Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) asturel válasza bcs (#250) üzenetére


asturel
őstag

ya enmeg legpuskaval atmegyek a kutyajat lelovom es lehuzom az aramot.. meg berugok vagy 2 ablakot..
deha ezt nem csinalom meg akkor meg megyek rendorseghez mivel semmi joga sincs ahhoz hogy egyaltalan _bejojjon_ nemhogy basztassa a hazat.. ennyi erovel betoro is lehetne.. de ugy erzem hogy ezzel a szomszeddal nem lehet normalisan egyuttellni.. es erdekes modon o lakik a legeslegtavolabb tollunk.. mondom van 8 haz aminek a hatujja kozvetlen falszomszed majdnem.. erdekes.. egyikse szolt be.. erre mit mondasz? biztos csak o nem szereti a zenet.. amit hallgatok. mi ?

(#253) _Petya_ válasza asturel (#251) üzenetére


_Petya_
őstag

Üdv!

''ezzel a szomszeddal nem lehet normalisan egyuttellni..''

LOL, ez épp te mondod...

huygens: szerintem nem több 14-nél, legalábbis értelmi színvonal alapján...

Petya

[Szerkesztve]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#254) asturel válasza huygens (#252) üzenetére


asturel
őstag

''szerk: amugy ezek a kerdesek mar ezelott elhangoztak.. csak visszabb kell gorgetni..
''
vagy ecceruen a nevemre kattintasz..

(#255) asturel válasza _Petya_ (#253) üzenetére


asturel
őstag

figy rohadtul erdekes hogy van kozvetlen szomszed kb 12 (melettunk lanchazak vennak meg szembe is) o 1 telekkel mellettunk van.. es ami hazunk az udvar masik felen van durvan 30m terkoz van koztunk.. vagy tobb a tobbi szomszeddal meg kb 5m ?! ya es o szol be..

(#257) asturel válasza huygens (#256) üzenetére


asturel
őstag

yo akkor nincs.. 16 vagyok orulsz..? ha meg nem erdekel a topik csak flamelni meg fikazni jottel akkor el lehet huzni.. dragaszagom..

nem kellett volan sokat gorgetned..
Bővebben: link laccik hogy csak flamelni jottel..

[Szerkesztve]

(#259) tildy


tildy
nagyúr

Nekünk a szomszédunk egy 50 éves ürge, és baromira unnjuk már hogy hanali 2kor , avgy reggel fél 5kor jön rá a zenehallgathatnék, de valami iszonyat hangosan.
mi sossem hangoskodunk, nem tudom, szerintetek miért csinálja ezt?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#260) _Petya_ válasza asturel (#257) üzenetére


_Petya_
őstag

Üdv!

Te örülnél, ha a szomszéd az ajtód elé sz@ratná a kutyáját? Pedig hidd el, őt nem zavarja, ő szereti az ajtód elé szaratni a kutyáját. Ugyanezeket az érveket ő is felsorolhatná, és neki is ugyanannyi igaza lenne, mint neked. Ennyi. Fog már fel végre, hogy nem midenki akarja hallgatni azt a szörnyűséget, amit te zenének nevezel. Ezenn gondolkozz el.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#262) bcs válasza tildy (#259) üzenetére


bcs
aktív tag

nemtom, kérdezd asturelt

(#263) asturel válasza tildy (#259) üzenetére


asturel
őstag

de ez nem hajnali 2 vagy 5 hanem d.u. nem ebedido nem tv maci ido nem is uzsonna ido.. nem hiszem el hogy senki nem szokott zenet hallgatni.. gondolom a lyricset olvasgassatok csak..

de biztos bennem van a hiba mer a kozelebbi szomszedok nem szolnak csak ez.. tuti en vagyok a hibas.. mer a 13 kozvetlen szomszedbol 1 idegbeteg.. es minden zavarja mikor epitkezett rank akarta fogni aztis hogy betortuk az utca fele nezo ablakait.. hol ott kozelse volt kozom a k*** ablakaihoz..

