Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#650) üzenetére


emiki6
veterán

Beraktak egy a legkönnyebbnél is könnyebb nehézségi szintet? :DDD
Aki annyira béna (no offense), hogy eddig nem boldogult, annak ajánlom, hogy nézzen végigjátszást vagy cutscenes-t... :U

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#652) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#651) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én ezt majdnem leírtam csúnyábban, de aztán mégsem tettem. :DDD

(#653) PowerBuldog válasza SH4D0W2011 (#650) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én meg most kezdtem el NG+ Ultra hardon :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#654) Viper26 válasza PowerBuldog (#653) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kösd fel a gatyát. :D

Én normalon játszom, nagyon bejön.

Látom a 2312HM nálad is bírja szépen. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#655) emiki6 válasza Viper26 (#654) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem is az van... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#656) PowerBuldog válasza Viper26 (#654) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Dell örök élet +2 nap :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#657) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Lenne egy gyors kérdésem hogy a horizont dawn zeroba a grafikai beállitást melyikre tegyem 4k plusz pron játszok, hogy a legszebb? 😊

(#658) SH4D0W2011 válasza Bazsi1987 (#657) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A Favor Resolution opció lesz a szebb. :)

(#659) Bazsi1987 válasza SH4D0W2011 (#658) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm 😉

(#660) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

HZD fanoknak esetleg érdekes cím lehet majd a Biomutant is. :)

- BioMutant Announcement Trailer (from ex-Just Cause Devs)
- Biomutant [PS4/XOne/PC] Gamescom 2017 Gameplay Trailer

[ Szerkesztve ]

(#661) melega válasza SH4D0W2011 (#660) üzenetére


melega
őstag

Érdekel, enegem egyebként kevés játék tudott úgy lekötni mint a horizon Zero Dawn tetszett nagyon.

(#662) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#660) üzenetére


emiki6
veterán

Mi a közös pont? Az, hogy postapoc?

Melega: A HZD az egyetlen olyan single játék, amiről végignéztem egy 20 órás gameplayt és annyira megtetszett, hogy megvettem és egy kölcsön ps-en szinte kimaxoltam.
A Hellblade lesz a következő, bár az totál más stílus és műfaj.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#663) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#662) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Részben az is, open world is, de nem feltétlenül azért mutattam, mert annyira hasonlítanának, de annak, aki szereti az ilyen típusú játékokat, adhat majd egy hasonlóan jó játékélményt. Persze ha jól sikerül. :D Szerintem érdemes figyelemmel kísérni. :)

(#664) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#663) üzenetére


emiki6
veterán

Az hogy kung fu az jó, azt szeretem, de ötvözve a lövöldözéssel meg mechákkal, hááát. Majd még utánanézek jobban.
Nekem most azok a játékok tetszenek, ahol látom, hogy a fejlesztő csapat kitett magáért (pl a guerilla games kiszakadt a killzoneból és csinált valami totálmást kihívásképp, de ott a Ninja theory és a hellblade. Már csak az alap elképzelések is érdekesek /független fejlesztés, AA játékminőség, pszichózis bemutatása/, érdemes megézni 1-2 dev diaryt yt-on) és sikerült beletennie ezáltal valami pluszt, ami kiemeli a játékot a tucatgémek közűl, ha valamit szeretettel, elhivatottsággal és profizmussal csinálnak, az meglátszik. Meglátjuk ez milyen lesz, illetve hogy mi lesz a következő ami ilyen.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#665) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#664) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, maximálisan egyetértek a mondanivalóddal, szerintem is szükség van arra, hogy merjenek ismeretlen vizekre evezni a fejlesztők, a tucatjátékok között nagy kincs az ilyen. :) A Hellblade-et én is elkezdtem, bár az (még) nem tudott berántani, de tényleg nagyon különleges atmoszférája van, egyedül a sok szimbólum keresgélés az, amit én túlzottan repetitívnek érzek. A végére majd meglátjuk. :)

(#666) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#665) üzenetére


emiki6
veterán

Ha végigvitted majd nézd meg a documentary-t a game menüben, egyből új értelmet nyer az egész.

Btw annyi év telt el és csak ma jöttem rá, hogy az indie az independent rövidítése... :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#667) Kvelstadt válasza SH4D0W2011 (#665) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az elején mikor ment a csónakkal és már beszéltek q hangok a fejében, (meg az enyémben mert fülessel toltam)
Majd mikor hátranézett a csónakban, engem ott elkapott.

Emiki6
Én is nemrég tudtam meg ezt az infót. Egészen addig tök idegen hangzású volt az a szó hogy indie. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#668) Lefty


Lefty
addikt

Az erkezo dlc az csak digitalisan lesz megvasarolhato?

(#669) Kvelstadt válasza Lefty (#668) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mint általában a dlc-k. Tisztelet a ritka kivételeknek mint most azz uc4 dlc-je.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#670) Lefty válasza Kvelstadt (#669) üzenetére


Lefty
addikt

Vegulis jogos, csak fura lesz, az alapjatek meg dobozos. Azert a Lost Legacy nem az a tipik dlc, inkabb kulonallo jatek.

