Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) emiki6 válasza proly01 (#249) üzenetére


emiki6
veterán

Én a shadow hunter ruhával, +45% stealthel megyek mostanában, nagyon nehezen vesznek észre. A legerősebb nyíllal szoktam kiszedegetni a katonákat úgy, hogy ne keltsen sok feltünést. A robotoknak löni kell a gyenge pontjaikat és sokat futni meg dodgeolni. Azért halsz meg, mert hibázol, tanulj a hibáidból.

Én 33-as vagyok, 35 óra játék, 60%, hardon játszok és a makers end még hátra van nekem is, bár én csak azért halogatom, mert láttam a fő sztori végigjátszását és mindig van jobb dolgom, olyan sok a lehetőség. :D A 100-as max inventory nagyom kevés lett nemrég.
Hamár írok itt mindenfélét, megvolt az első Stormbird killem! :C (azért itt sokat segített, hogy könnyebben szem elöl téveszt)

A robotok részeit fegyver és páncél vásárláson kívül lehet még használni valamire?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#252) proly01


proly01
őstag

Mit értesz legerősebb nyíl alatt? Mert a hardpoint nyílvesszővel belelövök egy maszkos buckalakóba és negyed élete megy le kb.Mire 3 at lőnek már észrevesz és rámrontanak 10 en meg 4 corrupted gép.
Nem teljesen értem mert a markers end annak még valahol bemelegítő kategóriában kell lennie a fő story szálai között (bár én direkt nem néztem a main story végigjátszásáról videót) gondolom,nem? Akkor te mivel foglalkozol a játékban? Mert ez hogy menj el ide nyomj R3 at kövesd a nyomokat majd ölj meg mindenkit nekem kicsit uncsi a 10. Ilyen mellék küldetés után.

....Pr:)ly....

(#253) emiki6 válasza proly01 (#252) üzenetére


emiki6
veterán

Lila sharpshooter bow legerősebb vesszeje + handling coil + 2 lila damage coil és így az alap sebzése 101, ha fejet lövök, akkor több (minimum 2x ennyi), ez az erősebb heavykhez lehet néha kevés. Céloz, kivár, belassít, headshot és akkor nincs baj, akkor van baj, ha nem headshot. :K
Örülj neki, hogy nem néztél végigjátszást, én azért néztem, mert nincs ps-em és jó volt de annyira megtetszett a játék, hogy megvettem és kölcsönkértem egy ps-t.
Én eddig a mellékküldikkel szórakáztam elsősorban, nyilván nem mind volt igazán jó, de azt is megcsináltam, mert a 100%-ra törekszem (persze nem lesz meg, a fentebb ecsetelt bug miatt, szóval mondjuk úgy) mindent meg akarok csinálni a játékban, amit lehet. Ha így állsz hozzá, akkor rengeteg a tennivaló. Most kéne összeszefjem a gyűjthető cuccokat, amíg még hasznát tudom venni a jutalomnak (+ összeszedés közben felderül a térkép és feloldódnak fast travel pontok, a városoknál meg side missionok), vár rám a harmadik cauldron (xi asszem, több override + skill pont), kedvem támadt a vadász kihívásokhoz (jár értük ugyebár fegyver) és nem utolsó sorban ott van a két fő küldetésszál (sylens-es végén van egy kis upgrade + minden főküldiért jár skillpont), nomeg a mellékek, továbbá van még bandit camp, ami sok pénzt szokotthozni a konyhára. Nem tudok priorítást felállítani, mert minden másban ad hozzá és másban könnyíti a játékot. A vadász klub fegyvereit meg hiába szerzem meg a játék legvégén, hogyha nem lesz már mire használni és ez a felsorolás többi elemének "jutalmaira" is igaz. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#254) emiki6 válasza emiki6 (#250) üzenetére


emiki6
veterán

Benéztem, a tearblaster a hunter's blind ért jár.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#255) Lefty válasza emiki6 (#253) üzenetére


Lefty
addikt

Milyen bugrol van szo, ami miatt nem lehet kivegezni 100-ra? Cocobanana irta visszabb, hogy platinazta.

