Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13601) Woodslave válasza macikos (#13598) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk ha vizsgálnák még 4 hétig, lehet meg tudnák fejteni :DD 2 hetet kaja nélkül ki lehet bírni, mondjuk a víz nélkül már elég szép teljesítmény :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13602) Eagle16 válasza $R64 (#13599) üzenetére


Eagle16
addikt

Mer' mi van a Scitec-el? Én általában csak olyat veszek, akkor én nem leszek izmos? :D

macikos: nem semmi, lehet hogy 5-10 éven belül már fénnyel fogunk tömegelni? :D

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13603) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Jó reggelt!

Macikos: Fotoszintetizál mint a növények? :D

[ Szerkesztve ]

(#13604) penene válasza Atomgeszi (#13603) üzenetére


penene
őstag

Nektek is! :D

(#13605) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

BLiNk3r hááát, az ízületvédőt nyilván a nevében benne foglaltakra fogom használni ! ez a termék sem valami jó amúgy, csak annyira olcsón kaptam hogy mondom egye fene elviszem ;] . ha valami jó folyékony ízületvédőt akarsz akkor Nutrend Flexit Liquid ez már egy elég régi és sokat bizonyított készítmény :K csak most sajnos nem volt ilyen így kénytelen voltam megvenni ezt a fospermetet :DD
dunkel szerencsére nem :U
dragonfx nahát az hogy lehet hogy a tricepszed nagyobb mint a bicepszed ( anatómia egyes, ülj le :C ) az mindenkinek nagyobb , a felkarod kb 2/3-a a tricepsz :K
$R64 folyékony terméket csak ízületvédőből veszek, azok talán tényleg jobbak ! de aminóból meg kreatinból meg mittudomén még miket lehet kapni azokból nem érdekel milyen :N , csak ezekkel a folyékony cuccokkal az a baj hogy az alapból szilárd halmazállapotú anyagokat feloldják valamiben és nemtudom hogy oldják meg h stabil maradjon és ne essen szét ( anno ez a cirkusz volt a folyékony kreatinnal , mire elért a fogyasztóhoz szinte a 0-ra lebomlott benne a lényeg :C ) ... viszont én se csípem a Scitecnek az új vonalát ( a régibe volt pár értelmes termék )
... na azthiszem lassan hatófélben van a Xenadrin-alphaburn-klenbuterol-karnitin-bcaa koktél, megkínzom a szobabringát ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13606) dragonfx válasza Quan-Chi (#13605) üzenetére


dragonfx
veterán

jó van akkor jo avgyok így ahogy vagyok azt csá :DDD
magamnak nem tetszek :DD a nőknek igen :DD ..ez a lényeg. :Y :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13607) Quan-Chi válasza dragonfx (#13606) üzenetére


Quan-Chi
őstag

biztosan nagyon szuper vagy ;)

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13608) P00By


P00By
nagyúr

7. :U

(#13609) Vandit. válasza P00By (#13608) üzenetére


Vandit.
addikt

Jó lenne ha Tibi befutna és banit lemosná a picsába már. Annyira szánalmas az az ember... :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13610) Quan-Chi válasza P00By (#13608) üzenetére


Quan-Chi
őstag

hát nemtudom , nekem kurva gusztustalan az a fehérje amit turmixolt :Y útálom ha ilyen habos genny lesz belőle !

Vandit. nálam báni akkor került tiltó listára mikor vmeik BBTV részben kilocsolta a tejet , meg lehordta mindennek . végül is a tápkiegek előtt az egyetlen kazein és savó beviteli forrás volt , és mikor toltam a frankó házi tejet "karrierem kezdetén" igazán jól fejlődtem :K

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13611) Tomics válasza P00By (#13608) üzenetére


Tomics
addikt

edzésvideó nem is lesz csak agytágítás? :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13612) Woodslave válasza Vandit. (#13609) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát kb a Bunny stílusa többet ér el, mint ez a doktori disszertáció a semmiről :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13613) P00By válasza Vandit. (#13609) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez nem fog itthon megtörténni.

