Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Jazzos válasza Dryman (#2594) üzenetére


Jazzos
tag

Na nézd csak, a fuckairnak csinál reklámot. Pofám leszakad... :DDD

(#2602) Balinov válasza Jazzos (#2601) üzenetére


Balinov
félisten

pedig tavaly óta tudjuk,hogy nálad is lehet részletre venni monyitort.

Kérek 30dkg 920N-t ,szeletelve..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2603) Balinov


Balinov
félisten

Srácok,postázó üzletelő mesterek. Hajdúböszörménybe kell jövő héten úgynézki feladnom egy kisebb dobozt (egy mobilteló doboza). Srác azt írja,hogy neki nem kell elsőbbségi,de én mégis szeretném úgy feladni,a biztonság kedvéért és nehogy szó érje a ház elejét. Mire kell figyelni,milyen opciót válasszak még és kb mi péz egy ilyen mutatvány? Utoljára távirányítót postáztam tavasszal,de az még épp kényelmesen belefért egy pufis borítékba,így az simán ajánlott levélként ment. A telós csomag az max fél kiló körüli lenne (11-12deka a teló+a töltő+doboz,kézikönyv,hedszet,memtszik,szal a félkiló az nagyolva annyi)
Kösz ia tippet

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2604) Jazzos válasza Balinov (#2602) üzenetére


Jazzos
tag

Fidjelj Newl! Ne kóstolgass, mert elmegyek hozzád, és kapsz 30 dekát a saját 920N-edből! :Y :DD

(#2605) Balinov válasza Jazzos (#2604) üzenetére


Balinov
félisten

szeletelve? :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2606) #35685120 válasza Balinov (#2603) üzenetére


#35685120
törölt tag

Szia!

Pufis boríték nagyobb (OFFICE DEPOT) oszt bele a telódoboz, ajánlott szelvény kitöltve, csomag beikszelve, ajánlott beikszelve, PRI (elsőbbségi) beikszelve!

Ennyi

750 péz körül lesz!

(#2607) Balinov válasza #35685120 (#2606) üzenetére


Balinov
félisten

ahá,szal nem olyan nagy vaszisztdasz,Lacus. csak az a gond,hogy ahogy emléxem egy A4 méretü pufis borítékbe se nagyon férik bele a cucc. nem sajnálják a csomagolóanyago Sonyericcsonék.Köszi az infóüt


Tegnapi dsl hibakódos,hibaelhárításos pdf-s kérésemet olvastad? tudod,erre mondtad azt,hogy a dsl szolgáltatok üszeinek nagy része ilyet,vagy ehez hasonLó-t használ.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2608) Jazzos válasza helkis (#2590) üzenetére


Jazzos
tag

Köszi, megpróba!

(#2609) #35685120 válasza Balinov (#2607) üzenetére


#35685120
törölt tag

Van a3, a2 is...

File itt van ajánlom mindenkinek, 3 file minden benne van ami ADSL hibákkal kapcsolatos... Mivel varronők + 8 általános emberek ülnek t-com nál üszin Ők is megtudják állapítani mellékelt doksikkal mi a gond

MINDENKINEK AJÁNLOTT:

[link]

(#2610) Picco


Picco
addikt

ájmbekk! :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2611) Jazzos válasza Picco (#2610) üzenetére


Jazzos
tag

Helló, vegyél valamit! :D Hol voltál, Vietnámban gyalog? :DDD

(#2612) Dryman


Dryman
aktív tag

Nyulinov!

Levelezgetős téma, azaz csomagoljam avagy se...:)
postai dolgokról:
Minden olyan csomag, amire ráfér a címzett és feladó adatai, valamint nem extra terjedelmű, és tömege nem éri el a 2kgrammot, az levélpostainak minősül, és nem utazik együtt a max 27kg-os traktoralkatrészekkel!

