Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) deicide válasza mcwolf79 (#2600) üzenetére


deicide
veterán

Igen, a víznek nem alternatívája a levegő, nekem is volt egy ideig full víz mindenen, de annyira sűrűn cserélgettem a kártyákat, hogy meguntam, hogy kéthavonta 20K-s blokkokat kellett kidobni, mert az senkinek sem kellett... :DDD

Tuning milyen víz mellett?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2602) mcwolf79 válasza deicide (#2601) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azt még nem próbáltam.
Egyelőre alapórajeles hőmérsékleteket vizslattam, tuningra még nem került sor.
Majd talán 7végén.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2603) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Közben Crysis2-vel azért azt vettem észre, hogy high texture + DX11-gyel maxon azért sajnos ez eléggé megemeli a venti fordulatot és hangot is. Alap profillal valahol 65%-ig is elmegy. Csinálok saját profilt, mert számomra 60%-os fordulattól kezd feltűnővé válni a hang. 70%-on már kifejezetten hangos.

I am having fun staying poor.

(#2604) Drizzt válasza deicide (#2599) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Érdekes, ez nem nagyon ment 80 fok fölé, igaz már a hackelt ventiprofillal, 40%-os fordulaton.

I am having fun staying poor.

(#2605) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Végülis ventiprofillal jelenleg 85 fok - 50% fordulat dinamikus egyensúlyt sikerült elérni. Gondolom ezek a kártyák kell, hogy éveken keresztül bírják a 80-90 fokot, így kb. az lesz a vége, hogy saját profilt használok, ahol 80 fokig 50 százalékra mehet fel a venti, 85 foknál 55-ig, 95-nél hetvenötig, aztán meg 100%. Crysis 2-n kívül máshol melegedéssel\hanggal nem volt gond sehol.

I am having fun staying poor.

(#2606) Drizzt válasza Drizzt (#2605) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor mégtovább: bekapcsoltam most mindkét házventit maxra, alapból nem szoktam, mert zavar a hangjuk. Így 74 fok a max. alapbeállításokkal, s 53% körüli ventivel. Asszem az lesz a vége, hogy vagy veszek 2-3 olyan ventit, ami belerakható az Aerocool aeroenginebe, vagy veszek új házat. Előbbit szívesebben tenném, mert nem szeretek házat cserélni.

És más:
Épp hd filmet néztem, de lepausoltam. Visszatérve egy egyszerű piros képernyő fogadott. Ilyen történt már valakivel?

I am having fun staying poor.

(#2607) deicide válasza Drizzt (#2606) üzenetére


deicide
veterán

Nem tapasztaltam még ilyet, mindig újra tudtam indítani a megállított filmeket...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2608) kranazoli


kranazoli
senior tag

Drizzt: Most csak röviden... Hát egyelőre Nekem a tapasztalataid alapján csalódás ez a GTX670 DCUII. :( Ha már venti profil kell, akkor már régen rossz egy ilyen termék, mert akkor egy ref is jó lenne. Ezek fényében amiket írtál érdekesek lettek a korábban belink-elt hang és venti tesztek a kártyáról, nem?!

Egyelőre nem tervezem a cserét, de most erősen elgondolkoztam inkább a Windforce3-as hűtőn "megint".

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#2609) Löncsi válasza Drizzt (#2605) üzenetére


Löncsi
őstag

Szerintem nézesd meg azt a kártyát. Nekem GTX460-am lehet többet fogyaszt mint a GTX670 és sima DC hűtés elbánik vele, venti 50-55% és 70 fok fölé nem megy.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2610) Drizzt válasza kranazoli (#2608) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De, erdekesek... Azota amugy lattam olyat is, ahol nem tul jok az eredmenyei. Eddig az tunik lehetseges kulonbsegnek, hogy ki milyen hazba dobta be, mert kikapcsolt/bekapcsolt hazventik mellett kb. 10-15 szazalek kulonbseg volt. Csk sajna a hazventik vegig ugyanugy porognek, ami idleben hangos, ezert eddig inkabb ki voltak kapcsolva. Majd holnap este ha hazwmentem, alaposan szemugyre veszem jol illeszkednek-e a dolgok, stb...

I am having fun staying poor.