[Szerkesztve]

(#264) tildy válasza asturel (#263) üzenetére


tildy
nagyúr

Sosem értettem azokat akik úgy bömböltették a zenét, hogy az a szomszédot zavarja. Ha valaki ilyen hangosan hallgat zenét, annak a dobhártyájával valami gebasz van.
Persze az is lehet, hogy a szomszédnak van kifinomult hallása...De nem ez az általános.

Emiatt utálom/tam pl. a dizsiket s mindig, mert már annyira hangos volt a zene, hogy az már fájt.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#265) asturel válasza tildy (#264) üzenetére


asturel
őstag

nem bomboltetem.. ha bomboltetnem nem hallanam a pumpam motorzajat.. vagy tevedek ?

(#267) bcs válasza asturel (#251) üzenetére


bcs
aktív tag

sőt, én a helyedben még meg is erőszakolnám, meg leverném a cserepeket a háza tetejéről, és a kocsiját is felgyújtanám. akkor majd talán nem merne szólni, hogy zavarja valami.

de gondolom amikor először szólt, akkor biztos nem csapta le az áramot... de ugye csak azért is te vagy a tökös 16 éves keménycsávó, anyucikedvence, és hogy képzeli valaki, hogy szólni mer neked?!

(#268) tildy válasza asturel (#265) üzenetére


tildy
nagyúr

Istenem...
Nem azt irtam hogy te bombolteted.
Hanem csak ugy altalanossagban....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#269) asturel válasza huygens (#266) üzenetére


asturel
őstag

hallod.. szepen kerlek.. ne ide flameld a hulyesegeidet.. csinajj 1 sajat topikot.. es ott noveld a hsz szamaidat.. ne itt ilyen baromsagaiddal.. koszi

tildy: csak mindenki abbol indul ki hogy 500dB es akkor mar johogy szol a szomszed.. es en vagyok a kocsog mer direkt felbaszom az agyat.. annak az 1 szomszednak.. de rohadtul erdekes modon tobbi szomszeddal naponta talalkozok megse emlitettek hogy hangos a zene..

[Szerkesztve]

ya amugy gondoolom te nem telefonalgatsz neki egyfojtaban nem nyomod a csengot mint az orult.. nem mesz be a hazaba es kapcsolod ki az aramot.. ugye nem ?!

[Szerkesztve]

(#270) TéKrys válasza asturel (#265) üzenetére


TéKrys
senior tag

Az embernek azt kell megértenie, h más is van rajta a világon. Gondolom kívűlről könnyű mondani ezt, de érdemes vele megbeszélni h mi is a hangos. Én szerintem áthívnám és együtt megkeresnénk a megfelelő hangerőt (szóljon mikor nem hangos már). De ha 0 hoz ér a hangerőszabályozó kikergetném a lakásból :DDD Persze ez így túl szép h igaz legyen.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#271) asturel válasza TéKrys (#270) üzenetére


asturel
őstag

figyelj.. ha anyam.. nem szol.. mar pedig o szokott szolni.. eleg surun faj a feje is.. meg amugyse szereti ha olyan dummdumm nagyon.. akkor lejjebbveszem mostis ugyvan.. nehogymar anyukamat ne zavarja de a 2 haznyira levo szomszedot meg igen ?!

(#273) tildy válasza asturel (#269) üzenetére


tildy
nagyúr

ya amugy gondoolom te nem telefonalgatsz neki egyfojtaban nem nyomod a csengot mint az orult.. nem mesz be a hazaba es kapcsolod ki az aramot.. ugye nem ?!

MÉG NEM.De egy idő után betelik a pohár.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#274) asturel válasza huygens (#272) üzenetére


asturel
őstag

nezd meg ki inditotta a topikot.. es utana elhuzhatsz innet.. oke.. kis okostojas.. csinajj sajat topikot.. oda okorkodje.. yo? a hulye kis hsz szam noveleseddel..

