- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- Matteo005: 9800X3D
- sellerbuyer: Te tudod, mi mennyit fogyaszt az otthonodban?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- DeFranco: Tanuljunk angolul játékosan! - Duolingo
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
-
LOGOUT
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Soak
veterán
válasz
Sk8erPeter #3141 üzenetére
És amúgy mi volt az oka, hogy a széles background-image-re esett a választás? Annak egyszerűsége?
Az egyik, hogy egyszerű, managelhetőbb mintha minden videohoz tartoznak 10 kép. Jelenleg a konvertálás után 10 kocka egyenlő elosztásban kiválasztásra kerül, majd ezek összefűzve alkotják az eltolandó hátteret. Aztán a másik az volt ugye, hogy első nekifutásra jónak tűnt, hogy 0 delay-el be tudja tölteni a hovert a browser mert ugye "cache"-be már ott van. De ez után én is eljutottam az általad felvetett problémához, hogy ha van 30 video, abból 2-3nál fog lefutni a funkció, akkor 27-szer több adatot küldtem mint kellett volna.
A képek mindig egységesen erre a méretre lesznek igazítva (dícsértessék az Imagick), tehát ezzel nem lesz gond, így megvan a képkocka effektus (hogy ugrál a kép és nem pedig folyamatos a mozgása, mint az első példában).
Két megoldás vetődött fel bennem:
1.
Két kép lesz, 1 ami amúgyis az első kocka lenne, a 2. ami eddig is volt, de az csak nyilván hover-re töltene be (esetleg még egy mini load animációval) .
2.
Két kép lesz, az egyik ami az első kocka lenne, a második pedig egy GIF, ami hoverre ugyanezt játszaná le, ennek előnye, hogy JS nélkül is működik.
Szerk : De persze a GIF sem lesz sokkal kisebb mint a 10 öszefüzött kép, ezért esélyes az első megoldás.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple Watch Ultra Black Titanium 49 mm Black Milanese Loop 49 mm Ocean Band 49 mm M/L Trail Lo
- Eladó Gaming PC Ryzen 7 7800X3D, RX 9070XT, 32GB RAM
- Samsung Galaxy Watch6 LTE 44mm, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- 6 GB-os Quadro RTX A2000 kártyák - garanciával
- SzinteÚJ! HP Elitebook 860 G10 i7-1355U 16GB 1000GB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3117
- Samsung Galaxy S23+ 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest