Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) fokukac válasza asturel (#200) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez azért van, mert a hang terjedése függ a hőmérséklettől és a páratartalomtól. éjjel, ahogy csökken a hő, és nő a páratartalom, sokkal jobban viszi a dum-dum-ot.
reggel, ahogy 4-5körül kivilágosodik, csökken a hang terjedése. amúgy olyankor már a bulik is véget érnek, akkor lehet végre aludni.

A BP-parádét sem hallottam úgy este fél 9-ig, de utána hajnalig fullextrás dum-dum élmeényben volt részem, úgy 4-5 kilométerre a helyszíntől.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#202) pweisz


pweisz
senior tag

Valaki szidta a Kuvaszt, el a kezekel, nagyon jó ''kis'' kutyák azok. Egyébbként nálunk is volt hogy szólt a szomszéd, mondjuk nem nekem, ha nem szülőnek, de visszavettem azóta, meg mostmár nincs igényem a hangos zenére, de egy mélnyomot azért majd akarok még építeni :)

(#203) t-shirt válasza pweisz (#202) üzenetére


t-shirt
veterán

úrai a követendő példa :)

(#204) Sianis válasza t-shirt (#191) üzenetére


Sianis
addikt

jó válasz...aki engem b***ogat kapja be a fa****at...aki engem nem szeret nyalja ki a se****et

(#205) asturel válasza Sianis (#204) üzenetére


asturel
őstag

lool :C

(#206) Sianis válasza asturel (#205) üzenetére


Sianis
addikt

hát de most nem? mit keserítsük egymás éltét? az én műveleteim úgyis keserűbbek...:))

(#207) asturel válasza Sianis (#206) üzenetére


asturel
őstag

nem szeretnek a szomszedod lenni az biztos :D bar akkor mind2 hazbol uvoltene a zene :D

(#208) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

asturel azért az elég röhej hogy nálad a zenehallgatás központi probléma..
irigyellek :D

(#209) Sianis válasza asturel (#207) üzenetére


Sianis
addikt

akkor szerintem átjárnánk egymáshoz zenélni, így nem kéne azzal fáradnom, hogy zenehallgatás megkezdése után átfáradjak hozzád...hanem kezemben egy üveg sörrel toleráns lennék, mint az állat :))

(#210) asturel válasza _Volkovy_ (#208) üzenetére


asturel
őstag

azis problema hogy iskola van meg aztan dolgozas.. meg mostis neha dogozgatni ko.. hatde penz magatol nem terem :D

Sianis: az jo lenne .. koltozz ide :D

(#211) Sianis válasza asturel (#210) üzenetére


Sianis
addikt

költözél te vazzeg! :DD szerintem én úgyis elköltöztetem a szomszédomat egy-két hónapon belül :))

(#212) asturel


asturel
őstag

na ugylaccik kihalt a topik :D

(#213) sai válasza asturel (#212) üzenetére


sai
aktív tag

szomszédok még mindig zaklatnak?? :)

(#214) asturel válasza sai (#213) üzenetére


asturel
őstag

csutortok este picit lazas votam most is epp hogy megy a zene.. mer a fülem majd szetszakad ugylatszik rament.. (marmint a betegseg nem a zene)

(#215) Vikthor válasza asturel (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

este 10 után annak számít. Utána mindenkinek jogában áll kihívni a rendőrséget, ha akarja.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#216) vtechun


vtechun
veterán

én is imádom hangosan hallgatni a zenét, de olyankor nagyon kell figyelni, hogy apám ne legyen 1 km-es körzetben mert akkor valami brutális patáliát csap, főleg a basszus zavarja.. de nagyon durván bepöccen... amikor elmennek nyaralni akkor szoktam bömböltetni a zenét :)) akkor nem bukkanhat fel... hálistennek a szomszédok még nem szóltak, legfeljebb hülyének néztek:))

(#217) sai válasza asturel (#214) üzenetére


sai
aktív tag

bazze mindenki beteg???én is az vagyok.. hát ilyet..
egyébként nem tom hogy csinálom de nagyon komoly.. szobámban kibaszott jól szól a mély.. olyan basszus van bent hogy az nem igaz kimegyek a szobámból becsukom az ajtót és már semmit sem hallani belőle! :) tök kirtály :DDD

(#218) #51736960


#51736960
törölt tag

Szerintem parasztság hangosan zenét hallgatni otthon. Én amúgy szeretem a hangerőt, de nekem bőven elég hetente egyszer a diszkóban.
Itthon már egy csomó balhé volt a szomszédaimmal, állandóan lebaszom őket ha hangosak. A kisebbek közül már jó párat elvertem, a nagyobb falatokra már nemegyszer kihívtam a zsarukat.
A legjobban az okoskodó tizenéveseket utálom (én 26 vagyok), már jópárat felpofoztam a hangos zene miatt. Persze amikor 16 voltam én is kaptam rendesen, de akkor még a Public Enemy volt a menő... :)

