Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) DavideX válasza Kalandor (#347) üzenetére


DavideX
aktív tag

na ki lettem fikázva :D
van a mély alatt gumi, és ők olyan 25-30 évesek lehetnek.
''akinek csak az számít, hogy ő mit akar. hogy neki mi jár. nem érdekli más és még büszke is rá, hogy ezt a jogosan megteheti.''
ebben igazad van. mondjuk te is egy áldozat vagy, te tudod milyen, én nem.. nekem csak az van a szemem előtt h nem halgathatom a zenémet normálisan. lehet fordított helyzetben megérteném őket, de mivel nincs forditott helyzet így nem.. ha fölöttem zenélnek, én bekapcsolom az enyém és már nem is hallom :) ma is verték a radiátor csövet. nemtom sztem ennek nem ez a módja, ha feljön és azt mondja vegyem halkabbra biztosan megteszem, de ha veri a csövet akkor maximum hangosabbra tudom venni.

(#352) MolCi


MolCi
tag

Tudnátok nekem tanácsot adni?

A szomszédom már teljesen kikészít!!! :O
1 éve lakom a párommal egy panelben. Eddig nem is voltak igazán promléámáim, csak a szomszéd csákó zajoskodott de azt is csak hébe-hóba. Elviselhető volt. De a másik szomszéd egy hete meghülyült!!!!!!
Én szeretek aludni és most meg is tehetem most :DDD ( munkanélküli vagyok) Azért nem viszem túlzásba, 8 körül szoktam kellni. De mostanában az az idióta szomszéd 6.30-kor ébreszt, mert ő nem tudja halkan hallgatni a rádiót. A bumerángot hallgatja, mert még én is áthallom a falon (de nem csak a zenét hanem Borosékat is).
Ezt csinálta egy hétig, hétköznap!!! Eddig!! Amúgy szinte egész nap ezt csinálja, de nappal nem érdekel de éjszaka pihenni szeretnék és párom is, mert ő meg dolgozik. :F
De ma ( vasárnap van) hajnal 4.48-kor szottyant kedve zenét hallgatni!!!!!!!! ááááááá A szomszédnak egyszerű, mert nem dolgozik, neki nem kell semmit sem kipihenni!!!! De vajon az a idióta nem szokott aludni?
Legszívesebben átmennék és leápolnám egy FA testápolóval.
Mit csináljak? Még nem mentem át szólni neki

(#353) I_Am válasza MolCi (#352) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor első körben szolj neki. :) :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#354) Josh válasza MolCi (#352) üzenetére


Josh
tag

Menj át szólni a szomszédnak, bár talán jobb lenne, ha a pasid menne bár nem tudom, ki a keményebb..

Nincs a házban valami házirend, hogy mikortól lehet mit csinálni?

Esetleg beszélni a házmesterrel, hátha ő tud lépni valamit.....

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#355) dokar válasza MolCi (#352) üzenetére


dokar
addikt

ha a lépcsőházban van a biztosítós szekrény, akkor ott egyszerűen lekapcsolod a villany ellátását. :)

extra - SEXRay

(#356) MolCi válasza I_Am (#353) üzenetére


MolCi
tag

Az a baj, hogy én akkor fogok átmenni ha már teljesen kikészített. És ha akkor megyek akkor nem fog tőlem szép szavakat hallani, mert akkor már teljeen eldurrant az agyam. És nem is úgy néz ki mint akivel lehetne beszélni. Eddig volt családja, de már elköltöztek tőle. Szerintem régen állandóan részeg volt. Amióta itt lakunk azóta csak mankóval látom. :) Biztos egy átitalozott nap eredménye. Az is vicces volt amikor az egész lába , csípőig be volt gipszelve.
Szóval egy igénytelen, iszákos embert képzelj el, akinek ránézésre is 10 év sittet adnék. Szerinted ilyennel lehet beszélni?

(#357) MolCi válasza Josh (#354) üzenetére


MolCi
tag

Hát a pasim jó nagy darab!!! 183 cm és 110 kg. De!!!!!!!
Éjszaka mondtam neki, hogy átmegyek szólok neki. Ő meg mit mondott???
Hagyjam, majd csak leszokik róla!!!

Azt hinné az ember, hogy másnak is van annyi esze, hogy 10-11-től reggel 8-9-ig próbál kultúrált ember módjára viselkedni!!! De hát sajnos nem mindenkit én csináltam :)

(#358) I_Am válasza MolCi (#356) üzenetére


I_Am
veterán

Addig igen, amig az ember nem indulatból beszél. Szépen kulturáltan elmondani neki a dolgokat.

