Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) C4mp3r válasza csyo (#16794) üzenetére


C4mp3r
addikt

belepsz itunesba, store es authorize this computer.

(#16802) joey04 válasza mondomén (#16795) üzenetére


joey04
titán

ú b+, ezt nem láttam :C
16797: +1 :B

(#16803) kenny123 válasza icecave (#16800) üzenetére


kenny123
addikt

Tudom, onnan telepítettem én is, de ez a skin nincs a gyáriak között, legalábbis nem bökte ki a szemem. Jameg én uisettings-el próbálkoztam. :DDD

yo

(#16804) Ocarina válasza icecave (#16800) üzenetére


Ocarina
aktív tag

http://thebigboss.org/ios5beta/

Ha minden igaz, ez az.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#16805) fazr válasza Bilux (#16791) üzenetére


fazr
senior tag

Nekem gyors az iTunes, nálad lehet a hiba (nagyon régi PC vagy "kusza" Windows).

[ Szerkesztve ]

(#16806) PredatorNo1 válasza Scoobyka (#16799) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

insanelyi-ben találhatsz notifi-t beírod a keresőbe és már dobja is!

(#16807) icecave válasza Ocarina (#16804) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi!

kenny123: Ja, hát ezt nem mondtad, azt hittem, "érintetlen" rendszeren keresgéled :D

(#16808) csyo válasza C4mp3r (#16801) üzenetére


csyo
senior tag

azaz nekem most a DE-authorize kell, igaz?

vagyis ha azt szeretném, hogy ne kelljen a laptopomon az iPhone teljes másolatát tartigálnom

Legyen szép a napod!

(#16809) kenny123 válasza icecave (#16807) üzenetére


kenny123
addikt

Áhh, nem úgy megy az.. :D
Viszont ebből a repobol akkor mit is kellene leszedni, hogy hasonló legyen mint mondomén-nek? :B

yo

(#16810) Bilux válasza fazr (#16805) üzenetére


Bilux
veterán

friss windows 7 ultimate 32bit
FS Amilo Xi 3650
Nem régi és nem is kusza. Nem értem és tök random

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16811) mondomén válasza icecave (#16797) üzenetére


mondomén
őstag

Szerintem már nincsen Beta állapotban, szóval BigBoss repo. Nekem most az 5.1.3 van fent. Ha viszont még béta, akkor http://thebigboss.org/ios5beta/, ahogy azt már írták fentebb.

@kenny123
Az 5.1.3-ast keresd meg. A többi már csak beállítás kérdése...

[ Szerkesztve ]

(#16812) joey04 válasza Ocarina (#16804) üzenetére


joey04
titán

:R

(#16813) plus44


plus44
veterán

Untethered JB...merre bújkálsz már? Vagy az 5.0.1-et keresed? gyorsan gyorsan, apuci már mérges...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16814) kenny123 válasza mondomén (#16811) üzenetére


kenny123
addikt

Ezt telepítettem fel, de egyik gyári témával sem úgy néz ki, mint a tiéd. :F :U

yo

(#16815) StLui válasza Bilux (#16810) üzenetére


StLui
veterán

nekem egy ion alaplap + atom procis gépen lassúcska , de nem elviselhetetlen mire elindul

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#16816) icecave válasza plus44 (#16813) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát én már a tethereden gondolkodom, de ezt a hetet még kivárom. Baromira hiányzik SBSettings, meg a többi prog, amit már leírtam.
Érdekes, hogy ha eddig kérdeztem valamit emilben a Call-sms-data counter fejlesztőjétől, egyből válaszolt, most meg 2 napja hallgat, hogy mikor lesznek iOS 5 kompatibilisek a programjai. Remélem, nem lépett le, nem ezért vettem meg őket...

(#16817) C4mp3r válasza csyo (#16808) üzenetére


C4mp3r
addikt

ha deauthoizalod, akkor nem fog engedni appokat telepiteni. a programokat te kitorolheted itunesbol, meg a zeneket is, azok nem fognak eltunni a telorol.

(#16818) mondomén válasza kenny123 (#16814) üzenetére


mondomén
őstag

Pedig ott van: Serious SBSettings HD

(#16819) PredatorNo1 válasza icecave (#16816) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Mi van ha a tethered JB-re, ha kijön, rárakom az untetheredet?

