Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) FireKeeper válasza ROBERTOH (#20449) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

mémek, twitch emote-ok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20452) dargelot


dargelot
senior tag

Ha netán valaki az új seasonra keresne csapatot TL-re vagy társat akkor szívesen csatlakoznék. Előző seasonban HL-ben Gold1 voltam, karrieremben a legjobb Dia1 eddig. Ranged assa a main-em, de a többi poszton is tudok játszani. dargelot#2439

(#20453) holozis_HUN válasza dargelot (#20452) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dobtam egyet (OctoPirate), megnézzük, hogy mennyire tudunk esetleg összedolgozni, milyen lesz együtt a "munka" és a hangulat :)

Discord remélem van!

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#20454) konqueror válasza holozis_HUN (#20453) üzenetére


konqueror
csendes tag

engem is fel lehet venni akár, konqueror#2441 . időm mondjuk IRL dolgok miatt nem tudom mennyi és mikor lenne, de mikor úgy adódik akkor akár jó lenne nem randomokkal hanem aki nagyjából képben van, meg jó a hangulat. ha meg valami nagyon hasító ötös-hatos összejönne akkor mehet a TL grind, kövi szezonban pedig akár a westenkupa is, Madách úrral már a mostani előtt is beszéltünk róla, Holozis meg az idők kezdete óta friendlistás :D

(#20455) arni1 válasza ROBERTOH (#20432) üzenetére


arni1
aktív tag

én is benne lennék, diamond3 és master 1500 között ugrálok, többnyire retardáltak húznak le..

(#20456) FireKeeper


FireKeeper
Topikgazda

ha valaki játszik draftot (ranked unranked) és esetleg nem hallott volna róla: sonya lvl1-es talentja bugos, perma blockot ad neki, emiatt erősen érdemes bannolni már a legelején.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20457) pc360 válasza FireKeeper (#20456) üzenetére


pc360
addikt

Már javították is.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20458) FireKeeper válasza pc360 (#20457) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

zsír, legalább a hosszú hétvégén így már nyugodtabban játszhatok. bár szerintem így is elég op lett sonya, de talán így már nem kell "elpazarolni" rá egy firstbant, és ki lehet bannolni nála cancerebb hősöket.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20459) konqueror válasza arni1 (#20455) üzenetére


konqueror
csendes tag

te is fennvagy nálam szal mehet :D kicsi a világ.

amúgy eddig 5 unrankedet toltam az új szezonban, (az elsőt leszámítva ahol szar voltam de nyertünk) volt hogy heal nélküli teamtől kaptunk ki mert doomon leszarták a társak az objectivet; utána Diablóval voltam top stat mindenben úgy hogy Kaelünk és Tracerünk volt; aztán hiába öltük meg végig az enemyt egy szar bosscall után lewipeoltak minket; majd a társak Aba + Medivh draftban bíztak solo Blaze tankkal úgy hogy lastpickként healünk se volt. szal totál unlucky ez a szezon is, jó érzés mikor órák után is ottvan a firstwin bónusz :D

tudom a nagy számok kibalanszolnák dehát kinek van ideje meg türelme hétezer gamet tolni mire előbbre dob :D meg hát ottvan a forszolt 50% winrate VS 65%+ kell hogy climbolj probléma

meg sajnos vagy nemsajnos mechanikai skill >>> knowledge, ha inkább utóbbid van akkor le se hozod egymagadban, meg jobban fel is tűnik ha a társak elbaszarintják --> tiltelődés, és onnantól te se tudod normálisan nyomni

(#20460) FireKeeper válasza konqueror (#20459) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

50% felett mész felfelé, 50% alatt mész lefelé. csak a tempó a kérdéses.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20461) konqueror válasza FireKeeper (#20460) üzenetére


konqueror
csendes tag

az unranked miatt most ezt mmr farmra értettem, de a personal rank adjustment pontok miatt ez sem feltétlen igaz sajnos, ha pl 195 pontot ad a winre és 205öt a losera akkor már az 50% is lehúz a mélybe

(#20462) FireKeeper válasza konqueror (#20461) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

az adjustment csak a streak-ek után húz vissza, az a lényege az egésznek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20463) dargelot válasza FireKeeper (#20462) üzenetére


dargelot
senior tag

Nem, nincs köze a streak-hez. Én is azt hittem, megnéztem reddit-en is, mire belinkelték a hivatalos leírást.:

"The “personal rank adjustment” compares your MMR (matchmaking rating) to your current rank and adjusts ranks points accordingly to help keep your rank close to your MMR."

