Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 14:56:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) janes1976 válasza viralmind (#3898) üzenetére


janes1976
őstag

viralmind, patex1983, köszönöm szépen a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#3902) zeon.hu


zeon.hu
Topikgazda

#?*@&!

(#3903) tothbe válasza zeon.hu (#3902) üzenetére


tothbe
addikt

Azért aki ilyet vesz, az tudja az apróbetűs részt is. Mivel ez egy limitált kiadás, így a cseredarabok is limitáltak. Tehát ha az elfogy, akkor akár garanciális cserében is kaphatsz helyette egy sima, valamilyen normál színűt. Volt már, aki így járt, ráadásul csak a cap-et cserélték neki, a külső tok maradt. Jó ronda volt ezután.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#3904) SztiviVander válasza zeon.hu (#3902) üzenetére


SztiviVander
őstag

Csodalom hogy meg nem szivarvany szinuek ezek a "kulonleges" kiadasok... Ha ingyen adnak se egetnem magam ezzel :U De most komolyan, lila? Egy karbon mintas vagy valami piros ferrari logos edition az qrvameno lenne, ez meg igy siman qrvagaz.

(#3905) zeon.hu válasza SztiviVander (#3904) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Egyetértek, de szerencsére nem kötelező megvenni :D

#?*@&!

(#3906) SztiviVander válasza zeon.hu (#3905) üzenetére


SztiviVander
őstag

szerencsére :K

(#3908) Lajmund


Lajmund
senior tag

A terea termékekről van valahol részletes leírás hogy melyik milyen. Iz erősség ilyesmi? Google-be első keresésre semmi értelemeset nem talàltam. Nem is értem az iqos oldalán miért nincs részletes információ.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#3909) zeon.hu válasza Lajmund (#3908) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

A fenti összefoglalóban van egy link, de ahogy nézem, jelenleg nem él és az archive.org se találja.

Egyelőre itt egy kép, de ez csak felsorolás, nincs részletezve:

[link]

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#3910) Lajmund válasza zeon.hu (#3909) üzenetére


Lajmund
senior tag

Amúgy csak szerintem vicces hogy nincs erről rendes információ? Se nikotin tartalom se dohàny fajta minőség stb.. Akkora a hype meg a reklámba nyomott pénz. Egy részletes információ lenne a minimum. Legtöbb boltos csajnak meg fingja sincs csak a fantàzia neveket tudjàk azt ennyi..

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#3911) Lajmund válasza Lajmund (#3910) üzenetére


Lajmund
senior tag

Az ügyfélszolgálat válasza. Szimpatikus hogy végre nem titok számomra. Amugy a törvények miatt nem irhatják ki. Az viszont meglepö hogy nincs mennyiségi különbség csak érzetre mert a nikotin mindegyikben ugyanannyi.

A TEREA/DELIA és a HEETS dohánytöltet összetevőiben mért nikotintartalom 4-5 mg közötti
dohánytöltetenként, míg a dohánypárában található nikotin mennyisége átlagosan 0,5 mg
dohánytöltetetenként.

