Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36751) darál0w válasza F34R (#36749) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azt is ugyan ugy kiismeri 15 perc alatt...tul sok lehetőség már nincs tuninggal kapcsolatban itt...emeled a szorzot, meg a feszt oszt' jonapot :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36752) hackeeeee válasza darál0w (#36751) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naigen, nincs kihívás. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#36753) Gorneck válasza darál0w (#36751) üzenetére


Gorneck
titán

Kb ez van mióta intel leváltotta a p45öt...az egy oltári nagy szopi volt, persze aki kiismerte annak nem volt baja vele, sőt nagyon is élvezte a dolgot...de a mostani vasakat már nem fogja...egyszerű minden velük, mint a szög...

Gorneck#1239

(#36754) darál0w válasza Gorneck (#36753) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jajah...p35-p45ös időszakban én szerettem tuningolni...lényegében ott tanultam meg sok dolgot :)

aztán kuka, mert itt már semmi nem kell :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36755) F34R válasza Gorneck (#36750) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem is elég a mostani konfi(n)gom is főleg hogy már nem is játszok semmivel csak ql az meg szinte mindenen elmegy :DDD

(#36756) Gorneck válasza darál0w (#36754) üzenetére


Gorneck
titán

P35 is egyszerű volt mint szög...persze kérdés millen gyártó milyen biosq alól dolgoztál...

Gorneck#1239

(#36757) Gorneck válasza F34R (#36755) üzenetére


Gorneck
titán

A 925ös fing2 még mindig meglenne, ha nem lett volna egy kis instabilitási problémám...amit mai napig nem sikerült tényleges kidebugolnom, de úgy néz ki a TPlink pcie-es 150es wifi karija szívatott tartós használat mellett.
Én tartom magam mai napig a hw hibához, de havernál nem okozott fagyást 2 hét alatt sem, nálam meg random fagyásokat csinált (vmikor install után 2 órán belül, vmikor 2 hétig semmi).

Gorneck#1239

(#36758) zoltanz válasza Gorneck (#36757) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én ilyenért nem adnék el gépet.
A mostanin nekem is hasonló szívás van, azzal a különbséggel, hogy csak Vista-n és Win7-en jön elő (valószínű Driver bug).
Windows XP a király. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36759) F34R válasza Gorneck (#36757) üzenetére


F34R
nagyúr

én akartam s1156-t egy kis 2 magos g620-al egy matx-es lappal meg egy gf 240-el .
viszont amennyiért el kelt volna épp hogy vitte volna az új kf.
Sosem lehet tudni mikor jön jól a + 2 fizikai mag.
szerintem ezzel el leszek egy darabig megint , bárcsak a foygasztás kevesebb lenne :F

zoltanz!

au íísszpééé poewaaa :DDD

(#36760) zoltanz válasza F34R (#36759) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Bár most Vista-n nyomom (tesztelem még eg majd a Win 7 is hátha). :DDD De ha pl sok munkám (CD/DVD írás stb) van akkor átrakom az XP-t. Kéne csinálnom valami dual boot-ot.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36761) hackeeeee válasza zoltanz (#36760) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hajrá. :D

Véleményem szubjektív...

(#36762) F34R válasza zoltanz (#36760) üzenetére


F34R
nagyúr

mé azért jobban szeretsz írogatni ? szvszs a win 7 nem rosszabb mint a vista sőt.
úgy olvasom ki soraidból nem nagyon szreted az új dolgokat, anno én is így voltam vele és évekig megragadtam XP-n . Viszont már a kutya sem támogatja (nah jó 2014 ig)
A játékok zöme még futkos rajta de pl BF3- már nem [igaz ott a hype miatt tették ezt]
az én halálom a herélt ms s2003 ala win xp x64 nah az kukázható hiába volt meg a 5gb (4+ 1gb vram ) egy hulladék . a 32 bites nem volt annyira gáz a régi gépemen is azt használtam , dual boot nem rosz dolog

(#36763) darál0w válasza Gorneck (#36756) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

asus, giga :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36764) Chaser válasza F34R (#36762) üzenetére


Chaser
titán

7-es sokkal jobb :K vista sp2-től elmegy kategória, előtte meg milyen jó pénzeket kaptam érte hogy tegyek fel helyette xp-t mert kurta lassú a gép:D 8-at próbálta már valaki?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36765) F34R válasza Chaser (#36764) üzenetére


F34R
nagyúr

developer previewt , kb win 7+ egy-két extra featurel , meg mintha hangyányit gyorsabb lenne.
(boot idő programok betöltődése)

(#36766) darál0w válasza lipi67 (#36312) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

facebookos PH csoportban épp rola van szo...ott is behuzott egy embert.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36767) Gyuri27 válasza Gorneck (#36750) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dio3 óóóóóóóóóóóóó
Na majd jól legyilkollak 1v1-be. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#36768) Gorneck válasza Gyuri27 (#36767) üzenetére


Gorneck
titán

;] :P :DDD

Gorneck#1239

(#36769) zoltanz válasza F34R (#36762) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"mé azért jobban szeretsz írogatni ?"

