Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) asturel válasza divot (#50) üzenetére


asturel
őstag

ááá dehogyis.. nem akarok en senkit eluldozni.... (elmegy magatol is.. vicc volt ;>)

deha a szuleim tesomek birjak akkor nem igaz h a szomszed yo messzire 2 betonfal mogott nem birja elviselni

[Szerkesztve]

(#52) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Kedves asturel

rossz oldalrol kozelited a temat
nem az a kerdes, hogy mennyi az a hatar, amiert a szomszed reklamalhat/feljelenthet, hanem az, hogy mi az a hatar, ami mar zavar masokat
es ezt a hatart ne a zaklatastol/feljelentestol valo felelmedben ne lepd at, hanem a bekes egyutteles erdekeben
ahogy divot is irta tobbek kozt, probalj meg kicsit ''europaibb'' hozzaallast tanusitani
jobbik eset, mikor ezt a fozzaallast ''csak ugy'' veszed fel, s azert nem dongeted a zenet, hanem hallgatod halkabban (ami ugyanugy elvezheteo - egyebkent nem ertem, miert jo az, ha remeg az egesz lakas), hogy tudd, masok - a korulotted elok - nem szenvednek miattad semmilyen hatranyt - ennek kovetkezmenyekent egyebkent altalaban jo emberi kapcsolatot lehet kiepiteni a szomszeddal
a masik eset az, mikor aterzed, milyen szar is az, ha pl hajnal hatkor arra kelsz, hogy a szomszed teszi ugyanezt
bar meg csak 16 eves vagy, ezert a felfogasodban erosen benne lehet az (a mostansag nagyon divatos) nezopont, hogy a tobbiek le vannak szarva, de ezt remelem par even belul kinovod (legkesobb, mikor egyuttelni kenyszerulsz valakivel - pl alberletben a suli/melo miatt)

baratod es forumtarsad VladimirR

p.s.: amennyiben nem ertesz egyet azzal amit irtam, meg mindig megfontolando az, amit _Volkovy_ irt: azert vegyel vissza, nehogy a szomszed ''leontse a kocsit valamivel'', vagy valami hasonlo tetthez folyamodjon (sarkany ellen sarkanyfu ;])

(#53) Lager


Lager
tag

Csak azt nem értem miért kell bazi hangosan zenét hallgatni?
Ha meg ez alapigény, akkor tessék hangszigetelést csinálni.

Pl engem is zavarna ha a szomszéd napi 3 órát úgy hallgatna zenét hogy én a saját házamban azt hallanám.Házibuli az más tészta havi max 1-2 alkalmat mindenki kibír.

(#54) VladimirR válasza fokukac (#45) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem is az a legszarabb, ha mozog az agy, hanem az, hogy a hang nem, csak a remeges jon at, ami eg yido utan olyan, mintha a halantekodat kalapaccsal utogetnek, s kozben valami egyre csak luktetne az agyadban

asturel: dohanyzol?

(#55) divot válasza VladimirR (#54) üzenetére


divot
veterán

Szerintem szivarozik, mert az jobban zavar másokat. :DDD

(#56) asturel


asturel
őstag

nemtom megmondani h miert yo hangosan hallgatni a zenet.. igy szeretem van mikor jol esik hangosan hallgatni.. kikapcsolodas etc..

nem 1x ebresztettek fel a szomszed kolykei a huje kutyaikkal.. mikor itt ordibalnak vele.. az utcaban meg a legkisebbnek az a legjobb szokasa hogy kimegy az ostorral az utcara es csattingat.. de mar kezd leszokni rolla (persze nem ezert hallgatok zenet hangosan, mint montam mar nekem ez a kikapcsolodas.. leulok lefexek es hallgatom a csodalatos hangokat)

ya amugy dohanyzok.. de a lakasba/pincebe semmikepp se.. udvaron se szoktam... szoval minden mashol csak nem itthon.. itthon ritkan

[Szerkesztve]

(#57) fokukac válasza asturel (#56) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézd, a bunkóságra nem mentség az, hogy ''a másik is bunkó''.
:(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58) asturel válasza fokukac (#57) üzenetére


asturel
őstag

nem mentegetozni akarok es nem azer vagyok bunko (marha azvagyok.. mert en nem latom magamat azert bunkonak mert zenet hallgatok... nem is mindennap hallgatok hangosan zenet..) de nem bunkosagbol csinalom en ezt.. foleg nem azer mer ok bunkok.. csak szeretek zenet hallgatni ennyi

(#59) Lager válasza asturel (#56) üzenetére


Lager
tag

Majd kinövöd.:)

(#60) asturel válasza Lager (#59) üzenetére


asturel
őstag

nemhiszem.. :D ez kb ilyen orokolt betegseg.. apam ''discos is volt'' naon regen.. mar naon regota hallgatok zenet .. 7 eves koromtol asszem.. a zsir uj kazettakrol hifin..
amugy nem szeretnem kinoni..

