Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) SH4D0W2011 válasza hyggelig (#297) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ráment a délutánom, de megcsináltam... :DDD Holnap viszont én is befejezem a játékot, megvan az összes mellékküldetés és az összeszedhető dolgok is, csak a finálé maradt. :)

(#302) emiki6 válasza Bad Pritt (#300) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor jól értettem és jól emlékeztem. :K

Még egy dolgot nem értettem:
SPOILER
A gyárak miért gyártottak gyilkológépeket? (thunderjaw meg hasonlók)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#303) Nova96 válasza emiki6 (#302) üzenetére


Nova96
őstag

SPOILER talán :D

Én úgy értelmezem a létezésüket, hogy ők a védelmezők ezeknek a nyersanyag védelmező robotoknak . Még emlékszek is ,de lehet ,hogy csak a fejem, hogy erre is gondoltak.

Ha rosszul tudom javítsatok ki.

Spoiler lehet, készülőben a folytatás? , +1
Fun fact: azóta a képeket törölték instagramról.

dvd24
Van s csak adott topicba, ide is kérhetné a topic vezető. :B

[ Szerkesztve ]

(#304) dvd24 válasza emiki6 (#298) üzenetére


dvd24
senior tag

Kis kiegészítés:

SPOILER

"Eközben Faro kitalálja, hogy az emberiség tudása egy méreg, egy fertő, amitől meg kell védeni a jövő generációit, ezért törli az egész apolló adatbázist és megöli az alfákat"

Ehhez csak annyi, hogy az alfák azok az emberek, akik Elizabethel együtt bezárták magukat önként, és ők fejlesztik ki a GAIA különböző alprogramjait.

A végére meg annyit, hogy, a játék eseményei előtt 19 évvel még minden rendben megy, a gépek békések, minden alrendszer megfelelően működik, aztán jön egy jel a semmiből, ami megbolondítja a HADEST és az elindítja a saját folyamatát, hogy elpusztítson mindent. Na mármost a GAIA érzékeli ezt, és csak annyit tud tenni ellene, hogy lelassítja, felrobbantva a központi magját, ezzel egy időben pedig létrehoz egy klónt Elizabethről, mert létezik egy felülíró program, ami csak az ő DNS és hangmintájával indítható el, és azzal le lehet állítani az egészet és újraindítani a rendszert. Ez a klón ugye Aloy. Amíg Aloy felnő, addig a HADES sem tétlenkedik, továbbra is megy a program hogy pusztítson el mindent. Kapcsolatba lép Sylensel (ő is talál fiatalabb korában egy működő Focust, és azon keresztül), és a segítségével elkezdi kiépíteni a szervezetet ami ellen küzdünk (Eclipse), kiásatja velük az ősi gépeket (corrupterek, deathbringerek), és a végcéljuk az, amit a játék végén akadályozunk meg ugye, hogy egy jellel felébresszék az összes többi még föld alatt lévő gépet.

Az konkrétan meg nem derül ki, hogy mi fertőzte meg a HADES-t, de a credits utáni jelenetből ítélve gondolom ez marad a második részre. Személyes tippem az az, hogy ugye a Zero Dawn projekttel egyhuzamban volt egy másik terv is, az Odyssey, aminél egy hatalmas űrhajóba bepakoltak mindent ami benne volt a Zero Dawn projektben is (mesterséges intelligenciák, DNS minták, minden) és elindították, hogy keressen alkalmas bolygót, vagy pár ezer év múlva térjen vissza a Földre és népesítse be újra, de azzal a kilövés után nem sokkal egy robbanás után megszakadt a kapcsolat és mindenki azt feltételezte, hogy az egész elbukott és az Odyssey megsemmisült. Na szerintem pont nem, valamilyen úton módon megmaradt, lehet hogy meghibásodott, vagy amolyan Skynet módra öntudatra ébredt, de szerintem az lesz a jel forrása, és visszatérőben van a Földre, csak ugye az is nullázni akarja a jelenlegi állapotokat.