(#219) sai válasza #51736960 (#218) üzenetére


sai
aktív tag

szerintem ha kertes házba laksz akkor ott nagyából azt csinálsz amit akarsz.. föleg a házon belül.. ha zenét akarsz hallgatni akkor halgathatsz.. lakótelepen + társasházban más a helyzet.. de saját kédlidben had csináld már azt amit akarsz.. (bizonyos fokig)

(#220) #51736960 válasza sai (#219) üzenetére


#51736960
törölt tag

Sajna mennem kell ledögleni de még azért ezt leírom:
igen, egy kertes házban valamivel szabadabb vagy, de ott is megvannak a határok...
Az a baj hogy amióta melózok azóta kikészít a legkisebb kellemetlenség is. Én mondom nektek hogy a MUNKA ÖL! Na jó éjt mindenkinek!

(#221) Vikthor


Vikthor
nagyúr

pl én most is normál hangerővel hallgatom a zenét, nem halkan nem hangosan, de a basszusok tuti átmennek a falakon, de vhogy hidegen hagy ez most...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#222) sai válasza #51736960 (#220) üzenetére


sai
aktív tag

jaja azért irtam h azért bizonyos fokig vagy szabad.
én még csak tanulok.. :P de majd rájövök h milyen is a munka.. :P
bye

(#223) sai válasza Vikthor (#221) üzenetére


sai
aktív tag

én csak kicsivel hallgatom halkabban mint szoktam nap közben.. + a bass van lejebb véve.. de szobán belül igy is élvezhetö.. ki + nem lehet hallani. :)

(#224) asturel


asturel
őstag

nekem erolkodon bass csutakon van + softwaresen 32hz +9dB.. alapbol van olyan mely h rezgeti a ruhadat ;> esha becsukom az ajtot altalaba rezeg az egesz.. szal inkabb nyitva hagyom ugy meg turhetobb :D

pl a wc.be nem is hallom a zenet csak az ajto rezeg es ez nem hagy koncentralni a sz*rasra :D

[Szerkesztve]

(#225) fokukac válasza asturel (#224) üzenetére


fokukac
nagyúr

És erre büszke vagy? AZ ilyen basszus - vitézek teszik mások életét boldogabbá...

remélem ráddől a ház egy rezonancia-katasztrófa jegyében! :D ;]
()

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#226) asturel válasza fokukac (#225) üzenetére


asturel
őstag

nekem igy teccik
nemhiszem h ramdol :DD :DDD
deha ramdol majd lerezeg :D:D

(#227) Esmein válasza Jam-Master J (#120) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hallottad már azt a mondást, hogy törött térddel nehéz Hamletet szavalni ?:D
Adj neki, elvileg nem ő az erősebb ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#228) Thulcandra válasza asturel (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Először is annyit mondanék a topik átnyálazása után hogy talán egy nagyon picit levehetnél a basszusból.
Nem tudom miért jó az neked hogy zörög az egész ház, most a zenét élvezed, vagy a ritmikus csörömpölést? Én speciel utálom ha v.mi berezeg a túl sok basszustól, de a 2x12 sávos equalizer könnyen megoldja az ilyen gondokat.

Én családi házban lakom, de itt a házak egymás melett vannak közvetlen az utca felé, én szobám ablaka is arra néz, s nálam is gyakran bömböl a (metal) zene, ha épp ittvan a dobszerkó akkor dobolok is néha, érdekes módon még egyik szomszéd se panaszkodott.
Haverom meg panelban lakik, 99óta folyamatosan tartunk nála kisebb bulikat, ahol persze ahogy emelkedik az alkoholszint úgy nől a hangerő, éshát ott is elég durva metal zenéket szoktunk hallgatni, gyakran hajnali 2kor is. A legszebb a dologban: még soha nem hívták ki ránk a zsarukat, s most történt meg 3 hete először hogy egy szomszéd lejött szólni, hogy egy picit hangos :(((

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#229) asturel válasza Thulcandra (#228) üzenetére


asturel
őstag

kevero vanni draga :D

(#230) Jam-Master J válasza Esmein (#227) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Nem vagyok semennyire híve az ilyen középkori módszereknek...bár néha hatásos :D

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#231) sziszegő válasza Jam-Master J (#129) üzenetére


sziszegő
senior tag

Nem elég tartós megoldás.

