Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Norbi507


Norbi507
csendes tag

Na valaki nem tud valami segítséget ahoz hogy végre legyen hang?:D

(#752) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Hi

Olyan gondom lenne h van egy GA-MA790FX-DQ6-os lapom, Realtek 889A jelzéső hankari van rajta. A realtek beállító programjában 7.1-re van állítva a hangkimenet, így szól jól az 5.1,de csak itt a tesztelés alatt. Ha egy winamp vagy MP alól próbálkozom, csak az első két hangszóró szól és mintha arra menne a mély is, nem pedig a subra.Ötlet valakinek?

(#753) nova001 válasza Mr-Pamacs (#752) üzenetére


nova001
senior tag

kb ilyen az alaplapom és nekem a netröl leszeded uj driverrel megoldotott ez a probléma

milyen tesztel tesztelt és miylen progi?? ac3 van fent? az mire van állitva 5.1 vagy stereo??

én egy dolby videoval szoktam nézni a tesztelést és media player classicba

(észrevettem hogy pl ha felrakom a power dvdt akkor meghal neekem ez az 5.1 olyan szinten bekavar neki)

[ Szerkesztve ]

(#754) Mr-Pamacs válasza nova001 (#753) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Már leszedtem én is a legujabb drivert a gigabyte és a realtek honalpjáról is.
A realtek drivernek a Realtek HD Audio Managar-ében szól "rendesen" az 5.1.Itt ahol be lehet állítani h melyik kimenetre mit küldjön a driver, itt ha rákattingatok a hangszórókra akkor mind a 4+mély rendesen szól, és a méhecskés,dilis zene,stb tesztelés is jól megy.
Ha jól látom ac3 nincs fent.Kéne? Melyiket? Power DVD sincs fent.

(#755) Norbi507


Norbi507
csendes tag

A hangkártyám SiS7012-es és fel is telepítettem valamilyen drivert hozzá, de azt írja "Az eszköz nem indítható el kód(10.)"

Nincs valakinek ötlete, hogy miért nem indítható el?:S Másik oprendszeren ugyanez a hangkártya simán működik!

(#756) heavy_metal


heavy_metal
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy tegnap amikor felraktam a Windows Vista Ultimate-et, és telepítettem a hozzá való hangkártya meghajtót, (integrált realtek hd audio) azóta nem tudom 4 csatornán használni, hiába állítom quadrofonra vagy bármire, egyszerűen nem megy!! Jól van bedugva, előtte az XP-n tökéletesen működött!! :W Az pedig csak hab a tortán, hogy miközben winampon vagy media playeren vagy bárhol zenét hallgatok 2 csatornán mert csak úgy megy, közben kapcsolom át 4 csatornára, lefagy a lejátszó!

PLEASE HELP ME! THX! :)

"Tudom a helyem bár sohasem tudom hogy hol vagyok, tudom a helyem: MINDHALÁLIG ROCK'N ROLL!"

(#757) nova001 válasza Mr-Pamacs (#754) üzenetére


nova001
senior tag

beraksz egy ac3 hangal ellátott filmet pl ezt itt

http://data.hu/get/277440/AC3_Dolby_digital_5.1ch_Sound_Test.avi.html

én media player claasicba játszom a filmeket ott nekem jobb oldali és filter menü alatt vannak az épp használt codecek ls ott közte van az AC3

[ Szerkesztve ]

(#758) Norbi507


Norbi507
csendes tag

Ok, nekem megoldódott a probléma! :)
Már csak youtube-os videóknál nincs hang xD, nem tudja valaki, hogy ott miért nincs?

(#759) M3nyus


M3nyus
aktív tag

Hello

Olyan problémám lenne, hogy játékok elinditásánál, megszünik zenék hangja, de videóké is, és csak a játékoknak van hangja, kilépek játékból, újra van hangja a zenéknek/filmeknek.Más zenelejátszóval is probáltam, ugyan az. Valami ötlet? :U

Én vagyok M3nyus!