Aztán ha nem fogja fel, akkor jöhetnek a szivatások. :D Majd csak ráébred egyszer.

Bár nálunk hasonló eset volt és nem ébredt rá, meg bátor is volt a szomszéd. Jóbarátom 11-en lakik és az alatta lévő kis suhanc gyerek állandóan bömböltette a zenét. 3 műszakban dolgozik Ő is meg Édesapja is. Párszor lement szólni, hogy Apukája nem tud aludni és éjszakás műszakban van, ne üvöltesse a zenét, srácot nem érdekelte. Aztán jött a villanyóra lekapcsolás, az sem érdekelte. Aztán egyszer ideges lett kiszedte a srácot az ajtóból és felrakta a falra a torkánál fogva, ez is hatástalan volt. Utána egyik nap dühből nem lekapcsolta a villanyórát, hanem lerugta a helyéről. Ekkor egy kis időre megszűnt a jelenség. Utána újra zene ezerrel. Aztán kérdezte tőlem, mit lehet tenni. Mondom egyszerű, picit megberheljük az óránál a kötéseket. Azóta nem tudom vett-e a srác új erősítőt, de megszűnt a zenélés. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#359) MolCi válasza I_Am (#358) üzenetére


MolCi
tag

Köszi a tanácsokat :)
Biztos, hogy az első majd az lesz, hogy átmegyek szólni. Remélem lesz annyi lélekjelenlétem, hogy nagyon szépen fogalmazom meg a mondókámat :D
reméljük csak pillanatnyi fellángolás ez benne aztán abbamarad az egész vagy legalábbis alábbhagy vele egy kicsit
A villyanórás dolgot egy kicsit drasztikusnak találom, de ha nem marad más.... :D

(#360) HavocS


HavocS
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy miért kell fullra kihajtani a 2x300W-ot, ha az embernek olyanja van? :F Akkora hangerőn egy szobában már nem is hallod a részleteket, csak a dübörgést, meg az összefolyó zajt. A hangkártyára kötött ősrégi 2x15W-os erősítőm két fadobozos hangfallal háromnegyedig tekerve már elviselhetetlen...

(#362) atus7377 válasza DavideX (#351) üzenetére


atus7377
tag

Teszed ezt egész addig,míg egy szép napon nem megkérhanem indít egy pörgőt orrnyeregre.Gondolom akkor piszkosul sértve érzed majd magad.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#364) atus7377 válasza HavocS (#360) üzenetére


atus7377
tag

Bizonyos kor elérése elött''mielött szőrös lesz a zsák'' a zene szeretete egyenes arányban van a hangerő mértékével.Na meg persze a dac korszak.Nehománeidegesítsemfelaköcsögötmitcsinálhatvelem.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#365) MolCi


MolCi
tag

Sziasztok!! :))
Most keltem 8-kor ;) Olyan jó volt, hogy nem ébresztett fel senki. Pedig tegnap az ágyban próbáltam felkészülni, hogy mit fogok mondani a szomszédnak ha át kell mennem hozzá reggel.
Ehelyett a telefon ébresztett. Ezt már szeretem.
Lehet, hogy a szomszédnak csak egy hétre zápult meg a feje. Aztán most már minden oké lesz :C

