Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16551) Totheground


Totheground
addikt

Hm. iTunesban ki- és visszakapcsoltam a wifi syncet, rányomtam egyszer a apply-re még kábellel, most működik rendesen wifin keresztül is. Lejelentkeztem a hálózatról, vissza és 2-3 secen belül lehetett nyomni a gondot.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16552) JNashville válasza Solar_Wind (#16549) üzenetére


JNashville
senior tag

Simán Zene.

Btw én is felszenvedtem végre iPad 1-re az ötöst, és azt kell mondjam, nagyon cool. Safari kábé másfélszeresére gyorsult, viszont nem tetszik az új füles megoldás (bal oldalon van az exit? miért?), az új naptár és emlékeztető is tetszetős, de csomó mikrolag van itt-ott, amit szerintem még simán lehetne okosítani.

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#16553) Ragnar95 válasza icecave (#16550) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

jaja :( Bár ugye nem optimalizálnak semmit rendesen win-re, ld. safari, itunes...
solar_wind: zene és videók külön-külön

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16554) robi0604 válasza robi0604 (#16508) üzenetére


robi0604
őstag

Az előző kérdésemen felül még az lenne a problémám, hogy a wifi sincen kívül az icloud-os backup sem működik.

A telefonon azt írja ki, hogy hiba és próbáljam meg később, a gépen pedig elvben felmegy, de a tárhely nagysága nem változik és mikor ellenőriztem, a gépen láttam mentve... :F

Másnak működik ez a backup?

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#16555) JNashville válasza robi0604 (#16554) üzenetére


JNashville
senior tag

Nekem se megy. Szerintem pár napon belül lemegy az őrület, és akkor végre mindenkinek menni fog. Nincs az a szerverpark, ami ezt elbírná :s

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#16556) robi0604 válasza JNashville (#16555) üzenetére


robi0604
őstag

Akkor várok... :(

A másik kérdésre esetleg tudsz mondani valamit?

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#16557) JNashville válasza robi0604 (#16556) üzenetére


JNashville
senior tag

A GPS-es? Arra majd a nálam okosabbak.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#16558) JNashville


JNashville
senior tag

Hát, már leszinkronizálta a kontaktjaimat és a naptárbejegyzéseimet az iCloud, de utóbbiban nincs sok örömöm, iszonyat lagos Chrome alatt.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#16559) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Fú de beindult a topic, 1652 új hozzászólás:DDD
De most amúgy hogyvan ez?
Van duplázott memória az iPhone 4S-ben vagy nincs?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16560) Mr X válasza papp_no1 (#16512) üzenetére


Mr X
veterán

A poén az, hogy a régi akku is kibírt 8 óra zenehallgatást, de álló helyében is ennyire merült, mint a kép mutatja. :F

(#16561) plus44 válasza C4mp3r (#16524) üzenetére


plus44
veterán

Na, csak nem BTK magyar szak?:D

Más: akkor úgy látom nem én vagyok a béna, a fényképek kezelését szépen elbaszták. A wifi-sync sem megy, nem opcionális a newsstand...örülnék egy jövő heti 5.0.1-nek...

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16562) Ragnar95 válasza CoDWaW07 (#16559) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Senki sem tudja :DDD :P Elvben nincs 1 teszt szerint, de a biztos az,ha megvárod holnap, amíg valaki szét nem kap egyet és meg nem mondja ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16563) CoDWaW07 válasza Ragnar95 (#16562) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Rendben:)Mert eddig úgy olvastam hogy ugyanannyi 512mega van benne, közbe meg aztmondták hogy a Voice Assistant csak a 4S-re érhető majd el mert nagyon nagy a memóriaigénye

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16564) Ragnar95 válasza CoDWaW07 (#16563) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mind a 2 lehetőségről tejengenek pletykák, de holnap remélhetőleg fény derül a dologra :P
szerk:Most jelent meg a Find My iPhone-ho frissítés és azzal aki Mac-en használja az iCloudot, annak elérhető lett a find my mac is :O :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16565) C4mp3r válasza plus44 (#16561) üzenetére


C4mp3r
addikt

PTE-BTK anglisztika :)) ez pont olyan eloadas, amire az idopont es a tanar kettos alkalmatlansaga miatt nem surun jarok be :D

(#16566) Jojo5 válasza GeneraL_XTX (#16540) üzenetére


Jojo5
őstag

nem tudom, de ez így 1 nagy sz@r...

Ha iCloudba lementetted és új telóként indítasz akkor nem érsz a mentettel semmit mert a régi mentéshez rendeli a cuccokat ha jól rémlik... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#16567) CoDWaW07 válasza Ragnar95 (#16564) üzenetére


CoDWaW07
őstag

:D
Bár szerintem úgyis megoldják hackerek hogy elérhető legyen 4-re is mint tavaly a Multitask :)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16568) hemaka válasza CoDWaW07 (#16563) üzenetére


hemaka
nagyúr

Valamivel a 4S-t is el kell adni. Ha menne a sima i4-en is, akkor szerinted ki venne új iPhone-t?

