Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) hyggelig


hyggelig
senior tag

Közben rájöttem, hogy mekkora noob vagyok, és hülyeséget kérdeztem :DDD Sebaj.

18 óra játékkal tartok a játék 25%-ánál, ahol még csak könnyebb ellenfelek vannak. 18-as szint.
Soká' lesz még ennek vége. :))

(#202) SH4D0W2011 válasza func93 (#200) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szerintem érdemes, a különböző íjakhoz különböző nyílvesszőket tudsz használni, mind másra jó, van pl. tüzes, ami az arra érzékeny robotokkal szemben elég hatásos tud lenni, vagy van olyan is, amivel a páncélzatukat tudod lebontani. Máshonnan nem is igazán lehet fegyvert szerezni, küldetésekkel meg csak később fogsz tudni szerezni. Ja és a lila színűeket nézegesd, azok a legjobbak. :)

(#203) Tuomas válasza func93 (#200) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, a lila színű fegyverek a legerősebbek, a legtöbb módosítást tudod rápakolni.
Minden fegyverből 3 típus van, a zöld, a kék, meg a lila.
Az egyes fegyverek nem ugyan azt tudják, így a hunter bow, meg a war bow nem ugyan az, ezért nem is érdemes összehasonlítani egymással őket. Valamelyikkel gránátféléket tudsz kilőni, valamelyikkel csapdákat, amibe ha beledzsanázik a robodínó, akkor sokkolódik, felrobban, vagy kigyullad, aztán valamelyik fegyverrel ki tudod kötözni az állatot, stb. Mindegyiket ki kell próbálni és azt használni, ami a te stílusodhoz legjobb.
Én jelenleg a hunter bow-ot használom elsődlegesen, ami gyorsabban újratölt, emellett a war bow (ha jól tudom ez a neve), ami lassabban tölt újra, de nagyobb sebzést okoz, és van ilyen ultrahangos robbanónyila (vagy mi), ami lerobbantja az egyes komponenseket a dínókról. Ezt a kettőt használom a leggyakrabban.

(#201) hyggelig

"18 óra játékkal tartok a játék 25%-ánál, ahol még csak könnyebb ellenfelek vannak. 18-as szint.
Soká' lesz még ennek vége"

Én erre akkor jöttem rá, amikor ránéztem a térképre és még csak a kb 5 %-a volt felderítve :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#204) brumi1024 válasza Tuomas (#203) üzenetére


brumi1024
veterán

Sharpshot ami lassabb, jobban sebez és van tear nyila, a War Bow pedig aminek fagyasztó, elektromos illetve corruption nyila van. Egyébként az újratöltésen/felhúzáson a handling növelésével lehet segíteni.

(#205) Tuomas válasza brumi1024 (#204) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaaa tényleg, igazad van :R

We were here

(#206) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#198) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hülyeséget írtam, összekeveredtek a küldetések a fejemben, de gondolom rájöttetek. :DDD

(#207) Callisto válasza utomi (#68) üzenetére


Callisto
őstag

Szerintem Last of Us-nál jóval jobb a története. (Kedvenceim közé tartozik az is, de azért az lássuk be egyszerű sztori, de jól bemutatva.) Ha végigjátszottad (és értesz is mindent szóról szóra), akkor alkoss véleményt. Persze mások vagyunk. Picit erősebb angol tudás és olvasgatás nem árt, hogy megértse az ember a történetet teljes egészében és a részletek a legfontosabbak benne.
Nem elég az, hogy nagy vonalakban ismerjük. Nem is össze-vissza a történet. Rendkívül jól kidolgozott és összerakott. Véleményem szerint az évtized sci-fi története egy bájos, szeretni való főhőssel és olyan mondanivalóval ami elcsépelt lehet, de ennyire szépen és ilyen jó keretbe (történetbe) soha nem adták elő.
A vége siratós és odaverős.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#208) Tuomas


Tuomas
addikt

Na hát a főküldetések végigtolva, még néhány mellékküldetés maradt.
A játék kiváló volt, bár kicsit nehezen érthető, középfokú angoltudással, a tudományos blabla megfejthetetlen :DDD De hát ezért jó a fordítóprogram :))

We were here

(#209) capafog23


capafog23
őstag

Mi a helyzet itt nem játszik senki? Nem volt hozzászólás már régóta.
Én ma jöttem rá hogy be kell menni azokba a barlangokba és akkor tudok több féle robotot irányítani. lvl25-nél vagyok amúgy.
Csinálom a hunter lodge küldiket, most kéne megölnöm a nagy madarat meg a nagy dínót, de a nagy madárnál már szétbaszott az ideg, mert 2 shotol ha valami elől nem ugrok el (tiszta dark souls).