(#232) asturel


asturel
őstag

ma 4x atjott a szomszed csongetni 2x telozott.. es most ahogy atjott lehuzta a 220at a kinti elektromos szekrenybe a haz hatan.. ezer fel lehet jelenteni ? pl karokat is okozhatott volna.. huto leenged etc.. etc.. ? ez azer mar pofatlansag

(#233) asturel válasza asturel (#232) üzenetére


asturel
őstag

megin telefonal :D
na mostmeg csonget :D :D

[Szerkesztve]

(#234) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Astu ez neked most jó?Direkt csinálod hogy felcseszed a szomszéd agyát?

(#236) asturel válasza _Volkovy_ (#234) üzenetére


asturel
őstag

nem direkt.. de mostmar elegem van belolle meg1x atjon bazzeg fellesz jelentve a g*cibe.. hogy kepzeli hogy lehuzza az aramot ?

ez olyan birtokhaboritas hogy csak na.. meg zaklatas..

[Szerkesztve]

(#237) bcs válasza asturel (#224) üzenetére


bcs
aktív tag

szerintem te nem is zenét hallgatsz, hanem szándékosan zajt okozol, egyrészt mert ezzel másokat tudsz bosszantani, másrészt mert ez neked tetszik. nem baj valószínű, hogy előbb-utóbb kinövöd, mint a köpőcsövezést, meg a hasonlókat.

javaslom, hogy addig is hallgass 10Hz-et jó hangosan, jó sokáig.

(#238) asturel válasza bcs (#237) üzenetére


asturel
őstag

csak 32hz-tol viszi a melynyomo a musicot :) de amugy ez midn zart terben tortenik..

(#239) _Volkovy_ válasza asturel (#238) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Na pont az a baj.
Zárt térben tudtommal felerősödik az egész,olyan a szobád mintha egy dob közepében laknál :D

(#241) _Volkovy_ válasza asturel (#236) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Tehát akkor szerinted ő a hibás,mert nem szereti azt ha éjjel-nappal remeg minden,a 32hz-ednek köszönhetően?
Ebben tényleg van valami.:C

(#242) asturel válasza huygens (#240) üzenetére


asturel
őstag

en nem basztataskeppen csinalom.. marvagy 1 honapja nem hallgattam zenet normalisan.. teny hogy picit berezeg a haz de _ahhoz_ _nincs_ _joga_ hogy lehuuzza az aramot.. mi o ? a titasz? hat nem
elhuzhat a f*sz*mba mer meguti magat meg

volkovy: ejjel nappal?ebben a honapba most hallgatok eloszor.. aztis 30 perce se csinalom :D es mar az aramot is lenyomta

illetve a mult honap es ebben a honapban.. itthonse voltam nagyon..

[Szerkesztve]

(#243) bcs válasza asturel (#238) üzenetére


bcs
aktív tag

másrészt elég gagyi mélynyomód van, ha csak 32Hz-től szól. nekem a sima hangfalam is tudja a 35-38Hz-et...

(#244) asturel válasza bcs (#243) üzenetére


asturel
őstag

hat ya es mega gagyier is atjon :D :D nem 1 draga melynyomo 6k huf/db :) m.n.c. rullz :)

(#246) asturel válasza huygens (#245) üzenetére


asturel
őstag

figyelj..
siman badsectoros lehetett volna a 3 vinyoa csaladban.. a huto is leengedett volna sok hus szetrohad.. osszes orat lenullazta.. sorojjam ? a zenetol meg mi baja lett? semmmi.. max a vernyomasa ment fel.. az ellen meg van gyogyszer .. majd veszek neki 1 level nyugtatot

(#247) Amigo78 válasza asturel (#242) üzenetére


Amigo78
senior tag

szeretem az ilyen barlanglakokat, ha hangosan szeretc zenét hallgatni (ami nem tul sok zenei hozzáértésröl tesz bizonyságot) költözz ki tanyára ott a kutyát nem zavarod..... vagy használj fejhallgatot....bérházban meg ne pattogj

(#249) asturel válasza Amigo78 (#247) üzenetére


asturel
őstag

mar bocsi .. de mien berhaz? ez kerteshaz.. ya ez a szomszed lakik tollunk a legmesszebb.. van olyan akivel szinte kozos a hazfal.. erdekes az nem szol be..

szerk: amugy ezek a kerdesek mar ezelott elhangoztak.. csak visszabb kell gorgetni..

[Szerkesztve]

ya es ha g*eci lennek marmint csak azer hallgatnek zenet hogy bassszam fel az agyat akkor erkejajtot kinyitnam tetoablakot is es kitennem az erkejre a hangcuccot..

[Szerkesztve]

(#250) bcs válasza asturel (#244) üzenetére


bcs
aktív tag

a jó hangfalnak nem az ismérve, hogy hangos...

mellesleg tényleg megérdemelnéd, hogy lenyomja az áramot, és pukkanjon el a hangfalad...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.