Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) #TOTTI válasza lipi67 (#4150) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem kuplerájt akarok.. :) de pl a baratnőmmel egy anya-fia livecam mehetne.. van köztünk 22 év..:) sőt ha már ott a sexkabin.. lehetne ott fekete munkába is kezdeni vagy épp kezdetni..!

2 topik is ezzel van tele.. bocs attól akit zavar... de itt talan ismertek..:)

(#4152) bolcsodal válasza #TOTTI (#4151) üzenetére


bolcsodal
addikt

Gloryhole.... ;)

Ha még nem láttátok "must see ever"!

Korgoth of Barbaria

kevéske angol kell hozzá, de poénok nagy része sztem érthető..hiszen vizuális.. ;]

They drew first blood....

(#4153) kicsigeri válasza lipi67 (#4150) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Topikbuli, hol, mikor, merre? :B

(#4154) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Most volt nálam Csigi. De olyan kis fiatalka, hogy nem volt szivem megrontani. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#4155) kicsigeri válasza Gyuri27 (#4154) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:DDD :DDD :C

(#4156) lipi67 válasza #TOTTI (#4151) üzenetére


lipi67
veterán

Nem kupit mondtam!Sok NŐ fogékony bizonyos dolgokra,s azt se tudja még,hogy mi jó neki.A saját testüket nem ismerik.Ha rávezeted Őket(kell,hogy bízzanak benned-ez a meló!)akkor sikosítók,segédeszközök fogynának szépszámmal.1:El kell magyarázni nekik,hogy ez is egy kultúra,s nem bűn amit tesznek annak érdekében,hogy jól érezzék magukat.
2: Közvetlennek(és nem tolakodónak-bunkónak)kell lenned,hogy megnyiljanak előtted,s merjenek bemenni,szétnézni..

-így értettem- :K

kicsigeri: Hát azt én nem tudhatom.Majd megszavazzuk.Tőlem most egy szavazat a "nekem mind1"-re.-Attól függ,h ki jönne,s akkor megkeressük az arany középutat,hogy ne legyen senkinek se messze.

Gyuri27: :DDD

fekeandras: No!Erre Te is felkaptad a fejed? :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4157) fekeandras


fekeandras
őstag

kekszsopot a népnek! :C PH!-s arcoknak kedvezmény? :D

Lipi (#4150): Jó ötlet! :C Kár, hogy mostanában nem leszek túl mobilis... :O

[ Szerkesztve ]

(#4158) lipi67


lipi67
veterán

Tegnap beszélgettem Bagiék Péterével,hogy ég már a pofám,de nemtok dönteni,hogy milyen ram,s 1 hónapja lassan,hogy nálam van a Mushkin.Erre ma:Gyün a postás és hoz 2 fajta reapert meg Patriot Vipert.
Betettem 8giga Patriot-ot..Basszus 4-4-4-12-ben szépen mennek,840-ig atomstabil(Perf.lev.8 -on,1:1-ben 8giga!),s 5-6-6-13-on 950-en uez a helyzet.Meg is vettem a 8gigát.A proci pihizik 3,8GHz-en,mellette a 8giga ram..sztem engem így elég sokáig kiszolgál és jól döntöttem.

fekeandras: Nem is kell mostanában.Lucsok-sár minden.Lehet azt akkor is ha már kezd jönni a jóidő!Nem?
Most csak az a kérdés(ezért vetettem fel),hogy lenne-e rá igény!??? :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4159) fekeandras válasza lipi67 (#4158) üzenetére


fekeandras
őstag

Az jó mert hétfőn folytatódnak a hivatalos dolgaim (még a régi dologból kifolyólag) és most úgy néz ki hogy, elég sanszos az, hogy leghamarab 180nap múlva leszek újra "elérhető".

Részemről +1 szavazat a dolog nyélbeütése érdekében. :C

(#4160) lipi67 válasza fekeandras (#4159) üzenetére


lipi67
veterán

Ne szívass már!Még mindíg tökölnek a régi ügyeden?
-Majd megszöktetlek! ;) -

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4161) krammerka válasza lipi67 (#4160) üzenetére


krammerka
őstag

Üdv!!

Lipi most találtam rá a haverodra :DDD [link]

(#4162) lipi67 válasza krammerka (#4161) üzenetére


lipi67
veterán

Az én kis sportszeletem:)
Sokra viheti még!Nézd az usa-t.(kisbetü nem véletlen).Az se tudta az esküt se elmakogni..Mind1.Eddig is 3 betü volt(USA) eztán is 3 betü lesz(ZOO)
-Mén enni!