Tehát felmér egy MMR-t és ahhoz húz. Szóval ha plat 1-re tesz be és dia 3 vagy akkor win steaktől függetlenül 75% körüli win rate kell az egy helyben maradáshoz. Ezen felül lesz még az előrejutás.

Forrás

(#20464) FireKeeper válasza dargelot (#20463) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

de az MMR-ed is változik, csak lassabban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20465) dargelot válasza FireKeeper (#20464) üzenetére


dargelot
senior tag

Az a baj, hogy nagyon lassan, 20 meccs egy divízióban ahol -8-10 pra pontot kaptam mindig, 50% win rate-el nem változott. Továbbra is -8-10 pontot volt le. Akkor mennyit maradjak a divízióba, hogy észlelje a rendszer oda való vagyok? S ez a divizió eggyel lentebb volt mint ahova besorolt a placement. Azt gondolnám, hogy ahova besoroló tesz az lesz a kezdő MMR kiindulásom, s ott 0 a levonás, de sajna nem.

1-2 divizióval fentebb meg már -25 pontokat kaptam anno. Talán ha 30-40-50 meccsen át tudod tartani magad az adott divízióban akkor a - pra pont csökken, de istenem ez 50 meccs esetén 37 win, hogy ott maradjak. Ki tudná ezt tartani, csak az aki tényleg nem abba a divízióba való hanem sokkal nagyobb rangba. De csak 1-2 divízióval nagyobb a tudásod akkor kizárt, hogy ilyen nagy win ratet tudj tartani.

Lehet-e fentebb kúszni -pra divíziókból? Igen lehet, de hosszú távon nagyon nehéz megtartani. A legnagyobb gondom az, ha pl Plat tudású vagy, de a rendszer gold 3 mmr-hez húz akkor nem fogsz tudni olyan mértékben előre jutni ahogy kéne. Most kinek van kedve 150-200 meccset lenyomni, hogy csak oda kerüljön ahova való.
Szvsz az lenne a fair ha minden esetben a win 200 pont lenne és a lose is csak -200. Így 51% win rate-tel is fentebb lehetne jutni, igaz épp e végett csak nagyon lassan.

(#20466) pc360


pc360
addikt

[cry] A hétvégén egy retkes unranked sem nyerhető egyedül... brrrrrrrrr. 40 master hőssel úgy, hogy készségesen válaszom mindig a hiányzó role-t. Aham, teljesen reális. Mindenit már, de idegesítő. Persze, én is mindig mondom, hogy kell a full team, de hogy ennyire szakadékokat kapjak folyamatosan csapattársként, azt nem tudom mire vélni. [/cry]

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20467) FireKeeper válasza pc360 (#20466) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

ebben a szezonban 4-8 az unrankedem. nem tudom mi a p.csa van komolyan.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20468) pc360 válasza FireKeeper (#20467) üzenetére


pc360
addikt

Ééés, amint elmúlt vasárnap éjfél, máris quality game-ekbe csöppentem, találtam is 1-2 új ismerőst. A hétvége az valami direkt oltás, de így percre pontosan.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20469) FireKeeper válasza pc360 (#20468) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

én meg nagyon rágörcsöltem tegnap, hogy csakazértis legyen egy win, csináltam is magamnak egy jó hosszú lose streaket. erről igazán le kéne már szoknom, hogy 3 loss után befejezni, pláne ha fel is idegesítettem magam.

hosszú hétvégén valszeg ledarálom a besorolókat is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20470) kzoltann válasza FireKeeper (#20469) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Nekem pont ez volt tegnap, 3 loss. Igazábol 2 szoros meccs volt, de 3ból 2-t már drafton elveszitettunk.
Én szerencsére tudom tartani magam a 3 loss után abbahagyom szabályhoz. Ha nagyon akarom max quick match murky az megnyugtat (meg az egy másik játék szinte).

