Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) LOTR


LOTR
addikt

U20!!!!!

megvan a bronz
:R

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#252) P00By válasza LOTR (#251) üzenetére


P00By
nagyúr

Nagyon jó! ;) :DD

[ Szerkesztve ]

(#253) dunkel válasza glutamin (#233) üzenetére


dunkel
őstag

A blogomat nem nagyon tervezem ott már vezetni, de ezt még meglátjuk, lesz-e kedvem hozzá.
Az, hogy a ch először a májadat tölti, főleg edzés után, ezt honnan szedted? Jó nagy baromság :DDD Fruktózt, szukrózt kerülni kell ilyenkor, de hogy nem a májat töltöd be 0 ch mellett edzés után erre a nyakamat merném tenni :Y

(#254) 8nemesis8 válasza LOTR (#251) üzenetére


8nemesis8
veterán

Inkább edzenél a foci helyett :D ;]

(#255) Jojo5 válasza LOTR (#251) üzenetére


Jojo5
őstag

:K :C

mingyár megyek váll-bicózni :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#256) Manitou válasza Woodslave (#250) üzenetére


Manitou
addikt

Mondom én, hogy fos vagyok fekvenyomásban :DDD

Mellről nyomásban jobb vagyok, de a többiben nem, ha ezek 6 ismétléses értékek.
Lábat nem tudom, mert nem lábazok. :D
Igaz most fogytam/stagnáltam. 81 kg vagyok csak.

[ Szerkesztve ]

(#257) Woodslave válasza Manitou (#256) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát jó de én meg 10kg-val nehezebb vagyok, bár ez sztem kizárólag zsír :D

Másfél évet kihagytam mint írtam, ez alatt minden izomsejt lepusztul ami nem kell a létfenntartáshoz. Izommemória ide vagy oda, 3 hónap alatt ez jött. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258) LOTR válasza 8nemesis8 (#254) üzenetére


LOTR
addikt

:P
annak ellenére, hogy "beteg" voltam a héten, 3x is edzettem, először egy átmozgatás volt csak, aztán csak lábnap (eredménye, hogy még mindig fáj leülni és igazából szimplán menni is), majd megint egy átmozgatás
köv hétre már normális edéseket próbálok beiktatni

Woodnak meg üzenem, hogy nem kell kétségbeesni, én szerintem közel 1,5-2 éve nem nyomok fekve és tegnap pont 30fokos padon nyomtunk kétkezes rúddal (sajnos az összes kézisúlyzós pad foglalt volt), bár a mellem nem éreztem tőle és nagyon lassan engedtem le a súlyt, majd a mellemre érve megtartottam kb 1mp erejéig, de csak 4x12 ment a 40kilóval :DDD - ellenben a vállam elülső feje majd leszakadt már a nyomások elején
konklúzió: továbbra sem tetszik ez a gyakorlat, maradok a pozitív padon egykezes kézisúlyzókkal végzett nyomásoknál

One Ring to rule them all

(#259) Manitou válasza Woodslave (#257) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg lófaxt se erősödtem már jó ideje, hiába edzek, igaz mostnában nem valami intenzíven edzek, 2 hetente 3 edzés kb az általános, jobb esetben heti 2 is megvan.
Volt nekem is egyszer egy hosszabb kihagyásom vagy 3 hónap.
Nagyokat már nem merek álmodni :D Edzek, aztán majd lesz valami. Költeni se igazán költök rá sokat bérlet 3300/10 alkalmas, meg van még biotech fehérjém amit kb karácsonykor vettem (3kg) annak kb 40%-a még megvan. Csak edzés után iszom :D Talán év végéig kitart :D Napi fehérjebevitelem meg kb 80-140g (változó), de ch megvan 500 is sok esetben :D

(#260) 8nemesis8 válasza LOTR (#258) üzenetére


8nemesis8
veterán

Én is szeretem az egykezes súlyzókat, illetve több izmot dolgozol át, nem kötött a mozgástartomány sem.

(#261) LOTR válasza 8nemesis8 (#260) üzenetére


LOTR
addikt

főleg nem szedi szét a vállát az embernek szinte semennyire, csak nehéz felvenni egy idő után az egykezes súlyzót ha nincs edzőtárs, bár még azért ott nem tartok

One Ring to rule them all

(#262) Jojo5


Jojo5
őstag

megvót, jóvót :K :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#263) kovsol


kovsol
titán

akkor négy év kihagyás után diéta közben az én 110kg -s fekve nyomásom nyugodtan publikálható itt ahogy elnézem a topicot :) amúgy csak egyenes padon nyomok rúddal, ferde padon egykezesekkel szoktam én is mert ott nem használóm annyira a vállamat, de nekem a tárogatás ami legjobban hat pedig abban 22-24 -es kézi súlyzóval tolom utolsó mell gyakorlatnak amit én igen hurkának érzek, de így a végére ez is beszaratós nekem

May the Force be with you!

