Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-21 21:07:10

LOGOUT.hu

God of War Sorozat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) WATERDACA válasza cyberkind (#1300) üzenetére


WATERDACA
őstag

A Souls nem sz*pat, hmm. Azt hiszem akkor más dungeonokba jártam, ahol jumpscare sz*patás volt ER-ben milliószor.
Bár kinek a pap, kinek a papné :DD

u wanted, i got it \o/

(#1302) cyberkind válasza WATERDACA (#1301) üzenetére


cyberkind
félisten

Az Elden Ring meg főleg nem az igazi soulslike game, max csak egy része, speciel nekem ez a játék túl könnyű is. :(

Paranormal Cocktivity

(#1303) WATERDACA válasza cyberkind (#1302) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nem muszáj végigfarmolni a játékot, és akkor nehezebb. :) Vannak greedy buildek.

u wanted, i got it \o/

(#1304) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

1. részhez van vmi mod PC-n ami kiszedi a kisgyereket vagy kicseréli vmire?

/s

(#1305) cyberkind válasza WATERDACA (#1303) üzenetére


cyberkind
félisten

Az ER minden módon könnyű, nemhiába ment el ennyi ebből.

Paranormal Cocktivity

(#1306) WATERDACA válasza cyberkind (#1305) üzenetére


WATERDACA
őstag

Mint soulslike könnyű, de a sz*patás ott van benne is, ráadásul nekem sokkal olcsóbbnak és ismétlődőbbnek tűnt mint az AAA játékok többségénél. Ez sokakat zavart, engem is. Most lehet mondani mert "kinyílt a világ" stb., de ezt a döntést ők hozták meg.
A dungeonok gyakorlatilag egy kaptafára készültek, ugyanazok a jumpscarek, csapdák stb. vannak végig, a 20. dungeonba már unottan léptem be.
GS fórumon olvastam egy nagyon vicceset, valaki szerint azért év játéka az ER, mert ennyire jó open world játékot, ami ennyire él, még nem látott. Szerintem ez a fajta "élés" a Death Strandinggel vetekszik, úgyhogy sajnos ez nem egy pozitívum.

Kellett volna még 1-2 év fejlesztés a játéknak.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1307) melega


melega
őstag

Srácok lányok Alfheimben véget vetettem az összes homokviharnak, még a nagytudású valkürt is legyőztem, hatalmas élmény volt.
Sőt Freya elgagyott cuccait is megtaláltam másik birodalomban, miután a kardja is meglett két hatalmas gyíkkal kellett megküzdenem.

Játszani nem sok időm van jelenleg ott tartok hogy Kratos Midgardot bejárta és Freyával találtak egy akasztófakötelet.
Most majd vissza kell utaznom Sindrihez. Kratos jelenleg a fiát keresi.
A barátok trófea is meglett.

(#1308) chungee


chungee
addikt

Napot!

GOW 2018, harc közben feltűnik a balalsó sarokban "Az erő ajándéka" szöveg és mellette visszaszámol. Ilyenkor mit kell nyomni vagy csinálni :F

(#1309) WATERDACA válasza chungee (#1308) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az egy perk, annyi ideig kapod az "erő ajándékát". Az csak egy tájékoztató szöveg.

u wanted, i got it \o/

(#1310) melega


melega
őstag

Srácok most jutottam el Odinhoz a játék végére, majd osztok meg végigjátszás videókat. SPOILER szó alá linkbe.

(#1311) melega


melega
őstag

Én hülye játékmenet során jöttem rá hogy a pecsétnyilakkal lehet variálni harang kongatáskor, így nem minden ládát tudtam kinyitni.

Utoljára azt ahol 3×3 zöld alma kell az
Így nem volt kónnyű eljutni Odinhoz.

Mediumon nyomom.
Hatos szintű vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1312) melega


melega
őstag

Srácok olyan kérdésem lenne hogy mért nem töltődik vissza Kratos élete ha lenyomom az L3 és R3 at?

A játék elején Thor ellen töltődött, de most nem.

(#1313) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na, 55 óra után elértem a játék végét. Legnehezebb fokozat+sztori+a felfedezhető dolgok kb 80%-a összegyűjtve adja ezt az időt, tippre még jó 15 óra van még a játékban minimum.