(#2611) Drizzt válasza Drizzt (#2610) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Olvasgatok kulfoldi forumokat, s ott irjak, hogy a pcie 2*6 connectorok pocke eltolhatja a hutot, mert nagyon szarul van neki hely csinalva. Ezt majd ellenorzom, mert az tuti, hogy nagyon nehez volt pattanasig benyomni.

I am having fun staying poor.

(#2612) kranazoli válasza Drizzt (#2610) üzenetére


kranazoli
senior tag

Ház ventik Nálam sem mennek max-on, mert 2D-ben Engem is nagyon zavarnak. Mondjuk a teszteket általában tesztpadon végzik. Ami szerintem kb. megfelel egy levett oldallappal üzemelő PC-nek.

Hát Én kicsit szkeptikus vagyok a jól szellőző házat illetően. Természetesen nagyon ajánlott egy jól szellőző ház, de nem hinném, hogy attól a VGA hőmérséklete 10-15 fokot hűlne. Max. 1-2 fok amit el tudok képzelni. Természetesen mivel a kártya bent tartja a meleg levegőt szükséges a jól szellőző ház.

Sajnálom, hogy itt szakítottak azzal, hogy a GTX 670 nem ugyanazt a hűtőt kapta meg mint a GTX 680 DCUII, azért ez utóbbi már egy bevált példány, ráadásul a GTX 670-re teljesen új DCUII került. Ergó, semmi tapasztalat nem volt még vele. (így eléggé zsákbamacska egy vásárlás ez)

Egyébként ezek 8cm-es ventik?!

Mert ha igen, akkor a Giga Windforce3-nak a 3db 8cm-es ventivel illene hűvösebbnek és épp ezért halkabbnak is lennie. GTX 570-ből volt Nálam Windforce3-as Giga. Ha jól emléxem magasabb órajeleken üzemelt, mint a GTX 570 DCUII és hangosabb is volt Nála, de nem vészesen. Viszont jött a DCUII és maradt is, mert Én jóval halkabbnak találtam.

Szerintem próbáld ki azt is, hogy alap órajeleket állítasz be a kártyának, hogy ne a TOP-os sebességen menjen. Állítom úgy is vinni fog mindent és halkabbnak is illene lennie. Én ezért is vennék csak alap verziót nem TOP-os kártyát.

Így most a GTX 680 DCUII Számomra minden téren jobb vételnek tűnik; vagy Giga Windforce 3-as GTX 570 esetleg DCUII sima verzió.

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#2613) Drizzt válasza kranazoli (#2612) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem az a baj, hogy kb. vagy mennek, vagy nem, ez a ket opcio. Ha jol emlekszem, nem jaro hazventikkel 65%-ig ment a fordulat, jarokkal 53-ig. Elegge jelentos azert ez a kulonbseg. Hangban pl. eg es fold. A ventik 9-esek.

I am having fun staying poor.

(#2614) Tirexi


Tirexi
addikt

Új VGA sanyargató játék jelent meg Iron Front Liberation 1944 néven.
Full max-on 19 FPS-em van benne és a textúrák már nem töltődnek be.
Na ilyen amikor elfogy a VRAM. SLI persze nincsen.
Amúgy az Arma 2 engine dolgozik alatta. :DDD

Normal beállítások mellett olyan 35-60 FPS.

Csak egyet nem értek... milyen gépen lett ez a játék fejlesztve? Főleg úgy hogy még a több VGA-t sem támogatja? Vagy összedobták LOW-on aztán majd 5 év múlva lesz olyan 1 magos VGA ami viszi 55FPS-el max-on. :DDD

Gyerekek vissza kell váltanom 720p-be, hogy tudja róla videót csinálni. :))

Na mind1 próbáljátok ki és nektek is ütni fog egyet ugyan úgy mint nekem amikor rájöttem, hogy egy 130k-s VGA semmit nem ér kb. :N

(#2615) Drizzt válasza Tirexi (#2614) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Vagy csak a jatek keszitoi nem ernek semmit.. :-)

I am having fun staying poor.