(#61) Lager válasza asturel (#58) üzenetére


Lager
tag

Az ember szabadsága csak addig terjedhet ki ameddig az nem zavarja a közösséget.

Ha máshogy cselekszel az vagy:
1:Bunkóság
2:Büntetendő
3:Mindkettő

(#62) VladimirR válasza asturel (#56) üzenetére


VladimirR
nagyúr

dohanyzast azert kerdeztem, mert ezt alltalaban konnyebben megertik az emberek (bar igy, hogy te is dohanyzol, es amilyen hozzaallasrol az elobb tanubizonysagot tettel nem hiszem, hogy segit neked jobban megerteni amit mondani akarok)

dohanyozni is ket fele keppen lehet a masokat zavaras szempontjabol, csakugy, mint zenet hallgatni
en pl epuleten belul nem dohanyzom, ha a kocsiban nemdohanyzo van mellettem nem gyujtok ra, es ha nemdohanyzo van a kozelemben, par lepessel odebb megyek, ha ragyujtok (egyik ilyen akciomnal sajnos azt hallottam havertol, hogy ezt tolem latja eloszor)
ugyanugy lehet muvelni ezt is figyelmet foprditva arra, hogy NE zavarjak masokat

gondolom te inkabb azert nem dohanyzol otthon, mert zsenge korodnal fogva felmenoid nem neznek joszemmel, nem pedig azert, hogy semmifelekeppen ne zavarj masoktat (ha tevednek elnezest kerek, de attol tartok nem tevedek)

ugyanez van a zenehallgatassal is
lehet elvezni a zenet ugy is, hogy masokat nem zavarsz vele - sot ugy meg jobban lehet elvezni a zenet

en valahogy kepes vagyok ugy zenet hallgatni egy 4szobas panelben, hogy a harom alberlotars kozul egynek sincs problemaja vele (hajnal 5 orakor nalam meg szol a zene), nemhogy az utca tuloldalan levo szomszednak

(#63) VladimirR válasza asturel (#60) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kezd elj remenykedni benne, hogy mihamarabb kinovod
ugyanis ha nem vagy 2m magas, 2m szeles, 150kg-os kigyurt allat, akkor sok kellemetlenseget okozhatnak a masok fele nalad is kevesebb erdeklodest mutato emberek

(#64) asturel válasza VladimirR (#62) üzenetére


asturel
őstag

reszben azert is.. de estenkent szoktam meg uccsora ragyujtani.. aztan szovatettek h budos a pince.. azota mellozom ezt a szokasomat.. nincs kedvem azer feloltozni hogy kimennyek..
aki meg nem cigizik (na ilyen eleg keves van) afele nem fujom a fustot.. de ha valakit zavar szol (legalabbis igy volt ez mindig) de altalaba nem fujom a kepebe a fustot.. de itt szinte akarhova bemesz valami szorakozohely tiszta fust az egesz.. eloszor engem is zavart aztan hozzaszoktam h fustos.. aztan meg raszoktam :D

nemvok kigyurt allatt se 2m x 2m se 150kilo
ezt mire mondtad amugy? dohanyzas ? vagymifele ?

[Szerkesztve]

(#65) mobal


mobal
MODERÁTOR

hallgas olyan zenét amit ő is elfogad pl. lagzi lajcsi :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#66) VladimirR válasza asturel (#64) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''ha valakit zavar szol'' - es ha nem szol, mert mondjuk mar a toke tele van az olyan hozzaallassal, mint amit te is mutatsz a szomszed fele a zenehallgatas temaban? az dogoljon meg?
en inkabb elerem azt, hogy ne kelljen szoniuk, s akkor talan masok is megprobalnak ugy viselkedni majd , hogy ''elferjunk egymas mellett''...

szerk.:

erre mondtam az elozot:
#59:
- Majd kinövöd.
#60:
- nemhiszem






[Szerkesztve]

(#67) Lager válasza asturel (#64) üzenetére


Lager
tag

Ezt arra mondta, hogy ha a szomszédod végérvényesen betorzul a zenédtől akkor jól beveri a képed.(márha nem vagy nála erősebb)

De akármi más is lehet.:
Megmérgezi a háziállatod, elvág valami kábelt, átönti a szemetét a kertedbe, átbasz egy molotov koktélt a warbidra.