Quan-Chi: Én szeretem a habos dolgokat! :D ;]

Woodslave: Semmiről?! Állandóan viccelődől! :D

Tomics: Sztem a sorozat vége felé lesz edzéstechnikáról szó.

[ Szerkesztve ]

(#13614) vedini


vedini
őstag

Hali,

bocsi az offért

Eladnék 2db ALRI EVO STACK-et:
[link]

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#13615) harry válasza P00By (#13608) üzenetére


harry
veterán

Hmm. Jó, hogy a vitaminok fontosak, de szerintem azért egy fehérje kieg vitaminok nélkül is "hasznos" lehet. Mármint, ha valakinek csak egy dologra van pénze, szerintem nem biztos, hogy vitaminra kéne költenie, én inkább a fehérjére szavaznék (persze, ha a rendes kaja rendben).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13616) dunkel válasza harry (#13615) üzenetére


dunkel
őstag

Még jó, hogy Tibi a "szerintem"-nél komolyabban megindokolja az állításait. :)

(#13617) harry válasza dunkel (#13616) üzenetére


harry
veterán

Azért nehogy már, ha nem viszek be 500mg magnéziumot, meg minden egyebet minden nap, nem hasznosulna a + adag fehérje...
Vitaminokkal kapcsolatban is az zavar, hogy egyszűrűen annyian vannak, akik nem használnak, és semmi bajuk, pedig ők is dolgoznak, edzenek, stb... amikor használtam, sem éreztem magam jobban, nem voltam ritkábban beteg, stb. Aztán a kérdés, hogy természetes forrásból vigyük be, legalább egy részét, vagy így koncentráltan, melyik hasznosul jobban, melyik a "jobb"...
Vagy legalábbis nem nagyon szeretek úgy költeni valamire, hogy tudom, hogy jó, de igazából nem látom/tapasztalom semmi előnyét...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13618) kovsol válasza harry (#13617) üzenetére


kovsol
titán

nem tudom én betolok egy multivitaminos pezsgőtabit, meg egy magnézium+multivitamint minden reggel, úgyis mindig olyan szomjas vagyok ébredés után :B, de az nem megfelelő ugye ;)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13619) P00By válasza kovsol (#13618) üzenetére


P00By
nagyúr

Actival a király :R :P

#13620: Igen, árulnak. De én csak viccből írtam. Én ezt szedek napi egyet, fedezi nagyából 1005-an az RDA-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13620) kovsol válasza P00By (#13619) üzenetére


kovsol
titán

azt árulnak gyógyszertárban? mert havi 7e Ft patika kártya áll rendelkezésemre, így előszeretettel veszek ilyesmit ott inkább

May the Force be with you!

(#13621) Woodslave válasza kovsol (#13618) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én most beírom hogy sparos multit "szedek", erre Bá meg beríja, hogy Lidl-öst. :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13622) P00By válasza P00By (#13619) üzenetére


P00By
nagyúr

1005=100% :U

(#13623) kovsol válasza Woodslave (#13621) üzenetére


kovsol
titán

sorstárs :)) mert a sima multis tabi nekem is az best buy 149Ft ért ;]

May the Force be with you!

(#13624) macikos válasza harry (#13617) üzenetére


macikos
addikt

Én erre mondom mindig, hogy jók a kiegészítők, de nélkülük is jól lehet fejlődni.
Én például lehet, hogy nem vagyok az esztétika szimbóluma és nincs 10% a testzsírom, de izmosabb vagyok mint azok zöme, akik havi szinten több tízezer forintot költenek kiegészítőkre. Aki meg mégis annyival jobban néz ki, az úgyse naturál...

