Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Lefty


Lefty
addikt

Most jottem ra, hogy nincs is olyan trophy, hogy minden tabortuzet meg kell gyujtani... En meg nagy szorgosan csinaltam a kimaradtakat. :)

Amit meg most fedeztem fel, hogy mondjuk egy strideren lovagolva eleg az x-et nyomni, automatikusan lekoveti az osvenyt, mint a Witcher 3-ban.

[ Szerkesztve ]

(#452) Kvelstadt válasza Lefty (#451) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ez jó hír. Mondjuk nemtudom nekem mennyi hiányozhat de én mindig meggyujtom ha bejelez egy újat.
Lovagolni meg egyáltalán nem szoktam. Mindig meglatok valamit és akkor leszállni majd újra fel. Meglátnak es akkor gyorsítani kell és akkor meglatok valamit amit fel akarok szedni és akkor nagyon túlmegyek rajta meg nem tudok odamenni nyugodtan mert megláttak és támadnak.
Nem nekem való a lovaglás evben a játékban.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#453) emiki6 válasza Kvelstadt (#452) üzenetére


emiki6
veterán

Én is csak rotkán használtam a lovaglást. Inkább gyalog felderítettem a campfire-öket, aztán meg fast travel. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#454) Lefty válasza Kvelstadt (#452) üzenetére


Lefty
addikt

Campfire gyujtogatashoz egyszerubb, gyorsabb volt, mint labon par szaz metereket megtenni. Viszont miutan megvan az osszes az tabortuz, fast travellel mar minden mindent el lehet erni szinte.

[ Szerkesztve ]

(#455) Kvelstadt válasza Lefty (#454) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem nem nyűg gyalogolni meg futni. Mindig találok valamit ami épp kell.
Pl a hp virág az mindig kell.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#456) Lefty válasza Kvelstadt (#455) üzenetére


Lefty
addikt

Amiota weaver armorban vagyok meg nem fogyott az eletem szinte. Sose kell gyogyitanom. Lehet hardra kene tennem mondjuk normalrol.

(#457) Kvelstadt válasza Lefty (#456) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy vedd le azt az armort.
Én nem tudom pontosan mit tud de azt olvastam itt hogy nagyon op és jobban szeretek elugrálni meg bekapni egy sebuést is ha bqmbq voltqm és megérdemlem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#458) Lefty válasza Kvelstadt (#457) üzenetére


Lefty
addikt

Hardon mar kicsit izgalmasabb :)

Megvan az 50-es szint, csinalom az utolso side quest-eket meg errandokat, de annyira sablonos es fantaziatlan a nagy resze, hogy borzaszto. Huszadik nyomkovetes, mar a beszelgeteseket is csak elnyomkodom annyira semmitmondoak. A fo sztorihoz kepest ezek full gagyik az a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#459) Lefty


Lefty
addikt

Es jut eszembe a tearblast marha jo fegyver, nagyjabol, mint egy shotgun.

(#460) Kvelstadt válasza Lefty (#459) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az az első nyíl amit hasznalok elkenük.
Tunderjawot is azzal hamoztam meg és mire hatc jött már nemnagyon volt mivel lőnie.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#461) emiki6 válasza Kvelstadt (#460) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem a tearblasterre gondol. Nekem azzal csak az a bajom, hogy a tearblaster tearje 100, a tearblast nyílnak meg akár 250 is lehet.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#462) Kvelstadt válasza emiki6 (#461) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem az az arrow?
Ehyébkent még nem vagyok tele lola modikkal szóval nem tudom minek hol lesz a vége és nekem az üt a legnagyobb teart.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#463) emiki6 válasza Kvelstadt (#462) üzenetére


emiki6
veterán

A tearblaster egy közelharci fegyver, olyan mint egy soti, ami léglöketet csinál. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#464) Lefty válasza Kvelstadt (#462) üzenetére


Lefty
addikt

Nem nem, ez lenyegeben egy shotgun, csak kozelre jo de iszonyat megbontja a gepeket. Olyan, mint a tear arrow csak sokkal durvabb, hiaba gyengebb amugy de nagyobb teruletet tudsz vele bombazni.

[ Szerkesztve ]

(#465) Kvelstadt válasza emiki6 (#463) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja akkor másra gondoltunk. Azt nem ismerem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#466) emiki6 válasza Kvelstadt (#465) üzenetére


emiki6
veterán

A meridiános hunters lodge mellékküldetés szál egyik jutalma. (Az ázsiai kinézetű, díszes ruhás csajjal kell beszélni)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#467) hyggelig válasza emiki6 (#466) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az az egész játék egy legkirályabb side questje. Iszonyatosan élveztem.

