Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hcl: Poco F2 Pro facepalm
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- N€T0X|N: 4070 Super -> 5070ti
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Pár mondatban a Lenovo ThinkPad sorozatú laptopjainak a jótállásáról:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tin
veterán
válasz
Shatterstar
#52004
üzenetére
én most cseréltem a T500-at T530-ra...
egymás mellé téve a kettőt, üvölt a különbség, már anyaghasználatra is. a T500 sokkal masszívabb, jó nehéz, teljesen egyben van, 3.5 év után sem lötyög rajta semmi, még az aksi sem (a zsanért alig fél éve cserélték gariban). gyakorlatilag nem tudok semmi negatívumot mondani rá, az 1680-as kijelző tökéletes felbontású (előtte volt fullhd dell, az sok volt). a panasonic aksi ennyi idő után még mindig simán kibír egy 2-3 órás meetinget.
a T530 szélességben nagyobb, magasabb is, a T500 laposabb. az akku még lezárva is mozog picit a helyén. érzetre műanyagabb, ha a kezedbe adom mindkettőt, nem kétséges, melyik a masszívabb. apróságok, pl. a szellőzőnyílás kidolgozása, a töltőcsatlakozó és aljzat minősége, az akkulezáró, az ultrabay dvd minősége, és sorolhatnám. a T500-ből árad a minőség, a T530-ból pedig áradnak a 3 generáció alatt szépen fokozatosan egyesével kispórolt dolgok. milyen már, hogy elspórolnak visszajelző ledeket, konkrét billentyűket, és hasonlókat... hát, ilyen, kínai.
na de nem fikázom, mert a T530 is jó. a szigetes billentyűzet meglepően jó, persze a régi jobb. egyedül a HOME-END került szar helyre, meg az F gombok közötti szünet hiánya zavaró, de majd megszokom. a kijelző jó, bár az 1600x900-at még szokni kell. nem recseg-ropog ez sem, valamivel könnyebb is, a tapipadja pl. jobban bejön. de ettől függetlenül érezni a lejtőt a ThinkPad-eken, és ez csak folytatódni fog sajnos.
soldi3r: ha a 14-es kicsi mert nem fér el a kezem kényelmesen, akkor a 15-ösön is kicsi lesz a baloldal.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezetékes FEJhallgatók
- VR topik
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Milyen okostelefont vegyek?
- OLED TV topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lassacskán fenyőfát állítanak a hardverek
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Milyen NAS-t vegyek?
- Okos Otthon / Smart Home
- További aktív témák...
- Lenovo Legion 9 18IAX10 Intel Core Ultra 9 275HX/RTX 5080/64GB RAM/2TB SSD eladó BONTATLAN!!!!!!
- Dell Latitude 5300 13,3" FHD IPS touch, i7 8665U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Lenovo Legion Pro 7 16IAX10 Intel Core Ultra 9 275HX/RTX 5070 Ti/64GB RAM/1TB SSD eladó BONTATLAN!!!
- Bomba ár! HP ProBook 445 G9 - Ryzen 5 5625U I 16GB I 512SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Gar
- Lenovo LOQ 15 gamer laptop, Ryzen 7 7840HS, RTX 4060, szép állapot 1 év garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