(#264) Markgx10 válasza kovsol (#263) üzenetére


Markgx10
őstag

Az nagyon fasza :R :R akárhonnan nézem :D

(#265) God Vazzeg válasza 8nemesis8 (#260) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Izolálásra jók, de ha nagy izmokat akarsz, akkor összetett gyakorlat! :K

(#266) God Vazzeg válasza Markgx10 (#264) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mostanában már megijedtem hogy felhígul a topik, de azért vannak még olyanok akik komolyan is veszik a gyúrást :K

Sok már itt a csíra, de ez maradjon köztünk ;] :DDD

(#267) 8nemesis8 válasza LOTR (#261) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen, kicsit körülményes felvenni, kicsit lendülettel kell.

(#268) 8nemesis8 válasza God Vazzeg (#265) üzenetére


8nemesis8
veterán

Szerintem melegítésnek tökéletes, kisebb súllyal akár, sokkal jobban több szögből illetve több izom részvételével lehet melegíteni, de kellően nagy súlyokkal építeni is lehet.

(#269) kovsol válasza 8nemesis8 (#267) üzenetére


kovsol
titán

amúgy mekkora súlyról van szó itt amikor azt mondjátok nehéz felemelni ? csak, hogy tudjak magamhoz hasonlítani másokat

May the Force be with you!

(#270) LOTR


LOTR
addikt

Ghána
és milyen szép, hogy a világbajnoknak az elődöntőben 2 gólt is tudtunk rúgni :R

One Ring to rule them all

(#271) BÁ Nutrition válasza kovsol (#269) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

50es egykezestől már kezd necces lenni nekem., bár inkább vállgyakorlatnál. 30 fokon nem olyan gázos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#272) kovsol válasza BÁ Nutrition (#271) üzenetére


kovsol
titán

te se lehetsz puhány srác 50-es egykezes nem gyenge :B
nálunk az a legnagyobb súly, azt vállazásnál szép már felemelni addig

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#273) LOTR válasza BÁ Nutrition (#271) üzenetére


LOTR
addikt

én eddig 4x16oztam piramisban, szintén jó 2 évig, tehát a végén 35 kilósnál nagyobb egykezessel nem is próbáltam, el sem bírtam volna :DDD
most kezdek visszaállni 8as sorozatokra

One Ring to rule them all

(#274) God Vazzeg válasza 8nemesis8 (#268) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem vitatkozom inkább :D ;]

(#275) 8nemesis8 válasza kovsol (#272) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát nem 50esre gondoltam. :U
Sajnos pontos súlyt nem tudok mondani, mert itthon szoktam a spéci terembe edzeni és csak saccolni lehet a súlyt, normális terembe (inkább ahol mások is vannak )nem szoktam mellezni, ott nem élhetem annyira ki magam.

(#276) 8nemesis8 válasza God Vazzeg (#274) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez nem vitatkozás.
Én szívesen hallgatom meg más véleményét , hátha én tudom rosszul, engem nem zavar, ha esetleg nincs igazam.

(#277) LOTR válasza 8nemesis8 (#276) üzenetére


LOTR
addikt

1. "spanyolviasz" nincs, nem véletlenül edz minden profi kb egy szisztémára
2. mindenkinek magának kell kitapasztalnia neki milyen edzés a jó
3. ha valamid jól fejlődik, akkor ha edzel rá fejlődni fog, ha valamid szarul fejlődik, akkor csinálhatsz te bármit az akkor sem fog hirtelen megnőni, a genetikával nem tudsz mit kezdeni
4. mindez naturszeletekre vonatkozik

e tudás megszerzése 4 év "kitartó" munkámba került :D

One Ring to rule them all

(#278) God Vazzeg válasza 8nemesis8 (#276) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nincs igazad. De LOTR leírta a tutit :K :C

(#279) Vandit. válasza LOTR (#258) üzenetére


Vandit.
addikt

Mert szarul végzed, azért nem érzed. Nekem is sokáig ez volt a bajom, de lassan ráéreztem és már fasza. Azért nem érzed, mert átveszi a váll a terhelést. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#280) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Beles, 105kg-os Vazzeg:

(#281) Markgx10 válasza God Vazzeg (#280) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem láttál, akkor te még belet, de majd mutat neked a 104kg-os markgx10 (igen, már majdnem minden háj visszajött :O ) az SB-n :D

(#282) Tomics


Tomics
addikt

Nem edzettem 2 hete, jóvót.
Hétfőtől újra ;]

PH! addikt since 2004

(#283) macikos válasza God Vazzeg (#280) üzenetére


macikos
addikt

Tessék mondani, aztán mennyi tejet ad a jószág? :D ;]