(#671) Kvelstadt válasza Lefty (#670) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De ez nem így szokás? Úgy értem vokt idő mikor a dlc-k jöttek lemezen?
Én mióta veszek dlc-ket, mindigúgy volt hogy alapjáték lemezes,a dlc-k meg letöltősek.
A lost legacy amúgy szerintem egy kivételes eset. Több mint dlc és külön is játszható de azért mégsem egy teljes értékü játék mint az uc4.
Nem is hiszem hogytúl gyakran fogunk ilyennel találkozni a jövőben.
Ott van pl a hellblade. Egy teljesen önnáló játék,a hossza mint egy jobb dlc és nem jött ki lemezesen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#672) brumi1024 válasza Lefty (#670) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem fura, ez a teljesen megszokott. DLC = Downloadable Content, nem véletlen ez a neve.

(#673) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#671) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Apróság, de a Lost Legacy nem DLC, mármint a szó mai értelmében.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#674) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#673) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Annak indult. Meg külön játéknak azért én nem mondanám de ezen nem veszünk össze. Rendhagyó a kategória besorolása énszerintem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#675) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lesz valahol fast travel? Még az elején vagyok, azért kérdezem :)

Amúgy utálok controllerrel célozni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#676) dvd24 válasza Sirandrish (#675) üzenetére


dvd24
senior tag

Tábortüzek között tudsz fast travelezni, de kell hozzá fast travel pack amit tudsz craftolni, vagy vásárolni, illetve az árusoktól lehet venni egy lila szinű travel packot is, amivel végtelen mennyiségben tudsz majd utazgatni a tüzek között.

[ Szerkesztve ]

(#677) Sirandrish válasza dvd24 (#676) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben rájöttem, csak lehet rá kéne nézni a térképre :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#678) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne még egy kérdésem.
Kaptam néhány Tokent, mert a mittomén milyen verziót vettem :D
Ezek meg is vannak az inventorymban, azt írja hogy tradeljem bármelyik Merchantal, de azt hogy lehet?

Oké, ezt is megtaláltam :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#679) Kvelstadt válasza Sirandrish (#675) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ne célozz. Üssed a spear-el! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#680) Sirandrish válasza Kvelstadt (#679) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha van rá lehetőségem akkor bucinvágom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#681) Kvelstadt válasza Sirandrish (#680) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Thunderjawot majd kötözd le mer amúgy magasan van a bucija. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#682) Sirandrish válasza Kvelstadt (#681) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt se tudom miről hadzseválsz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#683) Bad Pritt válasza Sirandrish (#682) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A T-Rex.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#684) Sirandrish válasza Bad Pritt (#683) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt előbb majd bokán rúgom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#685) Bad Pritt válasza Sirandrish (#684) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Been there, done that, nem ajánlom. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#686) Sirandrish válasza Bad Pritt (#685) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C
Akkor majd kitalálok valamit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#687) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Jó cucc.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#688) SH4D0W2011 válasza Bad Pritt (#687) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem gyenge. :U

(#689) Viper26 válasza Bad Pritt (#687) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megyek is játszani mindjárt. :D

Pixel 7 | FR955

(#690) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kérdésem lenne.:)
A Hunting Groundos és Tutorial küldiket érdemes megcsinálni?
Illetve vettem az árustól ilyen "tekercseket", amik mutatnak a térképen néhány helyet. Érdemes azokat felkeresni, vagy csak ha épp útba esik?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#691) Kvelstadt válasza Sirandrish (#690) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A vehén könnyebb lesz a hunting groundokat. Van olyan isamihez még nincs is megami kell. (Vagy csak én nem vettem meg amint lehetett?)
Hogy mit mikor szedsz össze az rajtad múlik. Bár amit kapsz azt mejd beválthatod meridianba ilyen speckó árusoknál neked hasznos cuccokra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#692) dvd24 válasza Sirandrish (#690) üzenetére


dvd24
senior tag

Ha az összes Hunting Groundos küldit megcsinálod a legjobb fokozaton, akkor kapod meg a legjobb fegyvereket, a gyűjtögetni valók meg csak a platinához kellenek (a jutalmakon kívül azért minimális háttérinfót is szolgáltatnak a világról)

(#693) Sirandrish válasza dvd24 (#692) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor a gyűjtögetni valókra majd ránézek, mert lehet hogy platinázni akarom...még nem sikerült eldöntenem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#694) Kvelstadt válasza Sirandrish (#693) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Easy platkó. Ds melett simán. Crash mellett meg ultra easy! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#695) Sirandrish válasza Kvelstadt (#694) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyiket sem tolom :D
A Crasht mondjuk lehet megnézem majd, de tuti nem platinára :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#696) PowerBuldog válasza Sirandrish (#695) üzenetére


PowerBuldog
veterán

MM-ban kirakott PS-en kipróbáltam A Crasht és rájöttem, hogy nekem az kidobott pénz lenne. :)))

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#697) Sirandrish válasza PowerBuldog (#696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meggyőztél...elég volt nekem 20 éve :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#698) SH4D0W2011 válasza PowerBuldog (#696) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Sajnos én erre csak utólag jöttem rá. :DDD

(#699) Kvelstadt válasza PowerBuldog (#696) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én még küzdök de mondjuk én ds-eztem szóval hozzászoktam hogy újra az egészet.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#700) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Megvettem a játékot 1 hónapja (amikor a ps-t) akkor próbálgattam, de ugye balf*sz voltam hozzá, ezért nem tetszett. A hétvégén elővettem megint, és hát azt kell mondjam kb. besza-behu. :) Nagyon tetszik. A látvány meg főleg. Szóval most kicsit ráfüggtem... Csak Nekem még nehéz ez a lopakodós része.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.