(#366) csincsi82


csincsi82
újonc

Sziasztok!
Mit tehetnék egy hibbant, rosszmájú öregasszonnyal??
Nagyon feldühített, ezért vagyok ilyen kétségbeesett... 10 emeletes panelben kb. 3 éve vásároltunk hitelre egy ötödik emeleti lakást (tehát egyenlőre nem sok az esély a továbbállásra). 2,5 éve lakunk itt, gyönyörűen felújítottuk, először betonfalakra bontották a fiúk... Ezt azért is írom, mert kezdettől fogva sajátunknak éreztük a lakást.
DE. A szomszéd néni kb. fél éve becsavarodott. Elkezdte a plafonját verni úgy, hogy hatalmas zajt csinált, így reagálva az akkor 2 éves fiam hangoskodására (22.30.-kor). Érthető.
Már amikor először találkoztunk egy csőtörés kapcsán, akkor is nekem esett, hogy "maguk fúrkáltak este fél 10-kor..."-pedig NEM. Elmagyaráztam, hogy pici babával költöztünk, aki minden nap nyolckor elaludt, csak nem álltunk neki mellette fúrni... Egyébként a babát nem hallhatta, mert sosem sírt (ritka, de van ilyen). Nyugodt természet volt. Ám megnőtt, és a néni utálja a gyerekeket. Azt mondja, "dübörög". A 15 kilós gyerek. Feljött, dörömbölt, rángatta a kilincset, majd ahogy kinyitottam az ajtót, kezdte: "ne szaladgáljon A TÖRPE fél11-kor!". Mégis mit csináljak, kötözzem le??
Elmagyaráztam neki, hogy férjem sokat dolgozik, vendéglátós (ráadásul üzletvezető, ő jön el utoljára), és manapság csak kevesen tehetik meg azt, hogy 8-16h-ig dolgozzanak... Ebből adódóan a gyerek sem fog elaludni, amíg nem látta az apját (erre másfél évesen döbbent rá, azóta kibulizza, hogy fent legyen). Neki az a nap fénypontja, amikor Apa hazaér! De könyörgöm!!! Hogy tud zajongani egy ilyen pici ember?? Kezdettől fogva arra tanítjuk, hogy ne dobálja a játékait, este már csak a szőnyegen játszon. Érdekes módon, ha hisztizik fél11-fél12-ig (éjjel), akkor nincs kopácsolás, dörömbölés!
Legutóbb leültünk vonatozni 23h körül. A szőnyegre. Csak egy kis lámpa pislákolt (nem volt pörgés, szép nyugodtan játszottunk). A kis fa vonat egyáltalán nem hangos. Fiam közben magyarázta, mit csinál. Erre jött a válasz lentről... Hatalmas zajt csinált, felverhette az egész házat!! Nem telt el 5 perc, már az ajtónkat verte, és a kilincset rángatta!!! Dörömbölt, mint egy elmebeteg, késő este!!! Megzavarta a nyugodt családi esténket... Férjem pont a számítógépen játszott a nappali eldugott sarkában, nem tudta, hogy már az ajtót ütötte a banya. Később elmagyaráztam neki, és talán jobb is, hogy senki nem nyitott neki ajtót...
Megtehet ilyet egy szomszéd minden következmény nélkül??? Ez már zaklatás, nem?? Normális, hogy még a gyerek hangja is irritálja??? Mit kellene tennünk? És ha egy vadóc tini költözött volna ide? Azt megöli?
Szörnyű dolog azzal a tudattal élni, hogy a banya állandóan hallgatózik, lesben áll, és azt várja, mikor támadhat ismét. Azóta neten böngészek a témában, házirendeket bújok, de sehol nem szerepel, hogy nem szabad "beszélni" 22.00. után. Sajnos a fiam szobája pont a banyáé felett van. A másik félszoba nagyon pici. És amúgy is. Ha a háló lenne... :U

[/P][/P][/P][/P]

(#367) qdak válasza csincsi82 (#366) üzenetére


qdak
addikt

hát nem tudom mit tegyél, de nagyon idegesitő lehet az biztos :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#368) tkazmer válasza csincsi82 (#366) üzenetére


tkazmer
addikt

ordítsd le a fejét.
esetleg javasold neki, hogy költözzön el, mert ti maradtok, és mivel a gyerek egyre csak nő, egyre hangosabb lesz, tehát a saját lelki nyugalmának érdekében lehetőség szerint vegyen egy tanyát seholházán és lakjon ott.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#369) dabadab válasza csincsi82 (#366) üzenetére


dabadab
titán

A dolog erosen a jog holtterebe esik sajnos.

Mindenesetre a ferjed helyeben elmagyaraznam, hogy ha meg egyszer nekiall a kilincset rangatni, akkor legkozelebb en fogom ot megrangatni.

DRM is theft

(#370) Sipi-


Sipi-
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni...
Egy két épületből álló társasházban lakunk a feleségemmel, a belső épületben. A külső épület földszintjén üzemel egy étterem, melynek ablakai néznek a belső udvarra is (ahova a mi ablakaink néznek). Új szokása lett az étteremnek az elmúlt pár hétben, hogy "születésnapi" bulit tartanak szombatonként (és úgy tűnik, hogy mostmár péntekenként is). Múltkor felhívtam őket telefonon, de semmit sem ért (kicsit halkabbra vették ugyan a zenét, de még úgy is hangos volt).
A közös képviselővel is beszéltünk már, de úgy veszem észre, hogy Ő sem ért el semmit. A közös képviselő szerint ez egy étterem és nincs is engedélyük bulit tartani.

