Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fokukac


fokukac
nagyúr

végigolvasva ezt a topicot :
egyre inkább az az érzésem, hogy (majdnem) minden kis tinédzsert jól fel kéne pofozni, majd megkötözni, és valami számára elviselhetetlent hallgattatni / csináltatni vele egy hétig, és megmagyarázni neki, hogy neki ez jó.

sok kis elkényeztetett p*cs, tinédzser, soha nem dolgozott még semmiért, mindig mindent megkapott, ha tartotta a markát, és soha nem mondták azt neki, hogy ''NEM, fiam'', és sose tanulta meg, hogy nem egyedül van a világon.

basszus, nevelőtáborba kéne küldeni az ilyeneket.

:(((

meg talán az is hibás, aki ilyenre neveli a gyerekét.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#152) renegade


renegade
aktív tag

én azért körültekintöbb lennék a helyedben... ;)
Bővebben: link

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#153) Jam-Master J válasza renegade (#152) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Ez konkrét :D :D :D :D :DDD

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#154) Jam-Master J válasza fokukac (#151) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Hát...:D
Van benne valami, amit írsz.

A mai nevelésből igen, a ''nem, fiam'' hiányzik a legjobban (sajnos a kisöcsém is szépen elb***sszák a szüleim így, hiába ugatok :( :( :( )

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#155) t-shirt


t-shirt
veterán

sajnos én is egy klasszikus szenvedő fél vagyok, panelban lakom .... :(((

én csak azt kívánom az összes kis pöcsnek aki most nem érti hogy Ő miért ne bömböltethetné a tam-tam zenét, hogy ha időssebb lesz és a maradék hallását kulturáltabb dolgokra szeretné használni, akkor legyen egy tucat olyan idióta szomszédja mint amilyen Ő volt.

arról álmodozom hogy kiköltözöm a holdra és ott talán senki nem halgat tam-tam zenét

[Szerkesztve]

(#156) CuKoR


CuKoR
senior tag

Hallottam egy jó tippet...

ha szorakozik a szomszéd akkor van 1-2 lehetőség

- Venni kell egy adag akácfatuskót és azt hajnali 3 kor hasigatni....
- 2x szolni , harmadszorra téglára kötött üzenettel felhivni a figyelmét...

több most nem jut eszembe , de majd még gondolkozom rajta

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#157) asturel válasza fokukac (#151) üzenetére


asturel
őstag

bocs, de sajat munkaerobol van a cucc.. es maximum 2 hetente kerek anyamektol 1 ezrest..

mar bocsi h megkerdezem de te hany eves vagy hogy igy mindennek ellenere vagy es az osszes 1x evest gazkamraba kuldenel?

(#158) asturel válasza scang (#118) üzenetére


asturel
őstag

hat van gyerekuk csak mindig az utcan latom oket.. azok jarnak boltba.. meg minden.. kocsit mosnak.. etc.. mindent megcsinaltatnak veluk .. szomszedot meg csak kocsibol kiszallni lattam.. de az udvaron sose.. de mondom a gyerekei feszt az utcan lognak..

ya igen elore sajnalom azt aki mar most ilyen hozzaalassal van.. kesobb milesz ?

(#159) asturel válasza renegade (#152) üzenetére


asturel
őstag

1ik szomszed legalisan vadaszik :D
ennek meg injekcios tuje van max atjon oszt lenyugtat de elotte tuti fejebe allitom a csavarhuzot :D

meg szerencse hogy kerteshaz igy latom hogyha puskaval jon :D
majd szogesdrotte korbekeritem a hazat oszt 220V bele :D

(#160) Sianis


Sianis
addikt

nekünk vmelyik reggel tjött a szomszéd, mert zenét hallgattunk. azt mondta, hogy valaki még aludni szeretne. én meg mondtam neki, hogy a rendes emberek ilyenkor már ébren vannak és készülődnek munkába/iskolába. Erre nem tudott mit mondani sarkon fordult és beszlisszolt az ajtaján :)) azóta nincs ilyen gondunk...


Hozzáteszem, hogy nem volt hangos se a zene, sem mi, csak őú direkt ilyen, hogy azt sasolja mikor tudna belénk kötni, és kipateroltatni az albérletből...ugyanis az előző albérlő is így távozott, hogy a főbérlőnek panaszkodtak, csak ők, pedig szomszéd van, szóval ő ezzel foglalkozik, hogy üressé teszi a mellette lévő lakást. Kitaláltam, hogyha bekeményít legközelebb akkor én is...suliba menetkor lelövöm a villanyóráját, bizonyítani nem tudja, a hűtő meg csak leolvad :D Tudom, hogy bunkóság, de ha ő érzi magát nyeregben akkor kicsit mi is cseszekedhetünk...