Nem csak drága kicsit, ha épp akkor van kékhalál mikor írok egy DVD9 -es lemezt pl (van mikor napi 20 db is írok).

"úgy olvasom ki soraidból nem nagyon szreted az új dolgokat,"

Nem az új dolgokat nem szeretem, de 5-10 évvel ezelött pl nem volt ennyi döglött VGA. Rossz proci is sok van, de azok sztem azért vannak mert tuningnál nem figyelnek a tápra és a hűtésre sem. :U

Úgy vettem észre ezen a konfigon (szofverkörnyezetben driver-ek stb-vel) stabilabb a Vista, amúgy egyikkel sincs gondom.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36770) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, megcsináltam az előlapi füles ki, és mikrofon bemenetet... Igaz kézzel állítani kell h digi, v ha fülest akarok használni akkor analóg, de mindegy, legalább működik.

Véleményem szubjektív...

(#36771) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Valakinek nincs egy felesleges Gigabyte (sárga) sata kábele elfekvőben? :)

Véleményem szubjektív...

(#36772) Chaser válasza darál0w (#36754) üzenetére


Chaser
titán

Milyen bios van a lapodon? Ma bogarat ültettek a fülembe, felraktam a legújabbat. Valami év eleji volt fenn rajta, nyilván a "first release". Na az új bios kinyírta az egeret uefi-ben, mert csak balra v jobb megy, másfele nem:D Viszont nincs fagyás már a bades vinyómnál se és egy másik hdd-re elsőre felment 8GB rammal a w7 x64.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36773) darál0w válasza Chaser (#36772) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

miután telepítettem, feltoltam az akkori legujabbat. 1.5

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36774) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hö..

Elvileg még az idén lesz új hardverapró.. :Y

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36775) zoltanz válasza hackeeeee (#36774) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Akkó olcsóbb lesz a tej is? :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36776) hackeeeee válasza zoltanz (#36775) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet. :D

Véleményem szubjektív...

(#36777) F34R válasza zoltanz (#36775) üzenetére


F34R
nagyúr

kötve hiszem , ha bár mindent innen lehetne olcsóért akkor :C

(+2% ÁFA és azon felül is lesz emelés ) :W

(#36778) tildy válasza hackeeeee (#36771) üzenetére


tildy
nagyúr

Chaintech sarga volt valqhol otthon.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36779) Gorneck válasza hackeeeee (#36774) üzenetére


Gorneck
titán

Honnét az infó?

Gorneck#1239

(#36780) hackeeeee válasza tildy (#36778) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm.. :) Lényegében annyi lenne a lényeg, h a 2 90 fokos az ugye Gigabyte sárga, az optikához viszont piros megy, és szeretném, ha egyformák lennének. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36781) hackeeeee válasza Gorneck (#36779) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Logout facebook oldalán írták.

Véleményem szubjektív...

(#36782) lipi67 válasza Gorneck (#36750) üzenetére


lipi67
veterán

Igaz, tegye.

Nem is azt mondtam (kérdeztem), hogy mire elég, hisz nekem most is kicsipapucs8400-es procija pörög 4140-en és sok is (kben..egy 2100-ast csúnyár verne), hanem, hogy ha terheled a rendszert, 1xre több progi fut, érzed e az erőt.???
Nálunk ilyenkor kapkodás..Bogi szarakodik valamit, futtetja háttérben, én töltök stb..a bolod Krisz meg rányom egy játékot, s haldoklik.
A procid persze, hogy elég tuning nélkül is, hisz tuningolni azt nem is lehet.BCLK-t max 102-105-ig lehetne húzni, de az szart se ér, s az Intel a stabilitás miatt, talán már 101-nél fagyiztatná. Nekem azért kell 2600k, hogy alacsony feszen legalább negyed óra "tuning élményem legyen", s azért a 8 szálért, mert van, hogy van feladata. Nem a nagy dolgok miatt (sokan honvertálás meg stb..így meg úgy-oszt szart se csinálnak) nekem a kevés idő, s 1 időben több alkalmazás miatt. :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36783) darál0w válasza Gorneck (#36779) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

[link]

de már megy is a vita a "semmin"...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36784) Gorneck válasza lipi67 (#36782) üzenetére


Gorneck
titán

Nemtom mitől kéne erőt éreznem benne, nem szokott sok minden futni egyszerre...így nemtok válaszolni a kérdésedre...
Nemtom leterheli a rendszert...mivel terheljem? Víruskeresés? Kitömörítés? Prime meg szarra se elég...
Jó lenne tudni mik is futnak nálad ilyenkor...meg milyen OSen...stb...