(#210) dvd24 válasza capafog23 (#209) üzenetére


dvd24
senior tag

két lehetőséged is van, hogy egyszerűbb legyen a harc: az egyik, hogy megveszel minden ruhát a kereskedőktől és minden ellenfél ellen olyat használsz amilyen sebzéstípussal támadnak rád (a nagy thunderbird ellen az oseram outfit a jó), a másik, hogy elviszed a fő sztori küldetéseket a Mountain that fell nevűig és akkor meg tudod szerezni az összes power core-t az ancient armorhoz, amivel gyakorlatilag sebezhetetlen leszel

[ Szerkesztve ]

(#211) hyggelig válasza dvd24 (#210) üzenetére


hyggelig
senior tag

Láttam egy videót, amiben valaki egy banditától elvett gépfegyvert végigvitt a teljes világon, hogy lelője a madarat. Semmi fast travel vagy ilyesmi. :D

Én is lvl25-ön vagyok, 33%-nál a játéknak és kezd nehéz lenni. :DDD

(#212) cocobanana


cocobanana
tag

Sziasztok!

Ma végigtoltam én is a játékot. 70 órámba telt, kiplatináztam.
Viszont angol tudásom nem a legjobb, és nem teljesen értettem meg a storyt. Ha valaki nagyon ráér, akkor az privát üzenetben vagy ide is leírhatná részletesen pontról pontra az eseményeket. Gondolok itt arra ki volt az a Syles, és mi volt a célja, meg a robotokat miért alkották meg, miért hibásodtak meg...stb. Ezeket nem teljesen értettem meg a játékból, gyenge angolom miatt.

Köszönöm szépen

(#213) dvd24 válasza hyggelig (#211) üzenetére


dvd24
senior tag

nagyjából pont az az a szint ahonnan már oda kell figyelni, hogy a gépek gyenge pontjait lőjük a megfelelő nyíllal vagy bombával, és ahogy fentebb is írtam mindezt abban a ruhában ami sebzés típusuk ellen jó

nagy általánosságban pár jó tanács:

-a corrupted gépek ellen mindig jó a tűzsebzés
-érdemes távolról corrupted arrowal egymás ellen fordítani a nagyobb gépeket (ez nem működik corrupted gépekkel szemben)
-ha lefagyasztod a gépeket sokkal nagyobb sebzést lehet normál nyílvesszővel is okozni
-ha több nagydarab van egyszerre ropecasterrel le lehet kötözni akár többet is egy- másfél percre és egyesével megölni őket
-thunderjaw, ravager, meg az összes nagyobb gép aminek van valami brutál fegyvere leszedhető tearblast arrowal nagyon könnyen, ilyenkor használni már nem tudja ellened, viszont te felveheted és lőhetsz azzal is

(#214) emiki6 válasza glspeter1 (#138) üzenetére


emiki6
veterán

Ez amúgy egy jó infó, de vért fogok izzadni, mire minden hunt os kihívás legjobb lesz.
Eddig csak egyet csináltam meg, a lőj le a grazerek hátáról 10 tartályt... asszem tizedikre ha sikerült 1:30-on belül és ez még a legkönnyebbek között van... :O
Szóval megveszem a lila fegyókat, az annyi egyelőre :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#215) Zanik válasza emiki6 (#214) üzenetére


Zanik
addikt

Nálam is ez volt. Majd egyszer ráveszem magam miután végigvittem. Addig vannak érdekesebb quest-ek.