(#760) Mr-Pamacs válasza nova001 (#757) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Letöltöttem a AC3 1.46 Filter-t, de így is csak az első kettőn szól, jól szól a bal,jobb első, és a center is, de a hátsók és a sub az még mindig az elsőkre megy. Mp-el próbáltam. Bár nem indítottam ujra gépet,de így is jó volt mert így nem vinnyogott a mp-el h nincs kodek.

[ Szerkesztve ]

(#761) nova001 válasza Norbi507 (#758) üzenetére


nova001
senior tag

az nekem is csak fronton megy, mivel közvetelen nyul a hangkarihoz bár nekme van az 5.1 ac3 chip de nem osztja szét :S

(#762) nova001 válasza Mr-Pamacs (#760) üzenetére


nova001
senior tag

a teszt is rosz ? :S
valami driver gebaszod van

nekem ALC889A hangkarim van neked is alc?

[ Szerkesztve ]

(#763) Mr-Pamacs válasza nova001 (#762) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Igen ez van nekem is.A legujabb driver van fent a gigabyte oldaláról ([R 1.84]. És a Realtek oldalán is néztem.Bár itt nem találtam ilyen jelzésűt h 889:
[link]
így [ezt] szedtem le mert itt a PH! egy cikkben ezt írták hozzá.

(#764) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Fent van még egy ilyen MS-os frissítés:
High Definition Audio Driver Package KB888111, de ha jól emlékszem ez kell hozzá.

(#765) nagymama


nagymama
csendes tag

Szia mindenki! Én egy számitógép analfabéta vagyok már koromnál fogva is hisz 6 unokás nagymama vagyok. De van egy problémám a gyerekem itthol volt és valamit csinált a géppel és azóta nincs hang ge ugy hogy a gép nem ismerifel se a mikrofont se a hang szórót azt mondták a fiuk mármint az enyémek hogy próbáljam meg ujra telepiteni a hang kártyát de az sem jött össze mert valami hibát ir ki de azt angolul és én nem értem mert nem tudok idegen nyelveken ha van valami ötletetek szerelőhöz menésen kivül akkor ha lehetne részletesen lépésről lépésre irjátok meg légyszi mert mint irtam analfabéta vagyok a géphez. A szerelő meg minimum 2 hét addig nem lehetek gép nélkül mert ezen tartom a kapcsolatot a külvilággal ugyanis rokkant vagyok, és teljesen számittógép analfabéta csak írni tudok rajta, a gyerekeim se tudnak igy segiteni és messze laknak nem tudnak jönni. aki tud segítsen ha lehet üdv nagymama.

(#766) BluEyes válasza nagymama (#765) üzenetére


BluEyes
őstag

Jobbra lenn, az óra mellett ott van a hangszóró ikonja?

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#767) nagymama válasza BluEyes (#766) üzenetére


nagymama
csendes tag

nincs egyáltalán nem ismeri fel a hangszórót a hang eszközöknél azt írja ki nincs csatlakozva hang eszköz

(#768) nova001 válasza Mr-Pamacs (#763) üzenetére


nova001
senior tag

R190 van nekem ez még ujab ftp://202.65.194.211/pc/audio/WDM_R192.zip
és az összes win frisités

(#769) BluEyes válasza nagymama (#767) üzenetére


BluEyes
őstag

Jó.
A hangkártya az alaplapon van, vagy külön hangkártyád van? Ha alaplapi, kellene a lap típusa. Ha nem tudod, ezzel a progival meg tudod nézni a motherboard fül alatt.

Start - Vezérlőpult - Rendszer - Hardver - Eszközkezelő - itt a listában van-e sárga vagy piros figyelmeztető jellel ellátott eszközöd? Mi a neve, milyen jel van rajta?

Mod: Másold be ide a hibaüzenetet, amit a driver telepítésekor kiír.

[ Szerkesztve ]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#770) nagymama válasza BluEyes (#769) üzenetére


nagymama
csendes tag

azmegnéztem ezt találtam
Intel Celeron
Code Name: Tualatin Brand: ID 3
Package: Socket 370FC-PGA2
nemtudom ez kell e de ezt adta ki, mondom hogy holt hülye vagyok.
a telepitő lemezre meg ezt írja

Our audio chip provides multi-speaker surround and realistik sound effects.
Due to the fct that your computer is not equipped with our audio chip xou can not avail yourself of these advanced features.

