Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) SH4D0W2011 válasza #38167040 (#100) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nyugodtan, ha tudunk, segítünk. :K

(#102) pomk


pomk
őstag

Tegnap voltam egy Cauldron nevű helyen. NAGYON durva. :Y :Y :Y

(#103) glspeter1


glspeter1
őstag

A Witcher 3 készítői egy igen szép gesztussal gratuláltak a Guerilla-nak.
Persze a Guerilla válasza sem semmi. :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#104) keIdor válasza glspeter1 (#103) üzenetére


keIdor
titán

Pontosan az ilyen játékokért érdemes még játszani.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105) Carlos Padre válasza zolimail17 (#98) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha kilovod nem kapsz :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#106) zolimail17 válasza Carlos Padre (#105) üzenetére


zolimail17
tag

Na most akor dontsetek el. Akor mindent veletlenszeruen kapunk vagy van bene logika?

(#107) zolimail17


zolimail17
tag

Es honan lehet azt tudni hogy melyik robotot tudom megszeliditeni es melyiket nem?

(#108) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ki melyik íjat használja? Most megvettem mindkettőt de egyelőre a Shadow Huntert még nem tudtam kipróbálni...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109) brumi1024 válasza Bad Pritt (#108) üzenetére


brumi1024
veterán

Három van: Sharpshot, Hunter és War. Utóbbit most vettem meg, még nem próbáltam. Előbbi kettőt felváltva használtam, a Sharpshotnak elég magas a Tearje (köszönhető ez a +88% Tearnek), de alacsony a handlingje így lassú, tehát inkább a zavaró fegyverek/komponensek leszedésére használom, utána Hunter.

(#110) Bad Pritt válasza brumi1024 (#109) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sharpshooterre meg a Hunterre gondoltam, ezeket tudtam megvenni. :)
Amúgy a negyedik slotra jön majd egy negyedik fajta fegyver vagy marad a bow, sling, tripcaster trió?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111) Zanik válasza zolimail17 (#107) üzenetére


Zanik
addikt

Van a Notebook. Ott tudod megnézni a gépekről az infót. Köztük azt hogy melyiket tudod megszelidíteni (overdrive). Vannak ilyen cauldron-ok (gépgyárak), oda bejutva megtanulhatsz új típusú gépeket is felülírni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#112) brumi1024 válasza Bad Pritt (#110) üzenetére


brumi1024
veterán

Több fegyver van, mint slot. Van 4 fajta íj, van ropecaster (ebből is ammofüggően kétfajta), tripcasterből és slingshotból is van többféle, van rattler, stb.

(#113) Bad Pritt válasza brumi1024 (#112) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na eddig íjam volt, parittyám meg tripcaster, különböző változatokban. :D
Mindegy, most jó lesz a kétfajta íj + sling + trip, aztán meglátjuk miben változik majd később a felállás.

Amúgy itt korábban írta valaki, hogy illúzióromboló, hogy Aloy nem lesz vizes úszás után pl. Hát nem tudom, nálam full víz volt a csaj, ráadásul amitől lehidaltam, hogy esőben volt egy beszélgetős rész és az állkapcsán csorgott le a víz! Ilyet én még nem láttam sehol, nagyon durva. Attól is letettem a hajam, mikor fenn a havas hegyekben épp csúsztam lefelé, Aloy meg kommentálta a dolgot (watch out below, vagy valami ilyesmit szokott mondani) és az meg visszhangzott... aztán ahogy egyre lejjebb értem, annál kevésbé visszhangzott bármi, amit mondott.
Eddig csak pár apróság nem tetszik: az élő állatok baromi gyatrán néznek ki, főleg a róka nevetséges, látszik, hogy csak utólag dobálták be őket a játékba. AC Syndicate-tel játszottam mostanában és ahhoz képest baromi zavaró, hogy itt csak olyan helyen lehet mászni, amit a játék megenged, de amúgy minimális vertikális felfedezhetőség van a játékban, kb csak arra lehet menni, amerre valamilyen út visz. A mászás elmélete is hibádzik néhol, most akkor vagy legyen mindenhol sárgával jelölve, vagy ne legyen, de az, hogy mászik föl a falon a sárga kapaszkodókkal, aztán ezek elfogynak és csak a szikla mélyedéseivel lehetne továbbmenni de nem egyértelmű, hogy melyikkel... harmadjára sikerül eltalálni, hogy melyik lyukat tették oda a készítők a mászáshoz. Ja meg még megy, ami kicsit idegesítő: miért nincs tömeges vásárlásra lehetőség? Eladni lehet tömegével a nyersanyagokat, de vásárolni nem értem, miért ne lehetne, ezt remélem beteszik egy patch-csel.
Amúgy nálam abszolút etalon a játék, baromira tetszik, ahogy be kell cserkészni a nagyobb vadakat, eddig nem nagyon tudtam megunni, a négy snapmaw elleni küzdelemre meg nagyon sokáig emlékezni fogok, főleg mert azzal kezdődött a meccs, hogy fél méterre úsztam el köztük. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#114) brumi1024 válasza Bad Pritt (#113) üzenetére