(#16569) plus44 válasza C4mp3r (#16565) üzenetére


plus44
veterán

Az elmúlt 3 előadáson én sem képviseltettem magam.:D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16570) gomsadi# válasza hemaka (#16568) üzenetére


gomsadi#
tag

Udv!

Egy iOS5 kerdes: volt olyan funkcio megemlitve, hogy ha felfele suhintok a kepernyon a multitasking menu elojon. Ez nalam nem jott ossze, ezert a kerdes: ez csak iPad only, vagy csak es kizarolag 4S only? Koszi

Have a Lot of Fun!!

(#16571) CoDWaW07 válasza hemaka (#16568) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Jogos, csak akkor legalább tényleg rakják bele a dupla memóriát:)
Annélkül max azok vennék meg akiknek az iPhone " menőzésre" meg "felvágásra" kell

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16572) Solar_Wind válasza CoDWaW07 (#16571) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

azok nem, mert ugyanúgy néz ki, mint az i4 :))

(#16573) C4mp3r válasza gomsadi# (#16570) üzenetére


C4mp3r
addikt

iPad only, de jailbreakkel megoldhato iPhone-ra is elvileg

(#16574) Ragnar95 válasza CoDWaW07 (#16571) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Meg azok, akik gyári függetlenül vesznek..:U Mert +30ezret szerintem igazán megér a 2magos proci,jobb kamera,Siri, esetleg 1giga ram és 1 évvel újabb teló :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16575) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok! Ios5 alatt hogy tudom megoldani, hogy az emailek egybol megjojjenek a keszulekre, ne kezzel keljen frissiteni? Gmailes email cimem van. Koszi

(#16576) CoDWaW07 válasza Solar_Wind (#16572) üzenetére


CoDWaW07
őstag

:DD
tele ragasztják akkor ilyennel:DDD

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16577) Totheground válasza Ragnar95 (#16574) üzenetére


Totheground
addikt

Meg a +1 év garancia.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16578) gomsadi# válasza C4mp3r (#16573) üzenetére


gomsadi#
tag

Ez elszomorit. Pedig ugy megorultem neki mikor lattam! Jailbreak egyelore meg mindig nem;)

Have a Lot of Fun!!

(#16579) Ragnar95 válasza Gergőke88 (#16575) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Microsoft Echange-ként állítod be és engedélyezed a Push-t :)
Totherground: ha újonnan veszed, akk az i4-re is van, de az meg ráadásul már csak 8gigásan kapható, ami semmire se elég :(

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16580) Totheground válasza Gergőke88 (#16575) üzenetére


Totheground
addikt

http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16581) kenny123


kenny123
addikt

Untethered JB-ről még semmi hír? :F

yo

(#16582) whited


whited
addikt

Hy
További alkalmazásokat hogy lehet rendelni az új legurdolo menühöz ami pl az időjárás van meg hogy ki keresett? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#16583) Bilux


Bilux
veterán

Állandóan Error: 3194: kapok. 4.3.5 JB telefon.
Restorera and update-ra megyek majd mikor kicsomagolta a letöltött FW ellenörzi a telefont és kapom a hibát.
Mit rontok el?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16584) Ragnar95 válasza whited (#16582) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Beállítások>értesítések és itt kiválasztod lentről, amit hozzáakarsz adni és azon belül rányomsz az értesítési központra :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16585) C4mp3r válasza Bilux (#16583) üzenetére


C4mp3r
addikt

tinyumbrella->advanced, szedd ki a set host to cydia checkboxbol a pipat

(#16586) kenny123 válasza Bilux (#16583) üzenetére


kenny123
addikt

Kösd rá itunesra a telefont, aztán kapcsold ki. Nyomd 3mp-ig a kikapcsológombot, majd nyomd hozzá kb 10mp-ig a home gombot, szóval egyszerre a kettőt. 10mp után csak a bekapcsológombot engeded el, és a home gombot tovább nyomod még ~10mp-ig. Itunes jelez, hogy egy iphonet észlelt, és így nyomj restoret. :)

szerk.: Akkor csak én vagyok ennyire komplikált? :D

[ Szerkesztve ]

yo

(#16587) icecave válasza Bilux (#16583) üzenetére


icecave
nagyúr

Hosts file-ból töröld az apple-s sorokat.

(#16588) plus44 válasza Kashim (#16443) üzenetére


plus44
veterán

Általános beállítások is megmaradtak? (pl. hangerő, rezgés, mikor milyen hangot ad, az egyes esetekben, háttérkép, stb) Valamint az sms-ek is? Csak a zenék nem maradtak meg?