HEETS dohánytöltetekből jelenleg 17, a TEREA dohánytöltetekből pedig 19 ízvariáns kapható:
RUSSET Selection - Markáns dohányíz:Testes és pirított ízvilágú dohánykeverék.
Bronze Selection - Gazdag dohányíz: Gazdag és kifinomult dohánykeverék.
Sienna Selection – Kiegyensúlyozott dohányíz: Pirított dohányíz fás jegyekkel.
Teak Selection – Kifinomult dohányíz: Harmonikus és lágy dohánykeverék.
Amber Selection – Harmonikus dohányíz: Pirított dohányíz enyhén fás jegyekkel.
Yellow Selection - Lágy dohányíz: Telt és illatos dohánykeverék.
Silver Selection - Könnyed dohányíz: Kiegyensúlyozott és kifinomult dohánykeverék.
Blue Selection – Intenzíven hűsítő ízvilág
Turquoise Selection – Határozott ízvilág: Enyhén pirított ízvilágú dohánykeverék jól
meghatározható érzetekkel.
Willow Selection – Citrusos és hűsítő ízvilág
A SIENNA CAPS (HEETS) BRIZA PEARL (TEREA) - Kiegyensúlyozott dohányízből mentolos ízvilág a
kapszula elpattintásával.
Mauve Wave - Hűsítő és erdei gyümölcsös ízvilág.
Laguna Swift - Élénk ízvilág: Harmonikus dohánykeverék könnyed ízjegyekkel.
Ruby Fuse - Gazdag, piros bogyós gyümölcsös ízvilág.
Coral Tide - Hűsítő gyümölcsös ízvilág.
Amelia Pearl –Könnyed dohányízből déli gyümölcsös ízvilág a kapszula elpattintásával.
Abora Pearl –Markáns dohányízből zöld gyümölcsös ízvilág a kapszula elpattintásával.
TEREA Cameo Fuse -Telt és trópusi gyümölcsös ízvilág.
TEREA Twilight Pearl - Testes és pirított ízvilágú dohánykeverék, ami markáns dohányízt biztosít.
A kapszula elpattintása után frissítő kék bogyós gyümölcsös ízjegyek érvényesülnek.
A DELIA dohánytöltetekből jelenleg 3 ízvariáns kapható:
Classic Red – Markáns dohányíz. Telt és enyhén pirított ízvilágú dohánykeverék.
Classic Gold – Harmonikus dohányíz. Gazdag és kiegyensúlyozott dohánykeverék.
Classic Silver – Könnyed dohányíz. Kifinomult és lágy dohánykeverék.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#3912) zeon.hu válasza Lajmund (#3911) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

A nikotin mennyisége ismert volt eddig is számunkra.

Az ízek leírását köszönjük!
(Emailben küldték?)

#?*@&!

(#3913) trebrona válasza Lajmund (#3911) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Köszi, betettem az összefoglalóba.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3914) Lajmund válasza zeon.hu (#3912) üzenetére


Lajmund
senior tag

Az iqos oldalán üzenetbe válaszolt az ügyfélszolgálatos.
Igazán nincs mit ez volt a minimum hogy ide is bemásolom. :R

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#3915) llacee


llacee
őstag

Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy tudtok-e valamit arról, hogy hetek óta hektikusan, de inkább nem kapok Sienna Heats-et. Kivezetik, vagy valami raktárkészlet probléma?

(#3916) viralmind válasza llacee (#3915) üzenetére


viralmind
aktív tag

Megszunt a gyartasa, laguna, ruby szinten, es az osszeset lassan kivezetik.
Marad a terea, es nyaron pedig az iztilalom miatt uj termek lesz , mert a tereakbol is megszunik az izesitett, valoszinuleg tea leveles izesitett lesz helyette, mint mas gyartoknal.

(#3917) llacee válasza viralmind (#3916) üzenetére


llacee
őstag

Köszönöm, az baj, mert a tereát probáltam,de nagyon nem jön be.. :U

(#3918) Kzdő


Kzdő
csendes tag

Sziasztok! tudja esetleg valaki mennyibe kerül most szlovákiában a terea? érdemes lehet kint megvenni?

(#3919) zeon.hu válasza Kzdő (#3918) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Utolsó infó szerint 4.5€.
De hátha jön valaki, aki megerősíti vagy kijavít.

Ami biztos, hogy eszköz vásárlása esetén komoly kedvezmény van.

#?*@&!

(#3920) zoltan6 válasza zeon.hu (#3919) üzenetére


zoltan6
őstag

Pénteken vettem,akkor még 4,50 volt. :K

(#3921) Kzdő


Kzdő
csendes tag

Értem, Köszi! hát akkor pestről nem érdemes kimenni csak ezért vásárolni :(

(#3922) zoltan6 válasza Kzdő (#3921) üzenetére


zoltan6
őstag

Már hogyne érné meg.300ft haszon van egy dobozon.Én Dunaújvárosból járok, minden fizetéskor megveszem a havi adagot,az nekem 40 doboz.tehát 12000ft haszon.Ebből 8000ft az üzemanyag.Meg még a sprórolás az ottani boltokban Billa,lidl.

