Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13451) Jojo5 válasza CoolBoy323 (#13447) üzenetére


Jojo5
őstag

Monster helyett a helyedben vennék multi pro pakkot meg ahogy régebben dunkel tanácsolta mellé pakolnék cinket mert azt kihagyták a multi pro-ból... :)
Akkor marad még 5 ezred mert a monster 10k körül mozog utolsó emlékeim szerint mellé csapsz még 3 ezret és veszel a profigymről superpumpot vagy no-xplode-ot vagy xpand-et edzés előttre... :K
A jumbo marad reggel meg edzés után bár én reggel a helyedben zabot nyomatnék fehérjével, de én más felépítésü vagyok mint te :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13452) Tomics válasza Jojo5 (#13451) üzenetére


Tomics
addikt

szerintem meg jumbo zabbal :D az ütős kis hízókura reggelije lehetne :K
coolboy, ha nem hízol, akkor a kaja mennyisége lehet a probléma más nem jöhet szóba. tűzd ki célul, hogy a mostani napi beviteled megduplázod. szép lassan haladj ha eléred szólj addig is sok sikert :)

ezek közül az edzés előtti cuccokból ki fogok én is próbálni majd egyet nyáron :K

pooby: miva? :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13453) P00By válasza Tomics (#13452) üzenetére


P00By
nagyúr

Nana, mit írt a Tibi?! :W :D ;]

(#13454) Atomgeszi válasza Tomics (#13452) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pubi azon van kiakadva, hogy nem nézed a sportikán a tréninget. :( :D

(#13455) Tomics válasza Atomgeszi (#13454) üzenetére


Tomics
addikt

ja ééétem. jelenleg nincs időm ilyenekre ;] még edzeni se :O össze vagyok szakadva mint egy málhás szamár. majd utólag ;]

PH! addikt since 2004

(#13456) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

köszi srácok :)
akkor kaja meg 2xezve... max kihányom :D

a jumbo zabbal kicsit KO reggeli lenne, tuti nem kajálnék 4ig úgy jól laknék :D

amúgy zab mehet orrvérzésig? tejcsivel szoktam enni, szeretem, és az aránylag tömegelős kaja is nem, hisz hosszú felszívódású ch?!

szőlőcukor is mehet nonstop?

az edzés előtti xarok közül melyik lenne ideális nékem? nem nagyon bízok az ilyen mesterséges xarokban, féltem a pici egészségem :) :DD

(#13457) Tomics válasza CoolBoy323 (#13456) üzenetére


Tomics
addikt

zab mehet, de szőlőcukor módjával. inkább egyél több rizst/krumplit/tésztát

PH! addikt since 2004

(#13458) macikos válasza CoolBoy323 (#13456) üzenetére


macikos
addikt

Szőlőcukrot felejtsétek már el! Az egy dolog, hogy nem hízol, de attól még nem kell szőlőcukrot zabálni. Én a zabot se tartom egy olyan szuper kajának. Reggelinek jó, de napközben nem enném.

Híznod kell, egyél sok rizst, tésztát, krumplit. Akár sültkrumplit is, amennyi beléd fér, rántott hússal :)

(#13459) Atomgeszi válasza macikos (#13458) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sültkrumpli kurva jó brassóival. De éhes lettem. :)
De sültkrumpli jó még fasírttal. Egyik RRR-ben a Vörös Zoli is azt csinált csak csirkemellből..simánjó :)

(#13455) Tomics Áh mire elolvasod már mindenki rájön a titokra a 12.hét végéig és mindenki izmosabb lesz nálad. Jó már ígyis mindenki az, de most gondolj bele, hogy ők már tudják mi a titok te még csak most fogsz rájönni. Áhh..ilyen tudattal edzeni, hogy tuti szart csinálsz. :F

;]

[ Szerkesztve ]

(#13460) Jojo5 válasza macikos (#13458) üzenetére


Jojo5
őstag

zabot én is csak reggelre mondtam :U
Egyébként a jumbo proffban is zab van és tömegelésnél krvajól betöltött szal... :C