(#256) SH4D0W2011 válasza Lefty (#255) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

(#257) Lefty válasza SH4D0W2011 (#256) üzenetére


Lefty
addikt

Ja bocsi, ebbol nekem nem jott le, hogy nem lehet kimaxolni a jatekot. De akkor amugy mas, hogy tudta platinazni?

(#258) Bad Pritt válasza Lefty (#257) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem nem bugzott be az a küldetés, simán leadtam a leadnivalót és kész.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#259) emiki6 válasza Lefty (#257) üzenetére


emiki6
veterán

Pont ez a bug lényege, hogy csak egyes esetekben jön elő és csak kevés embernél, az is lehet, hogy csak nálam jött elő, így valószínű nem fogom tudni megcsinálni ezt a küldit és emiatt nem lesz meg a 100%, ami nem zavar, mert nem kell bizonyítanom senkinek, hogy kimaxoltam a játékot, elég ha én tudom. :) Elengedem ezt a problémát, de azért megosztottam veletek, hátha valakinek érdekes. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#260) emiki6


emiki6
veterán

[39 óra, 66%, lvl41]

Tegnap nekiestem a hunting kihívásoknak. Volt 1-2 nagyon könnyű, de jó nehéz is. Végigcsináltam mindet, bár a legnehezebb groundon csak full sun-ig jutottam, ezáltal megkaptam a blast slinget meg ropecastert. Annyiban térnek el a shadow változattól, hogy több a handlingjük. A ropecasternek örülök, a slingnek kevésbé, ám meg kell említsem, hogy meglehetősen sok xp-t és skill pontot adtak, egy 5-6 szintet biztos léptem 33-asról, amihez még hozzájött 4 skill pont talán. 2-3 óra alatt ez nem kevés :D
Eljutottam továbbá arra a pontra, hogy hirtelen nagyon sok pénzem lett.
A Xi egy olyan cauldron, ami megint más, így utólag azt mondanám érdemes inkább észrevétlenül bemenni, mert olyan sok ott az ember, hogy mármár unalmassá válik kiszedegetni őket. Ezután jutottam el oda, hogy úgy érzem a városok, falvak és mindent látva, hogy legalább annyi tagja van az eclipsnek, mint amennyi emberrel egyébként találkozik az ember. Ha minden "gonoszt" megölünk, akkor szerintem a vidék populációja legalább a felére csökken... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#261) Lefty válasza emiki6 (#260) üzenetére


Lefty
addikt

En meg csak 17es vagyok, de mar annyi alapanyag van, hogy sose fogom elcraftolni. A gyujtogeto agat nem szabad kifejleszteni, mert akkor meg kevesebb fog fogyni craftolaskor, illetve meg tobbet fogsz talalni :D

[ Szerkesztve ]

(#262) emiki6


emiki6
veterán

Az a csávó aki gépek vérét issza elég beteg karakter lett... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#263) hyggelig


hyggelig
senior tag

Engem olyan szinten magával ragadott az egész, hogy még mindig csak a sztori felénél járok.
Ma pl, csak állatokat öltem és gyógynövényt szedtem. :DD

Az én történetem a: "hogyan csináljunk egy 40 órás játékból 200 órásat" :DDD

(#264) func93 válasza hyggelig (#263) üzenetére


func93
senior tag

Ebből látszik, hogy neked már megérte megvenni a játékot, ha ennyire leköt. :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#265) Zanik válasza func93 (#264) üzenetére


