Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13701) dunkel válasza $R64 (#13700) üzenetére


dunkel
őstag

Sötét paraszt. Minek jöttél ide?

(#13702) Tomics válasza macikos (#13699) üzenetére


Tomics
addikt

bb edző válaszol legfrissebb kérdése :C

PH! addikt since 2004

(#13703) $R64 válasza dunkel (#13701) üzenetére


$R64
tag

Sötét paraszt az egyedül te lehetsz!
Van annyi tapasztalatom hogy ha bárkinek segítség kellene bármilyen téren gyúrással kapcs, akkor szívesen segítek. Én nem tudom te mennyire értesz hozzá, de az tény hogy egy bunkó köcsög lehetsz, sőt az is vagy, ha meg anyázni akarsz akkor privibe írj, és ne offolj, és be is fejeztem veled.

(#13704) Tomics válasza $R64 (#13703) üzenetére


Tomics
addikt

szokd meg, ez a topic ilyen. nehezen fogadnak be újoncokat :K :B

PH! addikt since 2004

(#13705) Vandit. válasza dunkel (#13701) üzenetére


Vandit.
addikt

Ejnye, hogy beszélsz a vendégekkel. :U ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13706) dunkel válasza $R64 (#13703) üzenetére


dunkel
őstag

Idejössz és osztod az észt. Hadd gratuláljak. Kérte valaki? Scitectől nem tudsz nőni, a kreatin szar. Szerintem mindenki tőled akar tanulni. Személyi edzést vállalsz?

(#13707) dunkel válasza Vandit. (#13705) üzenetére


dunkel
őstag

Én kérek elnézést. Annyira alja lassan már a topik, hogy csak a reggeli képek tartják életben. Sírni tudnék :O

(#13708) BÁ Nutrition válasza $R64 (#13703) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindenesetre amit írtál abból annyit le lehetett szűrni hogy túl sok közöd nincs ehhez a sporthoz :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13709) $R64 válasza dunkel (#13706) üzenetére


$R64
tag

Ebből ki is derült hogy buta vagy mint a segg! 7.5 éve edzek, 5.5 éve tápkieggel. 62 kilóról indultam, 93 vagyok most (180 cm). Sciteces fehérje szépen hozott annó 5 éve, de nyilván azért mert 18 -19 évesen elég fos volt a napi protein bevitelen, általában mint legtöbb középsulis én is szendvicsen éltem. Magyarul a kezdeti szakaszban mind1 milyen márkát veszel és eszel, úgy is nőni fogsz! Apropó nővés, egy idő után ugy sem tudsz nőni te majom, én pl 2 éve stagnálok 90 körül +- 3 kiló. Ilynekor szoktak az emberek a kokszohoz nyúlni, aki hozzányúl az az ő dolga, aki nem az meg jól teszi, húzza addig amíg tudja!
1.5 éve tolom az usá-s cuccokat, mivel olcsobban kapom mint a bolti ár, akkor mienk egyem a "szart"? 11k a sciteces wp; a VPX-es Syngex-et vagy a Gasparis Myofusiont, vagy sorolhatnám Dym., ISS, San - ezeknek a fehérjérét mind egységse árén 9ért kapom. Na akkor te maki melyiket ennéd? Ígyad csak akkor a scitec-est nem rossz az, de már vázoltam amiket én írtam jobb minőségüket... Most ezt vagy felfogja a kicsi agyad vagy sem. Mellesleg privátban nem egy ember keresett fel te gyufaszál.
Kreatinra meg komoly testépítők mondták hogy szart sem ér, pláne a por. de ezt is mondhatom egy ilyen majomnak. pl ott a sciteces pump fx, trans fx, mint a kettő járt nálam, hát igen, semmit nem hozott kilóban nem is azt vártam, definiáltabb akartam lenni, ami sikerült is, mint később kiderült miért? mert tele van baszva a pump -fx sóval -egyik patikus ismerősöm bevizsgálta laborban - a só meg megköti a vizet, 1 g só talán 100 g vizet, de ez nem 100% de lényeg hogy sokat.
Személyi edző meg neked biztos kellene hogy legalább az alap dolgokkal legyél tisztába te barom arcú!