Tomics: Jók is ezek az edzés előtti cummók főleg diétában hoznak nagyon sok kedvet de szerintem tömegelés alatt is brutálisakat lehet edzeni :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13461) nepszter1


nepszter1
addikt

Megújult a myprotien weblapja de elég benga még :DDD

(#13462) P00By válasza Atomgeszi (#13459) üzenetére


P00By
nagyúr

:K :D

Mondjuk én urvára nem foglalkozom vele, csak elolvasom! :D

(#13463) Atomgeszi válasza P00By (#13462) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én még annyira sem foglalkozom vele.. Speakboard powa. Kicsit érdekes a kiejtése, de nem megerőltető az olvasás és nem folyik ki a szemem a végére. :D

(#13461) nepszter1 Ja durva! Akkora error felirat borítja be a képernyőt, hogy kifordul a számból a rántotta :) Mondjuk ettől még nem lesz pénzem ilyen fújtatóporokra. :U :D

[ Szerkesztve ]

(#13464) Quan-Chi válasza Jojo5 (#13460) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a zab hibátlan egész nap ! 100g rizst megfőve elég megenni, míg 100g zabot egy adag fehérjében 10másodperc alatt beborítok ! a gond az hogy magas a rosttartalma és egy bizonyos mennyiség felett már az emésztés rovására megy ! de napi 200g simán mehet !

ezen kívül a teljes kukorica vagy rizspehely akácmézzel jó sok tejjel még igazán komoly kaja ;] tejbe rizs ...stb , annyi frankó kaja van , egész nap tudnék enni gecc ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13465) Jojo5 válasza Quan-Chi (#13464) üzenetére


Jojo5
őstag

Nem tudom te, hogy vagy vele de én 100gramm felett már érzem, hogy megy a gáztermelés keményen bár mostanában nincs ilyen panaszom hála égnek :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13466) Atomgeszi válasza Jojo5 (#13465) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én reggel küldök 130 grammot kb, de nekem is beindul... eddig azt hittem a mazsolától volt. :F Sőt tuti az is közre játszik. :D

[ Szerkesztve ]

(#13467) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Noh berendeltem a sok szart, holnap meghozza a postás, a tömkegnövelő kimarad, híztam tőle, mint a disznő, de ezt megoldhatom kajával is:)
Úgyhogy fehérje+zab reggel, meg este, közbe csirkerizs, edzés előtt meg valami Dymatize Xpand:)
Bár kiváncsi vagyok, hogy ugyanannyi Ch mellett amitől eddig híztam, heti 3 intervall edzés mellett kell-e ettől tartanom:)

U.I: Napi 150gramm Zabot toltam, most fog menni, napi 200gramm, de nekem ettől nem, inkább a pufirizstől indul meg a szelem:)

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13468) dragonfx válasza Atomgeszi (#13459) üzenetére


dragonfx
veterán

az a fain kaja.csemegeubival.előtte egy husleves. ;]

én most ettem meg az esti kis rántotátámat.zabálok mint a picsa így ugy néz tartoma 87 kilomata kezdeti 84 stagnálóhoz kéepst.

3.5 nap után átlagosna ment a bicao.trico.

kiba sokan vannak ebeb a gildába alig lehet edzeni így :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13469) Quan-Chi válasza Atomgeszi (#13466) üzenetére


Quan-Chi
őstag

talán gyógyszer lehet az emésztési problémáitokra az alma ecet apró pénz, és sokkal jobb lesz az emésztésetek ! legalábbis nekem bejött ! minden kaja előtt veretek egy kanállal belőle , pocsék íze van de elvileg gyógyszer :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13470) dunkel válasza Atomgeszi (#13466) üzenetére


dunkel
őstag

Mikrózzátok meg a zabot, akkor nem lesz gond!

