Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) ssolitude válasza Jazzos (#3549) üzenetére


ssolitude
őstag

Kedden mennék RAM-ért. 2x512 Kingmax. Elrakod nekem?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#3552) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Jazzos tudsz G5 vagy mx518 egeret? :DDD Milyen árban? :)
Vagy érdekel még G11 vagy G15 bill :R

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#3553) Picco


Picco
addikt

a winfos pista megy s3 virage-videokarival, 1024*16bitben:D 22''os tftn:DDD :)) :Y :C

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3554) Jazzos válasza DelArco (#3550) üzenetére


Jazzos
tag

Le tudod vásárolni, de adhatod 1:1-be switchet is. Sztem te járnál rosszul! :DDD
(Persze ''Tábornok'', ha kicseréltem meg én leszek a bakter, mi? :DD)

(#3555) Picco válasza Picco (#3553) üzenetére


Picco
addikt

s3 virge na :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3556) Jazzos válasza Buldozer99 (#3552) üzenetére


Jazzos
tag

[link]
Én ennyiért nem tudok hozni! :D Viszont szívesen megkerestem neked. :))

(#3557) Jazzos válasza Picco (#3555) üzenetére


Jazzos
tag

Aston Martin Virage foreva :R

(#3558) Dryman válasza DelArco (#3550) üzenetére


Dryman
aktív tag

Delarco Mester, mi lenne ha a router kimeneteit használnád, tudod Lan1-Lan4, ha ide dugod a bejövő madzagot, akkor switch-ként, de mivel ezek a portok nem igazán konfigolhatok, így inkább egy mezei hub-ként funkcionál a szappantartó, és a wifi portok, ha van ilyen, is csak normál hubként vannak felfüzve a többire, azaz hirtelen tudnál csinálni egy wifi accesspointos hub-ot a routeredből, csak a wan csatiját nem kell használni.....
Hátránya hogy hubként funkcionál a cucc, max switchkén ha a Lan-os csatik konfigolhatók szoftverből, így az összes Broadcast végigsöpör minden masinérián, ami eléggé gáz lehet ha ezen eszközön keresztül több gép éri el a hálózatot, és ráadásul mindegyik ugyanozon játékszerverre csatlakozik!
Valamint hátrány még az is, hogy nem tudod kihasználni a TP-Link router amugy is semmirevaló alaptüzfalát, ami a wan interface-t védené a külső behatásoktól......
Na jó kisérletezgetést, én is egy ''félredugás'' miatt tapasztaltam meg a fentieket a szintén Zoltántól vásáról Gigabyte finomságos utvonalválasztón.....
mióta firmware-t frissítettem azóta a jellemző fagyások helyett, néha küld olyan üzenetet hogy nem tudott balra fordulni az adat ezért ''ujratervezés'', hiába egy jó router legyen képben a hazai utakon!:)

[Szerkesztve]

(#3559) DelArco válasza Jazzos (#3554) üzenetére


DelArco
aktív tag

okok akkor levásárolnám ha leheccséges kéne egy 5-ös vagy egy 8-as switch.
dehogy dehogy miután becserélted utánna újra honvéd leszel :C

Dryman:
Hát nem tudom 4 orvostanhallgató csajnak kéne elmagyarázni ezt aztán meg nekik az ottani rendszergazdának hogy ez miért jó pedig állítólag nem annyira szereti az újjításokat.
Egyébként miért nme lehet routert használni egy koliban? :Y

[Szerkesztve]

Youth hides the key to salvation

(#3560) Dryman válasza DelArco (#3559) üzenetére


Dryman
aktív tag

Orvostanhalgató??? 4???? akkor ne a routeren kisérletezz a félredugással!:)


Routert, azért nem enged használni, mert annak fix ip-t kell osztani, vagy dinamikusan egy időközönként megújuló ip-t, de mivel az egész koliban nincs egy normális proxy, és egy coreswitch, így a meglévő cuccokon állítja be a védelemként szolgáló fő csapásirányokat, aztán jössz Te a konfigolható routereddel és aláakaszthatsz egy olyan tartománybéli ip-vel, amivel Te lehetsz a kiskirály a helyi hálón...mondjuk ehhez komolyabb routernek kell lennie, bár a modernebb szappantartók már képesek némi rendszergazdabosszantásra!
Én azért sem hagynám!:)

(#3561) Dryman


Dryman
aktív tag

Orvostanhallgató akart lenni, bocs, a heje-sírásóm sem a régi már!

