Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#150) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Sokszor pl tankoknál vagy valami régi hátműnél is van 1-1 ilyen.

(#152) Oposzumtoszó : igen, folytathatod. Az utolsó küldetés előtti állapotra áll vissza a világ. Azt újra meg is tudod csinálni bármikor.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#152) Oposzumtoszó válasza hyggelig (#149) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Én is nehezen szakadok le róla. Fejlesztem magam, csinálom a mellék küldetéseket. Amúgy ha a fő sztorit végig viszi az ember itt is lehet folytatni a játékot és kimaxolni mindent?

(#153) Oposzumtoszó válasza PowerBuldog (#151) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm a választ!

Remek. Reménykedtem benne, hogy így van, a tapasztalataimból merítve. (DyingLight, Witcher 3, Far Cry.)

Bár ezt most szeretném úgy kivitelezni, hogy felfejlesztem a karaktert és utána csinálom a sztorit. A mellék küldetéseket természetesen megcsinálom.

(#154) brumi1024


brumi1024
veterán

Na a platina itt is megvan. :)

(#155) Damage


Damage
senior tag

Vége! :O

Nagy volt a hype a megjelenés előtt, de eszem ágában sem volt megvásárolni, mert valahogy nem győzött meg (pedig sok játékot előrendelek). A pontszámok és a tesztek meggyőzőek voltak, adtam egy esélyt. Megvettem pár nappal a megjelenés után. Nem bántam meg! Ez is egy olyan játék, ami marad a gyűjteményben és nem adom el.
80+ óra játékidő volt nálam (sokat felfedeztem, "keveset gyorsutaztam"). Megérte az árát!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#156) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sztorihoz tartozó data pontokért vissza lehet menni ugye? Három hiányzik, ez zavar kicsit. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#157) Damage válasza Bad Pritt (#156) üzenetére


Damage
senior tag

Igen!
Az utolsó Main küldetés után "vissza lehet menni" azelőttre.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#158) func93


func93
senior tag

Urak/Hölgyek!

Végre elérkezett a pillanat, PH!-n találtam egy jó ajánlatot, át is vettem, 1 óra és belemerülök HZD "élmény" -be! :C

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#159) glspeter1 válasza func93 (#158) üzenetére


glspeter1
őstag

Jó szórakozást hozzá! :C :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#160) pomk válasza Oposzumtoszó (#153) üzenetére


pomk
őstag

Szerintem érdemes a sztorival haladni, mert ha előbb fejleszted a karaktert és csak utána sztorizol, túl erős lesz a Aloy az egyes küldetésekhez. Én azért szeretem, ha van kihívás. :)

(#161) Bad Pritt válasza pomk (#160) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én pont most szereztem meg a cheater páncélt, de így gyakorlatilag legyőzhetetlen a csajszi.A végső csatát is ezzel toltam le, semmi esélyük nem volt ellenem, azóta feltoltam very hardra a nehézséget, kitakarítottam a maradék corrupted zónákat és utána szögre akasztottam, inkább megyek a megszokott stealth ruhában. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#162) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#161) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én minden corrupted zonet a shield weaver páncél előtt letoltam. Így izgi volt. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#163) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#162) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Spoiler lehet Corrupted Zone-okhoz