(#2616) BeLucZ válasza Tirexi (#2614) üzenetére


BeLucZ
addikt

nekem az arma 2ről is meg van a véleményem, undorító egy engine dolgozik alatta, egy rakás szar, mindennek lehet nevezni de optimalizáltnak nem, nálam ilyen gamek nem is mérvadóak
ehhez képest még a metro 2033 is egy gyöngyszem mert cserébe legalább pazar látványt nyújt, nekem anno az arma 2 nem jött be grafra se , cserébe még a gépigény is tulzott volt
amit tapasztaltam ott hogy a procit is kegyetlenül eszi a játék

(#2617) Tirexi válasza BeLucZ (#2616) üzenetére


Tirexi
addikt

Na igen van benne valami. Azért valljuk be hogy az Arma 2 odavág látványban ha max-on van na meg a látótávolság sem kicsi. Jó lenne ez a game is ha nem egy jövőbeni VGA kéne hozzá.
Am kipróbáltam 720p-ben is de alig kaptam +7 FPS-t.
Hát majd pár év múlva visszatérünk erre. :)

"Vagy csak a játék készítői nem érnek semmit."
Ő igen ez lehet, hogy közelebb van az igazsághoz. :K

(#2618) kockaharcos válasza Tirexi (#2617) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Hátha jön majd egy peccs, vagy kiderül,hogy kell 6gb vram. :D:D és 16 magvas proci! :D
:U

Akinek GTX670-e van, és BF3-azik, csinálhatna Caspian Border multiplayert FPS mérést frapsal, úgy lenne a jó,ha együtt mászkálnánk a pályán. Ha van jelentkező, szívesen várom,hogy szóljon! :) Van már egy HD7970 is! :Y

[ Szerkesztve ]

(#2619) gbors válasza kockaharcos (#2618) üzenetére


gbors
nagyúr

Arma II motor nem szeretni sok mag...

@Tirexi: mondanám, hogy CPU-limit, de az esetedben az sem valószínű. ez valami operatív problémának tűnik - vagy driver, vagy a program nem szeret valamit a gépedben.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2620) Tirexi válasza gbors (#2619) üzenetére


Tirexi
addikt

Aha tehát azt mondod, hogy azért megy ilyen rosszul a játék mert valami nem kóser a gépemben holott kb 3 hete raktam rá új Win-t és a WHQL driver van fent. Értem.. Ahha..

Bocs a kérdésért de van valami alapja az állításodnak?
Kipróbáltad egyáltalán?
CPU limit gondolata 4.6Ghz-en HT-vel? Hehe bocs de ezt megmosolyogtam. :)
Nehogy már 2012-ben 5Ghz-es 6 magos CPU kelljen a játékokhoz...

Sztem csak szimplán optimalizálatlanságról beszélünk mivel minden más game meg tökéletesen megy a gépen.

De jó lenne ha valaki más is "beszerezné" akinek 680-a van és megnézné, hogy nála is így megy-e a game.

Amíg nincsen teszt és te sem próbálod ki addig sajnos az állításod miszerint "user error" van nem mérvadó.
Ezt az egyet nem szeretem amikor valaki azt mondja, hogy a géppel van valami. Régen nem volt ennyire jól összerakott gépem. Minden stimmel még a memória XMP-je is P67 optimalizált.

Na de erre még visszatérünk 2 hét múlva X79-el. ;)
Ha azon is ugyan olyan rosszul megy majd akkor cáfoltuk az állításod. :K

Bele sem merek gondolni mi lenne ha 1440p-ben nézném meg a játékot. 10FPS és akkor még a Fraps nem is ment. :DDD

(#2621) ÁdiBá válasza Tirexi (#2620) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nekem megvan a játék.
Ha gondolod kipróbálhatom radeonnal is. Bár tuti ha nálad így megy akkor valami gond van egyszerűen a játékkal, ennyi. :U

ÁdiBá

(#2622) Tirexi válasza ÁdiBá (#2621) üzenetére


Tirexi
addikt

Próbáld ki plz érdekel, hogy milyen eredményt kapsz. :R
Lehet hogy az esetemben a kevés VRAM az oka.

(#2623) deicide válasza Tirexi (#2622) üzenetére


deicide
veterán

1 óra és megnézem én is, 1440p-ben :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2624) Varázslóó válasza Tirexi (#2622) üzenetére


Varázslóó
senior tag

[link]

[link]

és ilyen ha nincs hiba... ahova nézek attól függ !

