminek a feléről én sem tudom, hogy micsoda :DDD ), és nem szeretnék 10-20-50K-s cuccokat cserélgetni benne :B

Elvileg nagy gond nem lenne az átállással, mert van légtömegmérő is (pedig benzines), szóval ki tudja sakkozni magának az autó, hogy miből mennyit kell magába szuszakolni.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4348) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

besegítve axxon elvtársnak: Bioetanol
[link]

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#4349) george11 válasza Jodanovich (#4348) üzenetére


george11
senior tag

És még egy kicsi "segítség" :

[link]
[link]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4350) kondor


kondor
csendes tag

A következő problémába futottam bele: tegnap filmnézés közben leállt a lejátszóprogram (PowerDVD 7), az időszámláló pár másodpercig még ment, majd az is leállt, végül lefagyott a program, de csak az. Értetlenkedik, progi újraindít - pár perc után ugyanaz. Gép újraindít - ugyanaz. Lemezről image-filet készítve - ugyanaz. Media Player Classic-kal gond nélkül meg tudtam nézni, amit a K-Lite Codec Pack Standard tartalmaz, ergo lemeznek nem volt baja, írónak se. Ötletek? :F

http://vilag3.vegzetur.hu/?kar=11872

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.