Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Bocsi, kicsit off, de az iPad topik kicsit "lassú".
Szeretnék venni egy iPadet, igazából olyan célra, hogy az egyetemi jegyzeteket-segédanyagokat-(puskákat) tök jó lenne magamnál tudni állandóan (tokkal együtt is egy közepes könyv súlya és kiterjedése, valamit akksi élettartamra sem épp egy dell l502x i7-el és 6 cellás akksival...). A jelenlegi i4-em 32 gb-os, van rajta mobilnet (tehát meg tudom osztani), így csak sima wifis jöhet szóba.
Az kérdésem az lenne, hogy hol érdemes iPad 2-t vennem?

[ Szerkesztve ]

(#15902) BossBoss válasza Mr.Grincs (#15889) üzenetére


BossBoss
őstag

Igen lesz. Nekem már működik, GS-n, iOS 5 GM-el.

(#15903) D@niel válasza _adaml21_ (#15901) üzenetére


D@niel
addikt

xms, vagy még itt, ha olcsóbban akarsz.

Én is az egyetem miatt szereztem iPad-et, ezerszer jobb, sosem kell kinyomtatnom a cuccokat, GoodReader-el rápakolok mindent, nem kell notit cipelnem, meg még ezer minden más.

iPad topic pedig pörög, csak írni kell, ne az utolsó hozzászólás dátumát nézd (bár utoljára reggel6kor írtak).

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15904) Bilux válasza _adaml21_ (#15901) üzenetére


Bilux
veterán

prohardver :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15905) joey04 válasza mondomén (#15867) üzenetére


joey04
titán

nos igen, ez hiányzik nekem (sbsettings) ha ezt beletennék gyárilag... Így még mindig kell a jb, de lehet hogy a kíváncsiság erősebb lesz, és este én is felpakolom az új rendszert, ha bírják a szerverek.

(#15906) Mr.Grincs válasza BossBoss (#15902) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az fain. Hivatalosan mikor lesz elérhető 12.én? Este felé?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15907) FuRiONight válasza Mr.Grincs (#15906) üzenetére


FuRiONight
őstag

Este 7 kor

(#15908) Mr.Grincs válasza FuRiONight (#15907) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi :R Már az új itunes az fönt van.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15909) máyköl


máyköl
veterán

Este 11 -kor érek haza. Kb. mennyi időt fog igénybe venni a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#15910) icecave válasza máyköl (#15909) üzenetére


icecave
nagyúr

Az csak attól függ, mennyi adatot kell majd visszapakolni, maga a resotre nem olyan sok idő. Viszont ha van 12-13 gigányi appod, amit vissza kell tenni a backupból, elidőzik egy ideig a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#15911) D@niel válasza icecave (#15910) üzenetére


D@niel
addikt

Most akartam megkérdezni, te miért restore-al szoktad csinálni. Gondolom azért, hogy teljesen új legyen a rendszer.

Én update-elek, ez nem sok idő, nem kell visszarakni semmit.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15912) máyköl válasza icecave (#15910) üzenetére


máyköl
veterán

71 dal
13 videó
166 fénykép
115 alkalmazás

8,5 giga az egész

D@niel: én még sosem updateltem. Az rövidebb? Ha a végeredmény ugyanaz, akkor nekem mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#15913) plus44 válasza icecave (#15898) üzenetére


plus44
veterán

Ezért írtam a végén, hogy különben kampec. :P

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15914) icecave válasza D@niel (#15911) üzenetére


icecave
nagyúr

Olvass kicsit vissza, miért is nem szoktam :) JB-re gyilkosság updatelni :D

(#15915) Mela Kehes válasza JamesHun (#15880) üzenetére


Mela Kehes
addikt

De új telóként kell beállítanom, hogy a 6 giga szemét eltűnjön.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#15916) D@niel válasza icecave (#15914) üzenetére


D@niel
addikt

De amúgy azért jobb, ha restore, majd beckup, mint update? Vagy teljesen mindegy, mehet simán update is?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15917) icecave válasza D@niel (#15916) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem lesz semmi baja sem,ha nincs JB, különben nem lenne ilyen menüpont. Én a restore híve vagyok, nem árt egyszer rendesen "megtisztítani" és tiszta lappal indítani, még akkor is, ha backupól látszólag mindent ugyanolyanra csinál vissza, mint volt. Mert lehet pl. 1-1 beragadt kis cucc, amire az életben nem jönnék rá egyébként, de mégis kicsit bekavar (csak nem látványosan), azok az ilyen "nullázásokkal" eltűnnek.

