Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Coyot válasza cOxeR (#3599) üzenetére


Coyot
őstag

Megelőztél :D pont ez a megoldás rá

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#3602) Balinov válasza Coyot (#3601) üzenetére


Balinov
félisten

Jazzos most ha berendelne USB-s kulso hazakbol... :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3603) Coyot válasza Balinov (#3602) üzenetére


Coyot
őstag

Akkor lenne neki usb-s külső háza polcon :DDD ami rajta is maradna, mert a vinyók még mindig retek drágák ,vagy nem. de az biztos.

Má' nem

(#3604) Fricó


Fricó
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Kínából rendelt 7" mini netbookom ami már hibásan érkezett. Nem lehet bekapcsolni! Tölt, meg világít is töltés közben, csak nem indul el.
Valaki ért hozzá, és megtudná szerelni némi készpénz ellenében?

Inkább privit írj, mert azt mindig olvasom.

(#3605) Kis Joe válasza Fricó (#3604) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nem írtál az eladónak? Álltalában korrektek hiba esetén

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3606) cOxeR válasza Kis Joe (#3600) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én ilyet még nem nagyon láttam, olyan mint a fehér holló. ;)

(#3601) Coyot
Bizony, annyi számlán adom el én is, amennyin épp gondolom...

[ Szerkesztve ]

(#3607) Kis Joe válasza cOxeR (#3606) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

A legviccesebb az egészben hogy elméletileg a szerzői jogdíjak miatt van ez beszedve. Viszont a szerzők egy forintot sem kapnak érte. Azért is beszedik pedig hogy ha egy üzletben rádió szól :W

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3608) mobal válasza Balinov (#3582) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

igazándiból a "szervízes" múltamból rájöttem, hogy ami drága az valszeg jobb mint az olcsó :D misi cuccokat nem beleértve persze.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3609) ftc válasza Jazzos (#3566) üzenetére


ftc
nagyúr

200w felett is sasol s még nincs VGA :D

(#3610) cOxeR válasza Kis Joe (#3607) üzenetére


cOxeR
Ármester

Bizony... de már ez is túlmegy a vicces kategórián, ez olyan mint a baleseti adó... no mindegy, inkább dolgozom...

(#3611) Balinov válasza mobal (#3608) üzenetére


Balinov
félisten

misi lapom az eletbe nem volt, azaz de, egyszer egy VIA-s S754-es, amit anyosomeknak vettem. Azzal se lett volna semmi baj, ha nem SATAII vinyot veszek hozza BugaLacitol, mert mint kiderult a chipsetben levo, via-s SATA1 vezerlo egy vodor fosch

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3612) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Akit érdekel az csak dobjon egy pü-t.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#3613) ftc válasza Balinov (#3611) üzenetére


ftc
nagyúr

Én bullhoz Asus lapot vettem...imádom csak tuning még nem megy :D sokkal töb ba lehetőség mint anno a Biostaron volt!

(#3614) Balinov válasza ftc (#3613) üzenetére


Balinov
félisten

de neked melyik Bull van? FX4100/6100/8x000?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3615) ftc válasza Balinov (#3614) üzenetére


ftc
nagyúr

6100

(#3616) Balinov válasza ftc (#3615) üzenetére


Balinov
félisten

LR3, PS CS/Elements alatt hogy muzsikal?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3617) ftc válasza Balinov (#3616) üzenetére


ftc
nagyúr

Ott szépen főleg SSD-el :) honnan tudtad, hogy arra kell? :D

(#3618) Kis Joe válasza mobal (#3608) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nekem bevállt az msi. Sok misi lapom volt pedig. Nekem az asus cuccokkal volt sok gondom, minden informatiaki terméket beleértve

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3619) Balinov válasza ftc (#3617) üzenetére


Balinov
félisten

SSD-d is van?

honnet, honnet? nemreg vettel DSLR-t, innettol kezdve nem kell nagy varazstudomany...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3620) ftc válasza Balinov (#3619) üzenetére


ftc
nagyúr

SSD-m is lett Sasmung 830-as

(#3621) Balinov válasza ftc (#3620) üzenetére


Balinov
félisten

rad szakadt a Szlovak nemzetibank? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3622) ftc válasza Balinov (#3621) üzenetére


ftc
nagyúr

SSD csak 31 000FT volt bull csak 36 000Ft ez az aalp marad kb 3 évig

(#3623) Jazzos válasza ftc (#3609) üzenetére


Jazzos
tag

200W felett? Dobd ki a kukába az egészet, ami 2012-ben 200W felett tud enni, az ip.hull.