(#13710) BÁ Nutrition válasza $R64 (#13709) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem nyugodtan eltakarodhatsz innen
;)

bár látom hogy dunkel koléga szólt be először...
mindenesetre inkább privibe osszátok egymást ilyen hangnemben.
köszi :R

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13711) dunkel válasza $R64 (#13709) üzenetére


dunkel
őstag

Köszönöm szépen. Holnap írom is a privit a listával, de addig légyszi írd meg melyik fog nekem is hozni pár kilót, mert csak olyat veszek ami hoz is. Ja de inkább mégse, ha már 2 éve nem tudsz nőni akkor inkább olyantól kérek tanácsot aki még tud. Remélem azt azért megtudhatjuk majd itt a topikban, és a hétvégén kifejted, hogy mi az az edzésrendszer és étkezési terv, amivel elérted a genetikai korlátaid felső határát. Illetve, hogy milyen érzés a csúcson lenni és üzennél-e valamit a kezdő gyúrósoknak?

(#13712) $R64 válasza BÁ Nutrition (#13710) üzenetére


$R64
tag

privátban már írtam neked, még a "takarodj" előtt, erre szintúgy nem akarok reagálni...
úgyanaz az intoleráns maki lehetsz mint dunkel barátod. külön gratula a hangnemhez mindkettőtöknek

(#13713) macikos válasza $R64 (#13712) üzenetére


macikos
addikt

Ha ennyire izmos vagy, akkor egy képet nyugodtan mellékelhetnél, hogy lássuk nem a levegőbe beszélsz :)

BÁ Nutrition-t ne bántsd, kisebbségérzete van, mert elég alacsony, a karja is még mindig 36-os, ezért be is szól mindenkinek. dunkel meg most kezdte ezt a sportot, nem tud semmiről semmit, ő kérdezget mindenkit a topikban, hogy most mit kell szedni mivel.

;]

(#13714) BÁ Nutrition válasza $R64 (#13712) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

válaszoltam.
a köcsög bunkó, meg a parasztozás váltotta ki belőlem:)
arra tényleg intoleráns vagyok, mert itt minek szájkaratézni ilyen szinten?

persze "újként" nem biztos hogy elsőre megérzed az oltás határait. remélem ez változni fog, ha továbbra is ide írkálsz.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13715) BÁ Nutrition válasza macikos (#13713) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet összekeversz Penene Nutritionnal :)

amúgy ment 95el a tricepsz:DDD ;] ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13716) dunkel válasza BÁ Nutrition (#13714) üzenetére


dunkel
őstag

Remélem kancsival egymásra találnak ;]

Ja kaptam egy privit mostanság, azt nem mondom meg, hogy kitől. Íme:
orbitális egy köcsög vagy, esküszöm megnézném hgoy nézel ki :D
tudás az nuku, csak oltogatsz, ez így forumon amugy elmegy, gondolom csak itt mersz osztani.... nyugodj meg, igyál egy kis kreationos vizet, oszt kalap kabát

[ Szerkesztve ]

(#13717) BÁ Nutrition válasza dunkel (#13716) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ki az a kancsi?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13718) $R64 válasza macikos (#13713) üzenetére


$R64
tag

:) te vagy a vicces maci, mentek a képek micimackó (vissza képre természetesen igény az nincs!) 36 :) mit számít amúgy a cm? de jó az 47-nek is

(#13719) macikos válasza $R64 (#13718) üzenetére


macikos
addikt

47-es? :Y Nekem is volt akkora :D

(#13720) dunkel


dunkel
őstag

Jöhet ide a topikba is, kuss lesz egyből, meglátod :K

(#13721) $R64 válasza dunkel (#13720) üzenetére


$R64
tag

Szted hol érdekel a véleményed? Bennem volta annyi hogy küldtem mackó lackó barátodnak képet, ha már annyira akarta a kis maci... Kiváncsi lennék hogy nézel ki, de hát hol érdekel? Egod az az egekben van, forumon arcol... grat

(#13722) macikos válasza $R64 (#13721) üzenetére


macikos
addikt

Tehát aki szarul néz ki, az nem is ért a testépítéshez? Bunny tudja már? :D ;]

Attól, mert kipróbáltál egy csomó táplálékkiegészítőt, attól még nem lettél testépítő guru...

(#13723) BÁ Nutrition válasza $R64 (#13721) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a kis maci nem is olyan kicsi amúgy...
legalábbis egy bocsnál mindenképp nagyobb ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13724) macikos válasza BÁ Nutrition (#13723) üzenetére


macikos
addikt

Ugyan már :B Annyi van max, hogy sz*rok akkorát és olyan büdöset, mint egy medve, de semmi több :DDD

(#13725) dunkel válasza dunkel (#13716) üzenetére


dunkel
őstag

Valaki más is írt egyet:

nyíregyházán jársz bármikor szívesen elmagyarázok neked egy két alapdolgot a gyúrásról! sőt még vállon is veregetlek ha jól csinálod! kicsi gyökér legalább privátban vissza írnál. ember elé te nem hiszem hogy mernél állni...
:))

(#13726) $R64 válasza dunkel (#13725) üzenetére


$R64
tag

láttod magadat igazolod, itt oltasz forumon, írom hogy ezt priviben kellene, írok is két priviet neked, válaszolni persze nem válaszolsz, te meg belinkeled. ezért vagy egy orbitális gyökér..

