Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) emiki6 válasza Lefty (#500) üzenetére


emiki6
veterán

Ha már mindennel megvagy, akkor biztos tudod hol ez a hely, amit korábban említettem:
"Juteszembe, van az a hely, ahol van egy glinthawkos-revagerös corrupted zone, továbbá ott játszódik a fejvadászos mellékküldi egyik része, ahol egy robbantgatós fazont kell likvidálni. Na ott menjetek fel a hegytetőre (belülről eleinte), mert van fent egy kicsit Interstellaros kinézetű űrhajó, tök jól néz ki és jó tájképeknek is táptalaj."
Nem akarod megnézni? :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#502) Kvelstadt válasza Lefty (#500) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hehe. Tegnap én is ott voltam valahol ahol az első képed van csak nem találtam jó szöget és nem lőttem képet.

Én azt a corruption arrowt egyszer hasznaltam. Nem mintha nagy kihívás lenne nélküle overrideolni de hogy még óda se keljen lopóznom hanem messziről összeugrasztom őket az nekem nem tetszik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#503) geristar


geristar
tag

100%-ra kipörgetve, platina a zsebben :)
Nagyon tetszett a játék évek óta nem kattantam rá ennyire egy játékra sem. Minden egyes ft-ot megért.
Nálam év játéka!

(#504) Lefty válasza emiki6 (#501) üzenetére


Lefty
addikt

Jaj tenyleg, ne haragudj, meg fogom nezni :) De hirtelen amugy nem vagom ezt a helyet, mar azt se tudom hol voltak a corrupted zonak. Nem tudnad esetleg megjelolni terkepen es elkuldeni?

[ Szerkesztve ]

(#505) emiki6 válasza Lefty (#504) üzenetére


emiki6
veterán

Nos. Utánanéztem, az említett mellékküldi neve Sunstone rock és Rasgrund benne az iktatandó személy.
Itt egy videó, ahol látszik hova kell menni (Meridiántól délnyugatra). Bemész, elkezdesz felmászni (mint a videóban), de lesz egy pont, ahol már nem csak befele tudsz továbbmenni, hanem kifele is és úgy tudsz feljutni a bejárathoz képest balra a hegy külsejére. Van ahol lesz út és van ahol ugrálni kell, míg fel nem jutsz, de ha felérsz szinte teljesen, akkor már bármerre el tudsz mászkálni fent azthiszem.
Itt egy kép is (bár nem feltűnő, rajzoltam egy kék nyilat, hogy kb hol.):

Remélem elegendő információval szolgáltam és fel tudtok menni oda, ha akartok. :K

Szerk: Még hozzácsapom ezt a képet is, találtam:

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#506) Kvelstadt válasza emiki6 (#501) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én voltam ott fent ilyen random bóklászás közben ami úgy szokott kinézni hogy megyek egy célhoz és aztán meglátok pl egy ilyen magaslatot aho fel kell hogy jussak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#507) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#506) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na elértem a játék végére. Még 3 story küldetés van hátra.
Poen hogy már ilyen 10k exp-t kapok meg skillpontokat csak már nincs mire használni mert a level50 meg az all skill már megvan.
Láttam az utolsó gépszörnyet ami hianyzott a listából de nem nyűgözött le.
Pusztitónak elégge pusztító de nem olyan mint az eddigiek. Nem állatszerű, nincs meg rajta a kék fény, valami jobbat vártam.
Megvan m8nden felszedni való. Vsgyis a szöveges és adió fájlokat leszámítva.
S mostmár tudom melyik tearblasterről beszéltetek, nos elég op.
Kaptam is hozzá egy thunderjaw küldetést és pillanat alatt meghámoztam komolyabb erölködés nélkül.