(#3624) Kis Joe válasza ftc (#3622) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

"csak"

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3625) ftc válasza Jazzos (#3623) üzenetére


ftc
nagyúr

Választhatsz teljesítmény kell vagy fogyasztás :D idleben meg net alatt 60W altt vagyok..De konfighoz nekem beleszamitodik a monitor + hangfalak is...azaz a tényeleges maxon oylan 160W ha csak a bull-t kérded

[ Szerkesztve ]

(#3626) Kis Joe válasza Jazzos (#3623) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nekem sem tudom mennyit eszik....

Szerintetek?
Gigabyte ga-z68ma-d2h-b3
i3-2100 65W
1x 7200rpm hdd
1x 5200 rpm 3,5" hdd
1x 5200 rpm 2,5" hdd
4x ddr3 1333
GT210 aktív hűtéssel

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3627) ftc válasza Kis Joe (#3624) üzenetére


ftc
nagyúr

A szlovák Bull árához csak...150eur alaplap 1000 eur nalatok megusztam kb70-ből SSD-n meg 10eur-t sporoltam

(#3628) mobal válasza Kis Joe (#3618) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Hát nem tudom. Nekem nem volt. Mikor szervizeskedtem akkor viszont tonna számra lehetett lapátolni a kaki misit, albatront, asrockot. Gigabyte, Asus ezzel sok gond nem volt. Sok lapost is megcsináltam, Asus, Acer azokkal sem volt gond. Nekem is van/volt két asus laposom szintén semmi gonddal. De hogy misit sose veszek az tuti. Egy vélemény :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3629) Kis Joe válasza mobal (#3628) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

MSI-böl azért találsz aránylag sok hibásat mert tapasztalatom szeritn többet is ad el. Rengeteg HP, Fujitsu Siemens, Medion, stb. gépbe azt raknak. Viszont ha eladtt/hibásat nézünk akkor szerintem jó az arány. Azzal meg nem lehet mit csinálni ha a tulaj baszik kitakarítani/takaríttatni a gépet és megfől magában

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3630) ftc


ftc
nagyúr

Találtam ujonan 70EUR-t 1TB-s WD green-t irtam a csókának, hogy garancia merre ...erre még ő nem látott hibás WD hdd-t.... azota nem irt a kérdéseimre :D

(#3631) Jazzos válasza ftc (#3625) üzenetére


Jazzos
tag

És a monitor meg a hangfal a tápodra van kötve? Mert abból indultunk ki.

(#3632) Jazzos válasza Kis Joe (#3626) üzenetére


Jazzos
tag

Szvsz kihajtva sem megy sokkal 100W fölé, de ez csak tipp.

(#3633) ftc válasza Jazzos (#3631) üzenetére


ftc
nagyúr

a foygasztasmero van ezek utan :D szal szmold le :D

(#3634) zsigee


zsigee
tag

Gigabyte P35C-DS3R; E6550 2x2,33ghz, alul feszelve, 2x1Gb Elpida DDR3, egy Pioneer DVD karcintó, Samsung 400+500Gb Sata2 hdd, egy 8600Gt Zalmann hűtéssel, CM Cpu hűtő, alacsony kiadás és 2db CM 12cm-es venti. Ez eszik 104W-ot, és Chieftech 550es hajtja. A VGA változott, most nem néztem. Terhelve a cpu nem éri el a 40fokot...
Ez régi konfig, cserés lesz Jazzos :)) , az új nem ehet ennyit...
Ez csak vélemény.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#3635) sagesz93 válasza zsigee (#3634) üzenetére


sagesz93
addikt

hát az én masinám akkor ennél csak kevesebbet fogyaszt..

(#3637) zsigee: egyáltalán nem rossz eredmény, nekem fingom sincs mennyit eszik a gépem, legalább így be tudom lőni hogy ennél azért csak kevesebbet :D

[ Szerkesztve ]

(#3636) Kis Joe válasza Jazzos (#3632) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Csak a phenomom evett annyit magában :DDD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3637) zsigee válasza sagesz93 (#3635) üzenetére


zsigee
tag

Hát igen, az új rendszerek már sokkal takarékosabbak is lehetnek... De azért a 104W nem annyira gáz, egy ilyen öreg vastól... Szerintem....

