Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-25 10:20:57

LOGOUT.hu

JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#704) sentinel


sentinel
aktív tag

Sziasztok,

én töltöttem le egy ingyenes websablont, amiben van egy frissites.js, ami nekem mindig azt a dátumot jelzi ki, ami a gépemen be van állítva. Ha átállítom a gépemen a dátumot, akkor azt mutatja. Viszont én azt szeretném, hogy azt mutassa, amikor is ténylegesen frissítve lett a file. Kérlek segítsetek, hogy mi lehet a hiba.

Ez van a frissites.js-ben:

function doClock(){ // By Paul Davis - www.kaosweaver.com
var t=new Date(),a=doClock.arguments,str='''',i,a1,lang=''1'';
var month=new Array('January','Jan', 'February','Feb', 'March','Mar', 'April','Apr', 'May','May', 'June','Jun', 'July','Jul', 'August','Aug', 'September','Sep', 'October','Oct', 'November','Nov', 'December','Dec');
var tday= new Array('Sunday','Sun','Monday','Mon', 'Tuesday','Tue', 'Wednesday','Wed','Thursday','Thr','Friday','Fri','Saturday','Sat');
for(i=0;i<a.length;i++) {a1=a[ i ].charAt(1);switch (a[ i ].charAt(0)) {
case ''M'':if ((Number(a1)==3) && ((t.getMonth()+1)<10)) str+=''0'';
str+=(Number(a1)>1)?t.getMonth()+1:month[t.getMonth()*2+Number(a1)];break;
case ''D'': if ((Number(a1)==1) && (t.getDate()<10)) str+=''0'';str+=t.getDate();break;
case ''Y'': str+=(a1=='0')?t.getFullYear(): t.getFullYear().toString().substring(2);break;
case ''W'':str+=tday[t.getDay()*2+Number(a1)];break; default: str+=unescape(a[ i ]);}}return str;
}

Ez van a html-ben:

<table width=''760'' border=''0'' align=''center'' cellpadding=''0'' cellspacing=''0'' bgcolor=''#1A4B50''>
<tr><div align=''center''>
<td width=''126''>
<p STYLE=''font-family: Arial;font-style : normal ;font-size : 9pt; font-weight :bold;text-align : left; color :#43C950;margin-left:2px''><font size=''1''>Frissítve:
<script language=''JavaScript'' src=''frissites.js''></script><script language=''JavaScript''>
document.write(doClock(''Y0'',''/'',''M3'',''/'',''D1'','''',''''));
</script>

Köszi szépen előre is!

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.