DLC-nek amúgy én nem valami sztori folytatást várok, az maradjon csak a második részre, ide szerintem jobb lenne pl. külön kampányban végigjátszani Rost történetét, mármint azt a sztorit amit az egyik bölcs anyóka mesél el.

u.i: régen nem volt egy kis 'spoiler' a kattintható kódok és arcocskák között?

(#305) Nova96


Nova96
őstag

Fun fact:

A 6 éves tervezési időszak alatt ,a thunderjaw tett ki másfél évet. :Y
Szerk: félreérthető lett, szóval nem íjjal képzelték el gameplay-t, hanem fegyverekkel.

[ Szerkesztve ]

(#306) Bad Pritt válasza dvd24 (#304) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rost dlc-re +1.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#307) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Wow, ezt láttátok?

Egy ilyen Funko figura viszont nagyon tetszene ( még a pénztárcámnak is :D ). :)

[ Szerkesztve ]

(#308) Nova96 válasza SH4D0W2011 (#307) üzenetére


Nova96
őstag

:O
Meeennnyi?!
Na ilyenem se lesz.:D

(#309) SH4D0W2011 válasza Nova96 (#308) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem is mertem leírni az árát. :DDD

(#310) glspeter1 válasza SH4D0W2011 (#309) üzenetére


glspeter1
őstag

Én meg még mindig nem merek hinni a szememnek. :DDD
Bár a chibi az aranyos, elviselnék egyet. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#311) brumi1024 válasza dvd24 (#304) üzenetére


brumi1024
veterán

SPOILER

"Na mármost a GAIA érzékeli ezt, és csak annyit tud tenni ellene, hogy lelassítja, felrobbantva a központi magját, ezzel egy időben pedig létrehoz egy klónt Elizabethről, mert létezik egy felülíró program, ami csak az ő DNS és hangmintájával indítható el, és azzal le lehet állítani az egészet és újraindítani a rendszert."

És Aloy lehet az, aki ismét létre tudja hozni GAIA-t.

(#303) Nova96

SPOILER

Mivel nincs GAIA, aki központilag felügyelné, ezért HEPHAESTUS úgy döntött, hogy az ember is fenyegetés és elkezdett gépeket gyártani önvédelem céljából.

[ Szerkesztve ]

(#312) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#307) üzenetére


emiki6
veterán

Én annak örülnék, ha lego készleteket is kiadnának.

Tallneck
Thunderjaw

Jó, a Thunderjaw nem lenne olcsó, de a Tallneck csak kijönne max 8-ból, mint lego készlet

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#313) emiki6 válasza emiki6 (#312) üzenetére


emiki6
veterán

Nagyon elgondolkoztam egy tallneck összerakásán, mert ugye csinált hozzá Útmutatót aki csinálta és viszonylag sok elem még meg is lenne hozzá, csak legfeljebb nem lesz fehér... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#314) Nova96 válasza brumi1024 (#311) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi a pontosítás, akkor csak nem hülyeségre emlékszem, csak nem pontosan.

Kérdés:
A trailerbe lévő 3 tallneck-es terület nem volt benne a játékba, nem? Vagy kiesett nekem?

(#315) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#312) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hú ezek már így is nagyon jók. :)

(#316) Zanik válasza Nova96 (#314) üzenetére


Zanik
addikt

Az szerintem úgy abban a formában sosem létezett a játékban, max. valami nagyon korai verzióban. Aztán később ahogy a Tallneck-ek elég egyedi szerepet kaptak úgy már nem volt értelem többet rakni egy helyre.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#317) Nova96 válasza Zanik (#316) üzenetére


Nova96
őstag

És mi van akkor ha ez egy hint /előre mutatás és leszünk azon a területen? Vaaagy már sokat gondolok bele? :DD