Más: besírtok, az imént ment le egy full wifi sync. Az elejétől a végéig, és gyors is volt pedig volt mit csinálnia. na ez már tetszik.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16589) Bilux válasza C4mp3r (#16585) üzenetére


Bilux
veterán

Host file-t kipucoljam?

ok

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16590) Bilux válasza kenny123 (#16586) üzenetére


Bilux
veterán

Szóval rakjam mindenképp DFU-ba?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16591) C4mp3r válasza Bilux (#16589) üzenetére


C4mp3r
addikt

kipucolhatod, de nekem ment miutan kinyomtam a tinyumbrellat. dfu mod nem kell

(#16592) hemaka válasza gomsadi# (#16570) üzenetére


hemaka
nagyúr

csak ipad, pedig jó lenne iphone-ra is, mert a home gomb hamar behal így.

(#16593) kenny123 válasza C4mp3r (#16591) üzenetére


kenny123
addikt

Nálam ennél a hibánál csak úgy volt hajlandó feltenni az új fw-t. :U

yo

(#16594) Totheground


Totheground
addikt

Szerintetek ha newstandbe free appként lehet betenni a dolgokat (és betöltéskor nem dobja be a szokásos "buying this xy? confirm/cancel" gombot sem), akkor az előfizetéseket nem számlázza ki, hanem azt máshogy kell intézni? Mert hozzáadtam pár magazint megnézni, hogy hogy megy, és remélem nem basztam el párezer forintot. :D

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16595) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Kövezzetek meg ha rosszul tudom, de MAC-et ha jól emlékszem, akkor fel lehet tenni PC-re is. Nem lenne kevesebb baj meg nyűg a szinkronizálással, ha mondjuk a Win mellett fent lenne a MAC is, és ilyenkor azzal szinkronizálnátok, valamint ha MAC-es programokat használtak, akkor gondolom az is jobban futna alatta?!

Persze, szar lenne váltogatni az OP rendszerek között emiatt, de gondoltam ez talán lehetne egy alternatíva ezekre a dolgokra.

Bár szerintem erre már gondoltatok ti is.

(#16596) icecave


icecave
nagyúr

Azért van itt bug rendesen :D

Csináltam @me.com-os címet is. Míg délelőtt vígen megjöttek telefonra is az emilek, mostanra megragadnak az iCloud.com-on keresztül a mailek között nézve, telefonra sehogy nem töltődnek le.
Van, hogy kapok notification-t e-mailről, rámegyek, majd mikor nyitná safarit, azzal a lendülettel ki is lép. Beállításokban is többször előfordult.
Plus44 barátommal toljuk iMessage-t, de van, hogy kiírja nekem, hogy nem tudta elküldeni, de csak elmegy, mert válaszolt rá. Többször volt ilyen.
Wi-fi sync-et meg nem győzöm elégszer mondani.... ezt nemhogy megcsinálták, el sem kezdték megírni....

szerk: na, "me-s" emilek megjöttek, elküldésük után fél órával, egyszerre. Nyilván terheltek még a szerverek.

[ Szerkesztve ]

(#16597) C4mp3r válasza Totheground (#16594) üzenetére


C4mp3r
addikt

mielott veszel valamit mindig ker permissiont, hogy biztos megveszed-e az adott dolgot. en is lehuztam a NYTimes cuccot, es nem kellett megvennem semmit. (hozzateszem nem is tudtam volna, mert jelenleg nem adtam meg credit card adatokat)

(#16598) plus44 válasza B.Ricsike (#16595) üzenetére


plus44
veterán

De lehetne, csak:

1: PC berkeken belül is kevés a MAC által támogatott proci, vga, ilyen olyan driver stb.
2: körülményes a felrakása (értsd: nem egy sima Win7 telepítő...)
3: meg is kell ám venni a dolgokat, nem ám warezolni, a win7 se olcsó, ráadásul most 2 os-t kell megvenni mert először kell egy Snow Leo + utána kell letölteni a Lion-t.

Szóval ebből csakis az első a gond. Szívesen megvenném, bajlódnék a felrakással is, de amíig nem támogatja 100-ban a gépemet, addig sajnos pénzkidobás...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16599) Ragnar95 válasza B.Ricsike (#16595) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eredetit nem lehet elvben.És nem eredetit sem egyszerű, de megoldható akár VirtualBox-ba is :)
plus44: eredeti mac felmegy a gépedre, ha mondjuk ugyanaz a konfigod, mint ami egy iMacben van? :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16600) icecave


icecave
nagyúr

Folyamatosan jönnek elő a bugok...

Ha ezt szegény megboldogul Steve-nek alkalma lett volna tesztelni, nem hogy nem engedi kiadni így, de még a fél programozó team-et is kivágta volna az utcára...
Ok, mindegyikben voltak bugok, de nem ennyi...

Röviden milyen az új iOS? Amilyen gyors, olyan bugos :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.