(#68) asturel válasza VladimirR (#66) üzenetére


asturel
őstag

olyan haverom amugy nincsen aki nem dohanyzik.. ill nem rendszeresen (nem azer nem haverom mert nem dohanyzik)
szerintem amugy nem zavaro hogyha nem a szemebe fujod a fustot (bar lehet azer mondom ezt mer hozzaszoktam) na mind1 ez a topik nem errol szol(na)

(#69) Lager válasza asturel (#68) üzenetére


Lager
tag

Nálunk a 18+ korosztályban meg valahogy ciki lett mostanában a dohányzás, mindenki leszokott vagy próbálkozik.Érdekes, hogy az összes 16 éves dohányzik. Mondjuk én is dohányoztam 16 évesen, mer az nekem jó alapon:)

(#70) faster


faster
nagyúr

Ahogy látom, a legtöbben csak azt nézik, hogy Asturel zavarja a szomszédot zenehallgatással. Hát nem tudom. A nagyapámék kertesházában sokat voltam gyerekkoromban, és volt egy ''kedves szomszéd'', aki egyfolytába ugatott mindenért. Többek közt már az zavarta, ha fociztunk a kertben, vagy az utcán. Nem tudom, szerintem a gyerekzsivaly az nem egy olyan elviselhetetlen valami napközben, pláne, ha a szomszéd kertjében zajlik a dolog. Este az zavarta, ha égve maradt a lámpa a ház oldalán a kertben!!! Végülis tökmindegy, minden zavarta, ami bármilyen kis nesszel is járt, akármilyen fény- vagy hangjelenség.
Mikor kicsit nagyobb lettem, mérgemben megígértem neki, hogy felgyújtom a házát, ha mégegyszer ki meri nyitni a száját valamiért. Szóval, így látatlanban, illetve ''nem hallva'' azt, milyen hangerőről is van szó, azt mondom, akárki lehet hibás ebben az ügyben, úgy Asturel, mint a kedves szomszéd.

[Szerkesztve]

(#71) divot válasza faster (#70) üzenetére


divot
veterán

''itt nallam szol 2x300W mely tesomnal 4x150W lehet az utcat brutalizalni rendesen nyitott ajtoknal'' Ebből azért nehéz levonni azt a következtetést, hogy a szomszéd a köcsög kötekedő :F

(#72) viharhozo válasza faster (#70) üzenetére


viharhozo
addikt

Azert maradjunk abban, h innen mi nem tudjuk megitelni, melyik eset van fennforgasilag.
Egyszer volt ilyen afferom a hazban. A negyedik lako tulpigmentalt familia vmilyen okbol ugy gondolta, h a lakodalmas mufaj mindenki kedvence. Fogtam egy pajszert, egy gyalogsagi asot, egy fejszet meg az ocsemet, felmasztunk es megkertuk oket, h halkitsak le. Es lehalkitottak. Ennyi.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#73) asturel válasza divot (#71) üzenetére


asturel
őstag

tesom alig hallgatja.. ense szoktam azer 0-24 ora csutakba hallgatni 2-3 max 4 orat de van mikor semennyit se

viharhozo: tessek man' megerteni hogy ez 1 bazi nagy kertes haz.....20m-es korzetbe senki sincsen

[Szerkesztve]

(#74) faster válasza viharhozo (#72) üzenetére


faster
nagyúr

Szóval, így látatlanban, illetve ''nem hallva'' azt, milyen hangerőről is van szó, azt mondom, akárki lehet hibás ebben az ügyben...