(#20471) FireKeeper válasza kzoltann (#20470) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

ami felbaszott hogy a tegnapi 7 lossból kb 1 vagy 2 volt amin úgy éreztem, valóban szarul játszottam. utolsó meccsen tracerrel 10+ kill 10+assist 3 death meccset nyomtam magasan top dmg-el mégis kisz.ptunk.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20472) Simba86


Simba86
senior tag

Engem a TL b.ott fel idegileg múlt héten... bedob ellenünk egy lvl150-es ürgét, aki lvl7 tracer-rel... megnéztem a match history-ját a vereségünk után... 14 meccse volt tracerrel, mind a 14 TL-ben, mind győzelem... hihető mi? nem volt grandmaster, ááá dehogy... :W

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#20473) Sprq válasza Simba86 (#20472) üzenetére


Sprq
aktív tag

Üdv a TL grinderek világában.

Do you hear the voices, too?

(#20474) FireKeeper


FireKeeper
Topikgazda

szubjektív tier listám frissült

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20475) kzoltann válasza FireKeeper (#20471) üzenetére


kzoltann
aktív tag

najo ma leaveltem, 3 meccses bunti plusz egy teljes rank buko igy bronz 1 jeee!!! mélypont.
harmadszor kaptam be egymas utan azt a luzer szar jatekost
Demotion meccsemen kedves csapat nem hozott healert... utolso 4 picken.

[ Szerkesztve ]

(#20476) kzoltann válasza kzoltann (#20475) üzenetére


kzoltann
aktív tag

És gondoltam megyek 1-2 murkyt lenyugodni erre braxis és battlefield of eternity...

(#20477) pc360 válasza kzoltann (#20475) üzenetére


pc360
addikt

Még mindig tartom, hogy bronze-silver szinten nincs más teendőd, mint jó sustaines specként áttolni magad a goldba. Zagara FTW. Ha ez nem megy, akkor lehet, hogy jó helyre sorolt be. :) De ember legyen a talpán, akinek ahhoz van türelme, és utána se sokat javul a helyzet. A HL szerintem felejtős, teljesen kár azon örlődni. Érdemes inkább a TL-re fókuszálni csapattal, mert annak még értelme is van. Ha nem jön össze csapat, akkor marad az Unranked (bár az is minimum 3-an jó), ha pedig néha ki kell lépned, akkor a leave game-eket meg le lehet tolni Brawl-ban. Ennyi nagyjából a hosszú élet titka.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20478) kzoltann válasza pc360 (#20477) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Nincs kedvem speccel kitolni magam.
Szerintem jo helyen vagyok silverben, rengeteg skillshotom hibazok meg. De en nem amitom magam hogy mindig csak a csapattarsaimon megy el, csak akkor azert felturom az agyam mikor 2szer hoz hamert a hule letalpalja es amig meg nem hal ottmarad, plusz 4 emberbol egy sem valaszt healert ugy h meg megy a filozas is elotte chaten melyiket hozzak. Aztan a 3. Meccsen is ott van az az idiota.
Aztan 3 murky gamet akartam menni megnyugodni a game beadja BoE, Braxis es Towers Of Doomit egymas utan...
Van h tenyleg nem akarja a game h nyerj.