Amitől a legjobban féltem az a gameplay volt, de hála isten változtattak annyit hogy teljes értékű folytatásnak tűnik, nem egy gow 1.5nek. Csodát nem kell azért várni, de ha az előzőt szeretted ilyen szempontból ezt imádni fogod.

Ami a történetet illeti, hát...mondjuk úgy érdekes. Valamilyen szinten nem volt egyszerű dolguk, mert bár az elődnek sem volt egy hű de nagy története a mitológia nyújtotta újdonság (minden órában leesett az állam valamitől kb) rendesen pörgette az egészet, ami itt ugyebár hiányzik. Az se segít, hogy új rendező is lett, így a végeredmény (fontos hogy szerintem) egy kicsit szájhúzós, kissé vontatott főszál, egy "meh" befejezéssel. Szerencsére a gameplay illetve a mellékes dolgok viszont baromi szórakoztatóak.

Összeségében nyilván megérte az árát, amiben gyengébb volt az előd ott fejlődött, sajnos amiben meg erős volt(történet elmesélése főleg) meg gyengült.

(#1314) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Az új játékkal játszom, már szinte a végén vagyok de a bárd az csak 7 szintű, hol találok hozzá fagyott lángot? Én úgy hiszem mindent megcsináltam, de ezek szerint nem :) Továbbá egy odin holló sincs meg, minden világot átnéztem, és sehol sem hiányzik, van valami rejtett dolog? Hogy találhatnám meg azt az egyet? Térképet nézve mind megvan🤷‍♂️Köszönöm :R

(#1315) infectedmann


infectedmann
őstag

Most végeztem a God of War: Ragnarökkel. A saját tempómban, nagyon sok dolgot felfedezve közepes nehézségen 39 óra alatt jutottam el a végéig.

A történetet tekintve, már a játék bejelentésekor sejtettem hova fog kilyukadni, hiszen nyilván nem véletlenül lett Ragnarök a címe, viszont az odáig vezető út nekem tetszett. Persze voltak számomra megkérdőjelezhető dolgok, de nem öltem vonla bele ennyi órát, ha az összkép nem nyűgözött volna le. Akkor csak simán végig rohantam volna a fő történetszálon, de mindig kerestem a tenni valókat, annyira magával ragadott a játék.

Én remélem, hogy ezzel nem ér véget történet, és 3-4 év múlva egy PS eseményen ujjongva örülhetünk a következő GoW játék bejelentésének :)

(#1316) infectedmann


infectedmann
őstag

Ez a Svipdagr the Cold and the Sisters of Illska berserker harc rendesen megizzasztott. A harmadik taktika vált mielőtt feladtam volna az egészet.

(#1317) infectedmann


infectedmann
őstag

Imádom az ilyenkor ellenfeleket, mint Gná, hogy minimális életcsíkkal csinál egy random movesetet, amit addig nem csinált és egyhitel :) Remek combat desing. Miért kell játékost ilyennel szivatni a siker kapujában.

(#1318) mad1


mad1
veterán


:DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#1319) infectedmann válasza infectedmann (#1317) üzenetére


infectedmann
őstag

Egy sokadik builddel szerencsére sikerült még aznap legyőznöm.

(#1320) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Ragnarok-ban az normalis, hogy azon skilleknel ahol nyomva kell tartani az R1-et, pl. Glacial Rake, eloszor csinal egy sima utest, mintha siman csak megnyomtam volna es utana csinalja a tenyleges skillt?
R2-es skilleknel nincs ez es mas jatekba sincs ilyen gondom, tehat nem kontroller gond.
Beallitasokat mar vegigneztem, de nem latom, hogy barmi olyat elallitgattam volna ami ezt okozhatja.

(#1321) pruzsi válasza infectedmann (#1315) üzenetére


pruzsi
őstag

Az első kettő vagy talán a harmadik részből is jó lenne egy remake.
Elvileg Atreus útját mutatják be legközelebb.

Tök jó lett volna megtudni mi az a zöld maszk.
A mjölnir mostmár Thor lányáé lett?

Egyébként az a egy nem tetszett hogy újra fel kellett építeni a karaktert az előző rész után. Mintha újra kellene járni tanulni. Maradhattak volna az előző skillek és választhattak volna az új között vagy azok lehettek volna erősebbek.