For more information, please contact your computer dealer
C-Media electronic Inc

Webstite: http:// www.comedia. com. tw

a hardver nél nincs figyelmeztető jel sehol se sárga se piros

(#771) nagymama válasza BluEyes (#769) üzenetére


nagymama
csendes tag

el irtam valamit
http:// www. c media.com.tw
Bocsika

(#772) nagymama válasza BluEyes (#769) üzenetére


nagymama
csendes tag

el irtam valamit
http:// www. c media.com.tw
Bocsika

ezt megnéztem de nem mentem vele semmire mert nem értek angolul

(#773) Mr-Pamacs válasza nova001 (#768) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Az az R192 van nekem is fent.
A wines frissítést meg nem nagyon szeretném megcsinálni. Nem szeretem, csak a gondok vannak vele. Utána nézek hátha van valami olyan frissítés ami csak ezt a hibát orvosolja.
Gondoltam arra is h egy másik vinyóra feldobok egy szűz rendszert és megnézem azon van-e.

(#774) nova001 válasza Mr-Pamacs (#773) üzenetére


nova001
senior tag

semmi bajod nme lesz a frisitésektöl de hát te tod ..szolj ha van valami

(#775) BluEyes válasza nagymama (#770) üzenetére


BluEyes
őstag

Mivel van külön telepítőlemeze a hangkártyádnak, így vélhetően nem alaplapra integrált, hanem egy külön kártya, C-Media csippel.
Találgatok, merthogy nem válaszoltál az ezirányú kérdésemre.

Cpuz:
A legfölső sorban vannak a "fülek" amikről beszéltem (Cpu - Cache - Mainboard - Memory - Spd - About), itt - ahogy korábban leírtam - a Mainboard-ra kattintva az alaplap gyártóját, típusát találod meg. Na az kellene, hogy le tudjam csekkolni, hogy mid van a gépben.

Az Eszközkezelőbe menj be újra, és nézz bele a Hang-, video- és játékvezérlőkbe, hogy van-e ott a listában C-Mediára utaló eszköz,

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#776) nagymama válasza BluEyes (#775) üzenetére


nagymama
csendes tag

talán most azt küldöm ami kell
Model i815w83627

Chipset intel : i815/E/EP Rev: B
South Bridge:intel
82801BA (ICH2)
LPCIO:Winbond w83627HF
BIOS
BRAND:AWARD software/ International inc
Version: 6.0 PG
Date:05/20/2002
Graphic Interface
Version AGPversion2.0
Transfer.Rate 4x
Max,Supparted 4x
Side Band not suparted

sehol nincs utalás CMediára a telepitő lemez nem az enyém azt ugy kaptam hátha jó de rendesen rajt van hogy xp-hez Windowshoz jó eredeti lemez

(#777) BluEyes válasza nagymama (#776) üzenetére


BluEyes
őstag

Okés, ez már sokkal közelebb van. :) Sajnos a gyártóról nem ad infót. :((

A C-Media driver csak a hozzá való hangkártyákhoz jó, alighanem neked nem hozzávaló van.

Kukkants be légyszíves a géped mögé, és nézd meg, hogy hol vannak a hang csatlakozók. Azt figyeld ki, hogy a helyük valami hasonló-e ehhez, mint a képen? Az aljzatok állhatnak vízszintes vagy függőleges sorban is, az a lényeg, hogy ott vannak-e a többi csatival egy kupacban, vagy pedig távolabb (ha álló házban van a gép, akkor lejjebb), a bővítőkártya-helyek egyikéből figyel kifele a hangkártya.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#778) nagymama válasza BluEyes (#777) üzenetére


nagymama
csendes tag

acsatlakozóolyan mint amit itt leg alul mutatsz

(#779) nagymama válasza nagymama (#778) üzenetére


nagymama
csendes tag

teljesen ilyen a gép hétulja hang csatlakozók függőlegesen állnak de ilyen elrendezésben

(#780) BluEyes válasza nagymama (#779) üzenetére


BluEyes
őstag

Okés, haladunk. :)

