Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Angie™


Angie™
addikt

Ma kezdtem el vele játszani, eddig kimaradt az életemből.
Még szoknom kell az erdőben, nyuszik között járkáló robotokat is. :DDD

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1452) ollie válasza Angie™ (#1451) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elsőre furának tűnik, hogy középkori környezetben mit keresnek robot állatok, de ahogy fokozatosan megismered a háttérsztorit, el fogsz ámulni, hogy mennyire logikusan van felépítve az egész. Zseniális.

***

(#1453) Angie™ válasza ollie (#1452) üzenetére


Angie™
addikt

Igen, alapvetően tetszik. Elsőre nekem nagyon Tomb Raider-esnek tűnik. Egy dolog van csak, amit nem igazán szeretek benne, hogy elmenteni nem lehet bármikor.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1454) spleenszuru válasza csepanyi (#1432) üzenetére


spleenszuru
őstag

Ja, hogy itt ilyenekre figyelni kellene?
Tegnap merültem bele először, pedig hónapok óta megvan, de ilyenre mintha nem figyelmeztetett volna a játék, vagy csak nem rémlik.
Szóval eddigi kemény 2,5 órám alatt szépen csak kinyírtam az összes dögöt, és lootoltam, amit dobtak.
Azt nem is tudtam, hogy figyelni kellene arra, mennyire verem szét őket.

Malaka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.