Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- GoodSpeed: Ma a Samsung Galaxy S24 FE-re is megérkezett az Android 15-ön alapuló One UI 7.0
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
hegegabi80
addikt
Nos készítettem képeket az aljáról. Tehát a Realan E-D5 házról van szó, ami pont olyan mint a Sharkoon CA-M, csak 1-2 cm-el kisebb.
1: A TY-147A ventivel így nézne ki. Ez pont a vga-ra fúj, mellette a bekarikázott részen lehet hdd/ssd-t rögzíteni, akár egymás fölé is külön adapterrel.
2: Lila jelölés a ventirögzítő lyuk, a piros pedig a ház előlapjának és hátlapjának rögzítő csavar helye.
Nos, ha hét 120-ast teszek egymás mellé, akkor a 2. képen látható piros csavarhelyek belelógnának a venti szélébe. Így azt meg kell emelni kb 5 mm-el, pl csavarral úgy mint a 3. képen. Csak akkor a ház elején és végén nem tudom rögzíteni, mert nincs lyuk, és oda hiába teszek, ott van visszahajtva a ház hátsó és előlapja, így ferdén állna a venti, ami nem tudom mennyire lenne jó.
Ezért gondoltam, hogy csinálok külön egy venti tartó konzolt, amit a ház aljához tudok rögzíteni, és a tartóhoz külön mehet a venti. Bár így bukom a hdd rögzítő helyet, de akkor majd megy az előlaphoz függőlegesen szintén külön tartóval.
Lehet a konfigomnak elég lenne a TY-147A is, de azt rácsatlakoztatom a sys fanra, akkor a ház tetején és a cpu-n levő WB2 menne a másik fanra. Viszont így ha dolgozik a cpu-n a venti, akkor a ház tetején is, és félő hogy úgy nagyon hangos lesz.
Ha meg 3 wb2 plus van a sys fanon, akkor nem engedem max 1200-ig, és lehet halkabb lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Milyen videókártyát?
- OLED monitor topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Háztartási gépek
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen autót vegyek?
- További aktív témák...
- Targus Universal USB 3.0 DV1K-2K Compact docking station (DisplayLink)
- Apple iPhone 16 Plus / 128 GB / 100% Akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 90 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Apple MacBook PRO 15" 2018 i9 32GB 500GB 560X 4GB notebook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest