Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) GrandeP


GrandeP
őstag

1 ellene, 1 mellette?! :DDD

Jó állás.... annyit fizetnek h nem tudod elkölteni, reggel bemész köszönsz megkajázol és utána azt csinálsz amit akarsz... korlátlan fogyasztások,masszírozások soroljam még? :DDD

Igazából mindegy csak ne röhögtessenek már ki havi 80k-al... a kocsim fenntartására nem elég... azt úgy mondják mintha 2 családot lehetne eltartani belőle...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#4252) zsid válasza GrandeP (#4251) üzenetére


zsid
senior tag

Nekem nem volt kiváltva az Em, aztán akadt egy meló, akkor váltottam ki. Ideiglenest akartam, leírtam miért adnak.. nekem egyik sem volt :( A papír amit kapsz csak adategyeztetésre van, vezetésre nem jogosít.

Én most kamionozok, napi 2 fuvarom van, csak pest körül, a legmesszebb 65km :DDD Egy hétig melózok, utána pár napra hazajövök. Nem szakadok bele a munkába:D

<tRucKdriFteR>

(#4253) eastsider


eastsider
nagyúr

Tudtok vmi anti-izgulás módszert forgalmi vizsgára? :B

(#4254) zsid válasza eastsider (#4253) üzenetére


zsid
senior tag

Fél törköly? :DDD

<tRucKdriFteR>

(#4255) nemma válasza eastsider (#4253) üzenetére


nemma
addikt

Én amíg odabuszoztam, addig beraktam valami nyugtató zenét, ami nyilván lassú is és kellőképpen lenyugtatott, persze épp annyira, hogy nem aludtam el:)

(#4256) Hippo válasza eastsider (#4253) üzenetére


Hippo
aktív tag

Nálam az volt a bevált módszer vizsgán, hogy arra gondoltam, hogy csak úgy vezetek, minden más tényezőt kizárva és sikerült is másodikra. :) Elsőre úgy szétizgultam amgam feleslegesen, hogy el is rontotam és 10 ezrembe került.. :(

(#4257) AMD Power válasza eastsider (#4253) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos nem tudok. Én is ettől szenvedtem. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4258) uborka3 válasza GrandeP (#4248) üzenetére


uborka3
tag

Igen. Minél magasabb PÁV-ra mész, az alatta lévőket is megkapod.
Ha nem korlátoznak.

(#4259) dokar válasza eastsider (#4253) üzenetére


dokar
addikt

ne nézz oda ;]

extra - SEXRay

(#4260) eastsider


eastsider
nagyúr

köszi nektek!
reggel beveszek két homeopátiás nyugtatót, meg próbálok lazítani... aztán hátha

(#4261) trassher


trassher
addikt

Holnap 10:20-kor forgalmi vizsgám van. :Y Már előre fosok a parkolástól, remélem az úttal párhuzamosan kell majd, nem derékszögesen másik kocsi mellé.

Redmi Note 7

(#4262) eastsider válasza trassher (#4261) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem meg 10kor

(#4263) Winner_hun válasza eastsider (#4253) üzenetére


Winner_hun
félisten

Legyél biztos magadban

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4264) N4r4ncs válasza trassher (#4261) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Lényeg,hogy próbálj lazítani. 10 perc múlva már azt is elfelejted,hogy a vizsgabiztos mögötted ül. Az meg már egy jó előny.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#4265) nemma válasza eastsider (#4262) üzenetére


nemma
addikt

Jaja, az fontos, hogy ne feszélyezzen a vizsgabiztos. Menni fog, drukkolunk!
Neked is trassher! :)

(#4266) Hippo


Hippo
aktív tag

Jaja, sok sikert a vizsgáitokhoz!

Nálam nagyon jó stresszoldó volt, hogy a vizsgabiztos 2 perc szünet kivételével végigpofázta az időd az oktatómmal. :)

(#4267) trassher


trassher
addikt

6 hibával végülis megfeleltem. 1szer lemaradt az index mert sárgán csúsztam már át. Amúgy a szokásos dolgokat mondta el. Állítólag néhol keményebben fékeztem mint kellett volna, de a lényeg hogy átmentem elsőre. :)

Redmi Note 7

(#4268) AMD Power válasza trassher (#4267) üzenetére


AMD Power
titán

Gratulálok hozzá! :R

Izgultál gondolom!? :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4269) trassher válasza AMD Power (#4268) üzenetére


trassher
addikt

Thx :R . Nem izgultam csak amíg be nem ültünk. Onnan már csak figyelni kellett, csak a meleg zavart nagyon. Kinn 16 fok szélfújással benn meg majd rám rohadt a pólóm :D