Sztem nálad nem a proci fogy el...

Gorneck#1239

(#36785) Gyuri27 válasza darál0w (#36783) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hátha kevesebb lesz az idióta. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#36786) lipi67 válasza darál0w (#36766) üzenetére


lipi67
veterán

No..Itt már minden ok.
Igen. tuning. Isten bocsáss..imádom, s jobb mint kocsmában levezetni a feszkót. Spirál füzet, játék a gtrl-kel skrew-ekkel, VTT, hidak, s hol van még a vége..
Ahogy nézem, csak az a lényeh 1155-nél, hogy ha aramot utána lövöd, a ram fesz és a VTT között nem lehet több mint 0,5V. Alapból 1,05 a VTT, tehát VTT-t kell emelni a szorzótuning..khm miatt, akkor a ram is kell, hogy kapjon..Nem sok..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36787) Gorneck válasza darál0w (#36783) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Ez már marad holnapra, mert kezd elmenni a látásom... :D

Gorneck#1239

(#36788) lipi67 válasza Gorneck (#36784) üzenetére


lipi67
veterán

win7 ultimate 64bit. S olyan hamar el tud fogyni..Háttérben csomagol, letölt s Krisztián meg játszik. MOST először volt az, hogy a fiam észrevette, hogy a q9400 helyett 8400-es van.

(#36780) hackeeeee : Mivel én a moddolt ház miatt Balázs sta kábeleit használom..van itt Abit, Giga, Asrock..Piros-sárga. Pipás, egyenes. Írd meg, h melyik kell, no meg a címet , oszt' postázok majd neked, vszínü, hogy csak ünnep után.

Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36789) hackeeeee válasza lipi67 (#36788) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Írtam privit!

Jóéjt! :R

Véleményem szubjektív...

(#36790) Gorneck válasza lipi67 (#36788) üzenetére


Gorneck
titán

Több ram, SSD és 4 henger...elégnek kéne lennie...

Sajna, ha már torrent és csomi is megy a HDD-n akkor nem kell csodálkozni vége a dalnak...persze ehhez kell, hogy a uT zakatoljon rendesen...
Ha a HDD nem képes a többi alkatrészt kiszolgálni, akkor van baj...szerencsére 3 éve volt utoljára ilyen gondom...

Gorneck#1239

(#36791) darál0w válasza Gyuri27 (#36785) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez volt az első reakciom...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36792) darál0w válasza lipi67 (#36786) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

odaért hozzád a cucc rendesen?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36793) Chaser válasza hackeeeee (#36789) üzenetére


Chaser
titán

Nekem van szürke is ha kell:D talán kék is, karcsú piros, már nem foglalkozok vele milyen színű csak működjön.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36794) hackeeeee válasza Chaser (#36793) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Legyenek már egyformák. :D :) A sima piros az olyan snassz, meghát a HDD-khez kell a 90fok.

Nah, joccaka. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36795) lipi67 válasza hackeeeee (#36789) üzenetére


lipi67
veterán

Címer írj Te, ne privit! ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36796) lipi67 válasza Gorneck (#36790) üzenetére


lipi67
veterán

Igen, ilyenkpr van az, hogy az alapon dolgozó (2,66GHz) q9400-es megette a 4Ghz felett tekerő Wolfit.

darál0w : IGEN! Meglepő, de minden ok volt vele. Én nem is láttam, a cím az Arany corvinos szoftver ABC volt.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36797) zoltanz válasza Gorneck (#36784) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Tömöríts be fálokat pl az új 7Zip-el, LZMA metódussal, ne kis fájlokat (kép), nállam használja legalább is mind a két magot. (4 maggal valószínű megy) :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36798) Chaser válasza hackeeeee (#36794) üzenetére


Chaser
titán

90 fokosból csak kék meg sárga van asszem. Pirosból viszont van karcsúsított változat is, az nyilván 90 fokos.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36799) krammerka


krammerka
őstag

Szép napot!

(#36800) F34R válasza zoltanz (#36797) üzenetére


F34R
nagyúr

igen 7z tud több szálon is dolgozni a winrar-nál ez megál úgy tudom 2 nél .

(#36788) lipi67

az biza hdd, nekem dettó ugyen ez van csak játék nélkül , mivel amit felsoroltál mind merevlemez igényes azt tudod csinálni , hogy beraksz egy elsődlegesre másikat .
A szopacs akkor van ha játszani is kell mert akkor szinte mindegy hogy hol van a packet.

Fiadat addig szoktasd ré a Quake live-ra vagy az Angry birds sorozatra azoknak nincs nagy IO/s írása. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.