(#275) TéKrys válasza asturel (#271) üzenetére


TéKrys
senior tag

Erre van egy jó vicc:

Öreg nénike kihívja a rendőrőket, mert amit a szomszédjában lakó fiatal pár csinál az erkölcsileg sértő: Mikor kinéz az ablakon látja a szomszédban hancurkodó párt. És ez őt zavarja.
Kimennek a zsaruk kinéznek az ablakon: semmi. Sőt be se látnak a szomszédba. Mire a mama:
- Igen, de ha idehúzom az ablakhoz a kisszéket, felállok rá és kinyújtozkodom akkor a kerti fa és az ablakkeret közti kis résen pont belátok a szomszédba...

Na erről ennyit. Szóval ha akar akkor úgyis b@szogat. Én csak azt mondom h beszélj vele. vegyél neki füldugót

szerk.: Vagy kérdez meg milyen zenét szeret és hetente 2x azt fogod hallgatni :DDD

[Szerkesztve]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#276) Amigo78 válasza asturel (#249) üzenetére


Amigo78
senior tag

kérdés baj van a hallásoddal? szerintem ha kertesházban valaki olyan hangosan hallgat zenét hogy az mást is zavar az löje fejb magát tényleg vagy menjen tanyára lakni....

(#277) asturel válasza Amigo78 (#276) üzenetére


asturel
őstag

iskolaba ahova jartam kellett hallasvizsgalat.. meg szokott vedono is.. nem monta h valami problema lenne..

(#278) bcs válasza asturel (#277) üzenetére


bcs
aktív tag

magyarul is tudsz, vagy csak másokat zavarni sikerül?

(#279) asturel válasza bcs (#278) üzenetére


asturel
őstag

figy.. amikor mar anyam is aszondja hogy a no a telefonba veri a nyalat.. akkor en nem nagyon beszelgetnek vele. (veluk) de ha nem fejezi be az atjarkalast csunyan megjarja..

(#280) bcs válasza asturel (#279) üzenetére


bcs
aktív tag

anyád lehet, hogy csak ''egyszem pici fiacskáját'' védi.

és szerinted a szomszéd nem úgy gondolkodik, hogy ha nem hagyod abba a zaj üvöltetését, akkor majd te fogod jól megjárni?

mi a f@szért nem lehet toleránsnak lenni egymással?

(#281) TéKrys válasza asturel (#279) üzenetére


TéKrys
senior tag

Jelentsd fel zaklatásért !!! :DD:DDD:DD:DDD:DD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#282) asturel válasza TéKrys (#281) üzenetére


asturel
őstag

aznemjo.. ezek ilyen multimilliomos szomszedok.. 2 garazs.. 4 kocsi ilyenek..

(#283) _Volkovy_ válasza asturel (#282) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nemhogy összehaverkodnál a szomszéddal..

(#284) asturel válasza _Volkovy_ (#283) üzenetére


asturel
őstag

ok mar azzal kapasbol elastak magukat mikor aztmontak hogy a haz tulso oldalan levo ablakot mi rugtuk ki focival.. meg abba az utcaba se jarok nem hogy azon a lejtos.. rogos uton focizzak.. szoval ezt igy kijelentettek .. mikor meglattak.. hogy biztos mi rugtuk ki.. ilyen haverok nekem nem kellenek..

(#285) Gergello


Gergello
addikt

csak, hogy nem csak nektek vannak köcsög szomszédaitok: én is imádok minden szombat reggel 7kor vagy mikor ébredni arra hogy a szomszédbőól ezt hallani: PIIIIIIIIIIIKÁÁÁÁÁÁÁCSÚÚÚÚ
aztán őket se érdekli hogy reggel 4 re éretm haza szép tiszta ideg állapotban:D
50 éves nanyanya 2kis kölökkel

(#286) asturel válasza Gergello (#285) üzenetére


asturel
őstag

szerintem d.u. 2kor kelljen mar fel.. amikor en zenet hallgatok..
amugy ez az uvoltes amit szerintetek csinalok az annyira uvoltettes hogy a masik szobaba lehet mellette tv-zni..