mivel levélpostai, ez esetben érdemes a könyvelt levélpostai küldemények feladóvényét kitölteni (ződ papirfecni) ajánlottnál x-el és elsőbbséginél (PRI) ha kell......
ha már ajánlott, akkor az elsőbbségi többletszolgáltatás 30-60Ft nyi plusz, de ez jól jöhet még ezért érdemes így feladni.
Semmi féle értéknyilvánítás meg ilyen faxságok nem kellenek, mivel ajánlott a kis cucc...szóval a postai szabályzat apróbetűs részében benne van, haogy ajánlott küldemények elveszése esetén az ajánlási díj 25x-ösét vagy, (25x180) vagy a szolgáltatási díj 15x-ösét téríti a posta...szolg díj alatt a feladási díjak összességét kell érteni.ha nem is pufis borítékban adod fel, hanem szépen becsomagolva a dobozt megcímezve mint egy normál borítékot, én azt gondolom, hogy 250Ft alapdíj+180Ft ajánlási díj+60Ft elsőbbségiért menne el....durván egy 500-as, és ha eltünne a postán, ennek 15x-ösét kapod vissza garantáltan, azaz 7,5K-ig biztosítva van ugy is a csomag hogy ezért nem fizettél külön sarcot a postának...viszont ha ennél többet ér a cuccos, akkor értéknyilvánítást kell fizetned, ez esetben zárt borítékos pufis nagyboríték kell ,mert értéklevélke lett a dologból, és ennek ára egy 100-as, aztán értéknyilvánítás 10K alatt 360, felette ezresenként 40ft, aztán ha hülye postáshoz kerülsz, akkor rádveri még a postai lezáró szolgáltatást, körbematricázza a levélkét 150-ért, te meg 25 helyen körbe aláírhatod...:)
Sima levélpostai elsőbbségi ajánlottként a legolcsóbb, és csak jók a tapasztalataim ezen postai szolgáltatásról....eddig!:)
www.posta.hu díjszabás, ha érdekelnek az árak......
legolcsobb posta Győrben az ipar uti a volt szerszám melletti, nem tudni miért, de olcsobb mint a többi...vagy csak én vagyok szimpatikus a néninek:)

(#2613) helkis válasza Balinov (#2596) üzenetére


helkis
addikt

ikreseknek ez nagy volt! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2614) #35685120


#35685120
törölt tag

250 giga sata2 WD winchester 1 év garival eladó.

13.000,- Ft

(#2615) G@ben válasza DelArco (#2595) üzenetére


G@ben
addikt

Nekem jó a ma este, bár elég kevés esélyt látok rá, hogy összejöjjünk 4-en és valaki még fuvarozzon is. :D
Legközelebb 4-5 óra körül tudok benézni, hogy mi a helyzet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2616) DelArco válasza G@ben (#2615) üzenetére


DelArco
aktív tag

Hát az alap3-as megvan nemigaz Teketábornok? :DD
Ok akkor csütörtök törölve! Ki az a nagylegény aki már akár ma is tud jönni csocsózni! Semmi kiképzés semmi hülyéskedés egyből az éles bevetés! Gyerünk arcok csak a keményebbek! :C

Youth hides the key to salvation

(#2617) G@ben válasza DelArco (#2616) üzenetére


G@ben
addikt

Csak a keményebbek? Akkor én kiestem! ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2618) Picco válasza Jazzos (#2611) üzenetére


Picco
addikt

voltam par helyen kulfoldon is, igaz nem vietnamba:D, de am. passiv felven, de jovok vissza, tegnap talaltam albit is ami kurva jo, csak sajna messze van a sulitol..... de bussza majd kitapasztalom h hogyan lesz jo nekem...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2619) Coyot


Coyot
őstag

Jóemberek, avagy nagyrabecsült császárság:DDD

valakinek innen vízhűtést kell építenie, mert nekem van egy eladó vízhűtőblokkom - igen még mindig :DDD - szóval valaki vegye meg tőlem eztet a csodát amibe egyik likon befolyik másikon meg kifolyik a víz! mert ezzel jól jártok és csak 4ezer HUF :Y , hát ez nagyon megéri én mondom nektek!


:DDD

Má' nem

(#2620) DelArco válasza G@ben (#2617) üzenetére


DelArco
aktív tag

Te alapvetés vagy a csapatban örvezető hiszen a honvédség tagja vagyol! Neked alap hogy ott kell lenned! :))
Gyorsba még kell 2 arc emberek! Vagy ha Teketábornok felébred akkor csak 1! :C

Youth hides the key to salvation

(#2621) tekeyagd válasza DelArco (#2620) üzenetére


tekeyagd
tag

a tábornok inte... khm melózik ezerrel!!! :DDD
nálam lesz kocsi,megint egy másik,szal ha 4en megleszünk én iszok gumibogyószörpöt,ti meg isztok szeszt helyettem is!!! :Y :C :DD

