Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) GAI válasza moongoose (#1200) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy nagyon érdemes vele foglalkozni, mert a pcie-s 6800GT nem annyira értékes darab, de persze te tudod, hogy neked mennyit ér. Ez nem akkora hiba talán, valahol rosszul érzékeli a feszültséget a kártya. Ha valóban nem kapna elég áramot, akkor el se indulna, vagy terhelésre fagyna. Az én kártyámon ez a hibajelenség összefüggött azzal is, hogy a hűtőventilátor se forgott, szóval alighanem annak a vezérlésénél volt zárlatos valami. Egy szaki biztos tud kezdeni vele valamit, csak alighanem drágábban nézne rá, mint amennyit a kártya ér.

[ Szerkesztve ]

(#1202) envagyok válasza moongoose (#1200) üzenetére


envagyok
veterán

Annyit még nézzél meg, hogy a kártya alaplapi foglalata tiszta-e.
Pucold át alkohollal vagy radírral. Lehet ott nem kap áramot kontakthiba miatt, és azért érzékeli a hibát.
Illetve a pcie csatlakozóra mérj rá multiméterrel, megvan-e a 12V.
Ha mindkettővel túl vagy, megvan a 12v, és tiszta a csatlakozósor, akkor néz körül a nyákon, nincs e leszakadva vagy megégve valami, akkor azt cserélni kell.
Ha így sem, akkor passz.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1203) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

No hát ha minden igaz akkor a napokban feladásra kerül nekem egy Club HD6870x2 és egy Asus Axe Square cpu hűtő ahogy elnéztem oem és csak Intel lefogatással.
Persze az örömöm majd csak akkor lesz teljes ha ideért a csomag sértetlenül és lefutott a 3dmark teszt hibátlanul.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1204) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Flymi írt, hogy vegyem ki a részem a fórumtémában, így hoztam én is érdekességet.
Nem az érdekes mik jöttek, hanem az időintervallum.

A lapok 24 óra alatt itt voltak nálam.
Egyet boltba be alapon vásároltam tegnap, a másikat rendeltem a PH!-ról, és ma jött meg.
Most, mint két iker figyel a satupadon.
Mindkettő megkímélt állapotnak örvend.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1205) envagyok válasza flymi (#1203) üzenetére


envagyok
veterán

"Club HD6870x2"
Üdv a klubban :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1206) flymi válasza moongoose (#1204) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Grat! Ramokkal kimaxolni, egy jó kártya-cpu kombót bele és lehet játszani a nem túl régi AAA-s címekkel is, kinek mi jön be. (Nekem Mafia II, GTA IV, stb... csak időm nincs rá.)
Most érdemes behúzni a 775-ös lapokból még amíg van mit.
s370-s478 vonalról szinte kihaltak az értelmes lapok, korábbiakat meg már "retró áron" mérik nehéz leütni egy működőt is olcsón.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1207) moongoose válasza flymi (#1206) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Már mentem én is, ami menthető.
Kis pénzem van rá, de ahol találok inkább elviszem, mert sok megy a hulladékudvarba.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1208) flymi válasza moongoose (#1207) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Azt mondod érdemes Dombóváron körülnézni a boltokban hátha alapon? Én például szeretnék jelképes összegért 2-3 szép gépházat amibe végre beépíthetném a tesztgépeim, de nem tudom be merjek-e ilyesmivel kopogtatni... Sajnos nincsenek fölös ropogós ezreseim csak gépházra. :(

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1209) moongoose válasza flymi (#1208) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Régi gépház nehéz ügy.
Nézek majd valamit, nálam a selejtben, hátha.
Készítek fotót, ha találok és átküldöm.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1210) zsolti1902 válasza flymi (#1208) üzenetére


zsolti1902
tag

Ha nem gond hogy a takaró lemezek nem 100%-ban passzolnak a helyükre akkor én fel tudok ajánlani a cél érdekében egy házat, ha állod a postát. Ilyen: [link]
Vagy mennyire retrós kell?