(#318) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A végére értem én is. :O 84 óra, 93.72%, és második végigjátszott PS játékomként az első platina is meglett. :)
Fantasztikus, amit a gerillák alkottak, Aloy, a poszt-posztapokaliptikus világ, a történet, a zene, az egész atmoszféra, minden nagyon egyben van. Szerintem nem sok olyan játék volt még, amibe 1.5 hónap alatt ennyi játékórát beletoltam volna. Várom szeretettel a sztori DLC-t/folytatást. Most pedig végre elolvashatom a spoileres hozzászólásaitokat. :D

(#319) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#318) üzenetére


emiki6
veterán

84 óra? Hogy a fenébe? :D

Szerintem az egyik leglényegesebb dolog a játékban, hogy a kb ps4 megjelenése óta fejlesztették, legalább 4 évig. Jó munkához idő kell, ez sajnos tény. :K

Én a magam játékához annyit tennék hozzá, hogy 550 hullát termeltem, ami nem kevés ember, ha belegondolunk... :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#320) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#319) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Úgy láttam, hogy te is elég szépen felfedezgetted a dolgokat, szóval annyi lehet a különbség, hogy én egyáltalán nem használtam a gyors utazást a tegnapi Hunting Ground-ok közti ugrálást kivéve, meg alapjában véve egy elég lassú tempójú játékos vagyok. Ha valamire azt mondják, kb. 15 óra, az nekem 25. :DDD

(#303) Nova96: Hol lehet ilyen spoiler tag-es dolgot kérni? Tényleg jó lenne itt is, bár jeleztétek mindig, ha olyanról volt szó. :)

Az összefoglalókat pedig köszi, ezek szerint nagyjából jól értettem én is a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#321) Lefty


Lefty
addikt

Ezt most lottem egy kis ejszakai portyazas kozben :)

(#322) emiki6 válasza Lefty (#321) üzenetére


emiki6
veterán

:Y
Nice! Én valahogy sose használtam a photo mode-ot. Talán azért, mert azt se tudom hogy kell screenshotot csinálni... :DDD

Shadow: Talán lehet, de kivették a mindenhol elérhető funkciók közül, mert sokan nem rendeltetésszerűen használták... :W
Filmvilág topikban elérhető, azt tudom.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#323) hyggelig válasza Lefty (#321) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ez a kedvenc napszakom. Amikor világít a Hold. Csodálatos képeket lehet vele lőni.

(#324) Lefty


Lefty
addikt

Most csinaltam egy koztes kepet, a nap meg nem ment le, de a hold mar kezd elobujni. Nem lehet betelni ezzel a jatekkal.

Es egy kis lesben allas.

[ Szerkesztve ]

(#325) SH4D0W2011 válasza Lefty (#324) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Emlékszem, amikor először lett éjszaka a játékban, és átmentek a színek ebbe a kékes-zöldes sejtelmességbe, baromi hangulatos volt. :) Hozok majd én is screenshotokat, csak nincs pendrive-om. :DDD

(#326) Lefty válasza SH4D0W2011 (#325) üzenetére


Lefty
addikt

Nagyon szep :) Fenomalisak a csatak is ebben a milioben. En twitterre szoktam kiosztani geprol, onnan meg lementem. Ennel egyszerubbet nem nagyon tudok.

(#327) emiki6 válasza emiki6 (#313) üzenetére


emiki6
veterán

Belevágtam a Tallneck projectbe. Nem kis meló bricklinken összevásárolni a megfelelő elemeket.
Azt már nem is mondom, hogy a fején használt tányér hivatalosan nem is létezik fehérben, az csak amolyan prototipus lehetett vagy nemtom honnan szerezte a készítő. Mikor régebben volt eladó bricklinken 15000 ft volt az ára... :DDD Persze helyettesíthető mással, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#328) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

This Horizon: Zero Dawn Plushie is the World’s Cutest Aloy - Up At Noon Live!

Nálunk miért nem érhető el a Gear Store? :((( Ott 13$, ebay-en találtam 32.98-ért, plusz 28.43 a posta...