(#284) LOTR válasza Vandit. (#279) üzenetére


LOTR
addikt

ebben igazad van, nekem sok idő kell amíg megtanulok helyesen végrehajtani egy gyakorlatot, de ezt nem is akarom megtanulni egyelőre, nekem teljesen jó az egykezes nyomás, a vállat minimálisan terheli, a csuklóm szintén (bár erre vigyáznom kell azért, tehát néha csuklószorítózok is ez miatt), a könyökömre meg vigyázok, így szintén nincs veszélyben, mellben meg fejlődök, nekem ennyi a lényeg
nem nyomok 100+ kilókkal, na és, sosem érdekelt :o

One Ring to rule them all

(#285) God Vazzeg válasza macikos (#283) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Attól függ hányszor **opnak le ;] Meg se kérdem miért érdekel ;]

(#286) God Vazzeg válasza Markgx10 (#281) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sajnos bélben igen jól fejlett vagyok, de ez most lényegtelen. Minél több tömeget fel kell szakítanom, mert brutál lesz a diéta ;] :D

(#287) BÁ Nutrition válasza kovsol (#272) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

62,5 volt a legtöbb asszem, de akkor már majdnem szétszakadtam:)
az a baj hogy nem túl jók az izületeim ezért egy szintnél nem mehetek feljebb súlyban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#288) 8nemesis8 válasza LOTR (#277) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi a fáradtságos munkával megszerzett tapasztalatod megosztását. :P

(#289) 8nemesis8 válasza God Vazzeg (#278) üzenetére


8nemesis8
veterán

De egyedül fekvenyomásban próbálok vagyis csak próbáltam 5leteket kérni, mert szerintem nem fejlődtem kellően, de már van elég praktika amivel elláttatok. ;)

(#290) kovsol válasza BÁ Nutrition (#287) üzenetére


kovsol
titán

ezt jobb, hogy reggel olvastam, mert álmatlan éjszakát okoztál volna nekem ezzel :DDD
én már örülök annak is, hogy ilyen 32-40 között is használok súlyokat, te meg itt benyögsz ide, hogy 50 -től nehéz és max 62.5 :D

mai edzésem: vető gabonát hordani 50kg -s zsákokban a padlásról le :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#291) Manitou válasza kovsol (#290) üzenetére


Manitou
addikt

Nálunk 30kg-os a legnagyobb egykezes :D Vállazáshoz volt már hogy bepróbáltam :D Nálam az már a nehéz kategória, igaz én kicsi is vagyok :D Inkább 25-ösig megyek csak fel.

(#292) 8nemesis8 válasza kovsol (#290) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nah jó kis edzésed lesz, parasztedzés, de egyébként ez hozza az erőt rendesen, tapasztalat. :U

(#293) kovsol válasza 8nemesis8 (#292) üzenetére


kovsol
titán

hát nálam is van tapasztalat már ilyenből bőven, mivel mi eper és csemege kukorica termelésből élünk főleg, és a többi föld el van vetve gabonával, meg a szöllő természetesen nem maradhat el
lehordás amúgy szarabb mint a felhordás számomra, mert felfelé az 50kg meg se kottyan a lábamnak ugye, de lefelé óvatosan kell lépkednem, mert volt már rá példa, hogy leszakadt egy lécsőfok alattam és akkor van kis riadalom :U úgy a 30. zsák után pihenő nélkül már elmegy kardiónak is amúgy :))

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#294) 8nemesis8 válasza kovsol (#293) üzenetére


8nemesis8
veterán

:DD
Mi azért ekkora mennyiségben nem toljuk, pár ha földön van gabona azt kell betakarítani, de nem padlásra azt sem. Részvétem.
Nekem pincébe szokott almapakolás lenni. :P

(#295) swoody válasza Manitou (#291) üzenetére


swoody
senior tag

Nem tudod hol lehet venni maltodexin-t Debrecenbe?

(#296) do3om


do3om
addikt

Tegnap olaszliszkán volt megemlékezés tudjátok mi miatt.
A barátnőm arra jött haza busszal, tele volt rendőrrel (roham ruhába öltözve).
Még a buszt is átnézték.
Erre van pénz védeni a cigányokat, mert odament a gárda, meg szabálysértést indítgatni ellenük amiért fekete fehérben vannak a gárdások :o :o :o :o :W

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#297) 8nemesis8 válasza do3om (#296) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ezt én sem értem.
Megvédik ők magukat is szerintem....sajnos. :W
Nah mind1, nem vagyok fajgyűlölő, csak sajnos kevés a normális köztük.

(#298) dunkel válasza God Vazzeg (#280) üzenetére


dunkel
őstag

Nem g*cizni akarok, de kezd elmenni a forma (az előző képhez képest). Nem engeded túl lazára ezt a tömegelést? ;]

(#299) Vandit. válasza 8nemesis8 (#297) üzenetére


Vandit.
addikt

Én sem, de az ember színe fehér... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#300) 8nemesis8 válasza Vandit. (#299) üzenetére


8nemesis8
veterán

Igen, én is ismerem a mondást.

Most még ők a kisebbség, de sajnos exponenciálisan szaporodnak. :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.