Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Just cause

Hozzászólások

(#13) Müge


Müge
tag

Bevallom, nem sokat tudtam a játékról, hát, gondoltam, megsasolom.

Végigjátszottam a demót, nos, a véleményem a következő:

Grafika:
( 1600x1200, 4xSS-FSAA 16xAF, High details )

Engem kicsit a Far Cry-ra emlékeztet, de lehet, hogy csak azért, mert egy trópusi szigeten játszódik a game.
A táj gyönyörű, a megvalósítás nagyon részletesre sikeredett, óriási a bejárható dzsungel mérete. A fények nagyon szépek, minden csillog-villog, tükröződik, egyszóval pazar minden. A karakterek szerintem nagyon gyengén néznek ki, elég poligonszegények, és az animáció sem az igazi.
Reméljük, hogy a teljes verzióban azért ez változni fog valamelyest.

Játékélmény:

Először nem tetszett a játék, de aztán egy kis idő után elkapott a hangulata. Némiképpen a GTA-ra hajaz, már ami a kocsilopást és az óriási bejárható területet illeti. Hatalmas területen lehet bóklászni, az ember tényleg úgy érzi, hogy egy trópusi szigetet barangol be.
Nagyon ütős a demó utolsó küldetése, amikor a kocsit kell visszavinni:
rengeteg zsernyák üldöz, és én bemenekültem az erdőbe, árkon bokron át üldöztek. Megpróbálnak leszorítani, felborítani, miközben zúzunk az erdőben...
Nagyon zsír volt... :C

Összességében ígéretesnek mondanám a játékot, bár azért még rengeteg a csiszolnivaloó van rajta, mindenekelőtt az irányítás förtelmesen szar, különösen a kocsik sikredtek nagyon gyatrára...

A gépigény normális, bár azért az elgondolkodtató, hogy a szemet gyönyörködtető grafikájú El Matador miért fut 1600x1200-ban High-on rezzenéstelenül, ez pedig miért nem...

Mindenestre türelmetlenül várom a teljes játékot!





[Szerkesztve]

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Just cause
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.