Akit meg érdekel tápkiege az privátban nyugodtan keresenk, nagy vonalakban írok egy két árat aztán lehet kalkulálni:
DYM Elite, Gaspari Myo, San WP, ISS stb 9k
Folyékony glutamin 4000k DYM
BSN xplode 9800
MHP glutamine 1kiló 9800
DyM 1k 9k, 500g 5500
bsn trut mas, protein szelet, tribuk, stb többit privátban

(dunkel mondom ha viszket az állad, akkor írj privibe :B )

(#13727) Jojo5 válasza $R64 (#13721) üzenetére


Jojo5
őstag

Ha már macilacinak küldtél ide is lökhetnél 1 et :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13728) penene válasza $R64 (#13726) üzenetére


penene
őstag

Szánalom lett a topik... :( vissza se olvasom, elég pár üzenet is, és már el is ment a kedvem. Na viszlát... :(

(#13729) kovsol válasza penene (#13728) üzenetére


kovsol
titán

én is csak röptében futottam át, a regényeket nem olvasom el inkább :U

May the Force be with you!

(#13730) Manitou válasza $R64 (#13700) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem anno hozott 8-10 kilót egy kreatin monohidrát kúra. ( az első kreatin kúrám volt, de már akkor edzettem egy ideje 2-3 éve) Én vagyok a kivétel? :)

(#13731) P00By


P00By
nagyúr

(#13732) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

(#13689) dragonfx nem a gyerek pólókat kell próbálgatni és akkor nem feszül ;] ! mint már említettem ezelőtt van egy XXL-es amerikai szabású BSN pólóm , mikor 100 voltam is úgy lobogott rajtam mint a győzelmi zászló!
(#13692) dragonfx azért még 100x inkább sörözz mint hogy töményet igyál , 1000évben 1x mikor iszok , csak sört és csak Guinness -t :R
(#13694) dragonfx én ha alkalmanként iszok, mivel nem vagyok hozzászokva kb 2-3 sörtől már teljesen fejre állok ... így viszont 1általán nem megy kárba az edzés mert egész kevés az alkohol bevitel :K , ha nem vedelsz folyamatosan és nem szokatod magad hozzá akkor egész kevés piától is csúnyán be lehet kapni :K
(#13696) $R64 azért nincs köztük ennyire jelentős különbség. én is évekig elvoltam a Scitecen és szépen fejlődtem , tény hogy az amcsi cuccok jobbak de valameik nem annyival mint amennyivel drágább ! én ezért ajánlom mindenkinek a Dym termékeket mert árban elfogadható és valamennyivel jobb. de ha sokkal drágább lenne akkor azt se venném meg :K
(#13700) $R64 azért az egy kicsit erős hogy szart se ér ! vannak egyének akiknél nem működik / rosszul reagál rá vagy éppen rosszul szedik de ettől a kreatin még az egyik legjobb és "legerősebb" kiegészítő . nekem is rendkívül sokat hoz tömegben és erőben is :K
ha valaki tömeget akar akkor nem elég egy NO fokozó nyilvánvaló, jól tervezett étrend , elegendő alvás, jó edzés és utána a kiegészítés. Arnoldék nem is szedtek kieget mert nem volt! vagy ami volt az is sokkal rosszabb volt a mostaniaknál, mégis jól néztek ki :K
(#13703) $R64 dunkelnak van egy stílusa és mellette óriási tudás bázisa ezért ilyen lelkes az újoncokkal szemben ! de ha beégeted valahol okoskodás közben ( mint én tegnap : 1 - 2) akkor utána bekussol ;]
(#13709) $R64 én is már lassan 6. éve edzek , 5éve kieggel (ráadásul elég sokkal ;] ) 60kilóról felmentem 100ra de 2 éve nem tudom áttörni ezt a korlátot ha rommá nassolom magam lefekvés előtt akkor se leszek több ... dunkel még most jár a kezdő effektusba közel fél év alatt majdnem egy 10kg :Y 16 évesen fejlődtem így kb :Y bár mondjuk be lehet hízni meg vizesedni elég könnyen ;] , haverod meg bevizsgálja a Pump-FX et? minek ? az összetételében is ott van az adagonkénti 1300mg Nátrium ! ettől függetlenül még itt páran dicsérték , és ha nekik az jön be akkor nincs is semmi gond.
(#13712) $R64 BÁ -t nem kell bántani ő jó arc macikossal együtt
(#13716) dunkel a tegnapi szereplésed után ne vedd a szádra a nevem ;]
(#13717) BÁ Nutrition ÉN VAGYOK :U
(#13721) $R64 vizuális típus vagyok tényleg dobhatnál fel képet !