(#2622) DelArco válasza tekeyagd (#2621) üzenetére


DelArco
aktív tag

Ok ok karaj akkor megintcsak vagyunk már 3-an! Egy negyedik arc kéne arcok! Valaki aki nem rest sörözni és csocsózni is egyszerre! Gyerünk gyerünk! Este 8kor lenne a találka a Lapos elötti tötttésen! :R :))

Youth hides the key to salvation

(#2623) tekeyagd válasza DelArco (#2622) üzenetére


tekeyagd
tag

mindenkit hazaviszek este,nem kell félni a sötéttől sem! :DDD

(#2624) DelArco válasza tekeyagd (#2623) üzenetére


DelArco
aktív tag

gyerünk gyerünk honvédek! a tiszti gépkocsi előállott! még egy bátor ember köllene ide egy olyan igazán igazi ember! behalok ha ma sem jön össze egy csocsó annak ellenére hogy legalább 20-30 arc látogatja ezt a topicot! :))

Youth hides the key to salvation

(#2625) Thunder78 válasza DelArco (#2624) üzenetére


Thunder78
senior tag

múltkor még 1000 látogatóról beszéltél. Rosszak a hírszerző forrásaid? :D :DDD
Egy császárnak pedig fontos, hogy jó legyen a titkosszolgálata :DD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2626) DelArco válasza Thunder78 (#2625) üzenetére


DelArco
aktív tag

Hát múltkor még más volt a helyzet! Azóta kevesebben lettek a látogatók! :DD

Nem akarsz elugrani csocsózni egyet? Kell még egy ember a partyba! :C
Ja és főcsászár vagyok nem sima császár! :))

[Szerkesztve]

Youth hides the key to salvation

(#2627) Thunder78 válasza DelArco (#2626) üzenetére


Thunder78
senior tag

Elnézést Főcsászár Úr! :D
Ha Teke engem is hazahoz, szívesen elugrom. Csak úgy mondom, hogy cirka 100km :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2628) DelArco válasza Thunder78 (#2627) üzenetére


DelArco
aktív tag

Perszehogy hazavisz sőt értedmegy! Kincstári a benzin nem lesz gond! A honvédség állja az egészet! :)) :D Mindjárt rá is privizek hogy menjen érted! :DDD

Youth hides the key to salvation

(#2629) Thunder78 válasza DelArco (#2628) üzenetére


Thunder78
senior tag

:R :R :D :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2630) tekeyagd válasza Thunder78 (#2627) üzenetére


tekeyagd
tag

cégautó,hová menjek? :DDD

(#2631) Thunder78 válasza tekeyagd (#2630) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nemáá ... képes lennél kétszer 1,5 órát utazni azért, hogy csócsózzunk egyet (többre úgysem lenne idő :DDD)? :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2632) Jazzos válasza Thunder78 (#2631) üzenetére


Jazzos
tag

Én is elmennék érted bringával, ha nem esne :DD

(#2633) Thunder78 válasza Jazzos (#2632) üzenetére


Thunder78
senior tag

És hogy vinnél fel Győrbe?
Azért azt megnézném, hogy 100kg túlsúllyal hogy tekersz le majdnem 100km-t :D :DDD
Meg hogy milyen bringával jössz, mert azok a vékony kerekek nem hiszem, hogy bírnák :DD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2634) tekeyagd válasza Thunder78 (#2631) üzenetére


tekeyagd
tag

áh,csak elméleti síkon mozgunk!!! :DDD

(#2635) Thunder78 válasza tekeyagd (#2634) üzenetére


Thunder78
senior tag

Akkor jó ... már kezdtem megijedni :D

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2636) DelArco válasza tekeyagd (#2634) üzenetére


DelArco
aktív tag

jaja de jobb lenne ha bejelenkezne vki Győrből hogy jönne csocsózni mert még mindig 4 ember kell hozzá! Esküszöm legközelebb teniszezni megyünk mert ahhoz két ember is elég! :C

Youth hides the key to salvation

(#2637) Thunder78 válasza DelArco (#2636) üzenetére


Thunder78
senior tag

Csak akkor nagyobbra kell ám nyitni a főcsászári kincstár ajtaját is, mert többe is kerül :D
Pálya, ütők és labda bérleti díjak, tréner, legyező csajok, meg ilyenek :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2638) tekeyagd válasza Thunder78 (#2637) üzenetére


tekeyagd
tag

pénz nem számít,ugye nagy-jó uram! :DDD :C

(#2639) G@ben válasza DelArco (#2620) üzenetére


G@ben
addikt

Értettem!