[Szerkesztve]

(#161) asturel válasza Sianis (#160) üzenetére


asturel
őstag

3 szep nagy kutyajuk van amit nem neznek meg kozelebbrol :D foleg nem a fogukat..
mindig akadnak ilyen emberek sajnos, es sajnos nem is keves

(#162) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

De assem jobb hogy szomszedban a suket oregasszony uvotetti a hiradot minden este az mtv1-rol vmikor 11 utan, ill. minden reggel 7-kor kibaltazott sramlienere orjong, mongyuk ez nem panem, hanem teglafal, na jo cska egy soros.
Mongyuk az is igaz hogy az esti nem erint a reggelti eg siman atalszom, de van akit igen!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#163) t-shirt


t-shirt
veterán

komolyan gondoljátok hogy velük van a baj? az nem merül fel bennetek hogy tényleg nagyon zavaró és idegesítő rendszeressen más zenéjét halgatni?


biztos történt már veletek olyan dolog ami zavart, na most képzeld el hogy ez a dolog történik veled minden nap csak azért mert a szomszédnak ehez van kedve, te is elég mérges lennél

(#164) asturel válasza t-shirt (#163) üzenetére


asturel
őstag

en komolyan gondolom hogy vele van a baj mivel van sokkal kozelebb szomszed is 9 is.. azok veletlenul meg sose emlitettek.. pedig mind ilyen beszolos fajta ha nem teccik valami neki.. pl azert is beszoltak mer a hazat tul be akartuk epiteni es arnyekolt volna a kertjukre..

(#165) t-shirt válasza asturel (#164) üzenetére


t-shirt
veterán

mindenki más, mindenkit más zavar, mindenkinek más a tolarencia szintje, azért mert még nem szolt valaki az még nem azt jelenti hogy nem örülne ha abba hagynád, hidd el nem azért jár át valaki mert nincs jobb dolga, ahogy te tekered a hangerőt neki úgy megy fel a vérnyomás :)

[Szerkesztve]

(#166) t-shirt válasza asturel (#164) üzenetére


t-shirt
veterán

mint írtam én is szenvedek a kényszerű zenehalgatástól, a fárasztó munkanap után haza megy az ember és pihenni szeretne nyugalomra vágyik nem azt a tam-tam sz@rt halgatni, nem kell annak olyan nagyon hangosnak se lennie, hidd el nagyon zavaró

(#167) fokukac válasza asturel (#157) üzenetére


fokukac
nagyúr

24 éves vagyok, és csak azt látom, hogy a nálam 3-4 évvel fiatalabb korosztály, és attól lefelé, már valami egészen más, mint mi voltunk; annyira lazák, hogy csak na, és azt hiszik, egyedül vannak a világon.

ja, és nekik csak jogaik vannak, kötelességeik nincsenek.

---------------------------

Te meg nyugodtan védheted az igazad, egyszer, ha oda kerülsz, hogy kellene valami agymunkát is végezned, mondjuk vizsgaidőszakod lesz, és lesz 4 vizsgád a héten, és tanulnod kellene, nagyon sokat, és nagyon intenzíven, és akkor lenne egy kedves szomszédod, aki üvöltetne valamit, amit Te utálsz, és nem tudnál tőle tanulni. és ezt mindig, amikor a kedves szomszéd úgy gondolja. kíváncsi vagyok, mit fogsz majd szólni, ha eljön ez az életedben.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#168) sai válasza asturel (#164) üzenetére


sai
aktív tag

ahogy igy olvasgattam a dolgokat tisztára neked adok igazat..
mindenki jön itt hogy bezzeg ha panelba laknál + stb.. akkor egészen más lenne a helyzet.. de mivel nem ott laksz ezért ezt nem tom minek hozzák fel???

(#169) fokukac válasza sai (#168) üzenetére


fokukac
nagyúr

a hozzáállásával van a baj. olvasd el, kijelentette, hogy neki joga van üvöltetni. és ha ezt nyitott ablaknál teszi, egy többszáz wattos hifi mellett, az bizony több száz méterre is elszáll...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#170) sai válasza fokukac (#169) üzenetére


sai
aktív tag

figy igen is + teheti.. de egyébként + irta hogy be csukja az ablakát is.. és ahogy igy olvastam az jött le nekem hogy azok a szomszédok direkt ilyen kötekedös fajta..

(#171) KERO_SAN válasza fokukac (#151) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ojaj, te mar csak tudod.