(#75) Yaye


Yaye
őstag

A basszus, az tényleg gáz. Hiába csukódzik be az ember előle, átjön mindenen, szinte nem is hallatszik, de mégis annyira érezni, és rosszabb mint ha hallanám. Kibasz idegesítő. Nekem az egyik szomszédom ilyen tuskó paraszt, naphoszat üvölt nála a TV vagy a zene, de csutkán. Ha átmegyek vagy átcsörgök, nyomban lehalkítja, aztán másnap ugyanott folytatja ahol elkezdte. Mondjuk neki egyetlen mentsége, hogy az édesanyja erősen nagyothalló, de arra nincs mentség hogy mindezt tavasztól őszig éjjelnappal tárva nyitott ajtó-ablak mellett teszi. Már kitaláltam hogy legközelebb szépen kisétálok és szó nélkül levágom az antennakábelét.
Sajnos az ilyen gyökér tuskók nem értenek a szép szóból és a békés egymás mellett élést hírből sem ismerik, de az ember még csak nem is vághatja pofán, mert még engem visznek el testi sértésért. Csak illegalitásba vonulva lehet ''figyelmeztetni'' az ilyet, kromofág, gumihasogatás, kertbeszarás, postaládafelgyújtás, ilyesmi. Esetleg egy alkalmas pillanatban besurranás és a hangszórók kihasogatása :DDD. Vagyis háború. Szomorú hogy ilyen aljasságokra fanyalodik az ember, mert a törvény nem védi meg a nyugalmát, de még a háború is jobb mint hagyni a bunkók terrorját. :(

(#76) _Volkovy_ válasza Yaye (#75) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én pont azt imádom hogy mész az úton és a környező házakban az ablaküvegek remegnek.;]

(#77) asturel válasza _Volkovy_ (#76) üzenetére


asturel
őstag

en is azt szeretem h szetszakitja a tudomet a mely.. mas meg ezt rohadtul utalja.. tobbekkozt a szomszedok is.. hat ha ide bejon.. szentem mar ha az ajtot kinyitja kimenekul a zenetol.. de van itt jopar csavarhuzo :D ha ilyen szandekkal jon.. amugy mondom nemtom elkepzelni hogy egy tobb mint 30 eves csavo ilyen gyerekes legyen es felgyujcsa a postaladat meg ijenek :D

(#78) fokukac válasza asturel (#77) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát gyerekek, remélem miharabb ''szétszakad a tüdőtök'', a társadalom nagy megkönnyebülésére.

-----------------------

És akkor most megint elmondom.

A Te szabadságod addig terjed, amíg ez nem sérti mások szabadságát.

és ez kéne, hogy mindenre vonatkozzon az életben. a zenehallgatásra, a dohányzásra, mindenre.

ha egyszer megváltozol, felnősz, és összehoz majd a sors egy ugyanolyan bunkóval, amilyen Te vagy most, akkor majd talán megérted.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#79) piccike válasza asturel (#1) üzenetére


piccike
csendes tag

:)
Ez igen vicces dolog...Én kertesházban lakom és a mellettem lévő szomszédnak a háloszoba ablaka vagy mie pont arrafele nyilik amerre az én szobámé nah most én eléggé hangosan hallgatom a zenét mint mki más :) és multkor átjött h ha nem kussoltatom be este 7kor a zenét akkor nagyon rossz vége lesz...Hát én makacs önzö vagyok és azért se halkitottam le nem kell mondanom hogy ''nagyon extrem'' szomszédaink vannak (75-85 között mozgo fekete emberek) ennek az letta követkeménye hogy az idiota a kocsinkat tönkre tette...Szal én is mostanában fülhallgaton hallgatom a zenét:))

Nincs szerelem, de nincs vége...Nem tudok de dönteni kéne

(#80) _Volkovy_ válasza piccike (#79) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Erről beszéltem.Csak óvatosan.

(#81) piccike válasza _Volkovy_ (#80) üzenetére


piccike
csendes tag

DE amugy kifezetette apám a ''kárt'' vele:) és a pénzből vett nekem két hangfalat:))

Nincs szerelem, de nincs vége...Nem tudok de dönteni kéne

(#82) Yaye válasza asturel (#77) üzenetére


Yaye
őstag

Igazad van, nem volna szép dolog valakit azért büntetni mert a fia szociálisan visszamaradott. A postaláda maradhat. :) De biztos akad pár brazil a környéken aki kis jattért szívesen kiveri bárkiből a sz@rt, telefon, pénz, kabát bónusz. Esetleg tippadás, hátha egy szép napon felnyomódik a ház és eltűnik az egész zajkeltő kacat. Vannak lehetőségek...