[ Szerkesztve ]

(#20479) FireKeeper válasza kzoltann (#20478) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

Ajánlom a Quick cast használatát és a try módot

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20480) pc360 válasza FireKeeper (#20479) üzenetére


pc360
addikt

Hacsak nem on-release, sok hősnél az jobban kézre feküdhet. Nálam pl. Li-Ming, Chromie esetén azon van a Q és a W, plusz még egy pár apróság itt-ott.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20481) Simba86 válasza Sprq (#20473) üzenetére


Simba86
senior tag

Tudom, hogy így van, de akkor is ki.ott dühítő! Miután vki felhúzza platba-diamondba az ilyen kezdőt, utána az ottani játékosok tuti agyf.t kapnak, hogy velük játszik egy olyan, akinek lövése sincs a játékról... előbb a grandmaster haverja miatt a besorolók alatt lesz cancer a jelenléte ennek az accnak, utána meg a tulaja miatt...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#20482) FireKeeper válasza Simba86 (#20481) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

az mondjuk más kérdés, hogy pl egy full master/GM team csak úgy tud emberi időn belül (értsd: kevesebb mint fél óra) meccset találni ha bevonnak egy max gold playert aki lehúzza az átlag MMR-t. szóval nem feltétlenül azért csinálják ezt, mert tryhard köcsögök, és élveznek platosokat alázni, hanem mert ha mindenki a master/GM accountján játszana, egy óra lenne nekik meccset találni.

meg persze nyilván vannak olyanok is akik csak tryhard köcsögök, és élveznek platosokat alázni ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20483) pc360 válasza FireKeeper (#20482) üzenetére


pc360
addikt

Mi az hogy! Szerintem egész nagy százalék az ilyen pillanatokért játszik. :) Tagadhatatlanul addiktív egy Aba sityakkal a fejeden, Tracerként teamwipeolni. ;]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20484) Sprq válasza Simba86 (#20481) üzenetére


Sprq
aktív tag

Szerintem sokkal kevesebb az olyan, akik csak a queue time miatt csinálják ezt. Egy csomó TL GM-nek ha megnézed a profilját, látod, hogy pl HL-en közelében sincs ugyan annak a szintnek.

Összeállnak 3-an 4-en és behozzák a bronz/silver/gold smurföket, vagy tényleges bronz/silver/gold accokat és a matchmaker kibalanszolja nekik diamond/plat satöbbi, általában nem 5-stack teamekkel aztán ez lesz belőle.

Egy két vicces példa játékaink során: kép1 kép2

Do you hear the voices, too?

(#20485) Simba86 válasza Sprq (#20484) üzenetére


Simba86
senior tag

azért ez nem gyenge... :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#20486) dargelot


dargelot
senior tag

Ma új jelenséget láttam. TL-re mennek xp-t farmolni a +50% xp végett. Facepalm. QM, ott még elfogadom, hisz valahol meg kell tanulni a hősöket meg az ingyen hősöket kipróbálni. De TL, istenem. Haverral vártunk 9!! percet mire talált valamit. Egy Dia3 és 2db Silver 4-5 játékost dobott be mellénk. Gondoltam ez boost csapat lesz, minek menne egy Dia játékos silver alja játékosokkal. Erre a diamond player volt a legbénább Maiev pickel amivel lvl1 volt. Utólag írta csak xp-t farmolni jöttek. Ide is be kéne vezetni a lvl5 feletti pickelést mert így teret nyit az xp farmolásra. Persze 0 kommunikácio, obj előtti halálok. No comment. Eddig olyanokat kaptam ellenfélnek akik boostoltak, 4silver/bronze +1 dia/master, most meg mellénk xp farmerek jönnek. S ne legyek mérges?....

(#20487) FireKeeper


FireKeeper
Topikgazda

az új hero Fenix lesz a starcraftból.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20488) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Fenix spotlight

ez a kedvenc aláírásom

(#20489) pc360


pc360
addikt

Tegnapi D.Va elszállás... :D

D.Va madness @ Blackheart Bay

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20490) FireKeeper válasza pc360 (#20489) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

just dva things. de gondolom qm volt. egy rendes team comp ellen normális cc-vel nem nagyon engedhetnél meg ilyeneket :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20491) pc360 válasza FireKeeper (#20490) üzenetére


pc360
addikt

Nem QM-ezek szinte egyáltalán, unranked volt. Meg máktenger, mert mindig pont jókor kaptam egy utsó löket healt, vagy Dehaka altatást Anától. :)

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20492) FireKeeper válasza pc360 (#20491) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

ez draft? csak mert olyan idióta comp mindkettő, biztos voltam benne hogy ez csak qm lehet :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20493) dargelot válasza FireKeeper (#20429) üzenetére


dargelot
senior tag

Előző seasonban HL-ben 3w/7lose-al lettem gold1 780 ponttal, most 9!!!win/1lose és ismét gold1 255 ponttal. WTF?