Egyenként Aphrodite-Kratos hardcore gombnyokodasabol nem lett valami ? Ez is lehet új alap megjelenik Karatos másik gyermeke.

Valami tudja mely görög istenek,titánok stb maradtak életben ?

(#1322) Norbika05


Norbika05
friss újonc

Sziasztok. Olyan problémába futottam bele a 2018-as God of War-ban, hogy a story végén mikor visszamegyünk Midgard-ba, nem aktív sem a teleport kapu, sem az ajtó.
A Fimbulwinter-ről sem beszél Mimir, a törpék részéről sincs storyzás. Mi lehet a gond? Köszönöm szépen!

(#1323) chungee


chungee
addikt

Sziasztok
Ide hogy jutok el :F

(#1324) Angie™ válasza chungee (#1323) üzenetére


Angie™
addikt

Ha még érdekel így 13 nap után :) a felette lévő teleporttal.

Én most jutottamel oda, hogy kész van a fő küldetés és 8/8 valky. Most kellene legyőzzem a fő-fő fő valky-t. Az a baj, hogy két páncélom még csak 7-es, szerintem hozzá kellene azokat is maxolni :( Vmi alapanyag hiányzik hozzá, utána kell nézzek, hol lehet farmolni, de az érdekesség amiért írok, hogy 28GB ramot eszik a játék nálam :)
Azért az komoly :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1325) NFree


NFree
addikt

Sziasztok gondolkodom a játék megvasarlasan Göd of war ha steam én veszem meg magyar lesz ?

vga

(#1326) -=Jam=- válasza NFree (#1325) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Persze, de meg tudod nézni a Steam-en, mert írja is...

Illetve készült hozzá szinkron is, amit tudsz hozzá telepíteni:

[link]

(#1327) NFree válasza -=Jam=- (#1326) üzenetére


NFree
addikt

Köszönöm így már okes

vga

(#1328) user112


user112
senior tag

Sziasztok?
Hol lehet olcsón megvásárolni a játékot PC-re? A steam-en most 50eur. A gameagent.hu-n 7k, a codeguru.hu-n 10k egy kulcs ára. Ezek ennyire megbízhatóak? Ez esetben honnan tölthető le a játék?

[ Szerkesztve ]

(#1329) -=Jam=- válasza user112 (#1328) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez megbízható itt nyugodtan megveheted. Megkapod a kulcsot, és a Steam-en kell aktiválni, onnan fogod tudni letölteni, mintha ott vetted volna.

[ Szerkesztve ]

(#1330) user112 válasza -=Jam=- (#1329) üzenetére


user112
senior tag

Köszi. A magyarosítás hogyan lesz hozzá? Külön letölthető? Ez a 2018-as verzió?

[ Szerkesztve ]

(#1331) -=Jam=- válasza user112 (#1330) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Tartalmazza a magyar feliratot alapból, a magyar szinkront tudod külön letölteni, amit pár kommenttel előbb linkeltem onann. Igen ez a 2018-as verzió.

(#1332) user112 válasza -=Jam=- (#1331) üzenetére


user112
senior tag

:R

(#1333) user112 válasza -=Jam=- (#1331) üzenetére


user112
senior tag

GeForce GTX 750 Ti-n el fog menni?

(#1334) -=Jam=- válasza user112 (#1333) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem.

(#1335) NFree válasza -=Jam=- (#1334) üzenetére


NFree
addikt

Én nem tudom nekem a 3080 at is szetkinozza , és a gyári ajánlás 1060 6gb valameiknnap kipróbálom . De a cd keys is hasznos köszi . Már nézegették pár dolgot csak meg nem találtam meg hol kell megadják a kulcsot steamen

vga

(#1336) -=Jam=- válasza NFree (#1335) üzenetére


-=Jam=-
őstag

CDKeys-en a my orders alatt fogod látni amit megvettél, ott get code, és kiírja a kulcsot az adott termékhez. Azt kell a Steam kliensben a Játékok > Termék aktiválás a Steamen menüpont alatt beírni.

(#1337) user112 válasza -=Jam=- (#1334) üzenetére


user112
senior tag

Gtx1060 jó lenne? Vagy ikább rx6600 kellene?

(#1338) -=Jam=- válasza user112 (#1337) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az rx6600 egy sokkal erősebb kártya, ha belefér mindenképp azt javasolnám a kettő közül.