(#83) divot válasza asturel (#77) üzenetére


divot
veterán

Ezt a topicot fogom ajánlani a szomszédodnak :DDD
Bővebben: link

(#84) _Volkovy_ válasza asturel (#77) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mondjuk én ezt a dolgot csak kocsiban tudom elképzelni,otthon normális ember nem így hallgat zenét.

(#85) tiv83us válasza VladimirR (#62) üzenetére


tiv83us
veterán

Zenetol meg senki nem kapott rakot :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#86) asturel válasza divot (#83) üzenetére


asturel
őstag

az enyem csak 32hz-tol viszi a melyet.. 150w@300W enyem is csak 8ohm..
Bővebben: link ez az 1ik hangfal..

(#87) divot válasza asturel (#86) üzenetére


divot
veterán

Vazze, szegény szomszéd... :Y

(#88) asturel válasza divot (#87) üzenetére


asturel
őstag

majj' atadom neki.. meg tervezek ket ilyet hattersugarzonak meg egy subot meg :D es 4.1.. :D na az brutalis lesz
homemade rulllaz:D

(#89) acer_


acer_
aktív tag

Különösen divot figyelmébe ajánlom azt, amit most írok.

Tásasházban lakunk, nem túl vastagok a falak, és bizony eléggé gyakran áthallatszik ez-az a szomszédoktól. Naés? Senki nem csinált még balhét abból, hogy vmi áthallatszott. (Ja, de mégis. 1x a másik lépcsőházbol áttelefonált vmi hüpi, hogy hallja a porszívónkat, amit mellesleg a másik szobában nem hallani már. El lett küldve melegebb éghajlatra, és azóta ő sem pampog. Nem kell sztetoszkoppal fülelni :D).
Engem pl. abszolut nem zavar, hogy ha kimegyek az előszobába, akkor simán hallom a szomszéd tv-jét. Ha kimegyek a lépcsőházba, akkor meg már egyenesen hangos. De nem szólok érte, mert el tudom viselni azt a napi pár percet, amit a lépcsőházban töltök.
Én csak akkor szoktam felhangosítani a zenét, ha pl. kimegyek a konyhába kajáért, vagy valami hasonló. Akkor viszont lehet hallani a lépcsőházban is. És csodával határos módon ez sem zavar senkit.

A minap a felettünk lakó berúgta a motorját. A lakásban. A pampogás helyett inkább egy jót röhögtem rajta, hogy de hülye. :D
A szomszéd lépcsőházban van vmi dj arc, aki gyakran olyan hangerővel hallgat zenét, hogy az utcán megállnak, és néznek :D Ez sem zavar különösebben senkit.

Ja, én ilyesmik mellett simán tudok aludni is. Lehet, hogy szerencsés vagyok.

Látjátok, lehet így is békességben, normálisan, egymás dolgait tolerálva élni a szomszédokkal (akik közül néhány 70+ éves).

(#90) divot válasza acer_ (#89) üzenetére


divot
veterán

És ezt miért az én figyelmembe ajánlod :F

(#91) acer_ válasza divot (#90) üzenetére


acer_
aktív tag

Nem vágod?
Lehet így is élni, nem lépten nyomon arra gondolva, hogy jajj, ez most kit zavar meg kit nem. Ha Te tolerálod, amit más csinál, nagy valószínűséggel más is tolerálni fogja a te dolgaidat.
Mielőtt megkérdeznétek, nem dohányzom, de nem is zavar a dolog.


Egyik haveromnak volt egy jo beszolasa:
szomszedban lako szol, hogy nem hallja a tv-t toluk.
valasz: akkor hangositsd feljebb.
problema megoldva.
:D
Na persze ezt nem kovetendo peldakent hoztam fel, hanem csak ugy.. :)


[Szerkesztve]

(#92) asturel válasza acer_ (#89) üzenetére


asturel
őstag

naya csak ez azutan is pampog..
hat pl szomszed haver folyton is leszakadt kipufogos kismotorral megy ojan hangja van hogy a tvt se hallom tolle.. de kibirom.. pizzazik a srac

amugy a szomszedot szerintem a mely zavarja mint ahoyg mar emlitettem szal nem a hangero ugyebar 30hz eleg brutalis.. eloszor mac audio melyet akartam az 22hz-tol viszi a freqit erositom meg 18hz-tol..

