Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) cellpeti válasza boogie84 (#3947) üzenetére


cellpeti
veterán

nem számítana akkor már :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3952) jamba


jamba
csendes tag

Tehát TV-tunerek:

Medion TV/DVB-T/DVB-S combo card 1000FT/db

ASUS Tiger-S 500FT

Pinnacle tunerkártya fém előlap nélkül ,chip: SAA7131E/03G 500ft

A kártyákhoz semmilyen tartozékom nincs.

De van még egy dobozos mindenféle tartozékkal ellátott Studió TV terminátor nevezetű szörnyecske is.Melyhez a tartozékok:
FM-antenna kábel
Távirányitó és hozzá a vevő egység
Telepítőlemez,szoftver
Kiskönyv
Mindez 1000ft

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#3953) Speeedfire válasza jamba (#3952) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Utánuk nézek. Jobban mondva inkább az utolsónak, mert ahhoz van minden sallang. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3954) mobal válasza Speeedfire (#3950) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ki mondta, hogy kalibrált az enyém? :F

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3955) Speeedfire válasza mobal (#3954) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Kalibráltan a dellem semmivel nem fogyaszt többet mint a ledes

Nekem ebből az jött le, hogy kalibrált.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3956) ssolitude válasza atos19881101 (#3915) üzenetére


ssolitude
őstag

Továbbra sem megy. Biztos, hogy valamit nem jól csinálok mert a másik routeren sem tudom engedélyezni a dyndns-t. :F

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3957) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Így kel játszani :DDD32"

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#3958) ssolitude válasza ssolitude (#3956) üzenetére


ssolitude
őstag

Viszont meg tudom pingelni, igaz, 20 ms, de az most mindegy. Böngésző azt írja "Refused connection"

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3959) RudyD válasza ftc (#3829) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Attól függ. Most pl mint11 alapokon raktam össze egy kicsit bővített telepítőt, ha kell már fent van a neten. Nemrég néztem gyorsan körül, a fedora -kat, mandriva-kat eleve dobtam, illetve megnéztem hogy suse variánsokból hogy áll a dolog.

Meglepő, de még mindig a mint viszi normálisságban a pálmát, illetve amit még találtam, hogy a slack alapú disztrók egész jók és gyorsak!
A SalixOS pl egész szépen le is volt magyarítva, egy kipróbálást megér. Nem bolond és 0.1 -es felhasználóbiztos, de egész jól néz ki.

Az Astrumix talán még olyasmi amit érdemes megnézni.

No de lényeg - feldobtam pénteken egy megosztóra egy usb mint11oem képet. A gnome mellé felkerült a gnome-office alapok, lxde, 1-2 program meg wine. Illetve frissítések. Kb 1-2 hetes, uh nincs sok mögé. Ha érdekel mást is akkor küldöm a linkeket akár ide, ha meg úgy akkor magánba. (Egyelőre csak magyarul, sk -t nem raktam bele. Lehet hogy érdemes megfontolni a kiwi-t? B-) )

Szóval salix elég kipróbálós - általános felhasználásra. Valahogy még az alap debian -ok is nehezebbnek tűntek mellette...

-- RudyD { B-) }

(#3960) mobal válasza Speeedfire (#3955) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

"Kalibráltan a dellem semmivel nem fogyaszt többet mint a ledes", kalibráltan feltételes mód. Nem azt írtam, hogy "Kalibráltattam a dellem semmivel nem fogyaszt többet mint a ledes"

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3961) sagesz93 válasza vlcsko82 (#3957) üzenetére


sagesz93
addikt

én is így szoktam, ha néha eszembe jut rákötni a tv-re a gépet :D

(#3962) Dorien válasza mobal (#3960) üzenetére


Dorien
veterán

"Kalibráltan a dellem semmivel nem fogyasztana többet mint a ledes" - Ez a feltételes mód.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3963) mobal válasza Dorien (#3962) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Csak pont lehagytam a ragozást. Köszi! :DD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3964) vlcsko82 válasza sagesz93 (#3961) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Na ná milyen zsivány ;]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#3965) Speeedfire válasza mobal (#3960) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Lényeg, hogy nem kalibrált és annyit eszik amennyit. Kár ezen lovagolni. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3966) byZsolt válasza stairmaster (#3927) üzenetére


byZsolt
tag

szia.
azt hiszem a 3d nem tudja. mert azt hiszem csak annyi a különbség

[link]

Ez Itt a .....

