Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Thunder78 válasza Balinov (#2550) üzenetére


Thunder78
senior tag

Inkább délutáni, mert délelőtt üzletjárás lesz a program. És hát ... mint úgy általában ez a nőknél ... el fog nyúlni nem tudom meddig :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2552) Balinov válasza Thunder78 (#2551) üzenetére


Balinov
félisten

az hagyján,hogy te nem tudod,de sztem ők se tudják,meddig... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2553) Thunder78 válasza Balinov (#2552) üzenetére


Thunder78
senior tag

jaja :DDD Éppen ezért nem nagyon szoktam részt venni ilyesmiben, de most többek között az én szülinapi ajándékom is akkor fog majd beszerzésre kerülni, úgyhogy muszály lesz jelen lennem :))

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2554) Balinov válasza Thunder78 (#2553) üzenetére


Balinov
félisten

:DDD :DDD :DDD Ígymár érthető

Jazz: dobtasm pü-t!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2555) Jazzos válasza Balinov (#2554) üzenetére


Jazzos
tag

notmuchkára válaszolok... :D

(#2556) G@ben válasza DelArco (#2534) üzenetére


G@ben
addikt

Csütörtök azért necces, mert másnap a nagyfőnököknek tartunk prezentációt és illene egyenesen állni! :D

S(z)erezz még embert!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2557) DelArco válasza G@ben (#2556) üzenetére


DelArco
aktív tag

Jaj majd legfeljebb nem iszunk sok sört csak 1-2-öt. A játék a lényeg szokták mondani!
Hát ha Teketábornok jön(és miért ne jönne) akkor megint vagyunk 3-an. :C
Mégvki? :Y

Youth hides the key to salvation

(#2558) tekeyagd válasza DelArco (#2557) üzenetére


tekeyagd
tag

kinéz egy kis munka akkortájt,de ha ráérek megyek! :R

(#2559) DelArco válasza tekeyagd (#2558) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát írd meg még csütörtök elött hogy rájaérsz e vagy nem e oszt akkor beleegyeztetünk téged is a programba! :C :Y

Youth hides the key to salvation

(#2560) Balinov válasza DelArco (#2559) üzenetére


Balinov
félisten

mielőtt +kérdezed,héten se tok részt venni! :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2561) DelArco válasza Balinov (#2560) üzenetére


DelArco
aktív tag

Balinov örmester megint nem jön a kantinba csocsózni! Kritikus! :(
Remélem azért most összejön 4 ember arcok! Itt vagyunk vagy 1000-en! :Y

Youth hides the key to salvation

(#2562) G@ben válasza DelArco (#2557) üzenetére


G@ben
addikt

A múltkor is csak 1-2 sör volt, aztán hogy néztem ki másnap!? :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2563) Balinov válasza G@ben (#2562) üzenetére


Balinov
félisten

minek iszik,aki nembírja..én legalább legutoljára dryéknál egy tisztes adag metaxától,jópár doboz seritaltól és néminemü Tekeféle háziszőttestől basztam úgy be ,hogy másnap epém sugár bertalant játszva termelte túl a cuccot..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2564) G@ben válasza Balinov (#2563) üzenetére


G@ben
addikt

1 sört akartam inni, majd amikor egy csinos lány után fordultam, hirtelen ott volt a következő és nem bánthattam meg a többieket azzal, hogy otthagyom! :))

Megyek, tekerek egyet e helyen, mert defektem lehet, s messze helyekről nem olyan könnyű hazatolni. :D

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2565) DelArco válasza G@ben (#2562) üzenetére


DelArco
aktív tag

nem tudom hogy néztél ki másnap nem találkoztunk örvezető! :DD

Youth hides the key to salvation

(#2566) G@ben válasza DelArco (#2565) üzenetére


G@ben
addikt

[kép]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2567) #35685120


#35685120
törölt tag

Dryman:

(#2568) Thunder78


Thunder78
senior tag

DelArco még biztos tanul, ezért:

Pot Gelt Napt! :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2569) Balinov


Balinov
félisten

Pot,Gelt Napt-oda is!

Dry: beszéltem Enternet Üsz-szel.lejejentették a hibát a T-comnak,áll. 72 órán belül kimennek és bevizsgálják a vonalat és/vagy megnézik,nem-e a modem fosta össze a bokáját. Amúgy aszonta a s-rácz :D ,hogy az 360R-es Dlinken,ha ok a dsl,akkor folyamatosan kell,hogy világítson a dsl led. ez meg nem azt csinálja,hol villog,hol teljesen hosszú mp-kre elsötétül.

Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2570) DelArco válasza Thunder78 (#2568) üzenetére


DelArco
aktív tag

heh mindenki milyen korán kel mostanság! :Y
Pot Gelt Napt! :))


Hm úgy nézem arcok a csütörtöki csocsócsínytevést el kell halasztanunk máshová mert senkinem ér rája! Itt állomásozik vagy 1000 honvéd ezen a topicon és egyik sem bír gyünni? Hát hol itt a hazafiság hol itt a becsület az összetartás a csapatért való önfeláldozás? :Y :DD

Youth hides the key to salvation

(#2571) Thunder78 válasza DelArco (#2570) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jah ... végetértek a szabik és mindenki dolgozik :)
Ráadásul kedd van, ami eggyel jobb a hétfőnél, de még mindig nem olyan jó mint a péntek :DD

És ma lesz bekötve a kalaptartóm :))

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2572) Balinov


Balinov
félisten

ping győrkörnyáki

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2573) Thunder78 válasza Balinov (#2572) üzenetére


Thunder78
senior tag

Microsoft(R) Windows DOS
(C)Copyright Microsoft Corp 1990-2001.

C:\>ping -t győrkörnyéki
győrkörnyéki pingelése 32 bájt méretű adatokkal:

Válasz győrkörnyéki: bájt=32 idő<10 ezredmp. TTL=128
Válasz győrkörnyéki: bájt=32 idő<10 ezredmp. TTL=128
Válasz győrkörnyéki: bájt=32 idő<10 ezredmp. TTL=128
Válasz győrkörnyéki: bájt=32 idő<10 ezredmp. TTL=128

győrkörnyéki ping-statisztikája:
Csomagok: küldött = 4, fogadott = 4, elveszett = 0 (0% veszteség),
Oda-vissza út ideje közelítőlegesen, milliszekundumban:
minimum = 0ms, maximum = 0ms, átlag = 0ms
CTRL-C
^C
C:\>_

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2574) Thunder78 válasza Balinov (#2572) üzenetére


Thunder78
senior tag

Látod? Működik :D:D:D:D:D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2575) Balinov válasza Thunder78 (#2574) üzenetére


Balinov
félisten

dögvész kihalt ma a ph... :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2576) Thunder78 válasza Balinov (#2575) üzenetére


Thunder78
senior tag

Hát persze, mert Te sem írsz ide :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2577) Balinov válasza Thunder78 (#2576) üzenetére


Balinov
félisten

hátja.

Buga_Lacus: valamikor réges régen küldtél nekem egy pdf-et emilen,amiben DSL hibakódok leírásai voltak. nemtalálom.Ha megvan még elküldenéd?Köcce :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2578) Thunder78 válasza Balinov (#2577) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ilesmire gondoltál? [link]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2579) Balinov válasza Thunder78 (#2578) üzenetére


Balinov
félisten

majdnem,de mégsem :D
Lacus olyan pdf-et küldött ,amelyik pdf-et valamelyik magyar szolgáltató üsz-én használnak,hogy a teljesség igénye nélkül példákat mondjak,hgoy mi van,mi a teendő,hja a 678-as,691-es,stb hibakódot dobja fel a tárcsázó,modem státzsuledjeiből kikövetkeztethető hibajelenség és ahoz kapcs. hibaelhárítás.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2580) Thunder78 válasza Balinov (#2579) üzenetére


Thunder78
senior tag

ez engem is érdekel, ha megleled :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2581) G@ben válasza DelArco (#2570) üzenetére


G@ben
addikt

Izé, én is ezért írok, hogy a csütörtök nem annyira jó nekem sem, mert nagyon ki kell pihennem magam péntekre. Hétvégén senki nem ér rá? Akkorra valószínűleg tudnék még egy embert szerezni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2582) Picike69


Picike69
tag

Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni? Bedöglött az lcd monitorom, olyan hibajelenséget produkál, hogy a bekapcsoláskor 1-2 p-ig van kép utána sötétség, ha újra ki és bekapcsolom szintén ugyan ez a jelenség. Olyan megbízható személyt keresek, aki foglalkozik ilyen javításokkal, ha nem kerülne horrorisztikus árba, akkor megjavíttatnám.
Dryman mester, te nem értesz ilyen dolgokhoz?
A Monitor típusa: Fujitsu Siemens 19” Lcd
Ha valaki értene hozzá, vagy van az ismeretségi körébe ilyen, szívesen venném a segítségét.
Az eredményre vezető segítségért is sör, cola, csoki vagy stb. jár! :)) :R
Köszönöm!

...

(#2583) helkis válasza Picike69 (#2582) üzenetére


helkis
addikt

hogyan használtad a monitorodat eddig és mennyi idős? úgyértem ha otthagytad a géped pl 5 percre, akkor az energiatündérek kikapcsolták standby-be a monitort? ebben az esetben, valszeg a tápja adta fel a harcot.. ha garis még, akkor lehet esélyed olcsón megúszni..
mindezek elkerülése érdekénben tft-knél szoktam javasolni, hogy inkább képernyővédőre kapcsoltassa az ember mint ''endless power on/off loop'' legyen..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2584) Picike69 válasza Picike69 (#2582) üzenetére


Picike69
tag

Bocs ''1-2 mp-ig'' :B

...

(#2585) Picike69 válasza Picike69 (#2584) üzenetére


Picike69
tag

Szia Helkis!
Lehet valami igaszság amit mondasz, ugyanis nem volt képernyővédőm, és sokszor csak úgy ott hagytam. A monitor 3éves múlt sajna.Tudsz valami helpet?

...