Nekem három maradt a végére, a két rockbreaker-es, de ott amúgy tök mindegy lett volna a páncél, mert felkászálódtam a boltíves sziklára és szarrá nyilaztam őket. :D Maradt még a két Behemoth-os, annál is kihasználtam egy lyukat a sziklafalban, én átfértem, ők nem, szóval átmentem, nyilaztam, visszamentem, át, nyíl, vissza és így tovább, amíg ki nem nyiffantak, ez is ment volna nélküle
Ahol viszont jól jött az a stalkeres, az megszívatott párszor, de a shield weaverrel egyből sikerült. :) Mindenesetre örülök, hogy megvan, ráadásul csak a Grave-Hoard power cellhez kellett guide-ot néznem, a többit épp csak, de mindig észrevettem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#164) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy az nagyon durva, hogy 50 óra után én eddig három nagyobb buggal találkoztam: egyszer beragadtam egy szikla meg fa közé, egyszer bebugzott egy stormbird és csak állt a levegőben (szó szerint) és egyszer Sona elkezdett visszafele sétálgatni egy helyen, ahol cutscene jött volna, ez kicsit megzavart, mert így nem tudtam, mivel triggerelem az átvezetőt (ez nem biztos, hogy bug). Ezen kívül max olyan apróságok, hogy a felszedhető virágok fákba meg sziklákba spawnoltak és nem lehetett őket felszedni, meg Aloy haja pár párbeszéd során hátulról nézve furcsa volt, de ennyi. Ez szerintem iszonyat kevés egy ekkora játékhoz képest, tényleg szinte tökéletes lett, sima PS4-en egy esetben esett be láthatóan a framerate, amúgy stabilan tartja a 30-at. Már csak ezért is különlegesnek számít a mai játékiparban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#165) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#164) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én 1-re emlékszem csak: halott Grazer forgott a földön körbe. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#166) SH4D0W2011 válasza Bad Pritt (#164) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Komolyabb bug még nálam sem volt így 30+ óra után, az egyetlen, legfurább talán az volt, amikor egy hátason belovagoltam egy bandita táborba, ő harcolt, én meg távolról nyilaztam, ez így ment pár percig, aztán hirtelen eltűnt mindenki és felszabadult a tábor. :DDD Na meg Meridianban volt még olyan apróság, hogy a Hawk-ok épületénél szerintem túl hamar indult a scriptelt beszélgetés, még a bejárat közelében jártam csak. Az alacsony framerate meg csak Olin házában tűnt fel.

(#167) hyggelig


hyggelig
senior tag

Lehetséges az, hogy a side quest eltűnik?
Mármint megjelenik a zöld felkiáltójel a térképen, de később már nem látom.
Ugye, ez nem jelenti azt, hogy nem lehet már megcsinálni?

Vagy máshogy jelennek meg pl. a quest menüben?

Remélem, érthető volt a kérdés.

(#168) Tuomas


Tuomas
addikt

Banyek :(
Haladok a játékkal, alig vártam, hogy meglegyen a második powecell, hogy hozzáférjek ahhoz a páncélhoz a barlangban, erre kiderül, hogy kell még 3 powrcell ahhoz, hogy ki is lehessen szabadítani? :Y :((( :(
Na mindegy, csinálom tovább, mert amúgy az egyik legjobb játék, csak hát jó lett volna valami extra :( :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#169) Zsinder válasza hyggelig (#167) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Nekem akkor tűnt el a felkiáltó jel a térképről ha túl messze mentem tőle. Csak akkor mutatja ha a közelben vagy.

(#170) zolimail17 válasza Tuomas (#168) üzenetére


zolimail17
tag

En is probaltam oszeszedni a power cell-eket de az egyik bent van egy barlangba aminek a bejarata el van zarva valami racs szerusegel. Nem tudom hogy lehetne oda bejutni. 23szinten vagyok. Valakinek van valami otlete mi ot a tehendo?

[ Szerkesztve ]

(#171) Bad Pritt válasza zolimail17 (#170) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szét kell ütni. Heavy strike szétkapja a jégcsapokat, vagy sziklatüskéket, vagy mi a franc. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#172) Tuomas válasza Bad Pritt (#171) üzenetére


Tuomas
addikt

És a többi három is küldetés során "válik" elérhetővé, vagy pedig lehet találni a "természetben"?

We were here

(#173) PowerBuldog válasza Tuomas (#172) üzenetére


PowerBuldog
veterán

az utolsó 3 csak főküldetés során lesz majd elérhető (ha nem találod meg utólag is vissza lehet menni majd)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#174) Bad Pritt válasza Tuomas (#172) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Küldetés során a legegyszerűbb felszedni őket. Kettő eléggé el van dugva amúgy, szerintem ha guide-ot nem is nézel hozzá, de azt érdemes megnézni, hogy melyik küldetés során tudod felszedni és akkor jobban figyelni. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#175) zolimail17 válasza Bad Pritt (#171) üzenetére


zolimail17
tag

De ez egy masik barlang. Itt a foajto van elzarva. Probaltam utni de hiaba. Neztem rola videokat de mindenkinek nyitva volt.

[ Szerkesztve ]

(#176) brumi1024 válasza Bad Pritt (#174) üzenetére


brumi1024
veterán

Olyan nagyon nincs amúgy, ha valaki egyébként is keresi a datapointokat akkor meglepően könnyen megtalálhatóak. Én legalábbis guide nélkül ráakadtam mindre, jobban elrejtett cellekre számítottam.