fél percre teszem ki a lábam és rögtön áll a bál ! meg mi ez a millió éjfél utáni HSZ ? csak én fekszek le aludni 10-11körül ? :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13733) kovsol válasza Quan-Chi (#13732) üzenetére


kovsol
titán

:N :U

May the Force be with you!

(#13734) Csyppa válasza P00By (#13731) üzenetére


Csyppa
senior tag

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13735) P00By válasza Quan-Chi (#13732) üzenetére


P00By
nagyúr

Quan-Chi bácsi én is 10 kor fekszem! Rendes fijjú vagyok! :K ;]

(#13736) penene válasza kovsol (#13733) üzenetére


penene
őstag

Én azért nem ilyen voltam, ugye? :F ;]

(#13737) dunkel


dunkel
őstag

viszlát

(#13738) Woodslave válasza penene (#13728) üzenetére


Woodslave
nagyúr

már megérte akkor :C

Dunkel nem csoda hogy rákapcsoltál a tömegelésre. Ennyi barátom lenne én se diétáznék ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13739) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

na hát még ilyet ... nincs elég bajom de még a gépem is bedöglik :((( egy Asus Striker minusz , van még rá 2 hónap garancia ;] biztosan örülni fognak ha most küldöm vissza ! viszont 92.000ft volt a számla szerint , ezt most kegyetlenül le fogom vásárolni ha nem tudják javítani :C :C :C
még szerencse hogy 2 gépem van :B

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13740) harry válasza $R64 (#13700) üzenetére


harry
veterán

"kreatinból nem csak a scitecet nem hanem semmit nem ajánlok. felesleges pénz kidobás. semmit nem hoz amúgy.."

Na még egy szakértő :U Azért, mert neked nem vált be, az máris szar? Sőt, mindegyik szar? Csodálatos következtetés, csak és semmit sem ér.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13741) P00By válasza harry (#13740) üzenetére


P00By
nagyúr

És ráadásul mennyi ellenpélda van? :D

(#13742) nepszter1


nepszter1
addikt

Rendeltem vitamin-t és muter már ki volt megint akadva hogy minek ez a sok szar meg mindein , azt mondja legközelebb már a drog lesz :DDD

(#13743) Tomics válasza nepszter1 (#13742) üzenetére


Tomics
addikt

:U
magyarázd el neki mi az, ültesd a gép elé, olvastass el vele cikkeket vagy nézess vele videókat.
ha meg nem akarja, akkor szard le :D
imádom az ilyen szülőket...nekem is hasonlóak, jajj ezektől leszel beteg, sok tápszer, minek szeded.
persze ha meg akarom mutatni miről van szó leszajrák őket nem érdekli...de okosabbak mint bárki :C

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13744) harry válasza Tomics (#13743) üzenetére


harry
veterán

:(
Ilyenkor azért örülök, hogy nálunk szerencsére nincsenek ilyen problémák. Nem mondom, hogy örülnek/teljes mértékben támogatnak a kiegekben :D De nem volt még belőle probléma. Legfeljebb annyi, hogy a proteines bödönök mellett nehéz elférni a konyhában ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13745) Quan-Chi válasza Tomics (#13743) üzenetére


Quan-Chi
őstag

amíg nem próbálják ki otthon ezeket a termékeket addig nagyon fikázzák ! én kerek 4 évig hallgattam muter meg fater sipákolását ! aztán karácsonyra kaptak 1-1 doboz ISS vitamint ( előtte mind2en Supradin -t toltak) elkezdték szedni és hopp, azóta nem voltak betegek szép a hajuk nő rendesen a körmük egészségesebbek ... és mindig kell nekik is rendelni mostmár ! fater küldi a Scitec Omega terméket mert a zsírmániás ! muter meg vett turbó diétát :((( a termék egy szójás hányinger és nagyon drága, de elindult a haladás ösvényén , majd most hétfőn ha megkapom a fizum rendelek magamnak is eztazt ;] meg veszek neki egy BSN Dessert proteint a kis fogyókúrájához hogy ne azt a szar turbó diétát igya ...
szóval amíg nem próbálják ki , addig nagyon ellenkezni fognak! :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13746) harry válasza Quan-Chi (#13745) üzenetére