(#16820) plus44 válasza icecave (#16816) üzenetére


plus44
veterán

Én nem akarok tethered JB-et, de ha nem jön ki nagyon hamar egy frissítés az IOS-hez, meg a unJB hozzá, akkor kénytelen leszek megelégedni a simával... :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16821) vadászcsiga válasza icecave (#16816) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Remélem, nem lépett le, nem ezért vettem meg őket...
Biztos elment az applehez dolgozni :)

Hivatalosan telepített ios5 már nem dob hibát szoftverfrissítés megnyomására másnál sem? Valami mégis változott a gm-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#16822) plus44 válasza vadászcsiga (#16821) üzenetére


plus44
veterán

This will be the end of us!:D

Anyagilag biztos jobban járnak.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16823) kenny123 válasza mondomén (#16818) üzenetére


kenny123
addikt

Hát hogy nem szúrta ki a szemem. Azthittem ez volt beállítva alapból, ezért nem is nyomtam rá. Köszönöm! :R

yo

(#16824) Kasza08


Kasza08
őstag

Megujult a weather app is. Az elso rogton a local weather, es van napi felbontas, orankenti varhato homersekletet is mutat. :) jopofa

(#16825) csyo válasza C4mp3r (#16817) üzenetére


csyo
senior tag

okes, akor megteszem, "deauthorizálom" az iTunesomat.

A jovoben hogyan telepithetek appokat, illetve zenéket hogy toltok fel az iPhonomra ezután?

Legyen szép a napod!

(#16826) C4mp3r válasza csyo (#16825) üzenetére


C4mp3r
addikt

de epp ezt mondom h ne deauthorizald, mert akkor nem tudsz majd ra telepiteni. szimplan torold az itunesbol ami nem kell

(#16827) icecave válasza PredatorNo1 (#16819) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát mi lenne? MEGLEPETÉÉÉS! :D

vadászcsiga: Az nekem mindegy, csak frissítse az appot :D

(#16828) PredatorNo1 válasza PredatorNo1 (#16819) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Jelenleg nekem ilyen ez a téma pont megy a notcenterhez! És igen csak ipodom van!

[ Szerkesztve ]

(#16829) kenny123


kenny123
addikt

Akik el akarják tüntetni a newsstandet/újságárust a képernyőről, és van JB, azoknak ajánlom figyelmébe:

nonewsisgoodnews

[ Szerkesztve ]

yo

(#16830) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ebben a videóban, 0:25-nél azokat csak jailbreak-el lehet megoldani? 2:03-nál ezt a vibrációt hol tudom beállítani? Végül 4:05-nél hol találom meg? Vagy ez csak 4S-en van?

(#16831) kenny123 válasza BoneDragon (#16830) üzenetére


kenny123
addikt

Rezgéseket: Általános, hozzáférhgetőség, egyéni rezgések bekapcsol, majd hangok, és legalul rezgési minták.

yo

(#16832) icecave válasza BoneDragon (#16830) üzenetére


icecave
nagyúr

beállítások - általános - hozzáférhetőség - egyéni rezgések itt kell bekapcsolni.
Ugyanitt van az AssistiveTouch is, amit 4:05-nél láttál.

szerk: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#16833) csyo válasza C4mp3r (#16826) üzenetére


csyo
senior tag

okes, akkor vissza authorizálom:-)

a zeneimet nem látom viszont az iTunesban...
pedig kiirja, hogy helyet foglal, azt is látom, hogy hová tette a gépen, de nem mp3-ként mutatja...

Ezeket a zenéket hogy tudom kitorolni?

Es ugye ez sem fog eltunni az iPhoneomrol amikor rácsatlakoztatom?

Legyen szép a napod!

(#16834) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Köszi a gyors válaszokat. :D
Az elsőt akkor alapból nem lehet megoldani?

(#16835) PredatorNo1 válasza kenny123 (#16829) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Valszeg ezt gyorsan beleépítik majd a következő SBSettingsbe is! :K

Szerk: Kipróbáltam, első lépése volt hogy: Remove Installous 4 :S

[ Szerkesztve ]

(#16836) C4mp3r válasza csyo (#16833) üzenetére


C4mp3r
addikt

hogy erted, hogy nem mp3kent mutatja? egy screenshotot tudnal tolni?

(#16837) kenny123 válasza BoneDragon (#16834) üzenetére


kenny123
addikt

A gyorskapcsolókat (wifi, data,3g, stb) csak jb-vel, a többit tudja gyárilag is.

(#16835) PredatorNo1: Jó lenne nem külön appot leszedni erre is, de legalább eltűnt, és sok vizet sem zavar.. :)

[ Szerkesztve ]

yo

(#16838) csyo válasza C4mp3r (#16836) üzenetére


csyo
senior tag

most látom, hogy azok app-ok, csak a "zene" mappába tette, és az foglal sok helyet...

szoval most letorotlem az OSSZES appot az iTunesbol.