Nagyon örülök,hogy benéztél ide!!!! :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4163) fekeandras válasza lipi67 (#4160) üzenetére


fekeandras
őstag

Magyarisztánban élünk, ne feledd... :(

(#4164) kulerr


kulerr
őstag

Ha a buli olyan felvonulós parádés lesz azt remélem tudjátok milyen teherautón fogjuk megejteni..... :D

Basszus ha kell viszek mindent...még tehenet is fejetek wazzz!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4165) Gyuri27 válasza kulerr (#4164) üzenetére


Gyuri27
félisten

Édes istenem. Nem elég ha az ember langyos még zsukkon kell táncolni? Na ez ami abszolult abszurd. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#4166) kicsigeri válasza lipi67 (#4156) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Én is szavazok, legyen, a helyet és időt meg közössen. Ahogy nézem vagyunk már 4 en akik jönnének. Gyuri te is benne lennél?
Kuler persze hogy a zsukkal mennénk, de azért az a felvonulóst kihagynám. :D

[ Szerkesztve ]

(#4167) Gyuri27 válasza kicsigeri (#4166) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol az a hely ahova minket az apokalipszis küldötteit beengedik?

Amd - Radeon - Ryzen

(#4168) #TOTTI válasza Gyuri27 (#4154) üzenetére


#TOTTI
őstag

Na megjöttem a vendégségből..:) Jól éreztem magam.... ;]

Más DOBOZOS ASUS P5K3 Deluxe WIFIAP + 2x1Gb Samsung DDR3 1333 30K

Beszámitok... :)

(#4169) Gyuri27 válasza #TOTTI (#4168) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak rohantál mint állat. :K

Természetben lehet fizetni? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#4170) #TOTTI válasza Gyuri27 (#4169) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hát nem vagy az esetem bocs..:) Amugy ha tudsz valakit aki megfelel.. oránként 4000et engedek..:)

(#4171) lipi67 válasza kulerr (#4164) üzenetére


lipi67
veterán

1x Debrecenbe kicsit másnaposan beültünk a DEAC melletti"Teniszkébe"-Jött a pultos ,s nem hitte el,hogy a sok zsivány bírkózik 1 korsó sörrel.Mondtam neki,hogy azért nem iszunk,mert veszünk neki egy IFÁT,s majd a platón fog táncolni,mert olyan jól néz,kell alá egy ifa,lássa a nép h milyen szép.Elhitte!-lett is folyt.Ő volt Krammerka kedvence..

(#4165) Gyuri27:Fokozhatnánk még egy INTEL feliratu pólóval.. :DDD (természetesen a melleden csomóra kötve,vizesen:)

kicsigeri: Megvalósítjuk!(hogy tudj korizni,lehet a Duna jegén is,annak már multja van)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4172) kulerr


kulerr
őstag

dupla-dupla

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4173) kulerr


kulerr
őstag

nade ti romlottak nem arra gondoltam!!! :K hogy nektek mindenről a rossz oldal jut eszetekbe :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4174) lipi67 válasza kulerr (#4173) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem csak akkor ha kocsiba ülök.Nem helyes az ha a kormány a bal oldalon van!
Gyáááááááááá! Most beszéltem 20percet egy volt bnőm bnőjével,kész vok! :K

Írja:Szia!Itt egész nap esik az eső
Vlaszom:Tudom,2 házra lakunk 1mástól..
Írja:Mondd meg x-nek,hogy mutassa meg a szülinapi képeket amin én is rajta vagyok.
Válaszom: Pont ma láttam.Rajta vagy a tortával
Írja: Finom volt a torta?
Válaszom: :Y Honnan tudjam?Te voltál ott nem én!
- :W :W :W -

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4175) fekeandras válasza lipi67 (#4174) üzenetére


fekeandras
őstag

Ez qrva jó! :DD :C

(#4176) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Most kaptam még 60K gyorshajtás csekket 50 helyett 92vel... már 240nél tartok... :W :W :W

(#4177) TeeBee73 válasza #TOTTI (#4176) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az szép. Már elsietted egy izmos konfig árát. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4178) #TOTTI válasza TeeBee73 (#4177) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem konfigba gondolkodom... :W De ez már sok.. 2 hónapig ingyen dolgoztam.. :O Fax kivan..

(#4179) fekeandras válasza #TOTTI (#4178) üzenetére


fekeandras
őstag

Nyugi.Én is letolok 2,5-3hónap ingyen melót hamarosan.És ez még a jobbik eset.Nem tudok mit tenni a bűntetést ki kell fizetnem vagy ... :(((

(#4180) lipi67 válasza fekeandras (#4175) üzenetére


lipi67
veterán

Nem,ez nő...
Le kell nyomnod?F@sza az is... :W
Tsigalko: Jobb ha kérsz egy munkatrabit!Abból a suskából már pár vibri meg guminő kijött volna.Ha igy folytatod,sose nem leszel perverz :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4181) #TOTTI válasza fekeandras (#4179) üzenetére


#TOTTI
őstag

Az is fasza... ha nem érek oda lassu vagyok ha sietek felelőtlen.. ez nem fair.. sehogyse..
bejön a fönököm mondja milyen ideges.. nem tudom miért amikor nekem kell kifizetni..