brumi1024
veterán

Próbálkozz, nagyon sokat tudnak segíteni az egyes fegyverek a nagyobb gépek ellen.

A véleménnyel abszolút egyetértek.

Más: A Shield-Weaver armor nagyon OP. :)

(#115) glspeter1 válasza brumi1024 (#114) üzenetére


glspeter1
őstag

Enyhe kifejezés, hogy op.
Szerintem csak emiatt nincs new game+ a játékban. ;] :DDD

Mondjuk eséseknél meg kifejezetten jól jön. :K
Szerk.: Jöhetne már egy nagyobb story dlc. :D

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#116) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy a fullos armorhoz ugye meg kell szerezni a power celleket!A fő bázison lévőt (Ahol nem nyílik ki az ajtó azonosítás után)kihagytam a játék elejény!Oda vissza lehet még menni vagy akkor bebuktam az egészet?Előre is köszi!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#117) PowerBuldog válasza Dawide@axele (#116) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Vissza lehet, én is utólag mentem vissza érte. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#118) brumi1024 válasza Dawide@axele (#116) üzenetére


brumi1024
veterán

De ha az ahhoz legközelebbi táborhelyhez gyorsutazol csukva lehet a kapu. Ki kell sétálni a hídig az ellenkező irányba, át kell menni rajta, majd vissza és kinyílik.

[ Szerkesztve ]

(#119) Dawide@axele válasza brumi1024 (#118) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Köszönöm a válaszokatAkkor irány vissza érte :C

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#120) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megvolt az eső Rockbreaker bossom. Hatalmas kő esett le a szívemről, mikor végre kipurcant a rohadék, zseniális volt az egész harc, tisztára a Transformersben éreztem magam. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#120) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az egyik corrupted zone-ban van 2 is. A végén már nem számoltam hányszor haltam ott meg. :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#122) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#121) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, olvastam, hogy az a legnehezebb része a játéknak kb, előre várom, hogy arra járjak. :D Amúgy onnantól kezdve, hogy megvolt az elugrások ritmusa nem volt olyan nehéz, a lábait kifejezetten könnyen el lehet lőni.
Corrupted Zone-ból én most azzal szenvedek amúgy, aminél 3-4 Stalker van egy kupacban, elég esélytelennek érzem jelenleg, mert nem tudok mindre figyelni, de majd kicsit táposabban meglátogatom őket még egyszer. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#123) Kicsimix válasza PowerBuldog (#121) üzenetére


Kicsimix
őstag

Van ott egy kis folyócska ahol lehet trükközgetni : ) Nem írom le hogyan, hogy megmaradjon a játék öröme másoknak..

Más,
A játék valami elképesztőre sikerült, nekem év játéka díjas. Annyira magasra rakta a mércét nálam, hogy fájdalmas lesz mással játszani ezután komolyan : )
Ha valamit érdemes megvenni akkor ez az.
Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#124) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Valaki esetleg képben van a sztorival?

Olvastam "A Skynet öntudatra ébredt" kezdetű tesztet is, így elbizonytalanodtam... Most itt egy idegen civilizációról van szó, vagy a földön kú**at el nagyon valamit?

Köszi!

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#125) Kicsimix válasza Forestgreen (#124) üzenetére


Kicsimix
őstag

A földön kúrtak el "valamit", nagyon : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#126) brumi1024 válasza Forestgreen (#124) üzenetére


brumi1024
veterán

Gyönyörűen felvezeti a játék a sztorit amúgy, érdemes megkeresni/elolvasni a bunkerekben lévő datapointokat, voice recordokat.

(#127) Carlos Padre válasza brumi1024 (#126) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én azokat vadászom, mert érdekes, jól kidolgozott történetek vannak a játékban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#128) Zanik


Zanik
addikt

Lassan több időt töltök el photo mode-ban, mint magával a játékkal... :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#129) pomk válasza Zanik (#128) üzenetére


pomk
őstag

Sztorit kérem ne lőjétek le! ;)

Zanik, jöhetne pár fotó.