(#468) Lefty válasza hyggelig (#467) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem a legjobb ez a gepver ivos fazon volt :D

(#469) mcwolf79


mcwolf79
veterán

FullHD-n PS4 Pro-n melyik grafikai beállítás jobb? Sok különbséget nem vettem észre a kettő közt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#470) Lefty válasza mcwolf79 (#469) üzenetére


Lefty
addikt

Elvileg nem a favor performance, hanem a masik :) Fejbol nem tudom.

(#471) SH4D0W2011 válasza Lefty (#470) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Favor Resolution, asszem. Érezhetően alacsonyabb framerate csak egy helyen volt nálam (Olin házában), de azóta lehet már azt is javították.

(#472) hyggelig


hyggelig
senior tag

Én is lőttem több képet is a photo mode-dal.




(#473) Kvelstadt válasza hyggelig (#472) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jók lettek. A 4.en jobb lett vokna valami táj felé nezős póz.
Egyébként csak én kapcsoltam ki a fejdíszt?
Nekem annyira bejön aloy feje és haja hogy azt ne takarja el semmi.
Tök véletlen talaltam meg a beállitásokba azt az opciót és azóta anbyira sem kapcsomtam visdza hogy megnézzem egy új ruha fejdísz része hogy nézki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#474) Zsinder válasza Kvelstadt (#473) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ki lehet kapcsolni? :Y
Az egész eddigi életem egy hazugság... :D

(#475) hyggelig válasza Kvelstadt (#473) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az ülőst leszámítva mindegyik az update előtt készült és kb 15 óra játékidő után, amikor még annyira nem voltam benne a játékban.

Amúgy köszi :)

(#476) Kvelstadt válasza Zsinder (#474) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ki bizony! Mintha érezték volna hogy nem mindenkinek fog bejönni a fejdísz és külön raktak erre egy opciót. Ilyen aprósagokon is latszik hogy nem csak megcsinalták hanem tényleg törődtek a játékukkal a készítők mert van akinek ez azapróság nagy dolog.
Nem nézted a képeimet vagy csak fel sem tünt hogy egyik képen sincs fejdísz Aloyon?

Hyggelig
Én nemrég jöttem szóval nem tudom milyen volt a játék vagy a foto mód ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#477) hyggelig válasza Kvelstadt (#476) üzenetére


hyggelig
senior tag

Mindig volt photo mode, csak nemrég kibővítették egy csomó dologgal. Pl a fejdízs opcióval.

(#478) Lefty


Lefty
addikt

Kipucoltam ezer eve az osszes bandit camp-et, de most vettem eszre, hogy nem adta meg a trofeat erte. Otlet? Ezen kivul mar csak 4 hianyzik.

(#479) Lefty


Lefty
addikt

Na en kivegeztem a jatekot, sajnos a platina nem fog osszejonni a bandit camp trofea glitch miatt. Eleg frusztralo. 54 ora a vege.

[ Szerkesztve ]

(#480) SH4D0W2011 válasza Lefty (#479) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Beszéltél Nil-lel utána? Volt, akinél ez volt a probléma, másoknak ettől függetlenül is bugos volt.

(#481) Lefty válasza SH4D0W2011 (#480) üzenetére


Lefty
addikt

En szerintem mindig beszeltem vele, amikor kellett vagy megtalaltam. De tegyuk fel, hogy nem. Hol kellene lennie? Mert kinomban amugy atturtam meg egyszer az osszes camp kornyeket.

(#482) SH4D0W2011 válasza Lefty (#481) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Úgy emlékszem, nekem az utolsó tábor környékén feltünt valahol. Lesz még hozzá kapcsolódó küldetés, Cause for Concern néven, ezt meg tudod nézni, aktív-e már. Bár ehhez lehet találkozni kell vele.

(#483) Lefty válasza SH4D0W2011 (#482) üzenetére


Lefty
addikt

Na de kinek mi az utolso tabor :) Nincs ilyen side quest-em. Semmi nem aktiv, minden letezo kuldetest megcsinaltam mar, amit csak adott.

(#484) SH4D0W2011 válasza Lefty (#483) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hát ha ezt is megcsináltad már, akkor tényleg bug lehet. :((

(#485) Lefty válasza SH4D0W2011 (#484) üzenetére


Lefty
addikt

Vegigneztem, nincs ilyen a meglevok kozt. Vegigneztem a taborok kornyeket is megint de semmi. Van egy mentesem 16 oranal, ahol meg egy bandit campet sem csinaltam meg. De semmi kedvem onnan ujra vegigcsinalni oket.