[ Szerkesztve ]

My VGA History: S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - FX5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB - HD5450 512MB - HD5750 1GB - RTX 2080 SUPER 8GB

(#1211) flymi válasza zsolti1902 (#1210) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem szeretnék bajlódni a postával, de azért köszönöm. :R
Az a gond, h nagyon belemásztam pár éve a moddingba és a szétszedésig minden klappolt is. :DDD De aztán elfogyott az idő és a türelem, lankadt az érdeklődés és az ötletek sem bizonyultak marandóaknak. Úgyhogy 3 szép gépház hever darabjaiban és belátható időn belül nem is fogok tudni foglalkozni velük. Pláne most, h jön a tél.
(Dell XPS 720, Cooler Master Elite 335, Chieftec Dragon DA-01BD)

moongoose: Nem kell retró gépház, csak ideiglenesen tudjam mibe beszerelni a három konfigot. Már kicsit unom, h minden alkatrészt más-más dobozból kell összevadászni és összelegózni minden teszthez egy-egy gépet majd újra elbontani.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1212) zsolti1902 válasza flymi (#1211) üzenetére


zsolti1902
tag

Rendben! :R

My VGA History: S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - FX5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB - HD5450 512MB - HD5750 1GB - RTX 2080 SUPER 8GB

(#1213) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Egy PCI-os Voodoo Banshee. Egy iszonyatosan ótvar VGA csomagban érkezett, egy dobozban össze volt dobálva pár kártya minden csomagolás nélkül, csodálatos... viszont csodák-csodájára működik, bár van rajta 1-2 hiányzó SMD kondi. XP fölismeri, 3D is megy :) Volt még egy Voodoo3 3000 is a csomagban amit nem tudok kipróbálni lap híján, de az nem szenvedett fizikai sérülést. Valamint egy iszonytaosan lepukkant GTX560, ami szintén működik érdekes módon. Ezen felül csak halott vagy érdektelen kártyák. Ilyen a zsákbamacska... Nem mondom hogy nagyon megérte, de a Voodoo-k ára az egekben van, szóval ha a V3 is működik akkor már a pénzemnél vagyok, és a GTX560 is ér valamit, bármennyire is gány.

[ Szerkesztve ]

(#1214) envagyok válasza GAI (#1213) üzenetére


envagyok
veterán

Azért a SMD-ket pótold.
Túláramot kaphat, idővel kipurcanhat.
Már bánom, hogy eladtam a Voodoo Banshee-met, most egy voodoo rush-t MX chipest használok az egyik Retró masinámban, de hiányzik a Banshee.
Nekem ma megjött a második ASUS 6800GT Black Edition, és egy dobozos 7800GTX.
Ja meg egy dobozos 8600GT 1GB jött a 6800-al, de az megy apróra.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1215) GAI válasza envagyok (#1214) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ha gondolod, elcserélhetjük a Banshee-t valami érdekesebb ATI vagy NV kártyára

(#1216) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Mai szerzemény. Sata kábelt pótolnom kell(Van bontatlan itthon, meg Ide kábel is) .Sajnos a driver cd-k elkavarodtak.

Asus Maximus II Formula (775, P45, 1600fsb..)


[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#1217) envagyok válasza Sanchez638 (#1216) üzenetére


envagyok
veterán

Koszos a fal :D :R

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1218) Sanchez638 válasza envagyok (#1217) üzenetére


Sanchez638
addikt

Jah, köcsög pók.. Csak este hirtelen kaptam el.. :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#1219) Yaku76


Yaku76
újonc

Ez az alapalap megy Sanchez kollégának a fehér mellé.

(#1220) envagyok válasza Yaku76 (#1219) üzenetére


envagyok
veterán

Sanchez kollégánsk megint mákja van :Y

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1221) Yaku76


Yaku76
újonc

Ez megy Sanchez kollégának a fehér lap mellé.

(#1222) envagyok válasza Yaku76 (#1221) üzenetére


envagyok
veterán

Jóvanna.
Nem kell mindig az orrunk alá dörgölni, már tudjuk :C :R ;]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1223) Yaku76 válasza envagyok (#1222) üzenetére


Yaku76
újonc

Bocsánat, nem akartam kétszer.