Állitok a gázpedálomon... hogy csak 2500ig forogjo az autó.. és faluba beteszem 2.ba.. és akkor 50 lesz autopályán meg 110 5.be mást nem tudok tenni..

(#4182) kicsigeri válasza #TOTTI (#4176) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Tsigi ha így haladsz te fogod eltartani azokat a bütykös valamiben semmit nem csináló, csak az autósokat csesztető, és ha gáz van elfutó valakiket, ezt a népséget nem igazán nevezném embernek, hogy valaki olyan munkát végezzen hogy a másik embernek keresztbe tegyen, sose fogom megérteni. Nem a csak a gyorshajtókat kéne megbaszni, hanem azt a sok kis köcsögöt, aki (ma is) bent ül a kibaszott switjébe, ki nem lát mert olyan párás az ablak, és leesett 5 cm hó, (Győr fele) és 30 megy. Semmi nem volt a keréknyomon, csak középpen. Ja és mikor leelőzöm még villogtat is rám. Meg azt a sok kis köcsögöt aki nem képes azt a kurva visszapillantó tükröt használni, és meg 80 a belső sávban, odérek mögé és eltelik vagy 2 perc mire felfogja hogy hol van. Ha meg megelözöm jobbról, még képes és rámrántja a kormányt, mert hirtelen azt se tudja melyik világon van. Ja és egész nap keresik azt a faszit aki bement 1 lépcsőházba, miután kirabolt 1 bankot vagy mit. Estére megállapították biztos kiment a másik ajtón, gratulálok, ezt meg lehetett volna állapítani 5 perc után is. Mennyi pénzünkbe (adófizetőknek) került vajon ez a kis akció? Szerintem simán megvolt mindannyiunk 1 évi fizetése.
Már sokkal jobb :D

(#4183) lipi67 válasza kicsigeri (#4182) üzenetére


lipi67
veterán

Mondjad még,beszéld ki magadból Te kis forradalmár:)
S ne hagyd ki a szemkilövöldözősdit,a korrupciót,stb..A "mindenkori uralkodóosztály erőszakszervezete".Bár..ha pl.Rézműves,Kolompár stb vagy..szarnak Rád.
A.C.A.B.!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4184) lipi67


lipi67
veterán

Isten óvja Ősembert :K
Rosszabbak voltunk mint a postabuzik,de megérte a tesztelgetés.Megtaláltam új ramjaimat a Patriot Viperek személyében!Drágaságaim,kis 800-as 2gigás dezentorok!:)
[Everest]
[S a lényeg,a memteststabil állapot] :DD :C
-szerelmes vok- :B :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4185) lipi67 válasza lipi67 (#4184) üzenetére


lipi67
veterán

-Szia Lipi,hogy vagy?
-Szia Lipi!..unatkozom..:(
-Menj aludj,mindenki szunyál :K
-Igazad van, :K a végén azt veszem majd észre,hogy magamban beszélek... :U
-Ok,Akkor jó éjt neked!
-Neked is,meg a többi alvóbabának is!

Joccakát!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4186) fekeandras válasza lipi67 (#4185) üzenetére


fekeandras
őstag

Mekkora egy beteg állat vagy te! :DDD :C :R :R :R

(#4187) #TOTTI válasza kicsigeri (#4182) üzenetére


#TOTTI
őstag

nem is azzal van.. büntessenek.. bár magyar fizetéshez sokallom.. nekem inkább az hogy ha orabérbe lennék nem sietnék de mivel 4 orába bejelentve igy.. sajnos ebbe kell beleférjen egy pécs-debrecen-nyiregyháza-miskolc-pécs túra... ezért kell sietnem "hivatalból" és a levét én iszom.. rendőrökkel még azt mondom igy sincs bajom.. sose volt.. persze jah sokat visznek de ez a szükséges rossz.. és azt mondom büntessék a gyorshajtókat sok balesetet előzhet meg a zero tolerancia...

(#4188) krammerka válasza lipi67 (#4185) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!!