[ Szerkesztve ]

(#486) dvd24 válasza Lefty (#485) üzenetére


dvd24
senior tag

tuti bug, ha nem beszéltél volna vele az utolsó tábor után, akkor az az acsi se lenne meg, h legyen ott minden lehetséges szövetséges az utolsó küldetésnél (az utolsó tábor után adja azt a küldit, hogy találkozz vele és dönthetsz h megküzdesz e vele halálig vagy sem)

(#487) Lefty válasza dvd24 (#486) üzenetére


Lefty
addikt

Pedig az megvan. Viszont megneztem mit tud a cause for concern es nekem nem remlik ez a kuldetes egyaltalan, hogy lett volna ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#488) SH4D0W2011 válasza dvd24 (#486) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ahhoz nem kell Nil, én pl. megöltem, és meglett a szövetségeses trophy is.

(#489) dvd24 válasza SH4D0W2011 (#488) üzenetére


dvd24
senior tag

hmm... nem gondoltam volna, hogy nem kell hozzá... elvileg pedig ő is lehetséges szövetséges és nekem ott is volt a végső harcnál

(#490) SH4D0W2011 válasza dvd24 (#489) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, kicsit fura ez így, de direkt megnéztem előtte, kik kellenek a trófeához, nem akartam lemaradni róla. :)

(#491) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#490) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem nem engedte a lelkiismeretem, hogy megküzdjek vele (megöljem), végül azért mégis kapott értelmet az élete. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#492) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#491) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha már volt ilyen hüle, hogy "csak egy maradhat", akkor ne várjon sajnálatot. Harcoshoz méltó módon halt meg. :D ( Amúgysem nagyon csipáztam. :D )

[ Szerkesztve ]

(#493) Bad Pritt válasza dvd24 (#489) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát a trofi lényege inkább az, hogy játszd végig az összes szövetséges küldetést, semminthogy ténylegesen ott legyen mindenki. Amúgy sincs sok lényege a dolognak szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#494) dvd24 válasza Lefty (#479) üzenetére


dvd24
senior tag

amúgy a screenshotodon 5 kitakarított bandit campet látok, viszont 6 van, szóval lehet még sincs bug :)

ha jól látom a Hollow Fort hiányzik

[ Szerkesztve ]

(#495) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nekem most adta be a bandit camp trofit.
Utánna már nem beszéltem nilel merthogy azt se láttam hogy hova lett de ahogy lelőttem az utolsó banditát jött a trofi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#496) Lefty válasza dvd24 (#494) üzenetére


Lefty
addikt

Hogy en mekkora debil vagyok hallod. Tenyleg. Total beleolvadt a kornyezetbe a jel a terkepen, valamiert azt hittem nincs is tobb. A trofea glitch meg ettol fuggetlenul letezik, igy mondom ez akkor az lesz.
Jovok neked eggyel :) Koszonom! Orok halam!

[ Szerkesztve ]

(#497) Kvelstadt válasza Lefty (#496) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Annyi jel van a térképen hogy mikor keresek valamit akkor leszedek minden jelet s miután megvan felrakom a tüzeket hogy melyik van hozzá közel.

Bár én még nem mentem rá a trofikra de most meglett a metal flower meg a banuk figurák is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#498) Lefty válasza Kvelstadt (#497) üzenetére


Lefty
addikt

Igen, en is ugy szoktam de ezt egyszeruen igy sem lattam meg.

Remelem hamarosan jon valami plusz tartalom, mert baromi jo volt ez a jatek.

(#499) Kvelstadt válasza Lefty (#498) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az mondjuk igaz. Világos felületen volt hogy én se szúrtam ki a jelet amit kerestem.

Nekem még van a játékból. Most jönne a markers end főküldi de még van mellékküldi. A vadászatokat még csak az elsőt csináltam meg és most lett kész a rocbrakeres corrupted zone és még lesz egy a főkűldi közelében.
De amúgy ja. Jöhet majd mondjuk dlc de ne most mert már a rime is izgat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#500) Lefty


Lefty
addikt

Hm, hiaba van platinazva most mar, de meg mindig siman eloveszem, hogy tear arrow-val meghamozzak par thunderjawt, vagy csinaljak egy nagy gepcsatat corruption arrow-val :)

Vagy csak siman setalgatok egyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.