(#13471) Atomgeszi válasza dunkel (#13470) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha meleg lenne még ennyire se tudnám meginni. :D A végére már így is nagyokat kell nyelnem. :)

Quan: Kifogom próbálni. :) Más is mondta már, hogy jó dolog.

(#13472) dunkel válasza Atomgeszi (#13471) üzenetére


dunkel
őstag

Nem inni, enni. Zabkása?

(#13473) Jojo5 válasza Atomgeszi (#13471) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem ez régebben volt probléma, de mostanában egyszer se jött elő... nem tudom mi lehetett, de sztem a zab volt a ludas :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13474) Atomgeszi válasza dunkel (#13472) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Régen próbáltam, de egyszerűbb, ha iszom mert nem kell vele tökölni. :)

Jojo: Nekem sztem a mazsolától lesz mert azóta van mióta reggeli mellé nyomok egy pár marék mazsolát. Meg nekem akkor szokott gond lenni mikor a zabosturmix után sokáig nem jutok kajához. Az nagyon felfúj. :S Amint tok enni megnyugszik a gyomrom is.

(#13475) dunkel válasza Atomgeszi (#13474) üzenetére


dunkel
őstag

Hát akkor puffadj bameg, ha neked az jobb :DDD :DDD

(#13476) Atomgeszi válasza dunkel (#13475) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Finnyás vagyok. :))

(#13477) brownus válasza Atomgeszi (#13466) üzenetére


brownus
veterán

én előző este megfőzőm, pár perc elég neki
pár tipp, hogy ehetőbb legyen: kis mézzel ízesítsd, meg aprózz bele különféle magvakat.(mogyoró, mandula, kesudió) legalább érzed, hogy rágsz valamit:)

[ Szerkesztve ]

(#13478) Quan-Chi válasza brownus (#13477) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én is rakok bele néha aszalt gyümölcs mixet , vagy olajos magvakat ... 2 házzal arrébb lakik egy méhész , és fater ingyen csinálja neki az adóbevallását ;] szóval nálunk még a csapból is méz folyik ... mindenhez rakok belőle ! elvileg full homemade akácmézet ad mindig !

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13479) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Multkor kérdeztem, hogy tömegelés mellett mehet-e karidó, még dunkel mondta, hogy heti háromszor nem árthat. Valamint kb, milyen időt érdemes? Mert szeretnék hó közepétől átváltani diétára, semmi értelme, de a súlyomhoz már ígyis van egy jó 20%-os tzsm amit le akarok tornázni 10környékére, hogy újra kezdhessem az egészet.
Futás(olyan 140-160-as pulzussal gondolom), utána vagy előtte menjem BCAA, ha utána mennyivel?

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13480) Quan-Chi válasza CarajoEsp (#13479) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a kardiót csinálhatod reggel éhgyomorra ( elvileg ez a leghatékonyabb ) vagy edzés után közvetlen ! kezdésnek heti 2-3 alkalom elég ! ha már nyakig benne vagy a diétában és bírod akár minden nap is lehet csinálni ! szerintem kardió előtt fél órával BCAA+karnitin , kardió után fehérje + glutamin ! edzésintenzitásra meg a HIIT szerintem teljesen jó futsz 2 percet 10km/h -val aztán 2 perc gyaloglás 6km/h -val , ezt megismétled egy párszor , úgy hogy beleférjen fél órába pont jó lesz ! :R viszont ha nincs 101%-osan rendben a kaja és nincs meg minden kieg , el se kezdd komolyan mert elég könnyen össze lehet esni ! a másik ha most tömegelsz akkor pár hétig csökkentsd a CH-t kb 20%-al ! ugyanis ha drasztikusan 1ik napról a másikra csökkented azt nem fogja meghálálni az eddig nehezen felszedett izomtömeged :K , sok sikert :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13481) CarajoEsp válasza Quan-Chi (#13480) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