A kérdésem az, hogy milyen hivatalos vagy esetleg kevésbé hivatalos módon lehet elérni, hogy ne zajongjanak akkor, amikor mi pihenni és aludni akarnánk?
Köszönjük a segítséget előre is, a feleségem és az én nevemben is.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#371) MolCi válasza csincsi82 (#366) üzenetére


MolCi
tag

Szia!

Akkor nem tudom mit szólna a nyanya ha nállunk lakna? Alattunk 4 kisgyerek van!! A nő minden évben szűl egy gyereket!!! :D Azért lassan csak megállnak már!!
Engem is idegesít egy kicsit ha dübörögnek mind a 4-en!!!! De hát gyerekek!

Viszont azt, hogy az egyikük egész nap ordibál mintha ölnék azt már kevésbé tolerálom! Nem sírásról van szó hanem arról hogy ő milyen hangosan tud ordítani. Ez neki nagyon tetszik de a hülye anyja nem szólna rá, hogy hagyja abba! És a harmadik és egyben legutálosabb szokásuk amikor a konyhában a radiárort dobnak nézik. Én még egyszer sem mentem le hozzájuk szólni pedig már lassan 1,5 éve itt lakom.

Ja és az én problémám (régebben kértem tanácsot) már teljesen megodódott, mert a fickó elköltözött fél éve a szomszédból!!! :) Viszont most megvette egy fiatal srác a lakást. Remélem neki lesz esze és normális szomszéd lesz.

Viszont azóta már velem is történtek jó dolgok!!! A másik szonszédnál (akit régen írtam, aki csak néha-néha zenélgetett) általánossá vált, hogy hétvégenként bulit tartott!! De olyan szinten, hogy a másik szobában a tévét nem hallottam rendesen, mert zenei aláfestés volt hozzá az ő részéről. Amikor már teljesen elpattant a cérna párom kihívta a zsarukat! Ez karácsonykor volt 25-én!!!!! Éjszaka 11-kor volt. Azért kiváncsiságból átmentem volna hozzá, hogy milyen hangerőben hallgatják a zenét!! Mert vagy 3 falba ütközött a hang mire elérrt hozzánk a nagyszobába de ott is kristálytisztán hallottam, hogy a satisfaction megy Bennassitól!!! Kijöttek a zsaruk aztán csend lett! De ez még 2-szer ismétlődött meg, de már az sem számított, hogy kihívtam a rendőröket. Miután elmentek onnan folytatták ahol abbahagyták!!!!

Mondjuk azt tudni kell, hogy csak akkor buliztak amikor az apjuk éjszakás volt. De azért napközben is hangosan hallgatták a zenét de csak akkor ha az upjuk nem volt otthon.

Na én ezt már meguntam és átmenem hozzájuk beszélni, azért megvártam, hogy 14 óra legyen, hogy az apjuk kialudja magát. Az apjuk tök normális volt, teljesen megértette a helyzetemet és mondta, hogy elbeszélget velük. Azóta (kb.2-3 hónap) nyugalom van!!! Csak múlt héten volt egy kicsit hangos a zene de 9 -kor átkopogtam és nemsokára be is fejeződött.

Szóval én meg vagyok álldva a szomszédokkal!!! Még jó hogy a negyediken lakunk és nincs fölöttünk lévő szomszéd!!!! :D

Csak ennyi keveset akartam írni :DDD

Üdv mindenkinek és kitartás!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#372) feka007


feka007
nagyúr

Hmm, ha már van ilyen topik is, akkor beírom, hogy nálunk is van egy non-stop csaholó dög. Idén lesz harmadik éve hogy nyáron nem lehet kint lenni tőle a kertbe, mert mást se lehet hallani egyszerűen, csak azt az undorító kis tacskót. Ha szar idő van, akkor persze nincs kint, behívják a kandalló mellé, de ha süt a nap nyáron, akkor nincs az a nap, amikor minimum a fél napot ne ugatná át. Amikor elkezdte, akkor este is ugatott, aztán amikor már ötödszörre ébresztett fel éjszaka, szóltam a szomszédoknak, de csak harmadik-negyedik szólásra voltak hajlandóak bevinni éjszakára.
Amiért ennyire utálom azt a kis nyomorék korcsot, az azért van, mert semmi oka nem lenne egész nap ugatni, ki van nyalva a segge, úgy bánnak vele mintha a kislányuk lenne, de mégis úgy ugat mint amelyik egész nap láncra van b*szva... Komolyan már annyi szituációt képzeltem el, hogy hogy tudnám elkussoltatni, hogy már egy könyvet ki lehetne adni belőle...