Redmi Note 7

(#4270) joey7


joey7
őstag

Olyan van,h vkinek nincs érzéke a vezetéshez? van a páromnak egy kollegája, aki szenved már egy ideje a vezetéssel; kb. 10-12 órát vezetett (ha jól tudom nincs rutinvizsgája sem még),s teljesen elvan kenődve,mert nem megy neki,abba akarja hagyni.ha jól értettem akkor az a konkrét gondja,h nem tud egyszerre többfelé figyelni,s nem érzi a pedálokat,tehát nem tud megfelelelő gázt adni,vagy fékezni; hol sok,hol kevés.az oktatója is azt mondja,h nincs érzéke.sztem csak az akaraton, gyakorláson múlik a dolog. vagy mégsem? :F

(#4271) AMD Power válasza joey7 (#4270) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem ez ennyi idő alatt nem derül ki. Nekem sincs semmi érzékem a vezetéshez és mégis is meglett a jogsim. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4272) eastsider


eastsider
nagyúr

huh siker :))

4 hiba, van aláhúzva
lassú haladás indokolatlanul(ezt tudtam is, de nem akartam gyorsabban menni) :D
kanyarodás-kivárás, asszem ez az volt, h megálltam stopvonalnál, majd elsőbbséget adtam és bementem a kereszteződésbe, és jöttek a zebrán ezért várni kellett
lassan regaál--passz
motor lefullad--egyszer sikerült, kis domb, én megálltam, majd nem adtam elég gázt az 1.4-es gázos lelkemnek :DDD

amúgy aztmondt aa vizsgabiztos, h a legkönnyebbet húztam (pont ezt beszéltük oktatóval, ezt az utat), de el sem hiszem, h ez elsőre, eddig egyik vizsga sem ment elsőre, ez meg,,, :DDD

am csak 1 merőleges parkolás volt, két kocsi közé kellett volna, de sikerült beállni jó bénán, majd rájavítva egy kocsi mellé, de nem volt több hely a legszemetebb helyen... :D
meg persze az egy íven megfordulás...

kb a feléig a torkomban volt a szívem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4273) AMD Power válasza eastsider (#4272) üzenetére


AMD Power
titán

Neked is Gratulálok. :R

Gondolom most már jobban vagy? :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4274) eastsider válasza AMD Power (#4273) üzenetére


eastsider
nagyúr

huh az nem kifejezés!
el sem akartam hinni :D
kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :B

(#4275) nemma válasza eastsider (#4274) üzenetére


nemma
addikt

Gratulálok mindkettőtöknek, hihetetlen, az utóbbi időben vagy 5-en átmentek elsőre! :C

(#4276) eastsider válasza nemma (#4275) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi!

amúgy a vizsgaigazoláshoz csak a személyit kell vinni, ugye?

(#4277) trassher válasza nemma (#4275) üzenetére


trassher
addikt

Köszi. A kérdésem nekem is ugyanaz mint eastsider-nek :)

Redmi Note 7

(#4278) joey7 válasza AMD Power (#4271) üzenetére


joey7
őstag

ha semmi érzéked nem lenne akkor csak nézegethetnéd a cliot :DDD sztem kell,h legyen vmi tehetség ,érzék hozzá. no meg szorgalom; én is sokat gyakoroltam mamíg összejöt.
monnyuk én nem tudok olyanról akinek ne sikerült volna előbb vagy utóbb.persze ez nem azt jelenti,h nincs.télleg, tud vki olyat akinek sehogysem sikerült letenni a jogsit?

(#4279) trassher válasza joey7 (#4278) üzenetére


trassher
addikt

Jártam egy nővel vezetni, már harmadjára húzták meg forgalomból. 5ször nem fogják mert a negyedik vizsgája utáni napon jár le a 2 év szóval ha az is bukó akkor mehet kreszre újból.

Redmi Note 7

(#4280) joey7 válasza trassher (#4279) üzenetére


joey7
őstag

az már zseni,mert leglább eljutott a vizsgáig.de ez a figura egyelőre az alapoknál van leragadva, nem megy a gázadás, szal pedálkezelés,etc. :))

(#4281) eastsider válasza joey7 (#4278) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem volt egy ember akivel vezettem, és egyenesen nem bírt menni...