Most hogy már minden lényt láttam mondhatom hogy nekem a behemot a kedvenc.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#508) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Meghoztam a régóta ígért screenshotjaimat. :)

És végül a két kedvencem. :B

(#509) Kvelstadt válasza SH4D0W2011 (#508) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jók ezek az aloymentesek.
A feketefehér meg kurvajó.
Nekem az a bajom hogy mindig ragaszkodom hogy az adott pillanatot kapjam el úgy ahogy vsn és amilyen színű szóval sose tudom rávenni magam hogy megfeketefehérítsem pedig dob a képen.

Egyébkent nálam kész a játék.
88óra level 50 és platina.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#510) SH4D0W2011 válasza Kvelstadt (#509) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi! :)
Sajnos a játék talán első felében nem sok képet lőttem, úgy voltam vele, hogy majd később visszamegyek, és akkor csinálok párat, aztán később persze ezer mást csináltam, és végül el is felejtettem, hol voltak azok a helyszínek, ahová először belépve leesett az állam. Később, ahogy te is mondod, igyekeztem már ilyenkor megfogni ezeket, szerintem ez nálad sem baj, sokkal jobb olyankor megörökíteni, amikor épp hat rád valami, amit látsz. :) A táj gyönyörű és változatos, szerettem azt "fotózni", fekete-fehér képem pedig csak ez az egy van. Mikor visszatérek a kezdőhelyre, Aloy valami olyasmit mond, hogy Rost nélkül ez már nem az otthona, ez adta az ötletet hozzá.
Neked pedig gratula, a játéidő alapján te is élvezted. :)

(#511) Kvelstadt válasza SH4D0W2011 (#510) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is van egy sírkőnél ülős, majd feldobom.
Igen elvoltam vele. De most a legjobb. Mar nincs semmi dolgom és tudok sétálni. Kurvajó csak menni cél nelkül és nézelődni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#512) melega


melega
őstag

Lehet, hogy én is megveszem a játékot karácsonyra ha nem lesz Last of Us part 2 addig.
Csupa jó híreket hallottam róla.

Szerencsére nem mazoista hardcore játékosoknak készült.

(#513) unreg1 válasza melega (#512) üzenetére


unreg1
tag

A jó hírek igazak, tényleg fantasztikus játék.

Nem hardcore, olyan értelemben, mint pl a Dark Souls, simán játszható, nincsenek benne hajhullató részek.

(#514) jozs6200ax válasza unreg1 (#513) üzenetére


jozs6200ax
aktív tag

Üdv emberek! A mai nap vittem végig ezt a csodálatos játékot ,nagyon tettszett. Minimális angol tudásom van és csak kis mértékben értettem meg a játék történetét . Valaki letudná írni nekem privátban röviden , hogy miről szólt a játék ? Valamint hogy mit beszélt Elizabet és GAIA a játék végén? Előre köszönöm :R

(#515) SH4D0W2011 válasza jozs6200ax (#514) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Elküldtem neked üzenetben is emiki6 és dvd24 összefoglalóját. :)

(#516) jozs6200ax válasza SH4D0W2011 (#515) üzenetére


jozs6200ax
aktív tag

Köszönöm szépen :R

(#517) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
Most vettem meg a gamet store-ról borzalom sokáig vagy 5 óra volt mire lejött ami 2 óra alatt szokott... gondolom leterhelték az akciók.
Na de ez a játék ahogy kinéz brutális van ennél szebb játék a piacon,akár pc-n,bár oda akkor milliók kellenek hogy rendesen fusson. :)

(#518) Kvelstadt válasza pruzsi (#517) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az tényleg sok. Bár nekem is volt majdnem 3, pedig én nem akcióba vettem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#519) hyggelig


hyggelig
senior tag

Nagyon remélem, hogy az E3-on bejelentik a dlc-t. Szeretném ismét elővenni, valami új tartalomért.

(#520) glspeter1 válasza hyggelig (#519) üzenetére


glspeter1
őstag

Ezzel nem vagy egyedül! ;) ;)

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#521) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!