Sut a szavaidbol az agresszio, es az irigyseg :)

Lehet ha mindenkinek olyan ''jo''(szigoru etc) szulei lennenek mint neked, akkor idosebb korukra ok is igy gondolkoznanak a fiatalokrol :D

Nevetseges vagy :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#172) asturel válasza fokukac (#167) üzenetére


asturel
őstag

abban a csaladban mint montammar 2 dolgozo anyuka apuka van.. anyuka templomba jar hetvegenkent.. vagymi.. apuka allatorvos
van 3 srac asszem.. meg 1 kislany.. de mind fiatalabb nallam.. szoval nem kell nekik meg annyira tanulni.. meg nem hiszem h pont abban az 1-2 oraban lenne fontos nekik mint amikor en zenet hallgatok (felteve hogy ha zavarja oket)

(#173) t-shirt


t-shirt
veterán

igazából ez nem teljessen a fiatalok hibája hanem az öket nevelő szülőké, akik vagy nem tudják vagy nem akarják megnevelni csemetéjüket

(#174) KERO_SAN válasza asturel (#172) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ugyan mar astika, menj at, rugd szajba, es mondd meg neki h keressen jobb szorakozast.

Latszik az osszes figyelembe-vevendo korulmenyrol, hogy csak azert csinalja, mert vagy unatkozik, vagy paranoias.

Najo, ne rugd szajba, inkabb mondd neki h keressen egy jo pszihiatert. :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#175) t-shirt válasza sai (#170) üzenetére


t-shirt
veterán

tényle direkt kötekedős fajta és szegény tizenévest nem hagyják nyugodtan bömbőltetni a zenét, a szemetek

(#176) asturel válasza KERO_SAN (#174) üzenetére


asturel
őstag

annemlenne yo :D meg aze nem rugok csak ugy meggondolatlanu szajba 2x idosebb es 2x nehezebb embert :D
amugy engem kulonosebben nem is erdekel csak anyamek paraznak hogy igy beszol meg ugy :D

(#177) sai válasza t-shirt (#175) üzenetére


sai
aktív tag

most öszintén ha csukva van minden és éphogy ki hallatszik akkor mi a baja??én ugyan ugy hangosan hallgatom a zenét.. söt nekem még nyitva is van napközbe az ablakom.. és kintről csak 1kicsit hallani.. érdekes eddig még1× sem jöttek át hogy zavarja öket pedig már jópá éve itt laknak.. (és nem hinném h ennyi ideig + türik) és 1általán nem is ellenségesek mikor talizok velük kint v az utcán.. szóval azok tuti h csak kötekedni akarnak..

(#178) sai válasza asturel (#176) üzenetére


sai
aktív tag

csak ugy kiváncsiságból + kérdezem ki lakik ott régebb ota?? :)

(#179) KERO_SAN válasza asturel (#176) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Akkor beszeld meg a zsirfejjel ezt a pszihiater temat :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#180) fokukac válasza KERO_SAN (#171) üzenetére


fokukac
nagyúr

szeretek nevetséges lenni. a legfőbb devianciám az, hogy nem bírom 1. az üvöltő tuc-tuc zenét 2. az emberi bunkóságot.

Egyébként egy kedves segítőkész ember vagyok... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#181) asturel válasza sai (#178) üzenetére


asturel
őstag

hatmi.. mi mar itt laktunk mikor o megvette a telket :D
amugy szentem nem a magas meg a kozep zavarja hanem a mely :D

(#182) Sianis válasza asturel (#161) üzenetére


Sianis
addikt

villanyóra..kész...hűtő olvad, tv-ki, stb kellemes dolog..mire kikel az ágyból már régen suliban vagyok ;)

(#183) fokukac válasza sai (#177) üzenetére


fokukac
nagyúr

erre csak azt tudom írni, amit Divot kolléga írt a #71-ben :

''itt nallam szol 2x300W mely tesomnal 4x150W lehet az utcat brutalizalni rendesen nyitott ajtoknal'' Ebből azért nehéz levonni azt a következtetést, hogy a szomszéd a köcsög kötekedő

------------------------

egyébként persze, hogy a mély a zavaró, hiszen az az, ami átmegy mindenen, ha egyszer már kikerült a szabadba... kurva messzire elhallatszik.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#184) asturel válasza Sianis (#182) üzenetére


asturel
őstag

en nem cseszekedni akarok vele.. nem is azer hallgatok zenet

amugy a tuc tuc zene rullaz :D

(#185) t-shirt válasza sai (#177) üzenetére


t-shirt
veterán

azért kiváncsi lennék a szomszédja véleményére is arról az alig hallhatóról


ha neked nem szolnak az azt jelenti: 1 nem halattszik át annyira 2 nem zavarja öket, és letek boldogan

együtt kel élni a másikkal és ez csak kompromisszumokkal megy, ha azt az istenveret szomszédot zavarja akkor nem az a megoldás hogy kiderítem hogy törvénybe ütközi-e hanem hogy megeresem azt a hangszintet ami már nemzavarja

zsenge korotoknak köszönhető hogy nem értitek a dolgot, idővel a többség rájön hogy az élet nem csak arról szól hogy NEKEM mi a jó, egy kis értékrendi probléma