[ Szerkesztve ]

(#3923) Kzdő


Kzdő
csendes tag

értem amit mondasz. de ha csak a tereat veszem, havi 2 dobozzal jössz ki jobban. plusz az idő amit vezetéssel töltesz. ha amúgy is mész ki vásárolni meg ilyesmi, az úgy már jobb

(#3924) yuing


yuing
őstag

Iluma One és a többi Illuma készülék között van különbség a dohányzási élményfaktor kapcsán? Tehát magyarul a One rosszabb készülék, mint a másik kettő?

(#3925) IntelKiller7 válasza yuing (#3924) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nincs.
Elegansabb a masik ketto. Ennyi az egesz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3926) yuing válasza IntelKiller7 (#3925) üzenetére


yuing
őstag

Értem, köszi, azért is kérdeztem, mert a kialakítása jobban tetszik a One modellnek. :)

(#3927) yanna válasza yuing (#3926) üzenetére


yanna
őstag

Talán a másik kettő előnye, hogy amíg a tok töltőn van addig is használható szabadon, míg az One csak pórázon.

(#3928) trebrona


trebrona
Topikgazda

Most voltam Horvátországban, 4,1€ a TEREA.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3929) yanna válasza trebrona (#3928) üzenetére


yanna
őstag

Meg is érdemlik, ha hátra mennek, nem előre... :K

(#3930) trebrona válasza yanna (#3929) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Az üzemanyag is olcsóbb valamivel, de itt zárjuk is le! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3931) yanna válasza trebrona (#3930) üzenetére


yanna
őstag

Természetesen igazad van, vessenek magukra, nem a mi dolgunk. :B

(#3932) 3lm0


3lm0
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy pár napja a hevítőm csak akkor tölt ha a tok ajtaja nyitva van.(Iqos Iluma)
Abban a pillanatban ha becsukom, leáll a töltés. Kollégám szintén ilyen eszközt használ és állítása szerint neki is pár napja ezt csinálja.
Csinálja ezt esetleg másnál is? Vagy esetleg tud erre valaki ötletet adni, mit lehetne megpróbálni?
Talán vasárnap, vagy hétfőn volt egy firmware frissítés, de a probléma már előtte jelentkezett és sajnos a frissítés nem oldotta meg.

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#3933) zeon.hu válasza 3lm0 (#3932) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Meg kéne próbálni tisztítani: előlapot levenni (mágneses), alatta ott a töltő érintkező, azt egy fültisztító pálcával megtakarítani.
Ha nem javul, ügyfélszolgálat hívása.

#?*@&!

(#3934) 3lm0 válasza zeon.hu (#3933) üzenetére


3lm0
csendes tag

Természetesen a tisztítással kezdtem (sűrített levegő, majd tiszta alkoholos tisztítópálca), bár már akkor sem reméltem ettől eredményt, hiszen nyitott ajtóval tölt, tehát az érintkezés jó. De mikor becsukom az ajtaját, azonnal eltűnik a hevítő töltöttségét jelző LED jelzése. Ha kinyitom, megkezdődik a töltés. Kikapcsoláskor jelzi a hevítőt, majd bekapcsoláskor már csak a tok töltöttségét mutatja.
Számítógépre dugva látja a hevítőt, tehát nem kontakthiba. Ráadásul (bár véletlenek előfordulnak) két készülék szinte napra pontosan produkálja ugyanazt a hibát.
Valószínűleg ügyfélszolgálat lesz a vége, de pár napot még várok, egyrészt mert kíváncsi vagyok hátha több felhasználónál is jelentkezik a jelenség, illetve hátha kiadnak egy frissítést ami javítja.

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#3935) tothbe válasza 3lm0 (#3934) üzenetére


tothbe
addikt

azért egy full reset-et adj nekik. nekem még a hevítős 3-as duo-val volt pont ugyanilyen probléma és ott pár reset megoldotta teljesen a dolgot. Nem mondom, hogy biztosan nálad is ugyanaz van, de egy-két restart-ba még nem halt bele senki.
Én anno a cap-et és a tokot is reseteltem külön is és egyberakva is. utána lett jó.

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.