(#13625) kovsol válasza macikos (#13624) üzenetére


kovsol
titán

igen mert azért valljuk be: az edzéstől leszünk izmosak ;] ehetsz te bármit ha nem mész el edzeni, de ha szar a kajád és edzel azért szerintem akkor is meglátszik az emberen, oké nem leszel egy hegyomlás, de azért legalább karban tartod az izomzatodat

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13626) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

én mondjuk folyamatosan tolom az ISS pakot , mert az van olcsón , elköltök X összeget havonta erre a sportra és lehet nincs nagyobb látszata mint aki csak felét költi , de el úgyse rakom a pénzt , ha nem erre költöm el akkor meg elbaszom baromságokra , pl erre a szutykos számítógépre aminek még annyi értelme sincs ( itt ülök 300.000ft mellett ami már lehet csak 100 ;] de 300 volt , és az MSN meg a mozilla , winamp ugyan olyan jól megy rajta mint az előzőn ) na meg el is lehet bulizni egy nagyon ronda összeget havi szinten ... szóval én inkább erre adom ki a lóvém :U

visszatérve erre vitaminos dologra, szerintem is egy fehérje fontosabb mint egy multi vitamin ! ugyanis főleg nyáron változatos kajával sok zöldség-gyümölcs kombóval bőven be lehet vinni annyit amennyi kell , max egy kis magnézium - C kiegészítés kellhet de az meg aprópénz

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13627) penene válasza Quan-Chi (#13626) üzenetére


penene
őstag

Ezért nincs a mai fiatalságnak megtakarítása... ;]

(#13628) Woodslave válasza macikos (#13624) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, csinálni kell nem agyalni. Pár éve még biztos elolvastam volna mit ír K.T, de ma már arra se veszem a fáradtságot, 1. mert nem érdekel, 2. nem számít annyit, 3. úgyse csinálom. :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13629) P00By válasza Woodslave (#13628) üzenetére


P00By
nagyúr

É se csinálom, csak elolvasom, h tájékozott legyek :D

(#13630) dunkel válasza Woodslave (#13628) üzenetére


dunkel
őstag

Ilyen hozzáállással az eredmény sem lehet kérdéses. :N

(#13631) P00By válasza dunkel (#13630) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt hittem az előzőekre, vmi komolyabb választ kreálsz! :U :D
Vagy már letettél róluk? :( :)

(#13632) Markgx10 válasza dunkel (#13630) üzenetére


Markgx10
őstag

Woodot nem is az elért eredményei miatt szeretjük ;]

(#13633) Woodslave válasza dunkel (#13630) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, majd kiderül :DD Nem az hogy nincs eredménye (mert az tiszta sor), hanem hogy lesz-e a tiednek :K

figy én annyit gondolok erről az egészről, hogy K.T.-nek a szteroid rovattal kellett volna indítania, aztán fontossági sorrendben visszafelé haladni :K ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13634) Woodslave válasza Markgx10 (#13632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K hanem az eszemért ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13635) dunkel válasza P00By (#13631) üzenetére


dunkel
őstag

A róluk -ból kihagytál egy N-t. És igen. :B
Majd kancsi megmondja nektek a tutit :DDD

Viccet félretéve nem tudok mit hozzátenni, Tibi leírja a tutit, észérvekkel alátámasztva. Ehhez egy "szerintem" meg "nekem így is jó" kommentekkel nem lehet mit kezdeni. Mindenki csinál amit akar, nem akarok én senkit megtéríteni. Majd ha ráeszmél x év stagnálás után, hogy talán mégsem úgy a jó ahogy "szerinte" van, akkor legalább tudja hova nyúljon ha változtatni akar. Szerintem :U

(#13636) P00By válasza dunkel (#13635) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem hagytam ki, én nem számítok! :N :D

(#13637) dunkel válasza Woodslave (#13633) üzenetére


dunkel
őstag

Az enyémnek lesz - és már van, evvel kapcsolatban megnyugtatlak. 4,5 hónap alatt 9,5 kiló és nem vagyok elzsírosodva. A második fázis végén (június vége) is lesznek képek, aztán jön egy dijéta, ami után szintén lesznek képek. Csak vigyáznom kell, hogy Atom képeitől távoli időben rakjam őket be a topikba :DDD

(#13638) macikos válasza P00By (#13636) üzenetére


macikos
addikt

A legkisebb is számít, Tesco.