(#2586) Jazzos


Jazzos
tag

Ati Radeon 9100 IGP-s finomság eladó! [link] :C

(#2587) pici79 válasza Jazzos (#2586) üzenetére


pici79
csendes tag

sziasztok...

Jazzos

gyere msn-re please

(#2588) Jazzos válasza pici79 (#2587) üzenetére


Jazzos
tag

Neeeem akaaarooook... :DDD

(#2589) helkis válasza Picike69 (#2585) üzenetére


helkis
addikt

hát igen 3 év alatt ez megeheti a tápot.. az a gáz, hogy nem olcsó egy ilyen táp főleg, ha integrált, de mérget vehetsz rá, hogy elég nagy %-a egy mai hasonló monitornak. pl. 20k környéke.. +munkadíj, de lehet hogy csak 1-2-kondi száradt ki, majd mondta be az unalmast, de amig egy tv-n vagy egy alaplapon könnyű cserélni ezeket, ezesetben ez elég komplex dolog, ügyelni a sok kis pattintófülre stb.. erre embert találni.. max itt a ph! feldobhatsz egy hirdetést, hátha valami nyugdíjas fuji-szaki hazavitt a gyárból pár kelléket. ;) sajnos a régióban nem tudok szervízt sem, inkább egy új fele kellene kacsingatnod.. sajna.. :(

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2590) helkis válasza Jazzos (#2586) üzenetére


helkis
addikt

hátha még nem talált: [link] ;)

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2591) Balinov


Balinov
félisten

jóccakát

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2592) Picike69 válasza helkis (#2589) üzenetére


Picike69
tag

Egy kicsit lehangoltál, akkor már tényleg újat veszek. Ennek külső tápegysége van. Ezzen kivül van belül is? Sajna nem találtam itthon 12V 5A-es inputtal rendelkezöt, mert én is gondoltam táp hibára, de nem tudtam másikkal kiprobálni. A cégemnél láttam 12V 1.25A -es
táppot ezzel meg lehetne proszálni? Vagy te a belső táppra gondoltál? Legalább 45e pénz egy hasonló monitor, most így iskola kezdés elött ezt nem igazán akarnám :) Van egy jó kis 15''-os kölcsönbe, talán még fociztak is vele, de kép van rajta :))
Köszi az infokat, még Drymanbe bízok hátha....

...

(#2593) helkis válasza Picike69 (#2592) üzenetére


helkis
addikt

nem tudom, a gyengébb táppal ne próbáld meg szvsz, a külső táp jó hír, de hogy hol lehet a hiba arra ez nem biztosíték.. ha ki tudod próbálni másikkal, akkor összejöhet! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2594) Dryman válasza Picike69 (#2592) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia!
Van egy micropower által gyártott 12V-7,2A-es külső fémdobozos mindent kibiró kapcsolóüzemű tápom, ennek bekerülési ára két éve 12+fa volt, és specko nagyáramú rádiós rendszerekhez használtuk, ja meg a szivargyujtós hűtőtáskát is erről járatom ha a táska autóból kikerül, és van a környéken 220:)
a hideg sör mindennél fontosabb alapon!

ha nem valami spéci a csatlakozója, akkor megmokolhatjuk, egy probát megér, és ha csak a tápod an eldurranva, akkor lehet egy táppótlással meguszod, ha viszont a háttérmegvilágítás áramköre a gebasz, és ez miatt tilt a kicsike, akkor ugy jársz a legjobban hogy ovatosan minimális szöveggel de fixen kinyilatkoztatva szépen eladod 10-12-15K körül alkatrésznek.....
nem nagyon dolgozom a héten, így csak jövő hét napközben lesz belőle valami.
Ha gondolod megtáplálhatjuk szabályozható terhelhetőségűről is, de ez esetben kellene valami info hogy mennyit is zabál mondjuk a bekapcsolási tranziens alatt.....

érdemes egy probát futni vele, aztán ha belső összetettebb a hiba, akkor eladod hibásként, és megvan az önerő a fukarkodóban egy laza kis tft hitelhez!:)

(#2595) DelArco válasza G@ben (#2581) üzenetére


DelArco
aktív tag

Hátizé nekem a hétvége állt nem jó :( Legalábbis a mostani úgy néz ki hogy nme lesz jó sajna.
Ma nem ér rá egy honvéd se? :Y :F Mert nekem akár ma is jó lenne ha összejönnénk 4-en. Vagy ezt már túl késő megszervezkedni?

Pot Gelt Napt! az egész császárságnak! :))

Youth hides the key to salvation

(#2596) Balinov


Balinov
félisten

Szevasztok!
Nem túlnagy pörgés volt itt az este folyamán :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2597) Balinov


Balinov
félisten

Egy kis frissítő így reggelre!
[kép]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2598) Thunder78 válasza Balinov (#2596) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mondjuk egész nap sem :(

Pot Gelt Napt!

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2599) Dorien


Dorien
veterán

Picike69, Jazzos, privát ment! :)

Amúgy szépjóreggelt mindenkinek! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#2600) Balinov válasza Dorien (#2599) üzenetére


Balinov
félisten

jé,Dorien mester is itt!

Monitor,telefon eladó[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.