(#1224) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mint említettem is korábban, mostanában nem nagyon akar hozzám kerülni egy hardver sem.
Ez a Gigabyte GV-N4464D a legfrissebb szerzemény, mely szépen passzol a GF4 MX gyűjteményembe.


A postaköltség 3x annyiba volt, mint maga a kártya. Az eladó szerint rendben működik, még nem volt időm tesztelni csak egy gyors portalanításnak vetettem alá illetve ránéztem milyen paszta lakik a gpu-n és meglepve tapasztaltam, h semmilyen. Egy ragacsos hővezető lapka van a borda aljára gyógyulva. Nem tudom ez gyári megoldás-e vagy utólagos mókolás. Mindenesetre nem egy kazán egyik MX sem, így elég lehet neki ez is.

Mikor azt mondom, h nincs időm tesztelni azt kábé úgy is kell érteni. De, h konkrét példával éljek: vannak még MX-ek Sanchez638 jóvoltából amiket még az 5. BRSZK alkalmával kaptam és eddig csak egy pillantást vetettem rájuk. :B
Hosszú évek után remélem idén télen végre sikerül kuckóba rakni legalább a két tesztkonfigot (478 agp és 775 pci-e) és akkor jöhetnek a kártyák minden mennyiségben.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1225) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Tök jó lenne például kipróbálni végre a kábé egy éve vásár't PCI-E 1X csatis ATI FireMV 2250-et, de nincs hozzá DMS-59 to vga vagy dvi átalakítóm. Ilyet is szereznem kell végre.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1226) DarthSun válasza flymi (#1224) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Giga MX- et még nem is láttam. Van egy érdekes sima GeF4MX- em, ami nem 440, csak nature MX a jelzése [link].

Nemrég pedig jött egy 9800Pro, amit még nem sikerült SS7 alatt stabilizálni.

(#1227) flymi válasza DarthSun (#1226) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Attól az még egy MX 440. :K
Van egy fél dobozkányi kártyám ami sajnos már félholt, legtöbbje ATI és 9000 szériás.

Ja szereztem még egy MSI Ti4200 TD8X-et is, de még ezt sem teszteltem.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1228) DarthSun válasza flymi (#1227) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Rengeteg idő kell ezeket mind tesztelgetni, rendben tartani, gépeket építeni...

(#1229) flymi válasza DarthSun (#1228) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:( Nem, tényleg rosszak.
De azért adok nekik még egy esélyt, ha legközelebb beizzítom a tesztkonfigot hátha időközben meggyógyultak. Anno két napom ráment csak 3-4 kártyára. Mindnek komoly baja volt emlékeim szerint. 9600XT-k azóta sem lopták be magukat a szívembe.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1230) DarthSun válasza flymi (#1229) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A 9800- ak elég forrón járnak, nyilván a hűtés alul lett tervezve. A light 9800- am hűvös, TSOP ramok, csökkentett órajelek, az valszeg sokáig működni fog. A fenti Pro jó, csak SS7- hez nehéz találni VIA/Catalyst kombinációt, mely még támogatja a 9800- at is, valamint megelégszik a retro cucc utasításkészletével is.

(#1231) GAI válasza DarthSun (#1228) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Én nem sokat vesződöm a teszteléssel általában. Maradt még az AGP-s tesztemből a csodás ASRock hybrid lap, amin van AGP és PCIE is, így egy géppel tudom mindkét féle foglalatú kártyákat tesztelni. Ez figyel itt egy gépházban, amit megfosztottam a merevlemeztartó oszloptól, hogy könnyebb legyen bele nagy kártyát tenni. Ül benne egy 2 magos Phenom, csak arra kell, hogy elinduljon a kártya, és lefusson egy 3dmark. Nem tesztelgetem őket órákig, mert ami ebben rossz, az amúgy is rossz, ami meg kibír egy 3dmark vagy heaven tesztet, meg mondjuk 10 perc furmark-ot, azt működőnek minősítem :)

(#1232) envagyok válasza GAI (#1231) üzenetére


envagyok
veterán

Én a furmarkot nem használom.
És nem is ajánlom senkinek.
15-30 perc heaven ha lemegy, bőven elég.
A hybrid lappal is vigyázni kell, sok vga nem indul el benne.
Én agp-re egy sis chipsetes P4 3.2 lapot használtam, csak most az egyik vga osavágta.
Pcie pedig 775-ös P45

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1233) GAI válasza envagyok (#1232) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nekem ezzel a hybrid lappal nem volt bajom (ellenben az Intel-es párjával, amivel rengeteget szívtam). Ami nem indult benne, az általában hibás is volt. Kivételek persze vannak, de nem több, mint más lapoknál.