(#15918) JNashville


JNashville
senior tag

Már fent van a Find My Friends az App Store-ban.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#15919) plus44 válasza D@niel (#15916) üzenetére


plus44
veterán

A) ha JB van, akkor csak a restore jöhet szóba, B) nincs JB, akkor vagy 1: restore és akkor már alapból az újat teszi fel, nem kell külön update (ez akkor, ha esetleg nem akarod visszarakni a backup-ot, hanem teljesen új telóként akarod használni), vagy 2: simán update.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15920) Kommy válasza JNashville (#15918) üzenetére


Kommy
veterán

meg az airport utility is.

(#15921) D@niel válasza plus44 (#15919) üzenetére


D@niel
addikt

Köszi, 2 éve vagyok apple-ös, ezekkel képben voltam ;)

"lehet pl. 1-1 beragadt kis cucc, amire az életben nem jönnék rá egyébként" - ez a része érdekelt főként.

Másfél óra.... szerintem lassan csinálhatjuk a pop-cornt.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15922) plus44 válasza D@niel (#15921) üzenetére


plus44
veterán

Akkor viszont nem értem a kérdésed, mert ezt kérdezted, melyik a jobb, simán update, vagy restore előtte? Na már most restore után nem is kell update, de akkor meg ha tudtad, akkor mit akartál kérdezni? Lehet én nem értem akkor, sorry.

szerk: rendben, akkor tárgytalan a hsz-em.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15923) D@niel válasza plus44 (#15922) üzenetére


D@niel
addikt

A kolléga mindig restore-olni szokott majd backup, említette, hogy jb-re nem jó a másik opció, illetve rémlett már egyszer írta: amúgy is jobb az első variáció. Ennek miért-jére voltam kíváncsifáncsi.

Ugye te is debreceni vagy? :D fél8tól iOS5 buli nálam, belépés: hozz magaddal apple cuccot. ;]

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15924) máyköl


máyköl
veterán

Nekem nincs JB, akkor updatelek.
Az update alapból visszateszi a backupot, mindenféle gombnyomás nélkül?

(#15925) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hogy várja mindneki a frissítést, mint a barátok közt következő részét :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15926) D@niel válasza máyköl (#15924) üzenetére


D@niel
addikt

Az update nem teszi vissza a beckupot, mivel hozzá se nyúl a tartalomhoz. iOS5-ben elég alacsony a méret, mivel csak az újításokat tölti le, ill. telepíti fel.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15927) máyköl válasza D@niel (#15926) üzenetére


máyköl
veterán

Jaa, értem.
Oké, köszi...

(#15928) JamesHun válasza D@niel (#15926) üzenetére


JamesHun
addikt

ez még nem OTA frissítés lesz, hanem még teljes
a kövi lesz az ami csak olyan 50-150 mega lesz és akár menet közben valami wifi hálón keresztül frissítheted :P

SeriesX: JamesSHun

(#15929) D@niel válasza JamesHun (#15928) üzenetére


D@niel
addikt

Elnézést, igazad van, rosszul mondtam.

De ami májkölnek fontos: elég, ha csinál egy backupot, és update-el, rajta marad minden anyag az iPhone-on.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15930) plus44 válasza D@niel (#15923) üzenetére


plus44
veterán

Az vagyok:D Hányan leszünk, piát vigyek? :D

Mr.Grincs: Engem biztos nem érdekel, hogy Juli hogyan vallja be Andrásnak, hogy smárolt Attilával kétszer is, miközben mindezt Klaudia már rég tudja, hisz hallotta a beszélgetésüket, mikor pénzügyi megbeszélésre indult, utána pedig Miklóshoz ment volna, hogy közölje vele, Hanna nem aludhat együtt Balázzsal mert Miklós fia, eredendően gonosz és különben sem kellene ezt még erőltetni 16 évesen. Ahogy az sem érdekel, ahogyan Vili bácsi kiakad Gézára, amiért az összes muskátlit egy cserépbe ültette, de csak azért mert azt hiszi direkt csalta ágyba az amnéziás Kingát, aki zavarában kidobta Szabit, aki kiakadt, ráadásul az elbukott lemezszerződéssel is gondjai vannak még, ráadásul a húga Aliz is megnehezíti az életét, aki mániákus munkakerülő és viszonya van az új lakótársával, Ádámmal, aki egyébként pénzért nőkkel fekszik le, hogy jófejségből mosógépet vegyen, meg Lucának menő hátizsákot. Mindeközben Magdi néni a mennyben gyűjti a pletykákat. Ki nézi itt a BK-t szerinted?...

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15931) máyköl


máyköl
veterán

Ez 4.3.5 tiszta bug.
Lassan összeírom őket, komolyan...

(#15932) D@niel válasza plus44 (#15930) üzenetére


D@niel
addikt

Almalét :) fekete felső, farmer, sportcipő.

Onnan tudom, hogy a 2. mobile meetingre majdnem együtt mentünk.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15933) icecave válasza D@niel (#15932) üzenetére


icecave
nagyúr

Erre csak annyit szeretnék mondani, hogy az OFF-ban OFFjatok... :DDD

Engem inkább az érdekel, hogy vajon a rég kények emlegetett untethered JB-vel várnak-e, vagy egyből kiadják (mostmár úgysem tudják foltozni Apple-ék, majd 5.0.1-ben).

[ Szerkesztve ]

(#15934) JamesHun válasza máyköl (#15931) üzenetére


JamesHun
addikt

már minek
ma kimúl a 4.3.5 :D

Már írtuk, hogy a Samsung csodatabletje be van tiltva a kontinensnyi országban, és hogy nem tudnak megegyezni a tilalom feloldásáról az Apple-vel, így ezzel lekésnek a karácsonyi szezonról. Most viszont visszavágnak, de nagyon csúnyán. Az iPhone 4S a világ minden táján pénteken jelenik meg, így Ausztráliában is. A Sydney-i Apple Store-tól alig pár méterre található a Samsung márkaboltja, mely koreai beleegyezéssel úgy döntött, kerül amibe kerül, tönkrevágják a szokásos Apple Launching Party-t. Mint minden iKütyü megjelenésekor lenni szokott, hatalmas tömeg várja a megjelenés napján, hogy elsőként vehesse kézbe és vehesse meg az áhítatott eszközt. A Samsung viszont ezen a napon (október 14.) mindössze 2 ausztrál dollárért (430 forintért) fogja árulni a Galaxy S II-t az Apple Store melletti üzletükben. Nincs limitált példányszám, rengeteg készülékkel várják azokat, akik nem akarnak az Apple-nél sorban állni.

Hát ez lol. valaki küldjön már egyet nekem is adok érte 10.000 huf ot is akár :D

[ Szerkesztve ]

SeriesX: JamesSHun

(#15935) madarasz92


madarasz92
őstag

Az enyémen van JB arra simán rámehet az iOS 5?

(#15936) Kommy


Kommy
veterán

Már készülődik valami nem tudok kapcsolódni az Apple letöltőközpontjához ahonnan a firmwareket tölti le az iTunes.

(#15937) D@niel válasza JamesHun (#15934) üzenetére


D@niel
addikt

Én is láttam hírt erről, de nem volt kedvem fordítani. Honnan van az infó? Ez a 2 dollár nagyon durva...

Amúgy annyira felesleges ilyet csinálni, úgy is mindenki megveszi az iPhone-t aki oda megy, nem beszélve arról aki sorba is fog állni. Max utána bemegy egy S2-ért is :)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15938) plus44 válasza madarasz92 (#15935) üzenetére


plus44
veterán

Pont feletted beszéltük.. Restore neki, aztán waiting.