Most a következőt csináld:
Kapcsold be (vagy ha megy, akkor indítsd újra) a gépet. Amikor a bootolás legelején a képernyő alján kiír egy sort - memóriaellenőrzés, hdd felismerése zajlik eközben "felül" - akkor nyomd meg a Pause/Break gombot (ekkor megáll a bootolás), és írd le pontosan azt a sort, majd nyomj meg egy billentyűt (mindegy mit) hogy a bootolás tovább menjen. A leírt sort pedig írd be ide nekem.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#781) nagymama válasza BluEyes (#780) üzenetére


nagymama
csendes tag

:K Köszönöm a hozzám való türelmedet

azt hiszem ezt kérted 05/20/2002. i815-w 83627--6A69RD4LC--00

(#782) BluEyes válasza nagymama (#781) üzenetére


BluEyes
őstag

Nos, ha minden igaz, akkor ez a te alaplapod: DFI CS32-TL
Ez pedig az alaplapi audio driver: katt

Ellenőrizd, hogy rendesen be vannak-e dugva a hangszóróid (meg a mikrofon ha van) a helyükre.
Gyanús, hogy az XP eszközkezelőjében nincs ismeretlen hangeszköz, ezért be kellene kukkantanod a BIOS-ba.
-a bootolás alatt nyomkodd buzgón a DEL gombot.
-ha előjön a kék képernyő, a nyilakkal vidd a kurzort az Integrated peripherials-ra, és nyomj Enter-t.
-a listában nézd meg, hogy az AC97 Audio "AUTO" állásban van-e, ha nem, akkor a nyilakkal vidd rá a kurzort, és a '+' ill. '-' billentyűkkel állítsd be arra.
-nézd meg, hogy az Onboard AC97 codec "Enabled" állásban van-e. Ha nem, hasonlóképp, mint előbb, állítsd arra.
-ha minden okés, nyomj ESC-t. Ezzel visszaléptünk a fő oldalra.
-nyomj F10-et, a kérdésre nyomj 'z'-t (y-t fog kiírni, azaz 'yes', az kell nekünk).
Ekkor újraindul a gépezet.

Ezután a windowsban a letöltött drivert csomagold ki, és kattkatt a setup.exe-re. Remélem, meg fog szólalni a cucc. :)

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#783) BluEyes válasza BluEyes (#782) üzenetére


BluEyes
őstag

Uppsz, egy 'Enter' lemaradt a végéről, tehát a kilépés a biosból: F10 - z - Enter (ha már ilyen alapos voltam). :)

[ Szerkesztve ]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#784) syckaloz


syckaloz
aktív tag

Sziasztok.

A problémám a következő: van egy usb-s hangkártyám Emagic AMI 2|6 , van rajta 6db sim rca output kimenet. Ezt szeretném összekötni úgy hogy 5.1ben szóljon az 5.1es genius szetten( dvd bemenetben van 6d rca bemenet -ide). Gondolom (ha lehetséges) akkor valahogy meg kellene a hangkártyának adnom , hogy melyik csatorna milyen hangfalat hajtson meg. Egy darab drivert nemtalálok, amivel ezt megtehetném. Win hangbeállításoknál kiválasztom az 5.1-et, decsak a 2 front szól. :( Valami ötlet?

Előre is köszi :R

(#785) syckaloz


syckaloz
aktív tag

ilyen a "háta", a bal oldalon lévő 6 piros rcat szeretném használni, és a géppel pedíg usb-ről kommunikál.

(#786) nagymama válasza BluEyes (#783) üzenetére


nagymama
csendes tag

Hát mindent meg csináltam a BIOS-ba minden a helyén volt a letöltést és megnyitást is megcsináltam a kattkatt is megvolt de nem szól semmi most mivan? nem is lesz ebből már énekes halott. Mit tudok még csinálni? ha ujra telepitenénk az xp-t akkor lehetséges hogy lenne hang? de akkor minden elveszne ami rajt van a gépen? mert elmenteni nem tudom nincs DVD íróm. Ha nem megy marad igy legfeljebb csak irásba tartom a kapcsolatot mint ebbe a pár napba,legalább jobban belejövök a gépelésbe minden rosszban van valami jó! HA nincs tovább akkor megköszönöm a segítségedet és a türelmedet igazán jól magyaráztál még én is megtudtam csinálni kissebb nagyobb bakikkal de az nem a Te hibád hanem az én figyelmetlenségemből fakadt. Üdvözlettel Nagymama :C