Magáról a játékról annyit, hogy teljesen egyetértek azzal, amit Bad Pritt kolléga írt. Annyival egészíteném ki, hogy engem 2 dolog zavar igazán. Az egyik a "rongybaba" modell. Ha menet/futás/ugrás közben ölök meg egy embert, akkor az úgy vetődik, mint régen a GTA 3-ban. :D Olyan, mintha az egész emberi fajra ami a játékban van sokkal kisebb hangsúlyt fektettek volna. A világ, a környezet, a robotok, a bunkerek, cauldronok kidolgozása profi, de az emberek(Aloy-on kívül)...nekem a közelébe sem ér.
A másik ami nekem fura, hogy most tartok annál a fő küldetésnél, amiben el kell mennem Meridian városba. Szintkövetelmény azt hiszem 14. Na most, miért kell 14-es szinten átsétálnom a Grand Canyonon keresztül a világ másik végére úgy, hogy útközben 20-25+ ellenfelek vannak?! Főleg úgy, hogy közben nem kell csinálnom semmit. Fura...Van egy hatalmas élő, létező világ, tele élőlényekkel, robotokkal, végtelen lehetőséggel, küldetés nélkül. :F

(#130) PowerBuldog válasza pomk (#129) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Rengeteg küldetés van. Csak fel kell venni őket. Sokszor csak egy kiáltást hallasz, valaki segítségért kiált. :)
Én mire Meridianba értem bőven 25+ szinte voltam.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#131) Bad Pritt válasza pomk (#129) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Érdemes tényleg figyelni, mert útközben sikoltoznak érted, a városokban meg ugye zöld felkiáltójel jelzi a küldiket. :) Mondjuk eddig kicsit csalódás nekem a mellékküldi része a játéknak, nem túl változatos, de a Meridian környékieket mondjuk még nem kezdtem el.

Kérdés: a nyomozós részeknél már sokadszorra esik meg, hogy beszkennelek csomó mindent, aztán az első megvizsgálása után már tovább is léptet a küldetés, a többit meg se kell néznem. Ez baj, valami sorrendet kéne tartani, vagy csak ilyen ügyes vagyok? :D

Amúgy olvastam pár tesztben, hogy fölöslegesnek érzik a csapdákat, parittyát, meg kb az íjakon kívül minden más fegyvert. Ezt jó nagy baromságnak érzem, mert nettó időben meg energiában is kevesebbre jön ki, ha rendesen becserkészed a vadakat, felállítod a csapdákat, használod a tripcastert meg a slinget, mintha csak spammelnéd a nyilakat állandóan...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#132) brumi1024 válasza pomk (#129) üzenetére


brumi1024
veterán

És ide-oda dobál, tehát arra a részre simán visszaküldhet egy később felvett küldetés, és vissza is fog. Nekem szimpatikus, hogy ebben sem procedurális.

(A Grand Canyon nem Coloradoban van, hanem Arizonában. :) )

(#133) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#131) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én mondjuk a csapdákat tényleg elég ritkán használtam. A potioneket (tűz, fagy stb ellen) meg egyáltalán nem (normal nehezségen)
Magasabb nehézségi szinteken biztos többet használja az ember.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#134) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#133) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na azokat én se használom, mármint ezeket a gyorsgombos bombákat. Majd azt kell még megnéznem, hogy drágábbak-e, mint az alapanyagok, mert legyártok csomót és eladom őket (nem mintha pénzgondjaim lennének). Mostanában a slinggel meg trippel szoktam nyitni, proximity bombákkal és csapdákkal teleszórom a földet, aztán sticky bombákkal megsorozom a gépet, utána meg jól belerohan a bombákba. Egyszer kb atomvillanás méretű robbanást okozott, mert berobbant a hülye robotemu bögye is. :
Azt felejtem el megnézni amúgy, hogy a különböző árusoknál más árban vannak a cuccok, vagy mindenhol ugyanannyi?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#134) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én úgy vettem észre, hogy mindenhol ugyan annyi, és ha nem egy speciális árus, akkor lényegében ugyan azok az áruk is vannak náluk.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#136) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Srácok, a jobb fegyvereket/páncélokat a fő küldetésekkel haladva lehet megszerezni/megvásárolni, inkább a játék vége felé? Régebben játszottam open world játékokkal, de ott mindig az volt a problémám, hogy mire meglettek a nagyjából legjobb cuccok, kb. vége lett a játéknak. :DDD Ha így van, akkor érdemes inkább ezekkel haladni, és hagyni mellékküldetéseket későbbre, nem? :)