Minap voltam barátnőm öccsénél (ő az új felezős társam, meg a régi PS4-em új tulaja). Pár napja kezdte el a HZD-t, de már ott tart Main Quest-ben ahol én. Csak én Level 20 vagyok, meg van egy csomó cuccom meg shards-om, ő meg csak Level 11 ( :Y) meg alig van jó cucca és "pénze". Kicsit másmilyen a játékstílusunk azt hiszem. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#216) emiki6 válasza Zanik (#215) üzenetére


emiki6
veterán

Én még éppen nem mentem meridiánba, de mikor elmentem a krokis tallneckhez, akkor rájöttem, hogy bármi van először meg kell csináljak minél több cauldront, mert nem mindegy, hogy nekem kell e elintéznem sok heavy enemyt vagy egyet konvertálok és a többiekkel lerendezik :DDD Nagyon nem mindegy.

Btw a rák az egyik legnehezebb. Ha tudja, hogy hol vagy, akkor lőni se tudod, mert nem hagy... :D

A mellékküldiket meg szoktam csinálni többnyire.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#217) Zsinder válasza emiki6 (#216) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Én úgy oldottam meg a Tallneck-es részeket, hogy nem is harcoltam velük, elbújtam, aztán mikor közel volt a Tallneck elkezdtem futni, észrevettek de megállítani már nem tudtak ;]

(#218) hyggelig válasza Zsinder (#217) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ez is egy módszer.

Az elején én is bújtam, aztán kicsit nagyon nem, most meg vissza kell mennem könnyű ellenfelekre, hogy legyen cuccom tűznyílra.

Év végére majd befejezem :D

(#219) Zsinder válasza hyggelig (#218) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ez volt a leggyorsabb módszer, gondoltam a Corrupted Zone-okkal és a Challenge-kel majd úgy is szórakozom eleget. Végül azok se voltak olyan vészesen nehezek, úgyhogy elég könnyű platina.

(#220) emiki6


emiki6
veterán

A végtelen fast travel pack az egyik spéci árus erőforrásai között van meridiánban. Kell hozzá többek között rókabőr. :)

Szerk: most hogy belegondolok, kéne már egyrendes páncél a Teb féle helyett, minden túl sokat sebez... :DDD jó, jó, még nem értem Meridianba, de akkor is. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#221) Zanik


Zanik
addikt

Én pl. ropecaster-t nem nagyon használok (még az elején próbáltam Strider-ekre meg Lancehorn-okra, de macerásnak éreztem a csoportosan előforduló gépek ellen)
Inkább tripcaster-t használok. Megfelelő sebzésűvel (sajnos fagy pont nincs) U alakban körbehatárolom a csatára kijelölt zónát, aztán még pár csapdát elhelyezek az U-n belül, elhelyezkedem az U nyitott részénél (ügyelve hogy a hátam mögé lehetőleg nehezen tudjanak kerülni), utána meg indulhat a nyilazás. Mire a közelembe érnek addigra már rendesen lemegy az életerejük, szóval ha közelharcra kerülne sor, akkor egész egyszerű őket leteríteni.
A csúzlit is ritkán használom, általában a fagy és áram-sebzésre érzékeny gépek ellen.
A "kereplőt" (rattler) se próbáltam még, talán majd egyszer.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#222) PowerBuldog válasza Zanik (#221) üzenetére


PowerBuldog
veterán

a rattler elég hulladék még a lila is, emberek ellen is alig van néha sebzése. nem is használtam csak párszor.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#223) Zsinder válasza Zanik (#221) üzenetére


Zsinder
aktív tag

A Rattler szerintem is egy haszontalan sz@r, viszont Ropecaster nekem bejött, főleg ha Stormbird vagy Thunderjaw volt a célpont.

(#224) Zanik válasza Zsinder (#223) üzenetére


Zanik
addikt

Kössz az infót, akkor nem szánok rá fémpetákot. A Thunderjaw még nem volt meg, Stormbird-öt viszont már szedtem le, bár elég macerás volt kilőni a hajtóműit. Legközelebb lehet kipróbálom rajta a ropecaster-t.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#225) Zsinder válasza Zanik (#224) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Mondjuk én egyből a lilát vettem meg, a gyengébbek nem tudom mennyire hatékonyak egy Thunderjaw ellen.
Viszont nem olyan nehéz összeszedni a lilákhoz az alapanyagot, úgyhogy hamar meg lehet őket szerezni.