(#373) gyiku


gyiku
nagyúr

nekem a szomszedban lako IQ-betyar fogyatekos pics@val van bajom.
mindig ejjel mos, pedig egesz nap itthon van, nalunk pedig nagyon zavaro a gagyi mosogepenek a hangja, pedig nem panel. Kertem normalisan hogy este 10ig legyen szives abbahagyni a mosast, nem sikerult. Aztan "kertem" uvoltozve, kint lekapcsolgatva az aramat, az 2 hetig hatott. Kene valami speci modszer amivel iszonyatosan tudnam idegesiteni, de lehetoleg a tobbi lako zavarasa nelkul.
Tudja valaki mi a vonatkozo PTK szabaly ilyen esetekre? Mert szerintem jogom van a sajat lakasomban az ejjeli piheneshez, meg akkor is ha elmebeteg a szomszed.

hüllő

(#374) No-kia válasza gyiku (#373) üzenetére


No-kia
őstag

átmész és szétvered a mosógépet :DD vagy a csajt :B vmelyik tuti hatni fog rá, ha az egyik nem akkor a másik :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#375) gyiku válasza No-kia (#374) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez csak a vegso megoldas lesz, elobb meg kiserleteznek massal, szal johetnek a tippek :DDD

hüllő

(#376) Sipi-


Sipi-
tag

Villanyórát lenyomod illetve minden reggel, amikor megy el Tőletek valaki, akkor csöngessen fel hozzá a kaputelefonon. Az a jó, ha minél korábban megy valaki dolgozni :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#377) Ariadne válasza gyiku (#373) üzenetére


Ariadne
őstag

Előszöris meg kellene nézni a házirendet, nincs-e tiltva benne, ha nincs, akkor esetleg elérni, hogy tiltva legyen, hátha... :)

Egyébként meg birtokháborításnak lehet esetleg minősíteni, és az önkormányzat jegyzőjénél lehet bepanaszolni. Elvileg kivizsgálja, és dönt is az ügyben, aminek ha nem tesz eleget, bíróságra lehet menni.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#378) Eastman válasza gyiku (#375) üzenetére


Eastman
őstag

Próbálkozz szerintem valami békés megoldással amíg lehet. Az nem jó, ha bezsarolod vagy lekapcsolgatod a villanyórát. Ha elmérgesedik a helyzet nem árt ha Te maradsz jogilag "nyerőben".

Nem ide tartozik, de elmesélek egy történetet OFF-ban:
Az egyik barátom körbefotózta a "jóakarója" kocsiját és feltette a tulaj telefonszámával a használtautó.hu-ra meg egy két hirdetési oldalra elég jó áron. Naponta kb 30-40 telefon jött. Aztán számcsere, aztán az új számon is... és így tovább.

Szörnyű egy alak...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#379) lúzer válasza Eastman (#378) üzenetére


lúzer
veterán

és ezeken az oldalakon nem kell igazolni a személyazonosságot?
mert akkor simán visszakereshető a hirdetés feladója

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#380) lúzer válasza gyiku (#373) üzenetére


lúzer
veterán

csavarozz fel a közös falra egy mélynyomót, éjfélkor egy kis UT halálhörgés meg plazmarobbantás megteszi a magáét ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#381) Jadro válasza lúzer (#379) üzenetére


Jadro
veterán

Miért kellene? Apróhirdetési oldalakon általában nem kell igazolni semmit. Pl. itt a PH!-n sem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#382) lúzer válasza Jadro (#381) üzenetére


lúzer
veterán

kocsiknál azt hittem kell :U
meg lakásnál is

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#383) Ariadne válasza lúzer (#382) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem kell, nem is kellhet, hiszen nem hatóság egyik hirdetési oldal/újság sem, ezért nem is kérhet személyazonosító adatokat/igazolványt. Lakást meg pláne legtöbbször közvetítők hirdetik, nem a tulajok.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#384) gyiku válasza Sipi- (#376) üzenetére


gyiku
nagyúr

ma reggel 6:30kor ment a kapucsengo, csak az a baj, hogy csak ma mentem el otthonrol ilyen koran. 8kor szoktam menni, akkor ez meg mar nincs otthon. ( egesz veletlenul tudom a nyitokodjat, azt nyomatom, az csak 1et pittyen nala, de mar rohangal ki az erkelyre ki hasznalja az o kodjat :DDD )

Adriane: hazirend van, az tilt minden zajjal jaro dolgot 2200 utan. beszeltem kozos kepviselovel, fog irni neki egy "szerelmes" levelet. rendororsot hivtam, adjanak mar tanacsot, ok is a jegyzot javasoltak.