PBMM lényege besorolónál nem az, hogy +/- 1ligát lehet az előzőhöz képest lépni? Elvileg akkor 10 winnel plat elején kéne lenne, de közel sem vagyok. Akkor most ez hogy történhetett? Gold2vel fejeztem be az előző season-t, de most 9 win után hátrább sorol mint 3 hete 3 winnel? Szomorú... Azért egy Plat5-öt simán elvártam volna, lévén az utolsó meccseken már azok ellen játszottam. Ez a kiforratlan rendszer ugyan oda erőlteti a játékost minden alkalommal. Fogadok ha belépek plat5-be akkor rögtön -10 pra-val fog sújtani, hogy ne is maradjak paltban.

FireKeeper
"hivatalos info nincs a PBMM-ről, de van két változás a korábbi szezonokhoz képest, amiről már most lehet tudni:
-a besoroló meccsek nem fogják olyan drasztikusan érinteni a kezdő rangot. azt hiszem most már csak +/- 1 divíziót lehet mozogni az előző szezonos záró rangodhoz képest (tehát ha gold 1 voltál akkor silver 1 és plat 1 közé esel bármilyen jók/rosszak lesznek a besorolók).
-ha először játszol ranked-et, akkor az induló MMR-ed max plat3-as lehet. tehát akármilyen durva winrate-ed van, az első ranked szezonban a besorolókat P3 szinten kezded, szóval ha jól tudom max diamond3-ba tudsz besorolni 10-0-val is. tehát nem lesz az hogy smurf accal master 1k pontba sorolsz be, mint eddig lehetett."

Ennek van valami forrása, mert megyek megcáfolni. :D

(#20494) FireKeeper válasza dargelot (#20493) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

forrás

azt nem tudjuk, az arányokat változtatják-e szezon közben, hogy melyik ligába hányan kerülnek. az is lehet hogy csak azért "csúsztál lentebb" mert a fentebbi ligában kevesebb a hely, vagy csak egyszerűen többen beelőztek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20495) FireKeeper


FireKeeper
Topikgazda

elég nagy PTR patch érkezett, többek között:
Tracer változtatás (több HP és AA dmg, kisebb sebzés a W-n és a Pulse-on)
Varian változtatás (lvl4-en heroic, Shield Wall lvl10)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20496) pc360 válasza FireKeeper (#20495) üzenetére


pc360
addikt

2%-ot elvettek a Quantum Spike damage bónuszból, amiért kár, de legalább a Spatial Echo-hoz nem nyúltak, és ez jó. :) A basic attack damage úgyis kárpótol, a Recall CD meg kb. tök mindegy. Az a HP eléggé kellett neki.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20497) FireKeeper válasza pc360 (#20496) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

[link] lemaradt. kicsit tartok tőle, ugyan a burstje jóval kevesebb lett, a sustained sebzése jobb, és nehezebb is kinyírni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20499) pc360 válasza FireKeeper (#20497) üzenetére


pc360
addikt

Hogy jóval kevesebb, azt azért nem mondanám (254 -> 220). A tarkóntoszás tényleg nagyon erős volt, így szerintem ez jogos változtatás. Egy értéken pedig javítottak a Pulse Bomb-nál, az pedig a scaling (5,5 -> 6%), tehát late-game-re kicsit normalizálódik. Mindegy, én örülök a sustain-nek, eddig is az volt a fő lényeg, kivégzésre pedig elég lesz a többi így is.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#20500) FireKeeper válasza pc360 (#20499) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

a megnövelt scaling-el is kisebbet üt, még lvl30-on is.

viszont a jumper helyett szerintem így a bullet time lesz a go-to 4-esen 16-oson pedig a sleight of hand. jól megy együtt ez a két talent mert a gyorsabb reload miatt jobban kapod a blink CDR-t.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.