Nekem ilyen hibát generál 1GB volt a max amit evett... nem Vram a gond...
nekem 50-60fps el megy maxon :F

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 7 7800X3D (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-6) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB Corsair Vengance DDR-5 32GB/6000 CL30 + ►ASRock X670 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#2625) Tirexi válasza deicide (#2623) üzenetére


Tirexi
addikt

Na erre kíváncsi leszek. :Y :Y
A 3D rendering-et is tedd 100%-ra tehát akkora legyen mint a felbontásod és ne sajnáld a látótávolságot sem. Tehát minden Very High. Élsimitás lehet Normal is.
Mondjuk teljesen mind mit állítunk Normal-on sem lesz sokkal jobb.

Valahogy így nézzen ki: [link]

For the Fatherland-et kezd el.
Az első tutorial pálya még elég jól megy utána lesz csak igazán gépzabáló amikor először mentek kocsival küldetésre. Hmmmm 19 FPS nyami. :)

(#2624) MaximumGame:
A tutorial pálya nálam is jól ment azt felejtsed el köze nem lesz a későbbiekhez.
Ott nézd meg ahol az én screenshot-omon és olyan beállításokkal. :K

[ Szerkesztve ]

(#2626) D-evil válasza Tirexi (#2625) üzenetére


D-evil
aktív tag

hát nem vmi szép játék,azt meg kell hagyni. nyilván a motor hibája.

(#2627) Varázslóó válasza D-evil (#2626) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Hát ha ez nem szép :D akkor mi szép ? :C

► Ryzen 7 7800X3D (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-6) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB Corsair Vengance DDR-5 32GB/6000 CL30 + ►ASRock X670 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#2628) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Ekkora rusnyaságot...............pffff

Még a cod2 is xebb nála :K

[ Szerkesztve ]

(#2629) deicide


deicide
veterán

1440p-ben frankó kis képregény, mindent maxra húzva. Ha menne az SLI, akkor talán 25-30fps is lehetne... :Y
Tehát nem Tirexi-nél van a hiba.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2630) Cybertrone válasza deicide (#2629) üzenetére


Cybertrone
veterán

Arma motor mindíg is fasza volt... kb semmi nem elég neki! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2631) Tirexi válasza deicide (#2629) üzenetére


Tirexi
addikt

THX a tesztet. :R
Tehát újabb Metro gépigény verő game jelent meg. :Y

Most már csak a Max Payne 3 hiányzik. :DDD

(#2632) Löncsi válasza Tirexi (#2631) üzenetére


Löncsi
őstag

Sz*r és gyenge a géped, lol. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2633) keIdor válasza deicide (#2629) üzenetére


keIdor
titán

Én is megnéztem, 10-12fps. :C

Tirexi: Jöhetne már, unalmas ez az uborkaszezon. :W Bár gondolkoztam már azon, hogy elkezdem konzolon.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2634) Vigilante válasza D-evil (#2626) üzenetére


Vigilante
őstag

Szemeidet akkor meg kéne nézetni! :DDD

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#2635) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Kipróbáltam én is.
Nálam szórakozik a fű, hol fehér, hol zöld. ;]
Amúgy 40-50 fps teljesen maximumon.
De annyira bután csinálták meg hogy a csávóknak a mozgása, fej biccentése, mint ha robotok lennének.

ÁdiBá

(#2636) Tirexi válasza ÁdiBá (#2635) üzenetére


Tirexi
addikt

Tök jó ATI-val bug-os NV-vel meg alig megy. :))
Így kell kiadni egy játékot 2012-ben. :DDD

(#2637) gbors válasza Tirexi (#2620) üzenetére


gbors
nagyúr

te hol tanultál olvasni? azt írtam, hogy CPU limit az esetedben nem valószínű, és vagy drivernek tűnik, vagy vmi összeakadásnak. ebben hol a user error?

az állításom alapja pedig annyi, hogy az fps hihetetlen alacsonynak tűnik a gépeddel, és a felbontás jelentős csökkentésétől sem nagyon nőtt. ettől még lehet, hogy ennyire optimalizálatlan a játék, csak nem valószínű. de nyugodtan megcáfolhatsz.

szerk. ja, és ha nem gond, nem veszek meg egy teszt kedvéért egy olyan játékot, amivel egy percet sem játszanék.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2638) Tirexi válasza gbors (#2637) üzenetére


Tirexi
addikt

Tudok olvasni és láttam, hogy mit írsz csak azon akadtam fent, hogy egyáltalán "eszedbe jutott a CPU limit dolog" egy ilyen tuningolt procit látva.