(#226) emiki6


emiki6
veterán

17-es szint, 21%, 12 óra. Egy cauldron megvan, a következő cél a stealth ruha, főleg hogy mostmár hangtalanul futok, ha az megvan akkor meg egy rendes páncél, addig meg se próbálom a második cauldront. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#227) emiki6


emiki6
veterán

Állatok és neveik magyarul feat google fordító. (Csak a kevésbé triviálisaknak néztem utána)

Strider , vándor
Broadhead , szélesfej(ű)
Bellowback , üvöltőhát
Glinthawk , villanósólyom
Lancehorn , lándzsaszarvú
Stalker , "orvvadász"
Thunderjaw , mennydörgő állkapocs
Snapmaw , "harapó"bendő

Őszintén, ezek elég gagyi fordítások, egy akadémiai szótárral és sok idővel tudnék én is szebbet szülni, ha valaki tud jobbakat írja meg. :D
Itt jövök rá amúgy, hogy nagyon sok angol szót nem ismerek... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#228) emiki6


emiki6
veterán

Felbecsülhetetlen érzés, mikor egy Eclipse táborhoz odaosonsz és a tökéletes headshot célpontot csak a hunter bow többet sebző vesszőjével lövöd meg, mert a shapshoot nyila drágább, majd látod, hogy marad 3% hp-ja, mert valamiért egy több hp-s katonáról van szó, de nem sikerül lelőni utólag, és riasztja a többieket... :U :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#229) Zsinder válasza emiki6 (#228) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Én azért voltam oda mikor az utolsó pillanatban moccantak meg ezért nem lett headshot :DDD
Ami viszont nagyon fel tudott bosszantani, hogy néha silent strike-ot akartam, odaosonok már nyomnám meg az R1-et erre késő és odab@szok neki, mindenkit riaszt :W

(#230) Bad Pritt válasza Zsinder (#229) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen amúgy, legnagyobb hibának tartom, mikor ezeket egy gombra rakják...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231) emiki6


emiki6
veterán

21 óra, 23-as szint, 33%. (Meridian óta nem folytattam tovább a fő szálat, de rá fogok állni, az ad sok skill pontot)
Ó, hogy mennyit elszuttyogtam azzal (~1 óra), hogy az északkeleti tábort felszámoljam többnyire stealthen... (így belegondolva, mikor besárgultak lehet riasztottak, mert a riasztót nem tudtam kivágni, mikor odamentem hozzá. Baazz, akkor ezért voltak 20-an vagy mégtöbben... :W :DDD)
Viszont megérte, jött máni rendesen (+ egy 3/4-ed szint), mostmár azért kezdenek lenni cuccaim (a stealth ruha megvolt, de meglett a protector is + war bow, ez utóbbi nagyon sokszor kellett volna...), lehet nem kellett volna várnom arra, hogy meg tudjam venni a lilát. :DDD Sebaj, mostmár mehetek a második cauldronba, már van esélyem élve kijutni belőle.

Jótanács: a kerekebb csiszolt köveket, amik asszem zöldek inkább adjátok el, mint beváltsátok ládára. (Már elnézést, de) Gecisok kavicsot (100+) kellett eldobáljak egyesével (eladni ugye nem lehet...), hogy a kavicscsomagokat ki tudjam venni a ládákból, hogy ne legyenek ott nyitva az inventoryban.
A kék kövekért többek között csapdák járnak. Csapdából is eladtam egy rohadtsokat, de azthiszem összességében megérte beváltani őket (átlag 4 csapda/kékkő, egy csapda 10-12 shard).

Két órája akartam "befejezni amit épp csinálok" a játékban és nyugovóra térni. Hát, ez nem sikerült... :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#232) proly01


proly01
őstag

Tudtok abban segíteni mit lehet eladni és mit nem?
Van esetleg valamiféle leírás ilyesmi?
Illetve milyrn fegyvereket erdemes megvenni használni?
Csak hogy ne vásárolgassak feleslegesen.
:R

....Pr:)ly....