(#3967) atos19881101 válasza ssolitude (#3958) üzenetére


atos19881101
senior tag

Szóval akkor a ping már megy. Kellene keresned még valami olyan menüpontot hogy remote WEB vagy valami hasonló. Linkelj egy képet légyszi arról hogy milyen menüpontok vannak!

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#3968) byZsolt


byZsolt
tag

Sziasztok.

Valaki nem tud Normális Kiadó Lakást esetleg?
Normális 1,5- 2 szobás, reális áron, 1-2 havi kaucióval.
Lehet üres, vagy bútorozott is, a lényeg ne egy lepukkant legyen.

elasődlegesen- Ady, Nádor, Marcalváros. Egyedi mérős jobb lenne.

Ha valaki tud, jelezzen.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Ez Itt a .....

(#3969) vlcsko82 válasza byZsolt (#3968) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Szobát azt tudok,de lakást azt nem :(

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#3970) boogie84


boogie84
veterán

[link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3971) byZsolt válasza vlcsko82 (#3969) üzenetére


byZsolt
tag

:R köszi. csak mondom hátha... tud majd valaki.

[ Szerkesztve ]

Ez Itt a .....

(#3972) vlcsko82 válasza boogie84 (#3970) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

pü-be egy árat had kérjek :R

A HDD elkelt :C

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#3973) boogie84 válasza vlcsko82 (#3972) üzenetére


boogie84
veterán

Horribilis árak vannak még mindig a hdd piacon. Amikor 1,5TB volt majdnem 20-ért akkor nem vettem. Nem égette a zsebemet a lóvé. Most meg főleg nem.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3974) ssolitude válasza atos19881101 (#3967) üzenetére


ssolitude
őstag


Ezt is bekapcsoltam.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3975) ssolitude válasza atos19881101 (#3967) üzenetére


ssolitude
őstag


Meg ilyen is van.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3976) okiDoki válasza mobal (#3960) üzenetére


okiDoki
tag

Bocs, h beszólok, de a feltételes mód helyesen „fogyasztana”...
(De Gabi korábban kelt) :))

[ Szerkesztve ]

0,0

(#3977) ssolitude válasza atos19881101 (#3967) üzenetére


ssolitude
őstag

Amúgy ilyen: D-Link DR 635

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3978) ssolitude válasza ssolitude (#3977) üzenetére


ssolitude
őstag

Azt nem értem, hogy milyen szűrőre van szükség ahhoz, hogy a router login oldala megjelenjen. Annak elvileg mennie kellene. Vagy nem?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3979) atos19881101 válasza ssolitude (#3975) üzenetére


atos19881101
senior tag

Na igen. Itt van ami kell. Itt van beállítva, hogy a webes felületet a 8080-as porton éred el, azaz így: http://ssolitude.dlinkddns.com:8080/

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#3980) Füleske válasza boogie84 (#3973) üzenetére


Füleske
addikt

Végülis ha nem veszel akkor mindegy mennyi , nem ?
Tavaly májusban 15k volt a 2TB - os , szerintem most nyárra-őszre meglesz ez a szint. Főleg hogy a forint is erősödik és még fog is az imf hitel miatt.

(#3981) ssolitude válasza atos19881101 (#3979) üzenetére


ssolitude
őstag

OK. De így se megy :U

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3982) atos19881101 válasza ssolitude (#3981) üzenetére


atos19881101
senior tag

:F Akkor most lövésem se nincs. Most a tűzfal be van kapcsolva?