(#329) Lefty


Lefty
addikt

Jovok ket uj keppel :)

(#330) SH4D0W2011 válasza Lefty (#329) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jól néznek ki nagyon. :)

(#332) Zanik válasza SH4D0W2011 (#331) üzenetére


Zanik
addikt

Szuper! :C

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#333) emiki6


emiki6
veterán



Még 1-2 dolog hiányzik róla, de a lényeg megvan :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#334) vvega30 válasza emiki6 (#333) üzenetére


vvega30
senior tag

:R :C :R

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#335) Zanik válasza emiki6 (#333) üzenetére


Zanik
addikt

Engem az zavar hogy a játékbeli Tallneck-hez képest aránytalanul kicsi a feje.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#336) emiki6 válasza Zanik (#335) üzenetére


emiki6
veterán

A 9x9-es tényér amivel tervezte a tervezője nem kapható, csak ez a 8x8-as. Létezik még 10x10-es, de vagy az se kapható vagy nagyon nehezen. :(

Mármint fehérben nincs. Az arany meg barna viszont szarul festene rajta... :DDD
https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=98606&name=Dish%209%20x%209%20Inverted%20with%20Pin%20Hole%20(Radar)&category=%5BDish%5D#T=C

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#337) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#333) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Fú ez nagyon jó lett. :C

(#338) emiki6


emiki6
veterán

Kék verzió és egy csomót szuttyogtam, hogy jól beállítsam... :D
(És közben megérkeztek a sílécek a hátára, így azok is felkerültek :)) )

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#339) Lefty


Lefty
addikt

Na megvolt a GAIA kuldetes, megvan a master override es az utolso power cell utan felvettem a weaver armort is. 23 ora level 28. Gondolom innen mar nincs messze a vege.

(#340) Zanik


Zanik
addikt

Egy kis olvasni- és nézegetni-való: [link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#341) mettek


mettek
addikt

szerintetetek a mostani akciós 13.000-es árat megéri a Horizon?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#342) Zanik válasza mettek (#341) üzenetére


Zanik
addikt

Persze. A teljes ára is megérte.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#343) Apone33 válasza mettek (#341) üzenetére


Apone33
őstag

Meg ám. ;)

Play Hard!!!

(#344) mettek


mettek
addikt

Köszi. Már meg is vettem de kb fél nap mire lejön :( hnap meg meló igy csak kedden tudok ránézni de nagyon kíváncsi vagyok mert kicsit félek ezektől az open worldoktől. A far cry-okat nem szeretem de remélem ez jobb lesz :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#345) hyggelig válasza Lefty (#339) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én még itt sem járok. 80 órám van benne. Igaz, level 47 :D

(#346) Lefty válasza hyggelig (#345) üzenetére


Lefty
addikt

Mellek kuldetesekbe kicsit beleuntam aztan ramentem a sztorira, az meg kozben total lekotott es alig vartam, hogy mi derul meg ki igy folytattam. A vegso kuldeteshez viszont kicsi meg a szintem ugyhogy kenytelen leszek mellek kuldizni.

(#347) Nova96


Nova96
őstag

Ki mit szól a nerfekhez, hardon? Szerintem ez bőven belefért.

(#348) mettek


mettek
addikt

Na tegnap nekiestem, beletettem kb 6 órát, level 10ig jutottam és addig ahol 3 bázist kell felszabadítani. Fenomenális produktum. Ennyire kidolgozott és lenyűgöző játékot még talán nem is láttam pedig joparat lenyomtam eddig.

Egy csomó screenshotot is löttem mert neha nem hiszem el mennyire szép.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#349) vvega30 válasza Nova96 (#347) üzenetére


vvega30
senior tag

Volt nerf?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#350) SH4D0W2011 válasza vvega30 (#349) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, a Shield Weaver elég komoly nerfet kapott, meg talán még a sunnyogós outfit is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.