(#233) Zanik válasza proly01 (#232) üzenetére


Zanik
addikt

Eladni bármit lehet, de érdemes inkább olyan dolgokat eladni ahol csak annyi szerepel "selling to merchants". Minden mást fel lehet használni craftolásra, és kereskedésre. Pl. bizonyos páncélokat csak akkor tudsz megvenni, ha van ilyen-vagy-olyan gépalkatrészed (szív, szem). Ugyanígy nem érdemes azokat a dolgokat eladni amiből ammo vagy potion craftolható (pl. blaze).
Fegyverekből és a páncélokból is a lila színűeket érdemes venni (zöld "leggyengébb, kék közepes). Hogy mit veszel, az tőled függ. Érdemes inkább az íjakat. Nekem a hunterbow és a sharpshotbow jöttek be. Ezeken kívül még a tripcaster és a sling vált be. De játékos stílusától is függ mi válik be neki.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#234) proly01 válasza Zanik (#233) üzenetére


proly01
őstag

Köszönöm.
Abból a modifications -ból melyiket érdemes megtartani?

....Pr:)ly....

(#235) Zanik válasza proly01 (#234) üzenetére


Zanik
addikt

Modification is színek szerint vám osztályozva: zöld-kék-lila. A lila a legjobb. Vannak támadó és védekező modok, előbbieket fegyverbe, utóbbiakat páncélba lehet craftolni. Nálam a tűz és fagysebzések jöttek be, illetve védelemben is ezekre gyúrtam. De jól jöhet meg a shock és corruption védelem is. Érdemes azokat megtartani amik az alap tulajdonság mellett mást is tartalmaznak, pl. Protection against fire + ranged attacks. Érdemes a skillek között a mod removalt minél előbb aktiválni!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#236) Bad Pritt válasza proly01 (#234) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azoakt érdemes, amiket használni fogsz. :) Például ha sokat használod azt a nyilat, amivel le lehet robbantani a gépekről a páncélt meg az alkatrészeket, akkor a Tear modokat érdemes ráaggatni az íjra. Én gyakorlatilag full sebzésre álltam rá, spammeltem a nyilakat orrba szájba a játék végén, úgyhogy a sebzést húztam fel velük.

Meg amúgy egy jó handling-es mod sem hülyeség a lassabb fegyókra.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#237) dvd24 válasza proly01 (#232) üzenetére


dvd24
senior tag

javaslom először a Shadow Rattlerel a fagyasztást (módosítóknak ide csak +freeze damaget rakj be), utána a Hunter Bow Hardpoint nyílvesszőjével a lefagyasztott ellenfelekbe iszonyatosakat lehet sebezni, (főleg ha gyenge pontot lősz és esetleg megvan már az a skill is, hogy egyszerre három nyílvesszőt lőhess ki)

(#239) vvega30


vvega30
senior tag

Na sikeresen végigtoltam. Hardon játszottam de a vége azzal az armorral vicces volt. Nem kellett volna belerakni.
Sajnos a hatalmas amgol tudásommal nem nagyon értettem a storyt. Valaki megtenné azt, hogy összefoglalja pár (lehet sok is:) )mondatban?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#240) emiki6


emiki6
veterán

A Tallneck-ek elég jó skillpont farmok, ha felkészült az ember, úgyértem viszonylag gyorsan lehet szerezni egy párat. A Stealth ruha meg egy baszógép, ha fel van boostolva stealth cumókkal, avagy "nem vagyok itt" :D Ehhez képest egy sima ruha láthatósági mellényként viselkedik... :))
A vadász kihívásokhoz meg nincs kedvem, túl nehéznek tűnnek és úgy látom kell hozzájuk minden lila ruhából és fegyverből egy, hogy könnyebbek legyenek.

[28 óra, 48%, lvl 29]

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#241) geristar


geristar
tag

A mellékküldetéseket nem jelzi valahogy, valahol a játék? Nem akarnék egyet sem kihagyni, viszont céltalanul sem szeretnék bolyongani a játékban.

(#242) Bad Pritt válasza geristar (#241) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rendszerint településeken zöld felkiáltójel (ha közel vagy hozzá), vagy egy kettő felkapható utak mentén.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243) hyggelig válasza Bad Pritt (#242) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én tegnap egyet úgy találtam meg, hogy egy banuk fiigurát kerestem, és az út mellett, egy táborban volt a side quest (vagy errand? Már nem is emlékszem. Üvegeket kellett összeszedni egy csákónak.)