Zanik
addikt

Én is nagyon sokáig hanyagoltam a main quest-et, és próbáltam mindenféle side-questeket és errand-okat letudni, meg a bögréket, fémvirágokat gyűjteni, Tallneck-eket megmászni.
Aztán már kicsit zavart, hogy nem haladok a fő sztorival, és végül nekiálltam megcsinálni azt is. Annyi előnye volt talán ezeknek a "kalandozásoknak", hogy a main quest-nek az előírtnál sokkal magasabb level-en álltam neki, és alapvetően nem okozott akkora gondot a masszívabb ellenfelek legyőzése. Az legelső corruptor még Mother's Watch-nál pl. tök nehéznek tűnt, most meg már 2 se kottyan meg. A vicc, hogy előbb küzdöttem meg corrupted Behemoth-tal és Thunderjaw-val, mint simával. :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#266) Lefty válasza Zanik (#265) üzenetére


Lefty
addikt

Ez a jo, hogy igy el tudsz kalandozni a main szalat hanyagolva, mutatja, hogy mennyire lenyugozo a vilag es az atmoszfera.

(#267) Bad Pritt válasza Zanik (#265) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy ha most ajánlhatnám valakinek, akkor azt mondanám, hogy Meridian utáni küldetést csinálja még meg (spoiler nélkül: bánya) és aztán kezdjen el kalandozni mindenfelé, így pont megfelelő kihívás lesz és nem töri meg annyira a sztorit sem.

Mondjuk én kétszer ennyi dungeont elviseltem volna, az utolsó sem volt nagy kihívás.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#268) Nova96


Nova96
őstag

Én itt kakukktojás vagyok, végigjátszás néztem. Mert nem volt pénzem erre a ps4+ játékra,de eszméletlenül lenyűgözött.Kár, hogy nem magam éltem át.

Ki mennyit talált meg? Spoiler tartalmaz.Easter eggs

(#269) SH4D0W2011 válasza Nova96 (#268) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem ezek közül több fel sem tűnt, hogy easter egg. :DDD Egy Dark Souls-os viszont adta volna magát szerintem, valahová be lehetett volna tenni egy olyan bonfire-t a sok közé. :)

(#270) emiki6


emiki6
veterán

Nem is írtam, az új patch kijavította a bebugzott küldetésem, teljesítettnek vette :K

Én most fogytam ki melléktartalomból. Van még 2 corrupted zone, az uccsó vadászhelyen a blazing sunok, a zéta cauldron meg a sylenses főszál. (48 óra, level 46, 84%)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#271) melega


melega
őstag

Tuti megveszem a játékot, úgy év névnapom felé tervezem, ha nem akkor jövőre. Feltéve ha nem lesz szűkre szabott a szabadidőm.

[ Szerkesztve ]

(#272) Nova96 válasza SH4D0W2011 (#269) üzenetére


Nova96
őstag

Amikor néztem a végigjátszás a srác megtalálta, de én se tekintettem annak. :DDD

Vannak találgatások, hogy Death Stranding-hez valamilyen módon kapcsolódik. pl. Az egész előtt játszódott

(#273) Lefty válasza emiki6 (#270) üzenetére


Lefty
addikt

Az oraszamot honnan tudjatok? Sehol nem irja.

(#274) emiki6 válasza Lefty (#273) üzenetére


emiki6
veterán

A manual save filera kiírja. Mindig mielőtt kilépek mentek egy manuált, majd megnyitom, hogy lássam mennyinél tartok. :D
Eddig az volt a tendencia, hogy 1 óra alatt 1 szint és 2 százalék, de nem annyi lesz végül szerintem. 60 óra alatt viszont valószínű befejezem. Kezd zavarni, hogy minden szórakozásra fordított szabadidőm ebbe ölöm, szeretnék már filmeket nézni... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#275) Lefty válasza emiki6 (#274) üzenetére


Lefty
addikt

Ahha, manual meg nem mentettem. Koszi :)

(#276) Lefty válasza Lefty (#275) üzenetére


Lefty
addikt

Most nezem, hogy minden fajtanak kiirja, quicksave-nel es autosave-nek is. Nekem bo 10 ora eddig es level 17.