(#3562) DelArco válasza Dryman (#3560) üzenetére


DelArco
aktív tag

félredugás nem lesz mérnökember vagyok pontosan percizen célzok! :))

marad a switch csere aztán én majd bekötöm nekik jóra! :DDD

Youth hides the key to salvation

(#3563) G@ben


G@ben
addikt

Már 7:40 van és még nem volt Pot Gelt Napt!? ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3564) Balinov válasza Speeedfire (#3548) üzenetére


Balinov
félisten

kööszi! ilyesmire gondoltam,majd otthon kipróba!

amúgy jóreggelt,jószurkolást!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3565) Balinov válasza Picco (#3553) üzenetére


Balinov
félisten

mijaz? elvitték az x1800-adat? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3566) Supr@


Supr@
senior tag

nincs vkinek elfekvőben akkor vmi celeronja vagy olcsó p4-e?5-6k-ért kellene egy p4es proci, sürge! Jazzos, esetleg nálad nincs bent egy elbújva?:)

[Szerkesztve]

(#3567) Jazzos válasza Supr@ (#3566) üzenetére


Jazzos
tag

Max. kompett géppel kombinálva :DDD

(#3568) Coyot válasza DelArco (#3559) üzenetére


Coyot
őstag

Azért nem használhatod , mert ha kicsit értesz hozzá, már natolhatod a kolinetet más gépre aki monnyuk nem fizette be, és a kedves kolegák most már olyan scrptekkel irták a natolókat, amik az egész szobát automatice tiltják, magyarán pápá net egy évre:D

Má' nem

(#3569) Supr@ válasza Jazzos (#3567) üzenetére


Supr@
senior tag

nekem is itt a komplett gép, cska proci kell bele:) csere?:))

(#3570) Jazzos


Jazzos
tag

Drylaci, fent az új árlista! F5-öt ne felejtsd el nyomni! :B :D :R

Supr@: vedd meg inkább a gépet, jó kis Compaq masina ez. Azt meg eladod valami szerencsétlennek :D

(#3571) Balinov


Balinov
félisten

srácok, egy adott szám mp3/aac/wav/ogg stb megkeresésére,letöltéséree stb. melyik oldalt szoktátok használni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3572) Balinov válasza Balinov (#3571) üzenetére


Balinov
félisten

Konkrétan ez kellene,jó minőségü mp3-ban. Animals - House of the rising sun
gyk: [link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3573) knifemaster válasza Balinov (#3571) üzenetére


knifemaster
tag

emule:)

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#3574) Balinov válasza knifemaster (#3573) üzenetére


Balinov
félisten

na ne szamárkodj! én egyetlen szám kedvéér tuti nem fogok újab p2p bas*ást felrakni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3575) Supr@ válasza Balinov (#3571) üzenetére


Supr@
senior tag

dc++:))
vagy torrenten próbálkozz még, isohunt pl, vagy torrentsearch vagy hogy is híjják:)

Jazzos: és kinek passzoljam el ezt a szutykot?:) na meg annyi kp-m sincs, akkro inkább vennék magamnak vga-t;)

(#3576) knifemaster válasza Balinov (#3574) üzenetére


knifemaster
tag

Próbából megpróbáltam.. már le is töltöttem :D
Ha gondolod ma csavargok városban elvigyem céghez?:)

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#3577) Supr@


Supr@
senior tag

és olyan 6-7k körül vkinek pci-e -s vga-ja elfekvőben?

(#3578) Balinov válasza knifemaster (#3576) üzenetére


Balinov
félisten

közen erőt vettem lustaságomon és rákerestem torrentspy-on,már ~50%-nál van a besztof Animals.azért köszi :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3579) Supr@


Supr@
senior tag

Jazzos, mennyi nálad a legolcsóbb pci-e vga?

szerintetek melyik jobb? egy gigabyte x800 128mb/128bit passzív olyan 10k körül, vagy egy 7300gs, ddr2-vel?

(#3580) Balinov válasza Supr@ (#3579) üzenetére


Balinov
félisten

x800-ból biztos,hogy 128bites? amugy x800. 7300GT-ből csak a GDDR3-asokat érdemes megvenni (pölö Galaxy gyártmányt)
kettő közül én x800-at venném, SM2.0-ban odaver még szvsz egy 7600GT-nek is ..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3581) Supr@ válasza Balinov (#3580) üzenetére


Supr@
senior tag

[link]
ez lenne, [link]
télleg csak 128bit, és így sebességben még mindig veri az x600/7300gs-eket,nem? és passzív

[Szerkesztve]

(#3582) Balinov válasza Supr@ (#3581) üzenetére


Balinov
félisten

2x,bocsi

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3583) Balinov válasza Supr@ (#3581) üzenetére


Balinov
félisten

hoppá,tényleg 128bites,viszont tutkó GDDR3-as. Mindensetre kérnék a helyedbe a sráctól egy Everest 4.xx GPU oldal riportot. Amugy korrekt kis cuccnak tűnik.Viszont: passzív,most gariztatunk Jazzossal egy SilentPipeII-es Gigabyte 7600GT...ami 95%-ban hűtési elégételenségben szenved,szal ha ilyet veszel,támogasd meg egy a Tands-ban is kapható Zalmi ventivel..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3584) Supr@ válasza Balinov (#3582) üzenetére