Amúgy már kétszer is megcáfoltak:
(#2629) deicide
(#2633) Keldor papa

Tehát NEM nálam van a hiba. :N

Nem veszel játékot, nem próbálod ki, és ráadásul még a VGA-d sem 670/680 legalább is a kiírásod szerint, (mondjuk akkor nem is tudom mit csinálsz itt a topicban) akkor nem tudom honnét a fenéből veszed azt, hogy driver hibám van... na mind1.
A tények magukért beszélnek el kell olvasni feljebb mit írtak mások is akik KIPRÓBÁLTÁK UGYAN OLYAN cuccal mint ami nekem van.
Ennyi.

Remélem most már nincsen driver hibám. :U

(#2639) Pietrosz válasza Tirexi (#2638) üzenetére


Pietrosz
addikt

"és ráadásul még a VGA-d sem 670/680 legalább is a kiírásod szerint, (mondjuk akkor nem is tudom mit csinálsz itt a topicban)"
Mondjuk akkor nem is tudom mit keresel ilyen hozzáállással ezen a fórumon. Szép is lenne, ha mindenki csak az alapján írhatna egy topikba, hogy milyen hw/sw van neki éppen.

[ Szerkesztve ]

(#2640) ricshard444 válasza Pietrosz (#2639) üzenetére


ricshard444
veterán

Ennyi... :W

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#2641) gbors válasza Tirexi (#2638) üzenetére


gbors
nagyúr

no, akkor röviden:
- nem fogok tőled engedélyt kérni, hogy valahová írjak
- CPU limit azelőtt jutott eszembe, mielőtt a CPU-dat megnéztem
- rengeteg VGA-t, drivert és játékot láttam már, úgyhogy a tünetekből elég jól tudok következtetni az okokra (ettől még tévedhetetlennek nem tartom magam)

de ha ez neked ennyire fáj, akkor üdvözöllek az ignore listámon.

elnézést az off-ért. részemről befejezve.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2642) Macka


Macka
veterán

Szerintetek melyik a jobb befektetés?

- GTX 590
- GTX 680

Árban kb. 30 eFt-tal olcsóbb az 590.

(#2643) Cybertrone válasza Macka (#2642) üzenetére


Cybertrone
veterán

egy a 680-ra Kevesebbet esik, nem melegedik, és ahol nincs sli ott az 590 legalább 30-40%-al gyengébb, plusz a vram is kevesebb rajta gpu-ként! :R

gbors:
Egyet értek veled, ne szívd mellre :R Néha Tirexi kolléga ír meggondolatlan dolgokat, nem ér annyit az egész játék ami szóban forog hogy veszekedjetek! :N

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2644) gainwardgs válasza Macka (#2642) üzenetére


gainwardgs
addikt

+1 680-ra

(#2647) mcwolf79 válasza Macka (#2642) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1 a 680GTX-re :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2648) ÁdiBá válasza Macka (#2642) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ez nem kérdés.
680 jobban jársz mint az 590 kártyával.
De ha pénz is picit számít egy OC 670 is tud jelenleg annyit mint a mostani 680 alapon.
Csak olcsóbb.
Ne kövezzenek meg a GTX680 kollégák. :U

ÁdiBá

(#2649) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Levett oldallappal a Furmark 15 perc alatt eddig 75 fokra ment fel, 54-56%-os ventifordulattal. Ez még szinte néma. Persze gondolom ha felrakom az oldallapot, azonnal kemence effektus lesz, ha nem kapcsolom be mindkét házventit.

I am having fun staying poor.

(#2650) tapppeeer válasza Tirexi (#2638) üzenetére


tapppeeer
tag

Nem tudom, hogy eredeti-e a játék, vagy sem... Ha kalóz verzió, akkor nem lehet, hogy a crack-et bénázták el? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.