8-ra talán fel is ébredek, mert itt a megbeszélésen már erősen bólogattam! Tényleg, mindjárt átugrok erdey_a-hoz a szomszéd szobába és rábeszélem jól! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2640) DelArco válasza Thunder78 (#2637) üzenetére


DelArco
aktív tag

Pénz ékszer nem számít! A honvédséget jól fizetik ám! :DD

Gaben: okok úgy veszem akkor hogy hozol még1 embert! no igyl ehet előléptetést nyerni! :C

Youth hides the key to salvation

(#2641) G@ben válasza DelArco (#2640) üzenetére


G@ben
addikt

No várj, ahhoz fel kéne kelni a gép elől, ami ugye nem egyszerű feladat. Aztán gyalogolni is kéne vagy 10 métert különböző, ipari alpinistákat megfélemlítő akadályok között (pl küszöb). Aztán be kéne kopogni a szobába, ami rendkívül veszélyes, tekintve, hogy nincs ujjvédőm és szembe kéne néznem vérbocival, aki 12 különböző módon tud ölni csak a nézésével! A vicctopikba írt vicceivel meg ennél is változatosabban! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2642) DelArco válasza G@ben (#2641) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát mit gondolsz miért vagy te örvezető? azért vagy az mert kemény vagy mint egyszer! :C

Youth hides the key to salvation

(#2643) G@ben válasza DelArco (#2642) üzenetére


G@ben
addikt

Sajnos a küldetés nem sikerült erdey_a fórumtárs idő előtti eltávozása miatt. Állítólag 2-3 perccel maradtam le. :W
Ha esetleg lenne negyedik ember mára, akkor 7 körül csörögjetek rám, hogy felébredjek! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2644) DelArco válasza G@ben (#2643) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát nemtom lesz e belőle valami mert megintcsak a keménymag van sehol egy 4. ember!
fenesetugggggya mi van itten de egy legény sincs a gáton! :Y

[Szerkesztve]

Youth hides the key to salvation

(#2645) DelArco


DelArco
aktív tag

nekem jó egy lightos sörözés is csak nemtom teketábornok mit csinál majd közben! :Y :W

Youth hides the key to salvation

(#2646) Picike69 válasza Dryman (#2594) üzenetére


Picike69
tag

Szia Dryman!
Köszönöm a segítőkészségedet!! Közben ''Dorien'' ajánlott egy monitorszerelő ismerősét, ő megvizsgálja mi a baja, és hogy érdemes-e megjavítani. Az alkatrész eladás jó ötlet, majd meglátjuk, mit mond a szerelő a moncsira.

...

(#2647) Jazzos


Jazzos
tag

Bedobtam az 1066-os Kingmaxaimat, baromi jó szerintem ahhoz képest, hogy fikaolcsón adják őket. Még majd lehet vele szórakozni, de nekem ez a fél óra is soknak tűnt, nem vagyok én már egy tuningmatyi. :D
[kép]

(#2648) G@ben válasza DelArco (#2645) üzenetére


G@ben
addikt

Pot Gelt Napt! :D

Most nézem, hogy azért álmodtam én azt, hogy sms-em jött, mert tényleg! :)) De nem baj, nem zavarta meg pihentető alvásomat.
Úgy gondolom, hogy majd legközelebb összejön a 4 ember és akkor csocsózunk egyet! Pedig megpróbáltam 2 embert is beszervezni, de az egyiket már nem találtam, a másik meg nem szeret csocsózni.
Evvan! :U

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2649) Balinov válasza Jazzos (#2647) üzenetére


Balinov
félisten

:C :C :C 1T-s commandrate-t prószáld meg,az már S754/939-nél is bejött. Meg pici fesszel egy 4-4-4-12-t 1T... :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2650) Balinov


Balinov
félisten

Gyerekek,prógbáljátok ki a medal of honor airborne demóját! valami iszonyat,mekkora királyság egy stuff lesz,ha megjelenik a virágboltokba! konfigomon 1024-ben simán játszható egy városi pálya,sötéttel,iszonyat állat torkolattűzzel,összeeső halottakkal...igaz, 1,3giga ,de megéri. gamestar-on pcguru-n fennvan a demója!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.