Supr@
senior tag

ventim az van, egy 12es biztosítja oldalról a hűs levegőt a gépbe:) végülis a kari jó lenne nekem, halk, játszani is tudok vele azért, x600al is minden jól ment, még tdu-zni is tudtam, cod2 meg 1280*1024ben ment:) ez azért jobb lenne annál:)

(#3585) helkis válasza Supr@ (#3581) üzenetére


helkis
addikt

[link] 256bit az.. :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3586) Balinov válasza helkis (#3585) üzenetére


Balinov
félisten

akko' meg pláne jobb,mint egy gddr2-es 7300Gt...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3587) Balinov válasza helkis (#3585) üzenetére


Balinov
félisten

akko' meg pláne jobb,mint egy gddr2-es 7300Gt...ezémontam az Everest GPU infót...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3588) helkis válasza Balinov (#3586) üzenetére


helkis
addikt

nem is gt-t írt hanem gs-t ;) egyél több répát! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3589) Supr@ válasza helkis (#3585) üzenetére


Supr@
senior tag

fura, mert a gigabyte-nál is 128bit van írva:F na mind1, akkor everest lesz, ha sikerül elérnem a srácot, sajna telszám nincs:(

amúgy a 400w-os mercury gagyitápom elbírná úgy a konfigomat?

(#3590) helkis válasza Supr@ (#3581) üzenetére


helkis
addikt

ja tényleg a gyártói lapon csak 128bitet ír.. :( pudingpróba, végülis helyi az arc! :R

mod: valszeg ezt tesztelték: [link]

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3591) helkis válasza Supr@ (#3589) üzenetére


helkis
addikt

az a ''cserélve lesz lassan'' sokat eszik? :DDD szerintem elbírja, de köss rá biztosítást! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3592) Supr@ válasza helkis (#3590) üzenetére


Supr@
senior tag

tényleg csak 128bit, mindehol azt találtam csak, mind1, ez is elég nekem végülis, csak legyen olcsó és jó:) próba pedig természetes:)

(#3593) Supr@ válasza helkis (#3591) üzenetére


Supr@
senior tag

hát igen, nem igen akarok és akartam költeni a gépre, a ps3 miatt, arra spórolok:) de ha muszály:( bár ajkkor lehet inkább veszek emgint vmi x550-t vagy x600at, cska ne keljen plusz táp is:) vagy tényleg 2tápról akkro a gépet;)

(#3594) helkis válasza Supr@ (#3593) üzenetére


helkis
addikt

7600GST-t ajánlom neked.. ;)
sok helyen 15k-ért megkaparintható a 256Mb-os változat.. aztán az egekbe tudod húzni..
szvsz annyival nem több, mint amennyivel jobb! de ugye a buxa dönt (nem a csaj! :DDD)!
veszprémi hirdezések között is nézegethetsz, szerdán megyek Győrbe, elvileg! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3595) Supr@ válasza helkis (#3594) üzenetére


Supr@
senior tag

jaja, én is nézegettem őket, jók és olcsók, lehet az lesz,győrben találtam is egyet, 16ra van írva, de nem veszi fel a telót, pedi ha sikrülne 13k-ra kihozni askkor venném is:)

(#3596) Balinov válasza Supr@ (#3595) üzenetére


Balinov
félisten

GST-mmel 600/1550 körülire húzva 1024-ben mediumon elég jól 30-45fps-szel elszaladgál az új MOHA,szal ez alább ne vegyél.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3597) Supr@ válasza Balinov (#3596) üzenetére


Supr@
senior tag

engem ennyire nem érdekel a játék már, a tuning meg abszolút nem, cska amikor megveszem kipróbálni:) már többre becsülöm a csendet és stabilitást:) játékra most a tdu a szint, az menjen 1024ben rendesen:) x600al csak 800*600volt mediumon 25-35fps, szal az a minimum:)
szerk: nem adod el a gst-det?;)

(#3598) G@ben válasza Balinov (#3596) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor ezt egy Ti4200-al meg se próbáljam? Vagy épp a Dx9-es hatások meg nem jelenítése miatt mehet elfogadható sebességgel? :F

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3599) Balinov válasza Supr@ (#3597) üzenetére


Balinov
félisten

tdu-val tudtam 1024-ben viszonylag normálisan játszani.

nem,perpill nem eladó... :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3600) Balinov válasza G@ben (#3598) üzenetére


Balinov
félisten

sőt,még X800-al/9800pro/9600-val,FX5x000 szériával se, Dx9c-t, shader model 3.0-t kér,állítólag lesz vmi ShaderModel 2.0 peccs is,hogy régebbi erőműveken is menjen,de nem nagyon látni még linkelve az Airborne-s topikba

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.