Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39381) zsigee válasza tserrof77 (#39380) üzenetére


zsigee
tag

Köszönöm, az kevés. Hiszek neked, nem foglalkoztam ilyesmivel egy ideje. Esetleg egy 1030? Felette mi lenne? :R :F

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#39382) okiDoki válasza zsigee (#39381) üzenetére


okiDoki
tag

Egy Tesla esetleg:
[link] :))

[ Szerkesztve ]

0,0

(#39383) zsigee válasza okiDoki (#39382) üzenetére


zsigee
tag

Köszönöm, linket is. :R
És nem tudom. Tesla semmit sem mond nekem, VGA néven. Megnézem délután-este, meg hogy elfér-e a házban. Illetve a táp elbírja-e? Sok a kérdés, amikkel első körben nem számoltam.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#39384) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Van pár eladó cuccom, ház, kártyaolvasó ingyen, gamepad. A ház ára alkuképes.
[link]

(#39385) SyMbioTe

Adott egy könyökkaros kitekerhető napellenző, ami alapvetően működik, viszont eltört az a szem/akasztó, amibe a kézi tekerőt kell beakasztani. [kép]
Kérdés, ezt kivel/hogyan lehet megcsináltatni? Cserélhető egyáltalán, vagy pl ráhegeszteni valamit?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#39386) erdey_a válasza SyMbioTe (#39385) üzenetére


erdey_a
őstag

a komplett hajtóművet kell cserélni
Google --> napellenző hajtómű

szedd le, menj el egy redőnyös \ árnyékolástechnikás céghez, hogy hozzon ilyet. Nagykerekben sokminden alkatrész van, amit te nem tudsz akárhol megvenni.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#39387) SyMbioTe válasza erdey_a (#39386) üzenetére

Értem, köszi az infót. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#39388) PociAti


PociAti
senior tag

Sziasztok, ismeretek Győrben valami jó hűtőgép szerelőt?
Van egy közel 10 éves Samsung alul fagyasztós hűtőnk, ami a No Frost technológia ellenére az alsó tálca alatt elkezdett jegesedni. Napokon belül 3-4 mm-es jégréteg jelenik meg. Kb. 2 hónapja csinálja ezt a jelenséget.

Rákötöttem egy fogyasztásmérőt, az alapján kb. 25%-kal fogyaszt a gyári adat fölött, költség oldalról egyáltalán nem vészes. Együtt lehet vele élni, de ha javítható, akkor azzal kitolhatnánk az életciklusát.

(#39389) kbhuinfo válasza PociAti (#39388) üzenetére


kbhuinfo
tag

Nem dugult el a szellozo? Ahol a parat kinyomja (csak egy tipp).

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#39390) PociAti válasza kbhuinfo (#39389) üzenetére


PociAti
senior tag

Köszi, rendkívül logikusan hangzik!
Ennyi is elég volt hogy ezen a szálon elindulva (pár videó megtekintése után) egész biztos legyek abban, hogy a jegesedés oka a dugulás. Esetleg a leolvasztó meghibásodása. Az alábbi videón, pont egy Samsung hűtőn mutatja be a szaki: https://www.youtube.com/watch?v=LTvaXKfFLC8

Még egyszer köszi! Jár egy sör a tippért.

(#39391) Balinov


Balinov
félisten

Boltos kollégák, lenovo t480shez arultok valami megbízható márkájú akkut?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39392) tserrof77 válasza Balinov (#39391) üzenetére


tserrof77
senior tag

Bali, megy PÜ.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39393) Viperator válasza Balinov (#39391) üzenetére


Viperator
őstag

Szintén árul valaki Cat6 UTP dugót? (minőségi)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#39394) doc


doc
nagyúr

Nincs valamelyikotoknek olcsó de megbízhatóan működő távirányítós TV okositoja? Nem kell 4K, idős szülők régi TV-jere kell Prime Videóra, hbora

(#39395) erdey_a válasza doc (#39394) üzenetére


erdey_a
őstag

ha fájdalommentes megoldás kell, akkor 18ezer a Google chromecast 4.
Szerintem ez a legjobb megoldás. A kínai vackok ideje lejárt. Nem éri meg vesződni.

Vérboci

(#39396) Balinov válasza erdey_a (#39395) üzenetére


Balinov
félisten

Chromecast with google tvre gondolsz? Teljesen egyetértek, 2.5 éve nyuzok egyet, teljesen jó még mindig

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39397) erdey_a válasza Balinov (#39396) üzenetére


erdey_a
őstag

igen, azaz

Vérboci

(#39398) doc válasza erdey_a (#39395) üzenetére


doc
nagyúr

Chromecastom van, de ahhoz telefon kell, nem? Legalabbis nekem egyikhez sincs távirányító, anyameknak meg a lehető legegyszerűbben kezelhető kell.
en szívem szerint vinnék nekik is egy Apple TV-t, magasan a legjobb, de nem kimondottan olcsó kategória :D

(#39399) SyMbioTe válasza doc (#39398) üzenetére

Az újabbakat, amin van Google TV, azok már nem csak tükrözni tudnak :)

link

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#39400) doc válasza SyMbioTe (#39399) üzenetére


doc
nagyúr

Ah, koszi, nekem kettő különböző is van de azok régebbi generációk :D
Ez a Google TV jobb mint az Android TV? Mert olyanom van a Philipsen de az valami botrány hulladék :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.