(#4282) Winner_hun válasza eastsider (#4272) üzenetére


Winner_hun
félisten

amúgy aztmondt aa vizsgabiztos, h a legkönnyebbet húztam

Forgalomhoz húzni kellett? Ez nekem új:)

Amúgy grat mindkettőtöknek;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4283) trassher válasza joey7 (#4280) üzenetére


trassher
addikt

Azt meg gyakorolni kell. Én első rutin órám előtt 2szer vezettem ilyen 10-15 percet és átmentem elsőre mindenből. Na jó kreszből nem de az itt mellékes :DDD

Winner_hun: Thx :R . Húzás volt nekem is. Jobb féklámpa cserével kezdődött mert kiégett ami benne volt. :D Kérdeztem cseréljem-e ki de azt mondták nekem forgalomból kell vizsgázni, ezt majd oktatóm megcsinálja.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#4284) PazsitZ válasza joey7 (#4270) üzenetére


PazsitZ
addikt

Olyan persze létezik, hogy valakinek nincs érzéke hozzá, vagy valaki alapból ügyes.
De olyan, hogy gyakorlással és odafigyeléssel (+akarattal) ne tudná megcsinálni, olyan nagyon kevés.
Az a kategória meg már más kategória, nem hiszem, hogy ő az lenne :DDD

- http://pazsitz.hu -

(#4285) eastsider válasza Winner_hun (#4282) üzenetére


eastsider
nagyúr

4 lap volt, 4 útvonallal, h mit kellett ellenőrizni azt nem is kellett elmondanom, guruló fékpróba oszt csá :DD

(#4286) joey7 válasza eastsider (#4281) üzenetére


joey7
őstag

azzal nekem is volt gondom,amikor téptem mint állat s közben elbambultam. :B aztán eccer majdnem megszivtam,azóta már nincs ilyen gondom,szemem mint a sasé(és nemcsak olyan csipás) ;)
na,és mi lett az illetővel? végülis megtanulta?

(#4284) PazsitZ válasza joey7 (#4270) üzenetére

és az milyen kategória?

[ Szerkesztve ]

(#4287) eastsider válasza joey7 (#4286) üzenetére


eastsider
nagyúr

nemtom Kolompár volt a neve(ebből mi következik :DD ), és sokáig tanult, de nem ment neki... én meg oktatót váltottam

(#4288) t1 válasza eastsider (#4287) üzenetére


t1
addikt

Gratulálok neked :R

(#4289) joey7 válasza eastsider (#4287) üzenetére


joey7
őstag

:D én meg azt hittem,h te voltál az oktató! :D

(#4290) eastsider válasza t1 (#4288) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi:)
igazából majd akkor eszmélek fel, amikor itt lesz a kezembe a rózsaszín műanyagfecni :DD

(#4291) Hippo válasza trassher (#4267) üzenetére


Hippo
aktív tag

Gratula! Balesetmentes közlekedést! :)

eastsider: Neked is gratulálok és szintén az első mondatom kívánom neked is! ^^

Személyit, lakcímkártyát és a papírokat amiket kaptatok, azokat kell vinni és 4ezer HUF-ot, majd rögtön a postán feladni..

[ Szerkesztve ]

(#4292) eastsider válasza Hippo (#4291) üzenetére


eastsider
nagyúr

azt már az okmányiba

köszi :)

ajj, úgy várom már, h megjöjjön, szerdán tudok bemenni vizsgaigazolásért, akkor még utána okmányiba, és 1,5 két hét nálunk

[ Szerkesztve ]

(#4293) concret_hp


concret_hp
addikt

nah vagy 1 hónap és a kezemben lesz a jogsim :C
(jövő héten megyek okmányirodába kb. , mire kipostázzák meg stb...)
mondjuk amúgy se sokat vezetnék mostanában szóval mindegy, de nem kapkodom el a dolgot :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4294) eastsider válasza concret_hp (#4293) üzenetére


eastsider
nagyúr

én már nagyon mennék :B

(#4295) trassher válasza eastsider (#4294) üzenetére


trassher
addikt

Ááááá én már most szenvedek. Hétfőhöz kb másfél hét még. Addig megzavarodok :O

Redmi Note 7

(#4296) concret_hp válasza concret_hp (#4293) üzenetére


concret_hp
addikt

egyébkétn nem értem ha az ember igen sok évet kibírt jogsi nélkül akkor az a 2 hét mitől olyan kínszenvedés? :) :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4297) Winner_hun válasza concret_hp (#4293) üzenetére


Winner_hun
félisten

Okmányirodát elhagyva a negyedik munkanapon hozta a postás a jogsimat, nem sokat tököltek:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4298) AMD Power válasza trassher (#4295) üzenetére


AMD Power
titán

Az igazi izgulás még csak most fog jönni. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4299) ThorsHUN válasza jerry311 (#4036) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Mondjuk az is teny, hogy a csigaveres arak miatt az oktatok - biztosok elkezdenek jatszadozni.
a, veszel plusz orakat, latja a biztos es atanged
b, fizetsz, a biztos atenged

Mivel az oradijakbol nem jon be zsé, ezert szepen mashogy oldjak meg.

(#4300) ThorsHUN válasza concret_hp (#4296) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Amikor egesz nap rajtad van a szekleturitesi inger, nem napkozben, hanem a WC elott 2 meterrel ersz el odaig, hogy te ott es azonnal becsinalsz:)
Nah igy van ez a jogsival is:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.