Pár napja megvettem én is a játékot, és hát asztak*rva, de jó. :D
Nem tudom letenni.

Milyen hosszú amúgy a játék, ha nem rohan az ember?
Csinálok minden létező küldetést, farmolgatok, stb.

(#522) emiki6 válasza <Lacy85> (#521) üzenetére


emiki6
veterán

Max 90, de akkor tényleg nem siettél.
Én nem kapkodtam, de amint tudtam fast traveleltem, ha a 100% lett volna a cél, akkor azthiszem kevesebb, mint 70 óra lett volna nekem, de 1-2 dolgot kihagytam, így 64 óra körül fejeztem be.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#523) unreg1 válasza <Lacy85> (#521) üzenetére


unreg1
tag

Én kb 80-90 órát tettem bele, mondjuk pár óra ebből ráment arra, hogy ráhajtottam az 50-es szintre és a "táskákat" kimaxoltam, ami azt jelenti, hogy néha egy ritkább bőrért fél-egy órát is vadásztam, mert csak nem akarta adni.
A mellékes gyűjtögetéseket hagytam.

(#524) Kvelstadt válasza <Lacy85> (#521) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem 88óra alatt lett meg a platina.
A végefelé már használtam fast travelt de addig csak futottam mert mindig gyüjtögettem valamit.
Ha végig fasttravelezek is lett volna egy 60 óra szerintem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#525) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Na. Király. Akkor "legrosszabb" esetben is minimum 2x olyan hosszú, mint a DS3. Az 30 óra alatt megvolt.
Egy darabig elszórakozok akkor vele. Köszi :R

(#526) Kvelstadt válasza <Lacy85> (#525) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jól haladtál a ds-el. Bár a 3 tényleg rövid de ha nem számolom mikor csak állt a játék és kajáltam vagy ilyesmi akkor is vomt most nekem egy 50óra a dlc-kel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#527) Lefty válasza <Lacy85> (#521) üzenetére


Lefty
addikt

En 60 ora korul platinaztam, de nem mondanam azert, hogy siettem, fotozgattam is sokat.

(#528) Lefty


Lefty
addikt

Frozen Wilds dlc bejelentve 2017re.

(#529) SH4D0W2011 válasza Lefty (#528) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha már itt lenne is késő lenne. :D

(#530) unreg1 válasza Lefty (#528) üzenetére


unreg1
tag

Video

Jó lenne, legalább egy Tallneck-nyi új területet kapni.

(#531) emiki6 válasza Lefty (#528) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem kivárom míg kijön az összes dlc, akkor újra megveszem a játékot használtan, beszerzem a fizetős dlc-ket és folytatom akkor :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#532) Viper26


Viper26
nagyúr

Még csak két órám van a játékban, de valami hihetetlen jó hangulata van, hosszú távon ki fog kapcsolni az biztos. :)

iPhone 14 | FR955

(#533) Viper26 válasza geristar (#503) üzenetére


Viper26
nagyúr

Platina azt jelenti, hogy az adott játékban meglett minden trophy?

Új PS4 júzer vagyok még. :D

iPhone 14 | FR955

(#534) Kvelstadt válasza Viper26 (#533) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen azt jelenti.
Ezt a játékot pont nem is nehéz platizni szóval jó játékot!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#535) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Már a magyar Store-ban is elérhető a The Frozen Wilds, Plus-szal 5.391 Ft, nélküle 5.990.

(#536) dvd24


dvd24
senior tag

őszintén remélem, hogy olyan színvonalú DLC-t kapunk ami a Witcher 3 DLC-ivel lesz egy lapon említhető :K

(#537) Viper26 válasza dvd24 (#536) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az jó lenne...kérdés, hogy mennyi plusz játékidőre lehet számítani.

iPhone 14 | FR955

(#538) Lefty válasza dvd24 (#536) üzenetére


Lefty
addikt

En biztos vagyok benne, hogy remek lesz. Mar nagyon varom :) Az uj gepekre is kivancsi vagyok.