(#137) Bad Pritt válasza SH4D0W2011 (#136) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha célirányosan mész, akkor nagyon hamar be lehet húzni a lila fegyókat. Én előbb felfedezgettem, de így is hamar, olyan 9-10 óra környékén már a Shadow Hunter és Shadow Sharpshot íjakat használtam. Ha azt vesszük, hogy most 25 óránál léptem át pont az 50%-ot, akkor elég hamar meglettek. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#138) glspeter1 válasza SH4D0W2011 (#136) üzenetére


glspeter1
őstag

Elég hamar meg lehet venni mindent.
Konkrétan már akkor, amikor Meridian-ba érsz.
A legjobb páncélt (ancient armor) viszont csak a legvége előtt tudod megszerezni.

3 fegyverből lehet erősebb változatot is szerezni a megvásárolhatón felül.
Ehhez viszont az összes tréningen blazing sunt kell teljesíteni és a hunters lodge-ban beváltani, ez a hely pedig szintén Meridian-ban található.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#139) PowerBuldog válasza glspeter1 (#138) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Hozzáteszem van olyan vadászterület amit -SZERINTEM- csak akkor lehet blazingre megcsinálni ha megvan az összes cauldron. Azt nem akarom lelőni, hogy miért.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#140) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az ilyen data cuccokat nem fogja jelezni a térképen igaz? Kicsit sok van ahhoz a térképen, hogy csak úgy vaktában keresgélje az ember szerintem...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141) hyggelig


hyggelig
senior tag

Ma én is beszereztem. Nem vettem még ilyen korán, megjelenéshez közel játékot, de ennek nem tudtam ellenállni.
Aztán, hogy mennyire leszek béna, majd kiderül (ha jól tudom, nincsen nehézségi fokhoz kötött trófea. Mondjuk, nem is a platinára hajtok), mert azért még eléggé kezdő vagyok :D

(#142) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Köszi srácok! :) Két lila íjat már én is vettem, egyelőre jók, úgyhogy szerintem továbbra is haladok majd a saját kis tempómban, az aktuális környéket mindig felfedezgetve. Meridianba még egyébként nem értem el, Dawn's Sentinelnél vagyok épp, visszaküldtek az elhagyatott faluba valami küldetéssel.
Az ancient armornál a Shield Weaver-re gondolsz? Ahhoz hiányzik még két power cell, de úgy tudom én is, hogy azokat a főküldetéseknél lehet összeszedni.
Észak-keleten, Banuk Encampmenttől még picit keletebbre, ahol az a bazi nagy gép van, oda be lehet menni? Asszem egy gyár az is. Vagy az küldetéshelyszín lesz?

(#143) glspeter1 válasza SH4D0W2011 (#142) üzenetére


glspeter1
őstag

Igen, a shield weaver-re. Összesen 5 cella kell majd hozzá. :K
Ha a grave hoard-ra gondolsz, akkor pedig a válasz: nem.
Sajnos oda csak story misszióval lehet lemenni.

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#144) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

És megvan a Platina :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#145) glspeter1 válasza PowerBuldog (#144) üzenetére


glspeter1
őstag

:C :C

Közben a hivatalos twitter oldalukon elhintették, hogy jön DLC, szóval lehet izgulni. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#146) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Hát Gyerekek, ez nagyon komoly. Hajnal óta játszom vele, de magával ragadott teljesen.

Le a kalappal a készítők előtt!! :R

(#147) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#144) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az adat dolgokat hogy sikerült mind összeszedni? Vagy arra nincs acsi?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#148) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#147) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Arra nincs acsi.
Még a hidden dolgok is igazából elég egyszerűek ha az ember tényleg felakarja térképezni a játékot.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#149) hyggelig válasza Oposzumtoszó (#146) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én tegnap este óta, és most végig arra gondolok, hogy haza akarok menni játszani.
Sajnos elég sűrű a hétvégém, így nem nagyon lesz rá időm.

Szóval totálisan megértelek.

Sokszor csak mászkálok, bekapcsolom a photo mode-ot és képeket gyártok

(#150) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#148) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én most azon kezdtem gondolkodni, hogy lehetne a data pakkokat összeszedni utánaolvasás meg yt videók nélkül. A legtöbb szerintem frekventált helyen van, de pl volt kettő a keleti felhőkarcoló romok között is, azokat teljesen véletlenül találtam meg...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.