(#277) Lefty


Lefty
addikt

Mother's watch-hoz miert nem enged vajon vissza? A weaver armorhoz akarnam osszeszedni a power celleket.

[ Szerkesztve ]

(#278) emiki6 válasza Lefty (#277) üzenetére


emiki6
veterán

Asszem van egy ilyen bug, keresd vissza, írták már itt mit kell tenni, csak nem emlékszem :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#279) hyggelig válasza Lefty (#277) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én is elmentem mellette, és nekem is hiányzik az a power cell, de a fősztoriban vissza kell majd ide jönni és akkor össze lehet szedni.
(Meg is fog nyílni egy idő után a kapu, szóval no para. Beszerezhető később is.)

(#280) Nova96 válasza Lefty (#277) üzenetére


Nova96
őstag

Ne a legkozelebbi faluba menj hanem távolabbiba. Es akkor beenged ha nem akkor csak kuldeteskor.

(#281) Bad Pritt válasza Nova96 (#280) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem így se volt jó. Bóklásztam aztán kicsit, egyszer csak láttam, hogy nyitva a kapu, bementem, felszedtem, kijöttem, megint zárva volt... Elég vicces. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#282) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ezt nem javították még? 1.13-nál tart már. Mióta kölcsönadtam azóta kijött vagy 5 update :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#283) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem úgy veszik, hogy nem bug, hanem challenge. :D
Van videó youtube-on, hogy valaki asszem egy chargerrel ugratgat föl a hegyen és úgy esik be oldalt a kapun belülre, meg ilyenek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#284) PowerBuldog válasza Bad Pritt (#283) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Amit hiányolok, hogy nem lehet repülő robotokra felszállni és repülni. Úgy nem lenne challenge :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#285) Zanik válasza PowerBuldog (#284) üzenetére


Zanik
addikt

Elvileg van valami "god mode", ahol ugyan nem állaton, de lehet repülni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#286) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#284) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát meg ha visszagondolsz rá, nem volt sehol egy igazán jól megírt, pörgős scriptelt boss fight sem, ahol mondjuk felkap a viharmadár és akkor a levegőben kell lezúzni, vagy végigüldöz a fél világon. Most az Uncharted közben jöttem rá, hogy ez azért hiányzott, kevésbé lett volna minden összecsapás sematikus, mindegyik igazából variáció volt ugyanazon témára, aztán ha triggereltél valamit harc közben, akkor cutscene.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#287) Zanik válasza Bad Pritt (#286) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem sokkal jobb hogy nem script-elt a boss-fight. Hisz pont az adja a játék sava-borsát, hogy többfajta harcmodorban is küzdhetsz. Lehet lopakodni, lesből támadni. Csapdákat állítani, távolról nyilazni. Csúzlival fagyasztani, majd tapadós bombákkal ártalmatlanítani. Szigonnyal lekötözni, és közelharcban legyőzni. Fegyvereket testről leválasztani és ellenük használni. Ha van rá lehetőség más gépeket felülírni, és velük legyengíteni.
Persze elhiszem, hogy egy scriptelt boss-fight jóval izgalmasabb és "filmesebb" hatást ad, de a HZD-ben nekem pont az jött be, hogy úgy harcolsz a gépek ellen, ahogy csak akarsz, ami neked bejön, vagy ahogy éppen jól esik.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#288) Bad Pritt válasza Zanik (#287) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont ez az szerintem, hogy így kicsit elveszítette a boss fight a lényegi elemét, hogy más legyen, mint a standard harci mechanika. Ugyanazt csináltam ugyanúgy, mint egy standard ellenségnél, csak kicsivel tovább tartott, meg jobban kellett figyelni.