harry
veterán

Mi a francért jó az a bsn desszert izé? Az is egy zsák pénzt, értelmetlenül. De komolyan, minek? Íze miatt? Van annyi finom fehérje, akár kis kiszerelésben is, egy átlag embernek meg kb. mindegy a márka. Kb. ugyanott lennél, mint amit anyud vett, mindegy, hogy az szója vagy sem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13747) Quan-Chi válasza harry (#13746) üzenetére


Quan-Chi
őstag

egy fél kilós turbó diéta 7500ft , egy 630g-os Dessert meg4500 szóval kb fele annyiba kerül szerintem nem igazán drága ! a tiszta tejsavó szóba se jöhet mert attól éhes lesz 1 órán belül , ennek eléggé elnyújtott a felszívódása szóval le lehet fedni egy nagy időintervallumot és elég komplex ! muter iszonyatosan finnyás semmi nem jó neki , ez legalább nagyon finom ! MRP-nek pont jó lesz neki a reggelit meg a vacsorát elintézi ezzel , ebédre meg tol 1 kis csirke - zöldség kombót és jól is van :K
szerintem ennél olcsóbbat nem nagyon találsz ebben a kategóriában , de ha mégis akkor várom a javaslatod :K

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13748) harry válasza Quan-Chi (#13747) üzenetére


harry
veterán

No jó, de múltkor a sportikáról linkeltél, ott egy ezressel drágább volt.
MRP-nek? Ez csak simán fehérje. Jó értem, attól még adott esetben kiválthatsz vele egy étkezést. De azért a 7eFt/kg-os árával szerintem akkor sem épp baráti egy fehérje, mindegy, milyen.
Scitecnek is van annyi fajta ízesítése, ha ez a fontos, ráadásul 15-30g tasakban, lehet próbálkozni. Ráadásul nem biztos, hogy olyan gyorsan megéhezne utána... Vagy akkor iszik még egyet, akkor is olcsóbban jössz ki.
És, szerintem a powerprotein sem rossz erre a célra. Attól, hogy szójás, nem lesz valami szar, sőt, talán jobban telít, vagy nem is tudom - lévén most nem testépítői szemmel nézzük. Szerintem ízre sem rossz.
De mindegy, te tudod.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13749) Quan-Chi válasza harry (#13748) üzenetére


Quan-Chi
őstag

na látod , az utolsó mondatba van az igazság ! ÉN TUDOM
gondold már végig ésszerűen , a tejsavónak pont az a lényege hogy gyorsan felszívódik/megemésztődik ! edzés után frankó, és 1 félóra -óra múlva már tudsz is enni utána mert nem okoz teltség érzetet ! a Dessert viszont tej fehérje alapú szóval jóval hosszabb emésztési idővel rendelkezik ! van mellé rakva MCT hogy fedezzen némi zsírbevitelt is meg valamennyi CH hogy energiát is biztosítson ezen kívül energizáló, zsírégető és étvágycsökkentő is van benne ! a 7000ft/kg-os ár meg 1általán nem sok mert egy sima 100% WP is annyi ha kisebb kiszerelést választod 908g -os és a tasakos verzió ... szóval nem értem mit akarsz sugallni ! meg egy 50 kilós edzést nem végző 45 éves nő nehogy már megigyon 4-5 adag fehérjét egy nap ( csak kiegből 100g lenne a bevitele + kaja ) gondolkozzunk már kicsit ! a PowerTrack-es PowerProtein tényleg nem rossz termék, viszont az íze hányinger, én anno a 100% WP-t dúsítottam azzal ! :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13750) $R64 válasza Quan-Chi (#13732) üzenetére


$R64
tag

dobtam brummogonak, BA nutritionnal dumálta priviben, tényleg jó arc, csak bal**sz dunkel utána ő volt a 2. aki elkezdett oltani, de tisztáztuk, elvileg. na még küldök neked a csofat testremről.. akik meg priveben kerestek, köszönöm az érdeklődést, és persze ment vissza pü.
harry bácsi, egyed akkor a kreatint, nyugodtan ajánld itt mindenkinek, megköti a vizet, stb, ha vizes akar lenni valaki egye bátran... off end

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.