:D

(#13639) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#13621) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egyébként én Lidlbe szoktam venni a pezsgőtabit. :U
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13640) Woodslave válasza dunkel (#13637) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y egy kő esett le a szívemről komolyan :K :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13641) P00By válasza macikos (#13638) üzenetére


P00By
nagyúr

Téves, itt nem én vagyok a legkisebb! :D
De nem volt rossz poén :P

[ Szerkesztve ]

(#13642) Woodslave válasza dunkel (#13637) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy dolgot nem értek, az online supertréning 1 hónapja indult, tán megszerezted az egész anyagot? Vagy magával K.T- vel edzel? Mert elég jó padawannak tűnsz. :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13643) P00By válasza Woodslave (#13642) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem az jött le, h ő vmi bioszos-kemikálius embör! :D
Szóval ez K. T-vel( tisztara, mint vmi GI Joe szereplő :DDD ) nem feltétlenül függhet össze.

Leültem! :DD

(#13644) Woodslave válasza P00By (#13643) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem vontam kétségbe Dunkel kolléga (ne sértődj meg igaz én nem fejlődök, de néha vagyok teremben :B :DDD ) szakértelmét, csak ezt a megvilágosodás hátterére vagyok kíváncsi. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13645) macikos válasza P00By (#13643) üzenetére


macikos
addikt

Én azt se tudom miről beszéltek :) Meg mi ez a szupertréning? Egy részt láttam, abban is az volt, hogy csomagoljuk alufóliába a húst és úgy süssük.

(#13646) P00By válasza macikos (#13645) üzenetére


P00By
nagyúr

Maradj tudatlan, jobb lesz ez hidd el! :DD

Én csináltam már alufóliába, mikor a bb.tv-ben is mutatta. Tényleg nem szárad úgy ki a hús. Csak Gyuri azt mondta, ki tudja mi válik ki belőle hő hatására.

(#13647) Jojo5 válasza Woodslave (#13644) üzenetére


Jojo5
őstag

Amikor beszéltem dunkellal élőben mondta, hogy valami eszméletlen mennyiségű testépítéssel kapcsolatos cikket olvasott. Onnan a tudás sztem :K :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13648) kovsol válasza Jojo5 (#13647) üzenetére


kovsol
titán

azt hittem megáldotta egy istenség 8 éves korában és azóta meditációból nyeri az energiát és azzal jön a tudás is :DDD

May the Force be with you!

(#13649) Eagle16


Eagle16
addikt

Végre vettem saját mérleget, 2500ft-ért, szerintem elég jó, grammra pontosan lemértem vele a kreatint is. Pontosan ilyen.

Most edzés után Peak-es fehérjét ittam, termékminta volt, a címke szerint 100g, de csak 45g volt benne :) Rájöttem hogy jól tettem, hogy eddig távol tartottam magam a vanília íztől, egyszerűen borzalmas szaga meg utóíze volt.

A sok ZH miatt már sokadjára tartok ilyen péntek-szombat-vasárnap időbeosztású edzést, így nem is olyan jó, mintha rendesen elosztanám, de már csak 1 hetet kell kibírom, aztán szabad leszek :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13650) harry válasza kovsol (#13648) üzenetére


harry
veterán

Ez minden szempontból logikusabb magyarázatnak bizonyul ;]

Valóban vannak érdekes cikkek, és engem is érdekelnek, de amikor a sokadik után ott járok, hogy ez ellent mond annak, mások szerint más a jó, akkor kezdek elbizonytalanodni, most akkor ez vagy az, miért, stb... mondanám, hogy vannak alap irányvonalak, amit sokan követnek, de megint mások szerint az is hibás... Így meg aztán nehéz eldönteni, hogy melyik legyen.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.