Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Az első NP kamerában inkább állóképekben volt jó, videóban nem. Várok itt egy kis fejlődést.
A többi része biztosan ok, az SoC pl jó lesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) szekra


szekra
őstag

Van aki ezt megveszi?

(#3) csako válasza szekra (#2) üzenetére


csako
veterán

Forrásból: "The first phone got off to a good start, selling close to 750,000 phones, believed to be about half the number of the first-gen iPhones sold. "
Vagyis valószínűleg lesznek páran :D
Igazából én is várom, hogy jó legyen, és megérje rá váltani a OnePlus 7 Pro-t :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4) Decske válasza szekra (#2) üzenetére


Decske
aktív tag

Láttam már itthon utcán, szóval biztos van közönsége.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#5) szekra válasza csako (#3) üzenetére


szekra
őstag

Lehet inkább ironikus voltam. ;]

(#6) csako válasza szekra (#5) üzenetére


csako
veterán

:R Akkor csak Carl Pei, meg én :DDD ;]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7) Linkin1994 válasza szekra (#2) üzenetére


Linkin1994
senior tag

pl én is gondolkodm rajta a stock os tetszik a hardver se rossz.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Valaki érti miért undi csíkos háttérrel jönnek ezek. :U Olyan érzése van az embernek mintha hibás lenne a kijelző. Jöhetne egy Snapi 7+ Gen2 -vel is, és a Pro lenne a 8+ Gen1-es. A színes RGB meg biztosan jól mutat majd egy átlátszó tokban, egy fülledt esti nyári napon. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nekem egyébként nagyon tetszik, de annyira nem bízok meg ebben a márkában még... Talán pár év múlva, ha a piacon maradnak és villantanak valamit. :B

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#10) beef


beef
őstag

Erről a hátlapról mindig az jut eszembe, hogy valaki elkezdett egy koncepciót felvázolni, majd sosem fejezte be.

(#11) Plug Life


Plug Life
senior tag

Parasztvakítás 2

(#12) SkyLine3000 válasza beef (#10) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én abban a bazári hátlapban semmi koncepciót nem látok. Összevisszaság az egész. Semmi extrát nem látok ebben a telóban. Sosem kéne.

(#13) pusszycat válasza SkyLine3000 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek szerint nem szereted ha megcsodálnak. Úgy mellékesen én pirosan villogó red magic earbuds-al járkálok és hát sok tátott szájal találkozok este meg még többel. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) beef válasza pusszycat (#13) üzenetére


beef
őstag

Ez a hátlap design nálam inkább a baleset szinonímája, mint a csodálaté :)
Az earbuds ehhez képest egy vállalható stílus (bár engem picit sem érdekelne, hogy világítson, sőt... )

Emlékszem láttam egy rövid videót ahol a nothing valakije odament egy másik kiállítóhoz és videózta, hogy lemásolták a designjukat. Na, az a teló hátlap átgondoltabb volt kategóriákkal.

(#15) pusszycat válasza beef (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak nem az Unihertz Luna-ra gondolsz ami vastag 4G és gyenge. Tudod ha nekem azt mondják, h nem illik egy gamer fülessel mászkálni ami vörösen vagy ha akarom fehérrel villog
akkor csak azért is abban mászkálok, és ha elérem majd a 70 évet akkor lehet majd zöldre váltok. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) Linkin1994 válasza pusszycat (#15) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nekem pl bejön ez a hátlapi design valami más.Hidegen hagy hogy ki mit gondol.Ezért van ennyi féle hogy mindenki tudjon választani. :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#17) beef válasza pusszycat (#15) üzenetére


beef
őstag

Lehet az volt, de csak a designról beszéltem, nem a telefon tudásáról.
Amúgy nem azzal van bajom, hogy világít. Hanem olyan félbe hagyottnak tűnik vagy inkább, mint ha a főnök gyereke rajzolta volna meg és nem merték apunak azt mondani, hogy ezen még egy picit dolgozni kellene.
Bár nálam az mindennél kizáró ok, ha legalább nem lehet kikapcsolni, de ha meg ki lehet, akkor miért fizetnék olyan felesleges funkcióért, amire nincs szükségem? Persze a zseblámpa kivétel. :D

(#18) hardver1985


hardver1985
tag

Androidos almakinézet volt az 1-es :DD

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#19) spawn21 válasza beef (#17) üzenetére


spawn21
veterán

Ha úgy nézne ki mint a többi , akkor pedig az lenne a baj. Ugye :)

szerintem jól néz ki. Igaz nekem van ízlésem ;]

iPhone 13p

(#20) Gerybut válasza spawn21 (#19) üzenetére


Gerybut
tag

Jól beszélsz, ezeknek semmi sem jó, rohadt unalmas a mobil piac design terén már évek óta.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#21) Noukoum válasza spawn21 (#19) üzenetére


Noukoum
veterán

Alapból kinézetbe belekötni mikor a felhasználók zöme egyből tokba teszi...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.