(#186) sai válasza asturel (#181) üzenetére


sai
aktív tag

akkor + költözzön el ha nem birja.. :P

(nekünk ugy volt hogy mikor mi ide épitettük a házat akkor ugye a szomszédba már laktak.. na az az idös ember elköltözzött (idös volt és a fiához költözött, és nem azért mert nem birt a zenét.. pedig már akkor is hallgatam zenét)
aztán 1házas pár vette meg a házat..ö már átjött szólni.. emberke de ö már azért is ha csak a tv ment és nyitva volt a tersz ajtó.. szóval ilyen minimális dolgokért (szerintem ö is csak kötekedni akart) leszartam.. ugyan ugy hallgatam a zenét.. nem birta elköltözött.. mostmár lassan 2éve van a mostani szomszéd házaspár.. és nem hallgatom máshogy a zenét.. söt azóta ugy vettem jobb hang cuccot és szerintem még hangosabb is + nagyobb a bass is ugy.. és még csak emlitést sem tettek rá.. ugyhogy azt ne mond hogy az nem kötekedés volt...

(#187) sai válasza t-shirt (#185) üzenetére


sai
aktív tag

ehh azért én már nem vagyok olyan zsenge korú.. :P

(#188) Sianis válasza asturel (#184) üzenetére


Sianis
addikt

meg a rock, én legalábbis azt szoktam hallgatni, de gondolkoztam azon is, hogy minden reggel egy bazi mély basszus hangot beadunk 2 mp-re, amire tutira fölkel, de mire kifolyik a csipája már nem hallatszik semmi :D szóval ötletek vannak, ha cseszekedik akkor neighbor from the hell :))

(#189) sai válasza asturel (#184) üzenetére


sai
aktív tag

egyébként + jaja TUC TUC 4EVER!! :DDD :DDDD

(#190) t-shirt válasza sai (#187) üzenetére


t-shirt
veterán

csak magamat idézhetem ''a többség rá jön'' de azért nem mindenki

egy barátom szokta mondani ''mindenki annyi idős amenyinek érzi magát'' :T

(#191) t-shirt válasza Sianis (#188) üzenetére


t-shirt
veterán

így van, jól büntessük meg a szemetet mert szól merészelt, a mocsok

(#192) sai válasza t-shirt (#190) üzenetére


sai
aktív tag

én annyinak érzem magam amennyi vagyok..

(#193) faster


faster
nagyúr

Szóval ott tartunk, ahol 150 hozzászólással előbb, nem tudjuk, mennyire hangos a zene jelen esetben. Így megérhet a topik 2000 hszt is. :C

[Szerkesztve]

(#194) t-shirt


t-shirt
veterán

az a sok idióta kötekedő hogy unatkozna ha nem lenne az a sok derék fiatal aki szolgáltatja a mindennapi kötekednivalót, tényleg csak hálával tartozik nektek a világ

[Szerkesztve]

(#195) faster válasza t-shirt (#194) üzenetére


faster
nagyúr

Elhiszed nekem, ha azt mondom, hogy a mai fiatalok semmivel sem rosszabbak az előzőeknél?

(#196) asturel válasza t-shirt (#194) üzenetére


asturel
őstag

nem szivesen adok en neki napi munkat' nehogy asszid'

enis gondoltam mar olyanra hogy kirakom erkelyre addig.. de mas szomszedot megszivatni meg unrulz, mer o ugyanis joval messzibbvan mint a tobbi

(#197) t-shirt válasza faster (#195) üzenetére


t-shirt
veterán

elhiszem, régebben még nem volt minden családban mélynyomó, biztos én se lettem volna külömb, bár nehezen hinném hogy ha a szomszéd rám szolt volna akkor azon törtem volna a fejem hogy szurhatnék ki vele

(#198) asturel válasza faster (#193) üzenetére


asturel
őstag

amugy mikor tiszaparton szol a zene (kb egesz nyariszunet) akkor bennt a hazba csak a melyet hallom.. zart ablakoknal meg mindennel.. ha kinyitom ablakot mar jon a vocal is ez hajnali 4kor is igyvolt :D mikrofonnal vettem fel a zenet az asztalomrol mig lennvotam :D

(#199) fokukac válasza asturel (#198) üzenetére


fokukac
nagyúr

és ez jó?

ilyenek vagytok Ti is, csak kicsiben...

------------------------

Én, mint ős-Tisza-túrás, nagyon örülök ám neki, hogy minden táborhelynél van most már egy dizsi.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#200) asturel válasza fokukac (#199) üzenetére


asturel
őstag

engem nem zavar, igaz itthon se vagyok altalaba olyankor :D de okis 10kor szoktak egyet halkitani meg assszem hajnali 2 vagy 4 kor.. van kinn 1 bode' amibol ilyen mittomkik szabalyozzak a hangerot meg melyet.. reggeli 4re mar szinte nem is volt mely

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.