Eastman lol, mekkora otlet!!! kiraly vagy :R

hüllő

(#386) gyiku válasza gyiku (#384) üzenetére


gyiku
nagyúr

mindjart rendelek neki 1-2 vibrit :))

hüllő

(#387) gyiku válasza lúzer (#380) üzenetére


gyiku
nagyúr

van 600 wattos 5.1, tud szolni, ha akar, konkretan leviszi a hajam, de ez nem megoldas, alattam jofejek laknak, kisgyerekekkel.

Kalandor: marciusban koltoztem ide, EN biztos NEM koltozom. ha vki koltozik, max o lesz. lehet, hogy meg szivesseget s teszek neki, ha jo aron meghirdetem a lakasat :DDD Ha semmi sem hat, nejem lecsapja :U

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#388) Eastman válasza gyiku (#387) üzenetére


Eastman
őstag

"...nejem lecsapja." :)

Ismerek egy arcot akinek a kedves felesége cselgáncsozott elég magas szinten. Mikor a srác (kb 120 kiló) keményén berúg, a felesége rendszerint többször elgáncsolja és röhög rajta. :D Szépen élnek. :D :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#389) gyiku válasza Eastman (#388) üzenetére


gyiku
nagyúr

frankon mondom :DDD csak 165 cm, de mar 2 db 80-90 kilos 185 centis tranyot lecsapott a szemem elott :DD

hüllő

(#390) Eastman válasza gyiku (#389) üzenetére


Eastman
őstag

...aaaz kemény! :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#391) gyiku válasza Eastman (#390) üzenetére


gyiku
nagyúr

az egyik itt volt a helyi pannon boltban :)) hujepics@ fel is jelentette, most folyamatban van az ugy :D mondjuk, ha csavo lett volna, es igy beszel, tolem kap. :K

hüllő

(#393) gyiku válasza Kalandor (#392) üzenetére


gyiku
nagyúr

eleg lehangolo amit irsz, de tenyleg ez van. mondjuk rajtam nem mulik, ha ez kell, en minden reggel felhuzom 5-re a vekkert, es nyomom a kapucsengojet. ha o engem este nem hagy aludni, en majd reggel nem hagyom ot. megnezzuk ki birja tovabb.

hüllő

(#394) Eastman válasza gyiku (#393) üzenetére


Eastman
őstag

Nem ez a megoldás. Valahogy' békét kell kötnötök! Nem tudhatod, hogy mi jár a fejében, miért mos éjjel. Lehet, hogy egy hülye félreértés az egész. Szerintem hívjátok át egyszer ebédre és "fehér asztalnál" beszéljétek meg. Tedd meg Te az első lépést, "Te legyél az okosabb"! Ha ez nem jön be, utána még változathatsz a módszereiden.

A'szem Kalandor esetében indiánokról van szó, gondolom a lánynál nem ez a helyzet. :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#395) gyiku válasza Eastman (#394) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkori faszijaval aprilisban nalam ittak le magukat a sarga foldig. (velem egyutt) ott normalisan meg lett kerve. faszi azota mar nincs meg, masik van (most 1 brazil). azota lett meg 2x normalisan szolva, egyszer villanyora lebaxos-orditozosan is. hivja meg ebedre a t.j.hooker vazz :DDD csaj anyja is brazil ranezesre. szal van itt is vono...

hüllő

(#397) Eastman válasza gyiku (#395) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor viszont csak egy maradhat mint a Hegylakóban.

T. J. Hooker mi? Kemény! :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#398) gyiku válasza Kalandor (#396) üzenetére


gyiku
nagyúr

ahogy latom te mar rendesen belefaradtal. :U en meg kuzdok kicsit, max lecsapom a brazil kiccsavot. hirtelen felindulasbol jol fog esni :DDD utana moshat tolem 3kor is :K
eddig nincs priuszom, 3 fogig meg csak konnyu testi sertes, az meg csak szabalysertes :DDD

hüllő

(#400) adalbert1 válasza Kalandor (#399) üzenetére


adalbert1
veterán

Majd nem fog menni, ha egyszer nem lesz villanyszámlára pénzük... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.