(#287) Gergello válasza asturel (#286) üzenetére


Gergello
addikt

de miért nem szarsz rá? mondta hogy kihívja a rendőröket vagy feszttereli a családot, hogy így meg úgy ?

(#288) asturel válasza Gergello (#287) üzenetére


asturel
őstag

figy, teged nem idegesitene hogy:
- percenkent csorog a telefon
- 2 percenkent atjar.. veri a csengot mint a hulye
- aztan a szuleidet hivkajja.. (igaz csak apamat szokta az meg mindig mondja hogy: jo intezkedem.. (szarik ra))

amugy szilveszterkor szomszedba csinaltunk bulit.. minden szomszednak szoltunk hogy zene is lesz.. de o riktig beszolt.. mindenbe beleszol..

(#289) Gergello válasza asturel (#288) üzenetére


Gergello
addikt

hát ha ez tényleg így vn akkor nagyon kész
férfi vagy nő emberünk?

vagy megmondanm neki, hogy ha mégegyszer így jőszz át csöngetni eltöröm a kezedet + elhívnám még 3 barátomat hogy biztos megértse

[Szerkesztve]

(#290) asturel válasza Gergello (#289) üzenetére


asturel
őstag

csavo.. bar anyam a novel beszelt.. telon

(#291) Gergello válasza asturel (#290) üzenetére


Gergello
addikt

ezt mennyi ideje csinálja? biztos jól kiéli magát vele :P

(#292) Amigo78 válasza asturel (#288) üzenetére


Amigo78
senior tag

hmm öcsi te tényleg tanyára vagy valo... tudod ha velem csinálnád ezt én elkapnálak az utcán..... és mond joanyádat meg joapádat nem szokta zavarni? csak azt a szomszédot?

(#293) asturel válasza Amigo78 (#292) üzenetére


asturel
őstag

csak ezt az _egy_ szomszedot.. es nem 1 szomszed van ebbe az utcaba..
ha te elkapnal aztan te is megjarnad.. jo lenne ez neked ?

(#294) Gergello


Gergello
addikt

helyedben holnap vagy vmikor átmennék és megbeszélném vele, hogy lehet hogy csak őt zavarja meg tekintsen már el attól amit csinál, ha meg hisztérikusan reagálna vagy leordítaná a fejem akkor tudnám, hogy kell hozzá viszonyulni ez után

(#295) Amigo78 válasza asturel (#293) üzenetére


Amigo78
senior tag

hmm na ez a kamu

(#296) asturel válasza Gergello (#294) üzenetére


asturel
őstag

nem szeretnek atmenni hozza.. eleg az amit latok hogy micsinal a sajat gyerekeivel.. ordibal veluk.. mindent veluk csinaltat meg.. o meg ul oszt tv-zik.. meg ordibal..

(#297) asturel válasza Amigo78 (#295) üzenetére


asturel
őstag

szented ha kamu lenne.. akkor minek nyitnek neki topicot? hogy jot rohogjek rajtatok?

(#298) TéKrys


TéKrys
senior tag

Csendháborítás, azaz este 10 után kuss!! az megszünt. Helyette van h bármikor mikor téged zavar a szomszéd vagy bármilyen tevékenység akkor beszólhatsz a rendőrségre.

Az meg ha téged zaklat 2-3 percenként: beszélj vele, állítsa le magát, vagy te jelented fel. A legjobb persze normálisan megbeszélni a dolgot.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#299) borg315


borg315
aktív tag

édes Istenem, egyesek milyen messze vannak európától.. a legjobb, h ált. az ilyenek verik leginkább a nyálukat toleranciáról, miközben ők maguk egyszerűen túl kényelmetlennek találják az alkalmazkodást..

(#300) Digiti Dotto


Digiti Dotto
tag

a katonaévek jutnak az eszembe és egy mondás: a kib@szás társasjáték, ketten vagy többen játszhatják.

Persze mindig a másik kezdi :))

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.