A kaja, kiegek teljesen rendben, a legszemetebb kaja egy fél narancs, amit betolok.
70 voltam januárban, jött fel rám 8 kiló 5 hónap alatt, ebben persze van rendesen zsír is, és Tudom, hogy ez szánalom szint, de azért akarok diétázni, hogy legalább valami formám legyen, aztán újra tömegelés.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13482) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Bump :K

(#13483) Woodslave válasza Quan-Chi (#13480) üzenetére


Woodslave
nagyúr

baromság. :( és ne kérdezd miért én csak stratégiai kérdésekkel foglalkozom ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13484) Quan-Chi válasza CarajoEsp (#13481) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ha minden rendben van és tényleg indokolt az a diéta akkor kezd el ... majd lesz valami :)

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13485) kpal válasza CoolBoy323 (#13443) üzenetére


kpal
veterán

Eagle16 jol irja az étrendet kell összeállitani én most 105kg vagyok és nem kellett semmi csak rendes kaja igaz embere válogatja kin mennyire látszik meg...

[ Szerkesztve ]

(#13486) Bibby válasza CarajoEsp (#13481) üzenetére


Bibby
addikt

Ha nem eszel szemét kaját akkor mitől jött fel ennyi zsír? És miért ettél ennyit? Akkor csinálhattad volna kevesebb ch-val, kevésbé zsírosodva, okosan. Persze ha igaz amit írsz hogy tökéletes a kajád. :U
De ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.

Ελευθερια η θανατος

(#13487) CarajoEsp válasza Bibby (#13486) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

:P

Most tettem rendbe a kaját, eddig nyilván nem volt az, ráadásul mondtam, hogy benéztem a ch mennyiségét, így jóval több ment, mint amennyit zsírosodás nélkül elbírtam volna.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13488) Woodslave válasza Bibby (#13486) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerinted ha nem eszik szemét kaját, akkor nem is zsírosodik el? Mondjuk ha egy 70 kilós ember nem eszik szemetet, de megeszik napi egy kiló rizst (van aki szerint ez is szemét) az nem fog elzsírosodni? (nem konkrét esetben, hanem hipotetikusan) :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13489) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

tömegelés alatt elkerülhetetlen a zsírosodás valamilyen szinten ! persze vannak genetikailag nagyon nehezen zsírosodó fajták azok örüljenek neki ...

kpal te hány éves vagy, mióta edzel ?

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13490) Eagle16 válasza Quan-Chi (#13464) üzenetére


Eagle16
addikt

A zabot én is nagyon bírom, más el sem tudok képzelni reggelinek. Napi 200g simán lemegy, régebben 250g is volt.

Ma megérkezett a csomagom is.
Mikor megkavargattam a Crea-bomb-ot, kicsit meglepődtem, hogy ilyen nedvesség elszívó papírizé volt benne, mint ami a cipőkben szokott lenni. :D Még jövőhónapban veszek egy Multi-Pro-t, meg egy nagy adag maltodextrint és kész, jó pár hónapig nem kell semmit se vennem, a bérleten kívül.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13491) tibi666


tibi666
senior tag

ma reggel voltam edzeni. nem mondanám, hogy a fejem fölé könnyedén tudom emelni a karomat.

(#13492) LOTR válasza CarajoEsp (#13487) üzenetére


LOTR
addikt

ha látod, hogy nagyon zsírosodsz, miért nem veszel vissza?
a nem túl hosszú pályafutásom alatti meglátásom, hogy egy hobbigyúrósnak bőven elég 2 évente diétázni, a páratlan években meg max ilyen "rendbeszedem a kajám diéta" jellegű dolog kell
aztán szerintem is inkább halgass Bibire: csinálj azt amit akarsz :K

One Ring to rule them all

(#13493) CarajoEsp válasza LOTR (#13492) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Kösz ;]

Most visszaveszek, szemét kidob, meglátjuk, hogy tisztul-e valamennyit az aránya a fejövő anyagoknak:)

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13494) God Vazzeg válasza CarajoEsp (#13493) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tisztulni fog :K