JamesHun: mekkora kretén ez a Samsung, én előbb megvenném az I4s-et, majd azzal átballagnék, vennék egy marék SGSII-t és a kirakat előtt törném össze őket. Szarban a haza, ugye Samu? :DDD

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15939) Jojo5 válasza JamesHun (#15934) üzenetére


Jojo5
őstag

az mi kemény... :DDD
nah majd jön a rinya, hogy az SGS II-nek is szakad lefele az ára... :N

ja és nálam is megy a várakozás az IOS5 miatt... :K

Fontos Kérdés: azt megcsinálhatom, hogy csinálok 1 backupot és utána a telómat új telóként rakom fel, de az új telóról is csiláok 1 backupot és az új telóról készült backupra visszamenteném az üzeneteim illetve jegyzeteim az előző backupból...5let ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#15940) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Ha ma letöltöm a végleges iOS5-öt és tethered JB-elem, akkor utána megint restore kell majd az untethered JB előtt, vagy simán menni fog? :)
Valaki tudna mutatni linket az SGS 2 2$-ért hírről? :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15941) irgum


irgum
addikt

Ha iOS 5 beta GM van a kütyün, akkor is kiírja majd az itunes hogy frissíthetek a véglegesre?
Vagy le kell majd torrenteznem?

D@niel: köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#15942) Mr.Grincs válasza plus44 (#15930) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem senki, de te sem, a leírtak alapján, ezt akár egy buszmegállóban is hallhattad.
Ádám aki férfi prostituált :DDD

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15943) madarasz92


madarasz92
őstag

Nekem recorvery modban maradt hogy tudom kiszedni?
Szerk meg van

[ Szerkesztve ]

(#15944) Ragnar95 válasza madarasz92 (#15943) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mitől? Fixrecovery v Tiny Umbrella...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15945) D@niel


D@niel
addikt

Jojo5: Miért 2 backup? Csinálj most egy backupot, majd egy update, és ott lesz minden a mobilodon.

Ragnar95: Restore-olj, az előbb volt szó arról, hogy nem ajánlott jb-re update-elni.

Itt olvashatsz a 2 dolcsis S2-ről.

irgum: ezt nem tudom kapásból, szerintem nem, ha tévedek Kommy javítson ki. Csinálj most egy backupot te is, majd restore, és restore from backup.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15946) Jojo5 válasza D@niel (#15945) üzenetére


Jojo5
őstag

mert szeretném teljesen tisztalappal indítani úgy, hogy csak a kontaktjaim sms-eim illetve a jegyzeteim vannak 1 "szűz" rendszeren...

Ezt meglehet oldani valahogy ?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#15947) plus44 válasza Mr.Grincs (#15942) üzenetére


plus44
veterán

Nem járok busszal:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15948) Ragnar95 válasza D@niel (#15945) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az lesz, de az én kérdésem arra irányult,hogyha már fentvan a végleges és azt tethered JB-eltem, arra ráeresztehetem-e majd simán az untethered készítésére képes reds0w-t v restore kell majd előtte :)
Köszi a linket :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15949) D@niel válasza Jojo5 (#15946) üzenetére


D@niel
addikt

Csinálj egy backupot, jelöld be mit akarsz szinkronizálni. Aztán majd update, és restore from backup, ott lesz minden.

Akkor lenne értelme ennek a backup + restore + restore from backupnak, ha valaki meg tudná mondani, hogy simán update-eltem-e, vagy végig játszottam az előzőt :)

Simán update-elni kell, és kész. Ott lesz minden, amúgy is picit gyorsabb lesz 1-2 helyen a rendszer.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15950) Jojo5 válasza D@niel (#15949) üzenetére


Jojo5
őstag

Oké, thx! :R
Ahogy én írtam úgy nekem egyszerűbbnek tűnt, de akkor tévedtem :U

Amúgy egy ilyen backupnál csak azokat menti le amiket kijelölök és az esetleges szoftver összeakadásokról vagy bármiről nem ment le adatot nem ?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.