(#177) Bad Pritt válasza zolimail17 (#175) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja az All Mother barlang? Ahol felébredtél a játék elején a sérülés után? Az bugos, egy távolabbi tábortűztől rohanj oda, akkor nyitva lesz, vagy ha nem, akkor rohanj vissza minél messzebb és újra vissza az ajtóhoz, előbb-utóbb nyitva kell lennie. Nekem kb harmadszorra lett nyitva a kapu.

(#176) brumi1024: Valaki nem olyan figyelmes, egyet én is majdnem elhagytam, tök véletlenül láttam meg az utat hozzá. Mondjuk az is igaz, hogy ötből csak 2 van igazán eldugva.

Amúgy most lettem kész a Hounting Grounds feladatokkal, magasan ezekkel szenvedtem a legtöbbet az egész játékban. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#178) Tuomas válasza Bad Pritt (#174) üzenetére


Tuomas
addikt

Kösz, néztem videót, hát egyet máris kihagytam :DDD, a többi ezután jön

We were here

(#179) zolimail17 válasza Bad Pritt (#177) üzenetére


zolimail17
tag

The Grave Hoard a barlang neve. Es ha odaerek Aloy azt mondja hogy solid jegcsapok itt nem jutok be.

(#180) Bad Pritt válasza zolimail17 (#179) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az érdekes, szerintem rossz helyen keresed, mert körülbelül átlépsz a cellen, ahogy haladsz előre a küldiben.
Ott tartasz már a sztoriban amúgy? Csak akkor és utána tudsz bemenni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#181) zolimail17 válasza Bad Pritt (#180) üzenetére


zolimail17
tag

A fo sztorival nem nagyon haladok mert anyira magaval ragad a jatek hogy mindig elkalandozok. Neha csak ugy jarkalok gyilkolaszok tisztogatok. Gyujtogetek. Uj teve vasarlas elot alok es adig nem akarnam befejezni amugy sem. Akor lehet azert van zarva mert meg nem tartok ot a sztorival. Mar 40oram van a jatekba de nagyon szeretem. Ep most frisitet 1.10verziora. Jelenleg egy 40" fhd tvm van de a honap vegen ks7000 szeretnek veni 60". Szerintem az uj tv-n sokal elvezeteseb lene a jatek. Gondoltam ra hogy pihentetem a jatekot adig es jatszom valami masal de nem birom ki.

[ Szerkesztve ]

(#182) hyggelig válasza Zsinder (#169) üzenetére


hyggelig
senior tag

Köszi. :)

Közben megint feltűnt. Lehet, hogy a sztoriban elértem egy pontra, ami után megint kiadta a side questeket.

Nem tudom, hogy lehet ezt a játékot 40 óra alatt végigjátszani. Mármint értem, hogy elméletileg lehet, de van, hogy fél óráig csak a hegyeken megyek fel és nézem a hóesést. :))

(#184) emiki6


emiki6
veterán

Végignéztem egy (döviár-os) gameplayt mert nincs ps-em, nagyon jó játék, kifejezetten tetszett, rá akarom beszéli havert, akinek van ps4-e, hogy vegye meg.. :D (egyre több jobbnál jobb gém jön ps exlizívban, mármár elgondolkoztam, hogy feszek egyet... :U Nem fogok, de elgondolkoztam.)

Ami számomra kiemelkedő volt, az a koncepció és a történet (a grafika meg bámulatos). Miért nincsenek filmek ilyen jó ötletekkel? Bár most hogy belegondolok ott az Outlander, az egészen hasonlít koncepcióban, de nem feltétlen csak erre a kategóriára gondolok, hanem az elrugaszkodottságra, a merészségre, fantáziára, stb.

Tervezem végigvinni, szép baleset lesz kontrollerrel íjászkodni... :D ha gépen játszanám megfontolnám a nehéz fokozatot, de így, hogy a harc 50%-a lövészet nem valószínű, hogy akár megpróbáljam úgy. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#185) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#184) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nálam is így kezdődött, hogy elgondolkodtam rajta. :))

(#186) Forestgreen válasza SH4D0W2011 (#185) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Én a Gran Turismo Sport miatt vettem még decemmberben 4 PRO-t, azóta le sem tudom tenni a GTA-t, Uncharted 4-et, meg most a Horizon-t :)

Most az arénában vagyok és azt a méretes bestiát kellene valahogy leverni, de tegnap nem sikerült :)

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#187) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#185) üzenetére


emiki6
veterán

Én biztos nem veszem meg, nem megfelelőek a körülmények hozzá.