(#13495) macikos válasza CarajoEsp (#13493) üzenetére


macikos
addikt

Nem tudom mik a céljaid, de én a helyedben nem diétáznék 78 kilósan. Kezdjük azzal, hogy most vagy növésben, ilyenkor jön rád a legkönnyebben az izom. Szóval ahogy öregszel, ez már csak rosszabb lesz. Most kell megszerezni az alapvető izomsűrűséget, mert később már nehezebben fog menni...
Én 90 kiló alatt nem diétáznék, na meg én inkább diéta helyett a tiszta kajálást javaslom. Annak semmi értelme, hogy tömegel az ember, elzsírosodik mint a disznó, utána meg egyből diéta és lemegy vissza ahonnan indult... naturálként nagyon nehéz jól diétázni.
Szerintem sokkal jobb megoldás fokozatosan hozzászoktatni a tested a sok kajához, ahogy növekszel, egyre többet enni, aztán megint csak nőni, ha meg zsírosodnál, akkor kicsit visszaveszel belőle, ha pedig minden összejön, maximális intenzitásuak az edzéseid, akkor izmosodni is fogsz és a zsír is lemegy rólad :)

Victor Richards mondta, hogy azért jó a 30k kalóriás étrend, mert ha be akar fogyni, akkor leviszi 10k-re és így nem esik össze, ellenben azzal, aki mondjuk 10k kalórián van tömegelésnél, diétában meg lemegy 3k-re...
Persze ezek a számok kicsit túlzóak, de arra jók, hogy megmutassák, hozzá kell szoktatni a szervezetünket a sok kaja elégetéséhez, ha tényleg nagyok akarunk lenni.

(#13496) penene válasza God Vazzeg (#13494) üzenetére


penene
őstag

A felszedett mennyiség aránya igen, amit felpakolt szart, az már ottmarad. :K ;]

Macikos: Jaja, most vagy soha... inkább 19 évesen legyen az ember 120 kilós, aztán majd ahogy öregszik, szépen szálkásodik. Vagy nem...;]
Amúgy persze, szoktatni kell a sok kajára a szervezetet, és nem kell túlzásba vinni a zsírosodást. Valakinek jobban sikerül, valakinek kevésbé. Az is tény, hogy fiatalon könnyebb leadni a felesleget is, tehát ha már nagyon elcseszte volna, akkor érdemes pucolni picit, de szerintem ez még nem az a kategória, max. nem kockahasról indul az ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#13497) Woodslave válasza macikos (#13495) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:DD :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13498) peter05


peter05
csendes tag

Sziasztok !

Már pár napja olvasgatom a Fórumot, és látom hogy messze nem vagytok kezdők :)
Segítséget szeretnék tőletek kérni. Nem rég kezdtem el edzeni, és hízni / nőni szeretnék.
Jelenlegi súlyom : 63kila és 182cm vagyok... Most kezdésnek vettem egy 8.8-as Jumbot, és ehhez kérnék tanácsot, hogy hogyan szedjem...reggel,edzés után/előtt??? Illetve a kaja sincs igazán rendben, ezért is vettem meg. Mit kéne egész pontosan enni mellé, ami aránylag pénztárca barát is?? Olvastam , hogy a zabot írjátok reggelinek, ez alatt mit értettek? Van külön féle zab, vagy ilyen Nesquik-os dolgokra gondoltok ?? Illetve a vitaminok mennyire fontosak ? Már igy kezdőként kezdjek szedni?

MNC termékek verhetetlen áron

(#13499) tibi666


tibi666
senior tag

marhára fáj a karom és a vállam.

[ Szerkesztve ]

(#13500) Jojo5 válasza peter05 (#13498) üzenetére


Jojo5
őstag

Kezdésnek olvasd el az első HSZ-ben található kezdőknek kitalált linket :)

A zabbal kapcsolatban meg bemész a boltba és veszel zabot, fél kilós kiszerelés nagy vagy kis szemű összeöntöd fehérjével és betolod az arcba :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.