(#787) BluEyes válasza nagymama (#786) üzenetére


BluEyes
őstag

Ahogy írtam is, azt nem értem, hogy hova lett a hangkártya? Ha a biosban engedélyezve van, akkor látszania kellene az Eszközkezelőben, mint ismeretlen, vagy problémás, esetleg letiltott eszköz. De - mint írtad - nem látszik. :F

Kísérlet:
Start - Minden program - Kellékek - Rendszereszközök - Rendszer-visszaállítást indítsd el.
Válaszd a visszaállítást egy korábbi időpontra - tovább -
Itt egy naptárt látsz a bal oldali kis ablakban, ahol azok a napok, ahol volt mentés, vastagítva vannak, és hagyják, hogy rájuk kattints.
Gondold ki, hogy mikortól nincs hangod, és egy annál korábbi időpontot keress, ami vastag, azaz készült mentés az akkori állapotról. Lehet, hogy vissza kell menned akár több hónapot is (a hónap neve mellett jobbról-balról van nyíl, azzal tudsz oda-vissza lépkedni).
Ha rákattansz a vastagított napra, akkor a jobb oldali kis ablakban ott lesz a mentés. Katt rá - tovább - értelemszerűen okézd le a dolgot, aztán hadd szóljon.
Reménykedjünk, hogy nincs kikapcsolva a szolgáltatás, találsz mentést, és így hátha helyreáll a hang.

Ha mégis újra kell telepíteni az XP-t, akkor úgy csináljátok, hogy amikor a telepítő felajánlja a formázást, akkor azt kell választani a listából, hogy "Maradjon a jelenlegi fájlrendszer" vagy valami hasonló, de egyértelmű. Ekkor a formattálás elmarad.
A Windows és a Documents and settings könyvtárak lesznek csak felülírva, ha ezekben van fontos dokumentum, levelezés stb, azt innen ki kell másolni valahova egy könyvtárba, aztán indulhat a telepítés. A többi könyvtárhoz és fájlhoz nem nyúl a telepítő.

Ha nem szeretnéd kockáztatni az adataidat, akkor esetleg beszerezhetsz egy olcsó hangkártyát. Nem túl bonyolult beszerelni, és megoldaná a gondodat.

[ Szerkesztve ]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#788) nagymama válasza BluEyes (#787) üzenetére


nagymama
csendes tag

A rendszer vissza álítás nem hozott eredményt. Nem is próbálkozom az xp újra telepítésével hátha az sem hoz eredményt és csak elszurnák valamit. Megpróbálok hangkártyát vetetni a Papával köszönöm a segítséget Nagymama :K

(#789) nagymama válasza BluEyes (#787) üzenetére


nagymama
csendes tag

Nemhagy békén a dolog újre beléptem az eszközkezelőbe mindenen végig mentem ujra akkor a hálózati kártyáknál mutatott fent egy kép ernyőt és az voltpirossal törlés és tiltás tovább menve a szabványos játékpont nál jött elő ugyan igy.
ezt írja a kártyánál: Realtek RTL 8139 családú PCI gyors Ethernet NIC ez van most hogyan tovább :F

(#790) BluEyes válasza nagymama (#789) üzenetére


BluEyes
őstag

Ez egy hálókártya, ami le van tiltva. Ha nincs rá szükséged (nyilván nincs, mert megy a neted nélküle, tehát nincs használva) akkor maradhat így.
Élesíteni nagyon egyszerű, jobb egérgombbal katt rá, és a feljövő listában van az Engedélyezés menüpont. Arra katt, és kész is. Letiltani is ugyanígy lehet egy eszközt.

Van-e cd-íród, meg egy újraírható cd-lemezed? Ha lenne, meg tudnánk nézni, hogy egyáltalán működik-e az a hangcsipp az alaplapon, vagy ne is reménykedjünk. Vásárolni ráértek utána is.