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#3638) Borokafa


Borokafa
őstag

Asrock880G+FX4100+2x2GB DDR1866+1vinyó+dvdíró 4x3000Hz-en (1V) full terhelve Prime-al 90W a felvett fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

(#3639) Jazzos válasza zsigee (#3637) üzenetére


Jazzos
tag

Főleg új konfigoknál vettem észre, pl. komplett i5-ös konfig netezés közben 40-45W-tal elszüttyög. :))

(#3640) ftc válasza Borokafa (#3638) üzenetére


ftc
nagyúr

FX6100 azért megtud szaladni :)

(#3641) Dorien válasza Bobrooney (#3391) üzenetére


Dorien
veterán

Most ettem egy Sütödés pizzát, erre a nagyívű boltos hasonlatra még hadd reagáljak. :)

Pizzéria, te vagy a diszpécser, benn van kb. 70 rendelés a rendszerben. 3 dolgot tehetsz:
1. Kikapcsolod a telefont, amíg le nem fogynak a rendelések. (Főnök kirúg.)
2. Kap a kedves vendég pizzát, de min. 1,5-2 óra múlva.
3. Előre teszed a kedves vendéget, hadd örüljön. (Na ez az, amit soha nem csinál senki.)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3642) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Lajos: megnézném Én is mennyit eszik a gépezetem ha elhoznád valamikor a mérőeszközödet.

Jazzos: A procit bevittem hozzátok

Keresek

PCMCIA LAN kártyát régebbi notiba kellene

Akinek van ilyen: Priviben jelezze :U

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#3643) zsigee válasza Jazzos (#3639) üzenetére


zsigee
tag

Még nem tudom milyen lesz majd az új konfig, de úgyis konzultálunk. Majd május-június környékén, (április végén megyek haza, letelik a mandátumom :C ) de akkor sem a csillagos ég...Valami korrekt normális gépet szeretnék, nem csillagászati áron. Az Intel ráadásul nagyon bejött nekem, talán maradnék is ezen a vonalon, de egy két AMD-s konfig is volt mostanában nálam, és meglepően jók azok is...
A játék pedig nálam nem annyira játszik, szóval akkora erőmű sem kell majd.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#3644) Jazzos válasza zsigee (#3643) üzenetére


Jazzos
tag

Nem akarlak lebeszélni, mert az nekem rossz. De ha nem játszol, akkor minek erősebb konfig?

(#3645) Borokafa válasza ftc (#3640) üzenetére


Borokafa
őstag

Ez is meg tud szaladni ha kicsit megkergetem, de mint írtam, ez 1V-os proci fesz mellett történt :D

(#3646) Kis Joe válasza zsigee (#3643) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Idáig AMD-s voltam. Most CostuMac projekt miatt intel-re váltottam. "Sajnos" nincs viszonyítási alapom mert win minden jelentősebb és ezen csak mac volt idáig, de nincs vele bajom. Mondjuk a mem olvasási sebessége meggyőző

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3647) zsigee válasza Jazzos (#3644) üzenetére


zsigee
tag

Az okok: fogyasztás, 1080p alatt néha gyenge, bitrátától függ, m2ts pedig elég gyatra...
Kiöregedett, és ha néha játszanék mégis, ne keljen nagy kompromisszumot kötni. És amikor ezt vettem, annyira jó áron volt, hogy keveset bukok rajta, így érdemes ilyen szempotból is gondolkodnom. És a ram. A 2x1gb szintén csak elégséges-néha.
Szóval nem beszélsz le, inkább majd a megoldásban segíthatsz :R
Ja, és azért 4mag szele engem is "megcsapott", érdekes :DD

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#3648) Bobrooney válasza Dorien (#3641) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Egészségedre! Finom volt legalább? :)

Nem vitatom hogy nem sok a dolguk, de ők vállalják, és én nem 2 órával tervezem meg a kajálást, hanem max 30 perccel esetleg 1 órával. Vagy ugye biztosítani kéne nagyobb kapacitást. Ők sem foglalkoznak a dolgaimmal, én sem az övékkel, nekik az a lényeg h fizessek, nekem az h normál hőmérsékleten normál időbe érkezzen meg a rendelt áru.
Igen jöhetne a dolog, hogy süssek akkor otthon, de hát azért rendelek h ne otthon kelljen.
Sosem csaptam hisztit egyikért sem, ha kicsit égett hát legyen. Annyi meg azért csak elvárható h max 1 órán bellül érjen oda a pizza, lehetőleg ne hidegen és ne legyen agyon égetve.

Más:
Love Mom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3649) ssolitude


ssolitude
őstag

Aki küldött futárral Győrből belföldre, tudna segíteni pár kérdésben?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3650) Kis Joe válasza Bobrooney (#3648) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Fő a biztonság (az utánpótlásban :D )

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.