(#539) dvd24


dvd24
senior tag

Biztos vagyok benne amúgy, hogy a minőségével nem lesz gond, csak a hossza a kérdés.

Most, hogy ülepedett picit az alapjáték, így utólag azt mondanám, hogy abban is csak a rövidsége bosszant :) 70 óra alatt minden kimaxolva ráadásul a platina is megvan, valami new game+ mód nincs, persze olyan nagy szükség nincs is rá mert a játékban hozott döntéseknek nagyon minimális hatásuk van a - ettől függetlenül remek - történetre, szóval ez kevés szerintem egy ilyen tipusú játéknál. (witcher 3-nál maradva, abban van már 200+ órám, 2 végigjátszásom és simán belefér egy harmadik is ha megjött a pro patch)

(#540) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Előrendelte még valaki rajtam kívül a DLC-t?
Én még tegnap, de meg sem jelent Library-mben, viszont a Store-ban meg Pre-ordered-nek írja. Jár elvileg egy avatar is, azt sem találom sehol.

(#541) unreg1 válasza dvd24 (#539) üzenetére


unreg1
tag

Ez relatív, hogy rövid, mert nem a Witcher 3-hoz kellene hasonlítani, az a játékpiacon kiemelkedően hosszú a maga 150-200 órájával.
Ma egy játék átlagosan 15-20 órás, így a Horizon a 70 órájával jónak számít.
Azért érezzük rövidnek, mert annyira jó, hogy még a 70 óra is hamar elröppen.

A NG+ az tényleg nagyon hiányzik, érthetetlen, hogy miért nincs benne.

(#542) <Lacy85> válasza SH4D0W2011 (#540) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Néztem én is a DLC-t. Komoly, hogy csak december végén jön?

(#543) SH4D0W2011 válasza <Lacy85> (#542) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem, az csak egy placeholder dátum, ezt szokták megadni, ha még nincs meg pontosan. :)

(#544) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#540) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Találtam közben egy Reddit bejegyzést ezzel kapcsolatban, a Gerillák itt ezt írták:

For US customers the avatar will be available at the point of pre-order. For EU/AU/NZ customers the avatar will be available at the launch of the DLC. I think this has something to do with the rules for the different regions of these PlayStation Stores, sorry :/

Elég fura így visszatartani... :F

[ Szerkesztve ]

(#545) <Lacy85> válasza SH4D0W2011 (#543) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor megnyugodtam :D

(#546) Tegla80


Tegla80
addikt

Sziasztok.
Platinahoz ha megcsinalja az ember jar valami tema amit kodban kuldenek?
Nincs HZD jatekom sem nem hogy platina belole,de jott egy emil amiben gratulal es adja a kodot .....elfogadta/letoltottem. :D
Koszi

Sony® & PlayStation®

(#547) SH4D0W2011 válasza Tegla80 (#546) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én platináztam, de őszintén szólva fogalmam sem volt, van-e, vagy nincs, rá kellett néznem. HORIZON ZERO DAWN PLATINUM THEME (Free gift for earning the platinum trophy) Grat hozzá neked! :DDD

(#548) Tegla80 válasza SH4D0W2011 (#547) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem ertem,h miert pont nekem jott....bar a napokban pont nezegettem a store-ban......lehet noszogatni akarnak a megvetelre. :DD (amit persze nem tervezek,de ezt nem tudhatjak. :B )

Sony® & PlayStation®

(#549) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok!
Lassan a játék végére érkezem. Az lenne a kérdésem, hogy miután befejeztem a főszálat, lehet-e tovább játszani a játékot? Mellékküldik, corruption zone tisztítások stb... Persze szigorúan spoilerek nélkül szeretném tudni a választ :)

(#550) Bad Pritt válasza ron8 (#549) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, lehet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.