Hirdetés
- bambano: Bambanő háza tája
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- Pajac: A csodálatos mandarin
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
martonx
#2811
üzenetére
Mondjuk hogy valaki hülye volt, arról nem a PHP tehet...
Ha valaki ASP.NET-ben programozgat, önmagában az nem óvja meg attól, hogy hülye legyen. 
Még ha egyet is értek a PHP-val szembeni kritikus hozzáállással.
(#2809) Siriusb :
Szerintem jobb lenne inkább az összefoglalót valóban hasznos linkekkel tömködni, ami bárkinek jól jöhet.
Amúgy a JavaScriptre sem igaz, hogy csak kliensoldali nyelv, mert szerveroldali programozásra is alkalmas.
Az alapok tisztázásához amúgy az is jó lehet, ha megosztunk egy olyan linket, ahol mindezek jól (helyesen, áttekinthetően, nem összezavarva a kezdő olvasót) össze vannak foglalva. Nem tudom, hol található ilyen.(#2810) GG888 :
Csak megkérdezte a modi, nincs-e kedve valakinek írni, nem rászólás volt.
Amúgy meg ilyen teljesen általános topicban felmerül a kérdés, hogy mégis miről lehetne írni összefoglalót, mert önmagában az, hogy "weblapkészítés" (egy szó (!), ellentétben azzal, ahogyan a témát sikerült elnevezni), túl tág témakör, annyi mindent felölel.
De ha neked (vagy másnak) vannak elképzeléseid, elkezdheted, aztán max. közös erővel korrigáljuk.
Pl. van ehhez Próba topic is, ahova lehet írni egy teszthozzászólást, aztán belinkelni, azt korrigálgatnánk, majd a véglegeset megkérnénk egy moditól, hogy rakja már bele az összefoglalóba.
Igazából ehhez a topichoz is el lehetne készíteni egy összefoglalót, belepakolva hasznos linkeket, amit aztán folyamatosan bővítgetünk. Ötletek jöhetnek!"Mondjuk nálam csökkenőbe vannak a hsz-ek, úgyhogy lehet már el is készült, ha így történt akkor ezúton is elnézést."
Az igazából teljesen mindegy, milyen sorrendben vannak a hsz.-eid, az összefoglaló (mint pl. ez, ami amúgy tartalmaz hibákat, pl. a jQuery nem keretrendszer, hanem könyvtár
) mindig a topic tetején látszik, levágott, a teljes tartalomhoz lenyitható formában (ld. pl. ha ezt nyitod meg, mindig ott látszik fölül az összefoglaló).
Új hozzászólás Aktív témák
- Xbox 360 Slim 500GB Rgh 3.0 azonnali bootolás! + játékok, 1 év gar. 24 éve működő üzletből!
- XBOX Series S/X/One/S/X/360 konzolok teljes karbantartása, pasztázással Thermal Grizzly 1 órán belül
- XBOX One/S/X/360 Series S/X konzolok teljes karbantartása, pasztázással Thermal Grizzly 1 órán belül
- Xbox Series X, kitisztítva+újrapasztázva, 6 hó teljeskörű gar., Bp-i üzletből eladó!
- Nintendo Switch RP2040-tiny Picofly 2.80fw CFW chip (Lite/V1/V2/OLED) készlet 1 év garanciával eladó
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
- Samsung Galaxy Buds FE
- Gamer PC /Ryzen 7 9800X3D, RTX 4070Ti Super, 32GB RAM, 1TB SSD/ akciós áron eladó! BeszámítOK!
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- Sima Vs.Windows Logitech Mx keys s plus és hagyományos Mx keys magyar bemutatása. Új videó linkel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Ha valaki ASP.NET-ben programozgat, önmagában az nem óvja meg attól, hogy hülye legyen. 

Amúgy meg ilyen teljesen általános topicban felmerül a kérdés, hogy mégis miről lehetne írni összefoglalót, mert önmagában az, hogy "weblapkészítés" (egy szó (!), ellentétben azzal, ahogyan a témát sikerült elnevezni), túl tág témakör, annyi mindent felölel.