A Furmark csak a melegedés ellenőrzésére jó. Egészséges VGA-ban nem tesz kárt, ami meg túlmelegszik ott, az egyébként is hibás valamilyen szinten.

(#1234) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Végre lett egy limitált kiadású Asus Axe Square Amazing hűtőm is!
Igaz, h egy bizonyos szögből (oldalról) látszik, h nem teljesen egyenes a talp a bordázathoz képest ergó kicsit meggyötörték már sajnos (uccsó kép), valamint nincs meg az egyedi doboza, AM-es lefogatásai és egyéb tartozékai de még így is lenyűgöző és nem mellékesen töredékáron volt egy dobozos, full tartozékoshoz képest.



Ehhez pedig azt hiszem nem kell különösebb kommentár. Egy újabb szuper dupla gpu-s szörny, ami a héten tesztelésre is kerül.


Kicsit meg kell pucolni de első blikkre rendben van. A nyák egy kicsit elgörbült már az évek súlya alatt, de legalább a heatpiperengeteg szép állapotú.

Újabban az asszony telójával fényképezek, mert az enyém... Mondjuk úgy: eljárt felette az idő.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1235) Alpi. válasza flymi (#1234) üzenetére


Alpi.
addikt

Wow ! Az a hűtő ! :Y
Grat !

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#1236) flymi válasza Alpi. (#1235) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Úgy fél éve találtam egy fullos, dobozost is de az ára horror volt. ~18k, igaz pk ebben benne volt.
Mondjuk ha azt nézem, h 6k-ért már vettem innen apróról ritka dobozos Cooler Mastert Hyper Z600-at is, akkor ehhez képest viszont drága volt ez az Asus (4,5k) így hiányosan. Mondjuk úgy határeset volt.
Végül is mindegy, a kártyával együtt jött és már itt van mindkettő és ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1237) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Hírdettem egy rossz 7900GTX-et. A kutyának nem kellet. Hát jól beszopta mindenki.. Mint kiderűlt semmi gondja nincs.

Szerk, rossz kép.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#1238) GAI válasza Sanchez638 (#1237) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ilyen is van, de azért az esetek 99,9%-ában ez inkább fordítva szokott történni :DDD

(#1239) Laraxior válasza Sanchez638 (#1237) üzenetére


Laraxior
titán

Én fordítva voltam így a GTX295 szendviccsel. Jónak hirdették, közbe meg...
Azóta is valahol a pincében porosodik a dobozában :DDD
Sajnos az esetek többsége így működik :D
Pedig még szét is szedtem ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1240) envagyok válasza Laraxior (#1239) üzenetére


envagyok
veterán

Ha annyi 10000-esem lenne, ahány működőként vásárolt vga-t vettem, aztán kiderült hogy hibás, meglenne a millióm.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1241) Sanchez638 válasza envagyok (#1240) üzenetére


Sanchez638
addikt

Hát, ha az ember minden szart felhajt, akkor lehet ilyen. Én pl nem veszek meg minden bokor alatt lévő hulladékot..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#1242) envagyok válasza Sanchez638 (#1241) üzenetére


envagyok
veterán

Én se, de újabban divat lett ebay-en is az átbaszás.
Kb 6 vga meg se jött, és minden 2. Hibás.
Ja, és hibátlanként van hirdetve.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1243) flymi válasza envagyok (#1242) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nagy ebay még szo-szo, apró bajosabb mert nincs reklamáció, nincs védelem.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1244) envagyok


envagyok
veterán

Hétvégén hideg volt, így volt időm összedobni végre egy jó kis CF configot:

Asus Rampage Formula X48
Xeon X3363 @ 3.8GHz könnyedén 1.25v alatt
2x2GB DDR2-1150 CL5
2XAMD HD4870X2

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1245) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Vettem egy procit sosem látott, dobozos CM V8 GTS-t vateráról, jövő héten jön majd valamikor.
Jövő januárra meg félre tetettem egy szintén dobozos Zalman FX100-at.