Ha most rádugom az iPhoneomat, akkor ugye TUTI nem fog nekem minden letorolni?

Legyen szép a napod!

(#16839) C4mp3r válasza csyo (#16838) üzenetére


C4mp3r
addikt

elvileg nem fogja letorolni, de azt mindenkepp irna. ha vissza akarod tenni iphonerol az appokat itunesba, akkor bal oldalt jobb kat a telora es transfer purchases

(#16840) megema


megema
őstag

Mi a legegyszerűbb megoldás arra, hogy a kontaktjaimat átpakoljam Gmail Exchange-ből iCloud-ra (is)? Olvastam, hogy létezik Windows-os kliens, de nem találtam meg...

A másik, hogy a jegyzetek iCloud-os szinkronizálásához MobilMe account kell. Létezik, hogy készült nekem @me.com végződésű, anélkül hogy kértem volna? Mert az itt használatos nicknevem elég egyedi, de mégis foglalt az ilyen kezdetű @me.com cím... Viszont gépről megnyitva a me.com-ot, hibás jelszót jelez.

fazr: De reklám van benne, ugye?

C4mp3r: Pont az a baj, hogy telóról nem megy. Nem tölti le hagyományos értelemben Gmail-ről, csak csoportként jelenik meg. Így nincs mit felszinkronizálni. :U Töltsek le mindent .vcf-ben és toljam rá a telóra, majd onnan iCloud-ra? :F Gépről nem egyszerűbb valahogy?

fazr: Csinálni tudok, csak lehet, hogy már van. De csak csinálni enged...

[ Szerkesztve ]

(#16841) csyo válasza C4mp3r (#16839) üzenetére


csyo
senior tag

köszi!

kozben felmerult mégegy kérdés..

ha MP3-at szeretnék az iPhonerol visszatenni a laptopra, azt hogy teszem meg?

Legyen szép a napod!

(#16842) fazr


fazr
senior tag

Az ingyenes Shazam-nál is korlátlan lett a tagging.

(#16843) C4mp3r válasza megema (#16840) üzenetére


C4mp3r
addikt

Szerintem letoltod a kontaktokat a telora es onnan felszinkronizalod icloudba. beallitasokba tudod beallitani, hogy mit szinkronizaljon.

csyo: arra nem jottem meg ra, de azt hiszem nem lehetseges.

(#16844) fazr válasza megema (#16840) üzenetére


fazr
senior tag

Ha jól emlékszem úgy tudsz létrehozni @me.com-os emailcímet, hogy belépsz a Settings-be, majd az iCloud menüben bekapcsolod a Mail-t.

(#16846) C4mp3r válasza joey04 (#16845) üzenetére


C4mp3r
addikt

meglatjuk mire lesz eleg. nyilvan itt jon kepbe a jo szoftver es az optimalizacio. ugyan nem hasznaltam huzamosabb ideig i4-et de nem hiszem, hogy olyan keves lett volna a fel giga ram

[ Szerkesztve ]

(#16847) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Írtam korábban, hogy nincs iTunes iconom bármit is csináltam nem jött elő, de nem érdekelt. Azonban ki akartam próbálni a Camerát, erre az sincs innentől már zavar a dolog.

Következő lépésként, spotlight search-ben kikerestem ott meg is volt mind, rányomok és SEMMI, el se indul meg se nyekken.

Leszedtem már mindent amit a cydiából raktam fel de semmi változás, és sajnos nem tudom biztosra, hogy a restore után alapból volt-e kint ikonja úgyhogy most legyalulom ismét az egészet! :C

(#16848) Jojo5


Jojo5
őstag

nyomattam 1 restoret és lám lám gyorsult a rendszer... csak ugye most nincs JB rajta... :(

C4mp3r: nem tudom, de most, hogy nyomtam 1 restoret így JB nélkül érezhetően jobb a rendszer... nem szoktam tesztelgetni a telóm, de JBvel sunspider-en 4700 ms volt 4.3.5-el IOS5-ön pedig 5300 körül csinált, most meg 3600 ms lett... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#16849) C4mp3r válasza Jojo5 (#16848) üzenetére


C4mp3r
addikt

jb lassitotta volna?

(#16850) zack


zack
nagyúr

400 hsz. reggel óta... Kemény.
A gondokkal kapcsolatban, nekem is jó pár előjött mióta fent van a végleges iOS5.

Összefoglalom:

Bug és negatívum:

- WiFi sync-et nem tudom kikapcsolni, és random megnyitja az iTunes-t elég sokszor, holott én nem akarom, és a pipát már rég kivettem az iTunes-ból. Maradnék a régi bevált kábeles módszernél, de egyelőre nem az én beállításaim uralják a rendszert. :(

- 3G váltás Edge-re a Safari megnyitásakor, és ilyenkor nem töltődik be az oldal, csak ha teljesen bezárom, és ismét megnyitom.

- iTunes néha bugos, nem ugrik fel a kereső sor, hanem ki van feketével takarva. Ilyenkor bezárás ismét megnyitás segíteni szokott.

- Délelőtt icecave küldeni akart imessage-et, de sms-ként jött meg, holott minden adott volt. Este felé, felkelés után, viszont már minden rendben volt, és működött. Lehet egyszeri anomália volt, de ki tudja, ebben a bug halmazban. :F

- A fotó könyvtár probléma nekem egyszer már előjött hibaként, amire a T azt mondta, ez náluk is ilyen és Apple filozófia. Erre azt hiszem azt nyilatkoztam a technikusnak kissé emelkedett hangon, hogy bő nyállal le..ophat az Apple és a filozófiája.
Egyébként fizikálisan nem duplázza a képeket, tehát a "fotókönyvtár" egyfajta gyüjtő könyvtár, ahova csak az elérési utat duplikálja (tehát nem foglal 2x akkora helyet), és a többi mappából az összes képet megjeleníti ömlesztve. A gond ezzel csak annyi, hogy ha én azt akarom hogy ne legyen ilyen könyvtáram ,mert zavar, akkor miért nem tüntethetem el, kapcsolhatom ki? :( Azt hiszem az egyik downgrade-nél eltünt a fotókönyvtár, és 4.3.5.-ig nem is jött elő. Tehát valamitől aktiválódik, erre kellene rájönnünk, hogy mitől.

- iGo Primo használhatatlan lett, folyamatosan azt mondogatja hogy újratervezés, holott arra megyek amerre mutatja. Mondjuk ez az app hibája, és nem az iOS-é.

- Újságos ikon engem is baromira zavar, és blama, hogy még egy átkozott "nem használt progik" mappába se lehet behúzni. Ide bökném szösszenetként, hogy kezd elegem lenni, hogy azért mert az Apple úgy látja jónak, hogy az újságos app fontos, ezért mindenki dögöljön meg, és "szarunk arra, hogy a júzernek mi a jó" filozófiával nem engedjük még mappába se beletenni. :(

- iCloud-ról, és a felhőbe szinkronizálásról nem akarok véleményt írni, majd max. 2-3 hét múlva...Addigra stabil lesz remélhetőleg, mert jelen állapotában katasztrófa, és eszem ágában sincs a Gmail exchange /push-t lecserélni iCloud-ra. :(
Nálam a "Find My iPhone" müxik rendesen, de ahogy olvastam, nem mindenkinél... :U

Pozitívumok:

- Jóval gyorsabb mint az iOS4, nincs lag, nagyon "smooth" a rendszer.

- Notification Center igényes, és ügyes, bár amit icecave felvetett, blama, miért nem lehet feloldás után a menübe lépni, ha jött új értesítés lock screen-re. itt is azért van ez, mert az Apple ezt így találta ki, akkor legyen jó mindenkinek opcióktól mentesen.

- Minden hang értesítéshez külön hozzáadható egyéni csengőhang

- Egyéni rezgés funkció hasznos apróság

- Camera ikon képernyőzárban

- imessage, amennyiben 100% működni fog.

- Gyorsabb Safari működés, dinamikusabb WiFi és net kapcsolat globálisan.

- Megszünt a 3sec hívás fogadás utáni kapcsolási lag.

- Akksi érezhetően jobban bírja (nálam a GM rosszabb volt mint a 4.3.5.)

- A zene kihangosítási minősége javult, és bár elég jó IEM fülesem van, egyelőre nem tudom biztosra mondani, hogy globálisan az egész audio rész javult szoftveresen. Többi idő kell ehhez, de úgy tünik szoftveresen "átfésülték" ezt a részt is.

Sok a pozitívum és sok a bug, bár ezek javíthatóak lesznek. Ami nem javítható, az a filozófia, hogy "mi ezt így gondoljuk, és ha így gondoljuk, akkor így is van jól" amivel önmagában véve nem lenne gond, ha kapnánk opcionális lehetőségeket, mert mi van ha én másképpen gondolom... :U :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.