(#93) divot válasza acer_ (#91) üzenetére


divot
veterán

Nem vágom. Kinéztem egy 2*100W-os Tannoy hangfalpárt, de mielőtt megveszem, megcsináltatom a hangszigetelést a szomszéddal közös falon. Ezzel mégis mi a baj :F

(#94) acer_ válasza divot (#93) üzenetére


acer_
aktív tag

hát, nem baj, de szerintem:
1, lehet ezt még olyan hangerőn hallgatni, ami még (némi tolerancia, ugye) elviselhető mértékben hallatszik át
2, ha csutkán hallgatod, hosszabb távon halláskárosodást szenvedsz :), tehát túl sok értelme nincs az elviselhetőnél hangosabban hallgatni..

Feleségedet nem fogja zavarni a hang?

(#95) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Na figyeljen ide minden idióta, aki nem normális civilizáltan élni az emberek között, az hogy este tíz után van csak csendháborítás, az a törvény már jónéhány éve nincs érvényben, ha a szomszédot bármikor zavarja, ha te zenét hallgatsz, akkor bármikor feljelenthettek. Az más kérdés, hogy a rendőr egy ideig csak figyelmeztetni fog, de ők is megunják egy idő után, hogy állandóan kijárnak hozzátok és akkor megszivatnak, de rendesen!
Én nem vagyok idős és nagyon sok zenét szeretek, sőt szeretem a hangos zenét is, csak abba nem gondolnak bele az ilyenek, mint pl a topic nyitója is, hogy nem biztos, hogy más is akkor akar zenét hallgatni amikor ő. Ez az egyik, a másik, hogy te lehet, hogy tök élvezhetően hallod a hifiből a cuccot, de a szomszéd, csak a mély hangokat halja az egész zenéből, meg azt hogy csörömpöl a porcelán a szekrény tetején így meg azt hiszem teljesen mindegy, hogy ki szereti a zenét, meg ki nem!
Ha hangosan akarsz zenét hallgatni, akkor mejn discoba, vagy akkor hallgasd, ha nincsenek otthon a szomszédok. Ja bocs hallgatni bármikor lehet, csak kultúráltan! Nekem is megvan hozzá a hangtechnikám, hogy kiűzzem a szomszédokat, mégsem teszem, kivéve akkor ha látom hogy csak az a szomszéd van itthon, aki képes éjjel 3-kor is döngetni a zenét!
Emberek beléptünk az Unióba, ne csak azt várjuk, hogy az életszínvonalunk emelkedjen, meg a fizetésünk, egy kicsit a civilizálódást is gyakorolnunk kéne!

(#96) divot válasza acer_ (#94) üzenetére


divot
veterán

Nem az a cél, hogy hangosan szóljon, hanem hogy halkan is betöltse a szobát a zene. Direkt ehhez válogattam hangfalat. Viszont elég szar a fal minősége, a gyereksírás és kutyaugatás is lazán áthallatszódik a szomszédtól hozzánk, ezért megcsináltatjuk a hangszigetelést, hogy nyugodtan tudjunk zenét hallgatni.

(#97) _Volkovy_ válasza divot (#96) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ez így van :D
Mennyi a hangszigetelés?Nálam is kéne valamit csinálni,de nálam három falat kéne,plusz menyezet meg padló.

(#98) asturel


asturel
őstag

majd epitek egy gumiszobat ami hangszigetelt lesz.. es akkor mindenkinek yolesz kiveve nekem nem
akkor most kukojjam a szomszedot mikor megy el? assziszi majd h ferde hajlamu vagyok vagy ki akarom rabolni.. meg honna tuggyam h kivan nalluk otthon? nincsen wallhackem..
es igazabol mostmar nem tulzottan izgat h zavarja mivel egyedul ot zavarja.. es nalla vannak kozelebbi szomszedok is..

ha meg 1x azt szeretem hogy dong akkor hagy szeressem mar ugy.. amig nem koltozott ide addig senkise szolt be erte..

[Szerkesztve]

(#99) drpele válasza asturel (#1) üzenetére


drpele
senior tag

szerinted ki kíváncsi a dübörgésedre rajtad kívül?
ha apádék mondják akkor lehalkítod, a szomszéd meg dögöljön meg?
érdekes...

nem ártana neked egy ugyanilyen bunkó szomszéd...



[Szerkesztve]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#100) divot válasza _Volkovy_ (#97) üzenetére


divot
veterán

Két fal, olyan 100K.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.