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#3983) ssolitude válasza atos19881101 (#3982) üzenetére


ssolitude
őstag

Nem, a tűzfal kikapcsolva, pingválasz engedélyezve.
Van ez az Inbound filter, de nem értem mit kéne még engedélyezni. Engedem neki a teljes ip tartományt, de nem tudom milyen portot kéne forwardolni, vagy hogy kell-e egyáltalán. Ezért mondtam, hogy a login-oldalnak jönni kellene minden nélkül, szerintem. Hiszen a router jelszavát nem adtam meg sehol, így nem is próbál belépni. Szerintem.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3984) MR_Joe válasza Füleske (#3980) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

a forint erősödik? Max átmenetileg szvsz., de majd meglátjuk...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#3985) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

bocs, hogy beleszólok ebbe a routeres témába, de ennek nem kéne ilyen bonyolultnak lennie. Anno én is megcsináltam és nálam kb 5 perces meló volt és ment is. Mondjuk én LinkSys-nél meg TP Link-nél csináltam.

Lehet érdemes lenne DynDNS.org-nál megpróbálnod, hátha a DLink-es zavar van. 1 próbát megér. Max. vesztesz vele 5 percet, de viszont, ha működik akkor jöhet az örömmámor. :K

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3986) atos19881101 válasza ssolitude (#3983) üzenetére


atos19881101
senior tag

Nem kell forwardolni semmit ha csak a routert akarod elérni. Nem értem én sem, hogy miért nem éred el, elvileg minden be van állítva jól. Az a WEB remote felület a fontos, ott kell engedélyezni mindent, illetve a megadott portot beállítani. Ez után kellene működnie.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#3987) atos19881101 válasza cellpeti (#3985) üzenetére


atos19881101
senior tag

Igen ez valóban pár perces meló, de látod nem akar neki összejönni, pedig elvileg minden rendben van. Jó a javaslatod, meg kellene próbálni DynDNS-t. (én is azt használom)

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#3988) mobal


mobal
MODERÁTOR

Használjatok rendes routert rendes firmware -rel. Mondjuk Openwrt vagy DD-Wrt. Ahogy a reklám is mondja, nincs folt, nincs gond! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3989) ssolitude válasza cellpeti (#3985) üzenetére


ssolitude
őstag

Erre már gondoltam én is, lehet hogy regisztrálok délután egy másik dns-t. Bár a dyndns.com-ra beregisztráltam, és ott már látta is hogy a dlinkddns.com-nál van service. Több meg egyelőre nem kell. De lehet, hogy ez a baj.
Ha már itt tartunk: remote-ra valami ingyenes jó cucc van? Amit érdemes használni?

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3990) mobal válasza ssolitude (#3989) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Remote desktop?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3991) Balinov válasza mobal (#3990) üzenetére


Balinov
félisten

erre en is azt hasznalnam, vagy TeamViewer, VNC, esetleg LogMeIn free

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3992) mobal válasza Balinov (#3991) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ssh! :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3993) Balinov válasza mobal (#3992) üzenetére


Balinov
félisten

:C csak stilusosan, csak stilusosan :))

gyogyreggelt egyebkent mindenkiNet

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3994) ssolitude válasza mobal (#3990) üzenetére


ssolitude
őstag

Ez a Win saját remote-ja? A TeamWiever ingyenes?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3995) atos19881101 válasza ssolitude (#3994) üzenetére


atos19881101
senior tag

Az SSH az egy parancssor alapú dolog ...
Igen a TeamViewer ingyenes, és viszonylag jó is!

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#3996) Coyot válasza ssolitude (#3994) üzenetére


Coyot
őstag

vagy logmein, ingyenes teljes szgéppark remote desktopja, meg akár köztük egy VPN is.

Má' nem

(#3997) atos19881101


atos19881101
senior tag

Valakinek lenne eladó 120GB-tól felfele SATA-s noti vinyója? (2.5")

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#3998) Balinov válasza Coyot (#3996) üzenetére


Balinov
félisten

TW7-est probaltam, nem rossz, de valamiert leragadtam evek ota a Logmein-nel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3999) ssolitude válasza Coyot (#3996) üzenetére


ssolitude
őstag

Ez a LogMein jól néz ki. Az Android kliens is ingyenes hozzá?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#4000) Coyot válasza ssolitude (#3999) üzenetére


Coyot
őstag

Ha jól tudom még mindig ingyenes és meglepően jó :K (meghát magyar találmány ezért is jó :D )

Má' nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.