[ Szerkesztve ]

(#244) Bad Pritt válasza hyggelig (#243) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gyakorlatilag bármilyen, a térképen ikonnal jelölt helyen jöhet mellékküldetés, meg olyan helyek mellett, ahova amúgyis elvisz valamilyen feladat. Szerintem lehetetlen eltéveszteni őket, ha épp a felkiáltójelet nem látod, akkor is süvöltözik neked valaki, hogy segíts.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#245) proly01


proly01
őstag

Gyakorlatilag ha Meridian -ba érsz onnan indul be a játék igazán?

....Pr:)ly....

(#246) emiki6 válasza proly01 (#245) üzenetére


emiki6
veterán

Hát, ja, meridiánba el kell menni szerintem mihamarabb. Nem is az, hogy beindul, hanem jobban kitárulkozik. Megvehetsz bármit, van ott egy csomó mellékküldi, továbbá ott a vadásztársaság is.

Ha már szó volt róla, a mellékküldetésekhez annyit hozzáfűznék, hogy az egy dolog, hogy hasonlóak, belefér, de az engem nagyon zavar, hogy mik a jutalmak. Az esetek 99%-ában XP-t kapni és egy "Remarkable reward box"-ot, aminek az értéke igen pici, mondhatni feldughatom... Legalább adna (nehézségnek, neadjisten típusnak megfelelő) modificationokat vagy ilyenolyan fejlesztéseket. Pl az elején úgy megörültem, hogy adott egy lándzsa upgradet az egyik küldi, azt hittem lesz még hasonló, de csalódottan tapasztalnom kellett, hogy nem, csak azok a semmirekellő ládák járnak mindenhol, pedig annyi lehetőség lett volna benne... :(

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#247) Zsinder válasza emiki6 (#246) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Annyi modificationt kaptam a játék során, hogy nem győztem eladni őket :D

(#248) brumi1024 válasza Zsinder (#247) üzenetére


brumi1024
veterán

Jaja, nekem a végefele lila modificationokkal volt tele a maximum tárhely.

(#249) proly01


proly01
őstag

Biztos hogy jól csinálok én mindent ebben a játékban?
Level 21 es vagyok 31% -ot teljesítettem a játékból 22 órám van benne és a Maker's end nevű küldetésnél vagyok amire level 14 et ír (gondolom ez az ajanlott szint) mégis úgy megölnék hogy öröm nézni. Csak lila fegyvereim vannak lila ruhám és kb szart sem erek sem a shadow hunter bow val sem a shadow war bow al sem a shadow tripcaster -el shadow blast sting van még de egyszerűen pillanatok alatt megtámadnak kb 10 en meg ha megnézitek a küldetést youtube -on vagy emlékeztek rá ott az a böszme robot pikk-pakk kinyírnak
Ja és normál fokzaton. Szóval nincs valami trükk vagy fejlesztés esetleg valami amit nem jól csinalok vagy ez alapból ilyen nehéz?Mert kicsit kezd uncsi lenni hogy leszívja a 410 eleterőmet 3 zöld keresztel meg meg belövök 10 healt potiont ellövök kb 100 nyilat meg majdnem mindent gyakorlatilag és kuka...mindig ugyanaz a vége.
:R

....Pr:)ly....

(#250) emiki6


emiki6
veterán


Aki végigtolta, az érteni fogja mi hibádzik... :)
Mondjuk úgy 3x meghaltam a harc közben és ezt követően automatikusan kinyírta a játék a 3 behemótot és 3 rákot. Kiszedtem a kilenc kábelt, de nem vette teljesítettnek a feladatot, elmentem a városba, beszéltem petrával, de ez sem oldotta meg. Visszamentem, kiszedtem még kilencet, nope, meguntam, barangoltam kicsit, majd visszamentem azon az úton, ahol a játék elvezetett először a konvojhoz. A tetemek maradtak ugyan úgy, ám a rákokból és behemótokból is sima lootot kaptam (jó pár lila cumót is), de kábel nem volt. Aztán megnéztem és ott volt a tearblaster doboz az inventorymban, noha a küldetés nem hogy nem fejeződött be, de azóta szedem össze a 9/9 kábelt (persze van 18)... :))

A ropecaster meg egy iszonyat nagy csít, rengeteget könnyít a harcon. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.