Más: Aki nem nézte végig a stáblistát, hanem skipelte, annak is mutatta a játék a stáblista utáni jelenetet?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#188) Bad Pritt válasza emiki6 (#187) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi volt a stáblista utáni jelenet? Én elskipeltem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#189) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#188) üzenetére


PowerBuldog
veterán

SPOILER

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#190) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#189) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, akkor igen, ha elnyomod a stáblistát, akkor egyből jön ez a jelenet. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#191) emiki6


emiki6
veterán

Valaki meg tudná nekem hallgatni, hogy a játék zenéjének a hangzása (pl tere) olyan e a játékon belül, mint az OST-ben (legalább mp3/320 minőségben hallgatva), vagy a játékon belül rosszabb?
Kétlem, hogy utóbbi lenne, de nem tudom cáfolni és kellene egy "vitához" az eredmény. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#192) Bad Pritt válasza emiki6 (#191) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem rosszabb, de nehéz megmondani, mert tele van zajjal állandóan. :D

Amúgy azt tudja valaki, hogy mik azok a zenék, amik "barangolás" közben hallhatóak? Kéne egy, ami nagyon tetszik, de nem találtam meg a 4 órás összeállításban (vagy csak elsiklottam felette. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#193) emiki6 válasza Bad Pritt (#192) üzenetére


emiki6
veterán

Ugye én twitchen néztem, nem liveban, de forrás minőségben, majd közvetlen utána elindítottam az ost-t és meglepetten tapasztaltam, hogy lett tere a zenének, kinyílt és nagyban javult a hangzása és nem tudom, hogy a játékon belül gyengébb e a minőség, a ps outputja ront e rajta, a streamerek streamelték e a hangot rosszabb minőségben vagy a twitch rontja e le. Ez a 4 lehetőség, melyek nem zárják ki egymást és szeretném kitalálni melyik, illetve melyik nem.

Azon nagyot néztem én is, hogy 80 trackből áll az album. :o Még nem hallgattam végig... :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#194) Csibor82


Csibor82
csendes tag

Az miért van, hogy ha átprogramozok egy Sawtooth-ot, akkor az néha marad a befolyásom alatt, néha pedig idővel visszaváltozik ellenféllé?

(#195) emiki6 válasza Csibor82 (#194) üzenetére


emiki6
veterán

Attól függ megvan e a skilled hozzá. Ha nincs, akkor idővel visszaváltozik. Van egy ilyen skill oszlop, amiben az override skillek vannak.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#196) PowerBuldog válasza emiki6 (#195) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Plusz ha véletlen rálősz akkor visszavált ellenséges üzemmódba.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#197) emiki6 válasza Bad Pritt (#192) üzenetére


emiki6
veterán

Hát figyelj, én végighallgattam, de nem akadtam rá, nem figyeltem eléggé, de az biztos, hogy nem a végén van, mert ott a harcizenék vannak és szerintem az első 43 szám között kell legyen.
Újrahallgatom, hogyha megvan szólok. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#198) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Srácok, Erendet kellene megtalálnom a Shadow Carja outpostnál, majdnem bementem, de megjelent a sárga kérdőjel, hogy nem túl barátságosak. :) Outfit kell, vagy valami küldetés maradt ki?

(#199) emiki6 válasza Bad Pritt (#192) üzenetére


emiki6
veterán

Az egyik szám címe: Within the embrance

Szerk, bár így belegondolva elég sok lehet és nem tudnám mindet kigyűjteni. Hallgasd meg úgy, hogy kicsit figyelsz és akkor ami tetszett fel kell, hogy tűnjön. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#200) func93


func93
senior tag

sziasztok,

még nagyon az elején tartok a gammának. az árusoknál lévő fegyókat érdemes megvenni? láttam "war bow"-ot, de itt nincs az hogy %-ba mutatja, hogy mennyivel jobb stb. szerintetek?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.