Ha meg venni kell mégis, akkor nehogy valami drága csodát sózzanak rátok. A legolcsóbb C-Media csippes kártya pont jó lesz, 2000 forint körül lehet kapni. Ilyen

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#791) nagymama válasza BluEyes (#790) üzenetére


nagymama
csendes tag

Sajnos nincs DVD,CD iróm csak olvasóm ,kösz azötletet holnap megnézi papa a kártyát üdv nagyi

(#792) syckaloz


syckaloz
aktív tag

Senki? :(

(#793) pintyo68


pintyo68
csendes tag

valaki segitség:) nem megy a mikrofon csak halkan a vonal bemenet sem a kártya c media 8738 cmi 6ch lx .A lemezen 2 driver van a 8738-al csökkentett módban indul.A másik 8768 azzal mükszik.De ne az igazi! legalább szól! Próbaltam másik drv.-t de azokkal sem jó :O már mindent megnéztem amit tudtam Nem tudom hogy mi a gond (a8n-e az alaplap az alaplapi hang recseg kattog letiltottam) megköszönök minden segitséget :R

[ Szerkesztve ]

(#794) pintyo68


pintyo68
csendes tag

Próbáltam felvenni vele a néro wave editorral, halk volt és ami nagyon fucsa volt kb.3szoros sebességgel játszotta le??????

(#795) alex89


alex89
senior tag

üdv

sb live 5.1 digital(sb 0220)-hoz van vista driver :F én nem találtam :U

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#796) Matyóhímzés


Matyóhímzés
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Gigabyte EP35C-DS3R alaplapot, amin ugye egy Realtek ALC889A integrált hangkártya helyezkedik el.
A gondom az lenne, hogy valamiért szórakozik játékokban, illetve neten a hang.
Ha simán winampal játszok le valami zenét, akkor gond nélkül szól az 5.1-es hangfal szettem minden hangszórója, viszont youtube-on valamiért csak a 2 front szól, illetve játékokban csak a 2 front meg a 2 rear.
Ha átállítom az összes kimenetet front-ra, akkor szól minden hangfal, viszont érthetően nem 3D-ben, ami mondjuk játékok alatt zavaró, mert nem hallani ami a hátam mögött történik, csak ami előttem. Ha visszaállítom normálisan a 3 kimenetet front/rear/center-sub-ra, akkor nincs gond a 3D hangzással, csak épp nem szól a center meg a sub.
Az 1.92-es Realtek driver van fent.

Ha esetleg valakinek van ötlete, légyszi ne kíméljen.
Köszi.

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#797) gYaLo


gYaLo
őstag

Hellosztok!
Van egy ilyen hangkarim : [link]
Az a bajom vele,hogy amíg nem volt meg és alaplapi hangom volt,addig rendesen felismerte a Tekram webkamerámat,mint mikrofon.,
Most viszont nem látja a gép,csak mint webkamera (msn-en,teamspeak-en,ventri-n).
Már vagy 4* szedtem le mind2-t és raktam fel őket,külön sorrendben is...
Nem tudom,hogy mi lehet a baja,kérlek segítsetek!
Üdv: Norbi

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#798) gYaLo válasza alex89 (#795) üzenetére


gYaLo
őstag

Az szerintem felejtős...
Nem tuti,de valami olyat olvastam,hogy nem adták ki hozzá a vistás drivert,és nagy volt a felháborodás is :F

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#799) alex89 válasza gYaLo (#798) üzenetére


alex89
senior tag

én is valami ilyesmit hallottam,de állítólag van hozzá valami "megpiszkált" driver is ami megy vista-n.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#800) HBandy


HBandy
csendes tag

sziasztok!
Olyan problémám volna,hogy a frissen vásárolt hangkártyám (ESI Juli@) a gép bekapcsolásakkor belezavar a tv képminőségébe.RCA kábellel van rákötve a tv alatt lévő erősítőre.Ha kihúzom a gépből a kábelt a probléma megszűnik.Esetleg tudtok vmi megoldást,esetleg a kábeleket (RCA v.koax) cseréljem le komolyabbra?
Köszi előre is a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.