Két újabb hűtőcsoda amit mindig is akartam, de az újkori árukon egyszerűen nem érte volna meg beszerezni.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1246) Laraxior válasza flymi (#1245) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is van egy dobozos V8-am, hálaajóistennek nem kaptam meg a lefogatójához a 4 pici csavart, így nem tudtam felszerelni :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1247) flymi válasza Laraxior (#1246) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem hiszem el, h nem lehet beszerezni csavarboltban...
Melyik 4 csavarról van szó? Sima V8 vagy a GTS?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1248) creation


creation
senior tag

Ne is rég, nekem is sikerült beszállnom a retro mentésbe.

Jött egy full dobozos Orochi, egy SpinqVT és egy Macho120.
Egyenlőre ezek nekem elegek CPU vonalon... Talán még egy Ninja beleférhet.

VGA cooler vonalon már más a helyzet. Főleg, mert ahhoz olyan VGA is kellene, amin mutatnak a régi nagyok...

Alaplap vonal egyenlőre veszett fejsze nyele, mert azok a lapok amik tetszenének, továbbra is fehér holló kategóriába esnek...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#1249) flymi válasza creation (#1248) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem is rég? Nekem kellett pár év mire beszereztem az általad is vázolt hűtőkből... :D

Dobozos Orochi nyami! Nálam is pihen egy, igaz csak s478-hoz való lefogatással, doboz nélkül. Bitang egy jószág, eltartott pár évig mire sikerült hozzájutnom ehhez.
SpinQ VT is van szintén oem, megviselt darab csak s775-re. Egy sima SpinQ-t is szívesen látnék a gyűjtimben, de az sajna még ritkább mint a második generációs VT.
Macho-m nem volt, de a kiköpött hasonmása a Raijintek Ereboss Core Ed. szerencsére meglett az idén dobozosan.

Most jött meg a CM V8 GTS, a doboza eléggé saláta de tartozékai hiánytalanok és a hűtő tényleg nullperces vadiúj!
Szuper kis kollekció kezd összeállni Cooler Master márkából, h csak a legszebbeket és legkülönlegesebbeket írjam:
HHC-L61 / Jet7 / Aero 4 és Lite / Hyper48 / Hyper6 / Ultra Vortex KCC-V91 / Mars / Sphere / Eclipse / Hyper Z600 / Gemin II / V8 / V8 gts / V10
Lehet, h a márka hűtői nem voltak mindig a dobogón (néhány típus csak a középmezőnyben) de nagyon értenek hozzá, h hozzák össze a jó teljesítményt a dizájnnal és így ötletes megoldásokkal, formabontó hűtőkkel tudtak előrukkolni.

Alaplap vonal egyenlőre veszett fejsze nyele, mert azok a lapok amik tetszenének, továbbra is fehér holló kategóriába esnek... -> Ezzel én is abszolút így vagyok.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1250) creation válasza flymi (#1249) üzenetére


creation
senior tag

Meg fog enni a fene ha azt mondom, hogy a Spinq és az Orochi is innen PH-ról van? :)
Az egyik eladót ráadásul ismered is :D Úgy kunyeráltam el tőle a hűtőt, vagy 3 hónapig puhítottuk egymást :R :P :DDD

(Potzee)

A Sima Spinq-val anno szemeztem, amikor ezek befutottak, bár már akkor is beszerezhetetlenek voltak. A boltban nagyon pislogtak rám ,amikor berendeltem. Mert tudtam, hogy ők látják annak a nagykernek a listáját, ahol volt készleten. Együtt jött egy BattleAxe-al amit a 8800GTX-re hekecsöltem fel :) Sajna se egyik se másik nem maradt nálam... :/

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.