SPOILER Pl. a gladiátor arénás harc tök jó volt, hogy kicsit out of the box gondolkodásra ösztönzött, de tényleg csak minimálisan, a jövőben ilyenből kéne többet és bátrabban használni. SPOILER

Ott van pl az Arkham City, ami azért egy elég hasonló játék sok szempontból és baromi jók a boss fight-jai, pedig elég sok agyon van scriptelve.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#289) Lefty


Lefty
addikt

Egyebkent, aki mar elorebb van joval a sztoriban. Mindenfele spoiler nelkul az kiderul kesobb, hogy a gepek miert legelnek fuvet es egyebek? Meg ugy altalaban miert elnek a vilagban csak ugy, mint a hus ver allatok? Mar alig varom, hogy kideruljon.

Meg az annyira nem jon ossze nekem, hogy peldaul ahol eloszor masztam meg tallneck-et, rendes mai kornak megfelelo romok vannak, autoroncsok, jelzotablak. Ugyanakkor a barlangokban meg minden high-tech. De elvileg ugyanugy az osokhoz kapcsolodik.

(#290) Bad Pritt válasza Lefty (#289) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elsőre: igen.

Másodikra: ez is ki fog derülni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#291) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A Platinum témáról tud valaki valamit?

(#292) Bad Pritt: hát akkor szüljenek sünt :)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#293) Lefty válasza Bad Pritt (#290) üzenetére


Lefty
addikt

Koszi :)

(#294) emiki6 válasza Lefty (#289) üzenetére


emiki6
veterán

Szinte mindblow, mikor kiderül, hogy miért vannak. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#295) emiki6 válasza Bad Pritt (#290) üzenetére


emiki6
veterán

Egészpontosan a Deep secrets of the earth-ben mondják el minek mi a szerepe, épp most csinálom, történetmesélés szempontjából nagyon jó küldetés! :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#296) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Csókoltatom a Blazing Suns at all Grounds trophy kitalálóját. Mostanában úgysem idegeskedtem egy játék közben sem... :(((

(#297) hyggelig válasza SH4D0W2011 (#296) üzenetére


hyggelig
senior tag

Pont emiatt a trophy miatt veszem szinte 100%-osan biztosra, hogy nem fogom platinázni a játékot.

(#298) emiki6


emiki6
veterán

57,5 óraámba telt, 94,94%-ra csináltam meg. Nem maxoltam ki teljesen, sok vintage pontot nem néztem meg, nem fedeztem fel mindent, de az összes campfire-t biztos, továbbá az 9t9dik hunting groundot csak full sun-ra csináltam meg és ezeket szerintem hagyom így, mert mikor elkezdtem az uccsó küldit, akkor úgy álltam neki, hogy ezzel zárom a játékot. Jól tettem! Tök jó volt látni, hogy sok side quest szereplője jelent meg a csata előtt, ez egy mindent felölelő keretet adott a játéknak, jól átadta az egész csata előnapja hangulatot. :K

Valaki kért összefoglalót a történetről, így én most leírom, amit értettem, spoileres rész következik:
[SPOILER]A 2060-as években fejlett a technológia, egy Faro nevezetű fazon vállalata fókuszokat és egyéb hasznos eszközöket, robotokat gyárt, ám gyár "rendfenntartó" robotokat is.
Egyik ilyen, a corruptor, ami ami egy felderítő robot, jól megállja a helyét a harcmezőn, gyors, könnyen mozog bármilyen terepen, képes az irányítása alá vonni más robotokat és végszükség esetén természeti erőforrásokból üzemanyagot nyerni, valamint reprodukálni önmagát. Csak hogy keletkezett egy programhiba (glitch), amitől ezek a robotok féktelen pusztításba, szaporodásba kezdtek és nem lehetett őket kikapcsolni, más robotok sem voltak jók ellenük, mert azok felett is átvették az irányítást. Az emberek rájöttek, hogy nincs kiút, nem állítható meg a világ totális pusztulása, el fog jönni a Zero Day. Elisabet terve (Project Zero Dawn) az volt, hogy létrehoz egy AI-t (mesterséges intelligenciát, GAIA-t), ami a világ pusztulása után feltöri a gyilokrobotok kommunikációjának kódolását és leállítja azokat, ezután pedig terraformálja a bolygót, megtisztítja a szennyeződésektől, újra élhetővé teszi és végül újraindítja az életet. Alprogramjai melyek görög istenekről kapták a nevüket különböző funkciókat fognak ellátni. Az egyik a terraformáláshoz szükséges gépeket fogja (művészi módon) megtervezni és legyártani, a másik az emberiség tudásának megőrzéséért és átadásáért fog felelni (apolló) és ott van hádész is, aki elpusztít mindent a bolygón, hogyha félresikerülne jól a terraformálás vagy az élet beindítása és káosz lenne a bolygón. Ahhoz, hogy e terv sikeres legyen azt mondják az embereknek, hogy egy szuperfegyvert terveznek és időt kell nyerni hozzá, de utána lekapcsolja a gépeket és minden jó lesz, ám ez csak egy mese azért, hogy a föld komplett lakosságát hadba fogják azért, hogy lelassítsa a gépek invázióját, hogy elkészülhessenek a terv kivitelezéséhez szükséges földalatti telepek, bunkerek. Ez sikerül is, megépítik, ám mikor le kellene zárni a központi bunkert, akkor (ha jól értettem) meghibásodik egy, ami a szellőzőket zárja le. Elisabet vállalja, hogy kimegy és megjavítja, bár tudja, hogy utána már nem térhet vissza és kint a halál várja. Eközben Faro kitalálja, hogy az emberiség tudása egy méreg, egy fertő, amitől meg kell védeni a jövő generációit, ezért törli az egész apolló adatbázist és megöli az alfákat (úgy, hogy kivonja a levegőt a helységből melyben tartózkodtak.
A történet következő része az, hogy GAIA feltöri a kódot, leállítja a gépeket, terraformál, beindítja az életet, majd elkezdi létrehozni az embereket, a korábban élt emberek genetikai kódjai alapján és (ha jól értettem) őket humanoid robotok nevelik fel, aztán mikor kifogynak a kajából a bunkerek, akkor elküldik őket a szabadba úgy, hogy nem térhetnek vissza.
Telik múlik az idő, kialakulnak a törzsek, kultúrák, stb és "megszületik" Aloy,. Aki Elisabet Sobec klónja és azért hozza létre GAIA, mert valami megfertőzi a hádész programot, ami elkezdi átveni az irányítást, ezért GAIA úgy dönt csinál egy önmegsemmisítést és felrobbantja a GAIA Prime létesítmény reaktorát, hogy elpusztítsa hádészt, de hádész még ezelőtt valahogy tönkreteszi GAIA-t és Aloynak lesz az a "feladata", hogy véglegesen elpusztítsa hádészt, majd építse újra a létesítményt és indítsa újra GAIA-t.

Kérdezem én a többiektől, hogy (egyrészt jól írtam e, amit, másrészt) mi történik pontosan Aloy születése előtt, hogy fertőződik meg a hádész program, illetve pontosan miért kellett kimennie Elisabetnek? [SPOILER VÉGE]

Elvileg jön majd story dlc, de lehet nem várom meg és eladom előtte a játékot és visszaadom havernak a ps-t... :D Ennél több tartalom nem tudom kell e egy játékba, 50 órányi szerintem pont elég.. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#299) PowerBuldog válasza emiki6 (#298) üzenetére


PowerBuldog
veterán

[SPOILER] Elisabeth azért ment ki mert nem záródott tökéletesen be a Zero Dawn bejárata és kijutott volna az energia jele. Kiment és újra becsukta, de ezzel fel is áldozta magát. [/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#300) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#299) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

SPOILER

Apróság, de nem az ajtó, hanem egy szellőző nem záródott be rendesen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.