Örülök,hogy örülsz már valaminek!!! :K :C
Én még nem annyira,de ez van.
Mennyibe van az a csudaram? :)
Vmit már nekem is be kellene újjítanom,egy 8400-as megnyugtatna kissé :DDD

(#4189) lipi67 válasza fekeandras (#4186) üzenetére


lipi67
veterán

:D

Krammerka: Eladtam a reaper 1150-et(az is válogatott volt,13,5k -ért.Nem volt ramom,így Peti küldött postán egy Mushkint.Az nem volt jó,küldött utána még ramokat.Megvettem 23k-ért 8gigát ezekből,és most 12,5k-ért eladom a felét.Az reaperek 12,5k-ért voltak,ott nyeretem 1k-t,ezen is 1k-t.A pk (amikor visszaküldtem a ramokat amik nem kellettek 800FT-volt.Így 1200Ft -tal volt olcsóbb.Vagyis 10.300FT-ért van 4giga kvajó Patriot Viper-om.Ez jó..nagyon jó.Főleg,hogy a 2x2-es Muskinnál jobban megy,és az meg 20k volt.Fele pénz,jobb teljesítmény.
Kben..Nálam is kb olyan mint nálad,igaz,az okok másak.Azért is szarakodok ezekkel(meg azért,mert szeretek szarakodni),hogy lefoglaljam magam,eltereljem a figyelmemet.
Írj majd privit!!

8kor mennem kell dógozni,majd utána benézek.Írjatok hát alvóbabák:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4190) bolcsodal válasza lipi67 (#4184) üzenetére


bolcsodal
addikt

Csak elérted a CSX szintjét! ;)

Igaz, ezek 2x2GB és kicsit rosszabb időzítések... :DDD

They drew first blood....

(#4191) lipi67 válasza bolcsodal (#4190) üzenetére


lipi67
veterán

Ember!Az 1ik kezeddel adsz(csak elérted)a másikkal elveszel(rosszabb időzítések) :O
Csak ez ahogy mondtad,2x2giga(ez válasz az időzítésre is)és 11,5k HUF
2x2giga csx mennyi?(4x1 giga..)???

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4192) bolcsodal válasza lipi67 (#4191) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem azért írtam, hogy arcoskodjak. De a lényeg, hogy nálad is egy DDR800-as modul lett végül a nyerő.

Valszeg 4x1-ben nálam sem menne semelyik CSX 1111MHz-et 5-5-5-15-ön. :U

Szűkebben sehogy sem volt stabil a Patriot?

They drew first blood....

(#4193) kicsigeri válasza lipi67 (#4189) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na Lipi van melód? Elmentél a börtönbe nőnek? :DD

[ Szerkesztve ]

(#4194) TeeBee73 válasza kicsigeri (#4193) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hja. Ott a tüllszoknya a szolgálati egyenruha. Meg a plüssbilincs. ;]

MOD: Elszállt a videokártyám. :O Holnap vihetem gariztatni.
(Addig is összedobtam estére egy konfigot netezni. Alkatrész volt dögivel... :P )

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4195) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Emberek olvastatok mostanában ramos apróhirdetést?
Elértük a teszvesz szinvonalát. Az ok, hogy az üzletrontást tiltják a fórumon, de azt is szürni kéne ki mit rak fel. Ugyanis egy szemétdomb lassan az apró.
Példa. 2x1 giga team expert 10k használtan úgy, hogy az ember lepajszerolta róla a bordát. 2x1 giga adata extreme 800+ szintén eltávolitott hűtővel 6k. Azt már csak halkan mondom, hogy 9k az új, garis.
Szóval idáig jutottunk (süllyedtünk).
Most meg azon filózok mi a ráknak kell leszedni a ramról a gyári bordát. Nem ment a tapéta szinéhez? Vagy nem hitte el, hogy ram van alatta?

Jahh meg lidérc: 3x1 giga ddr2-s kitt. Erről hallott valaki?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4196) lipi67


lipi67
veterán

Szép estét!
Bolcsodal: Tudom én,nem is úgy vettem! ;) Igen,jók ezek,de a nyerő még mindíg a reaper 1150-es,s lesem majd az 1200-est.Kben..Igazad van! :K
Gergőkém,kicsi szívem csücske!:Ha a smasszers dologra gondolol,ott pénzbehajtás lett volna a meló és nem péniszbehajtás,van ám különbség:)
Jó,hogy jó a kedved,bár ne tudnám,hogy ez csak a felszín. :W

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4197) kicsigeri válasza lipi67 (#4196) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Neked is.

(#4198) lipi67 válasza TeeBee73 (#4194) üzenetére


lipi67
veterán

"Ott a tüllszoknya a szolgálati egyenruha. Meg a plüssbilincs / Elszállt a videokártyám"
Látod-látod!Erre mondják:Az isten nem ver bottal-t :K
Kben:Merre repült?Megkeressük!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4199) lipi67 válasza Gyuri27 (#4195) üzenetére


lipi67
veterán

Sajna megy a lassan de biztosan szinvonalleépülés mindenütt.Láthatod Én is megint minden nap vagyok..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#4200) kicsigeri válasza lipi67 (#4196) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Próbálom tartani magamat én nem magamba roskadni. Mert az senkinek se tesz jót. Köszi mindent. Ha lesz topikbuli leisszuk :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.