(#1339) user112 válasza -=Jam=- (#1338) üzenetére


user112
senior tag

Rx580 lett 8gb. Viszont időnként belaggol, pedig 30pfs-t mutat. Milyen beállítást javasolsz?

(#1340) -=Jam=- válasza user112 (#1339) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Fogalmam nincs én PS5-ön játszottam ki anno, nem tudom PC-n milyen beállítások vannak, de a 30 fps azért elég darabos, inkább vedd lejjebb a grafikát, hogy legyen 50-60 fps.

(#1341) NFree válasza user112 (#1339) üzenetére


NFree
addikt

Néztem a játékot 1070.1080ti vel meg 1080 al . háát 1080 ti vel már játszható mondjuk nállam 1440p ,de kell neki a min 60fps mert alatta igen csak szaggat ilyen apró nem sima ahogy fordulsz vagy nézelődsz ez engem jobban zavart , mintha mondjuk egy árnyék részletesebb vagy tükröződés , jelenleg 3080 al tolom ott lazán tudja a 90 et ultra beállítások mellett. de ahogy néztem leveszed alapra Van külömbség , de a sima futás többet fog érni mint egy apró grafikai részlet . tehát célozd meg a 60 fpst ha tudod akkor mehet felette is ;) .

vga

(#1342) user112 válasza NFree (#1341) üzenetére


user112
senior tag

Segített, hogy lecseréltem a legfrissebb drivert az előzőre (23.11.1). 40fps-el jól játszható eredetiben.

(#1343) NFree válasza user112 (#1342) üzenetére


NFree
addikt

Örülök nem tudom lehet azért mert 32 a moncsim ezen már jobban észre veszem a 60 fps alatt a darabosságot 27 esnél még nem volt olyan látványos .
Más
most a steamen megint akcios a game . meg-is vettem . most tolom 5. jére . de várom a folytatást , Gondolkodtam egy ps5 vásárlásán .

vga

(#1344) user112 válasza NFree (#1343) üzenetére


user112
senior tag

Igen, 25EUR féláron. De miért veszed meg még egyszer? A Ragnarök miatt vennéd a PS-t? Egyébként a régebbiek (pl III.) mennyire jó játékok ehhez képest?

(#1345) NFree válasza user112 (#1344) üzenetére


NFree
addikt

véletlen botlottam a játékba , kipróbáltam , nagyon bejött , így úgy döntöttem meg is veszem . csak vártam az akciót , igaz fent a linken még kicsit olcsóbb lett volna , de ott még nem vásároltam , majd 1x. igen a ragnarök miatt gondolkodom a ps en . sokára lesz pc-n ha lesz .

vga

(#1346) -=Jam=- válasza user112 (#1344) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az régi trilógia + az ascension az vérbeli hack&slash, más mint az új részek, de mindegyik brutál játék, ha szereted a műfajt.

(#1347) user112


user112
senior tag

Sok olyan rész van, mint a sárkány meg a vésőnél a dragonok, ahol alig lehet túlélni?

(#1348) -=Jam=- válasza user112 (#1347) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Valkürökre gondolsz? Abból van egy pár, de azokat nem kötelező megcsinálni, nem tartoznak a story-hoz, ahogy a sárkányok sem. Ha kiismered a mozdulataikat meg nem nagyon béna felszereléssel mész oda, akkor nem nehezek egyébként. De amúgy érdemes mindent megcsinálni a játékban, mert aki csak végigszalad a story-n, az csomó jó dologról lemarad.

(#1349) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Mivel pcre nem jelent meg a ragnarök és ki tudja mikor jelenik meg tervezek venni csak ezért egy ps4et amíg végig játszom, az lenne a kérdésem, hogy egér + billentyűzettel lehet irányítani hibátlanul?
Köszi!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1350) -=Jam=- válasza animatrix11 (#1349) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A Ragnarök nem támogat bill+egér kombót, kizárólag kontrollerrel tudod játszani.

(#1351) user112


user112
senior tag

Ezen a Magni és Modi részen hogyan lehet túljutni? Ahogy olvasom, több fázis is van, de én már az elején állandóan elvérzek. Lehet fel is adom itt, mert már idegesít.

(#1352) NFree válasza user112 (#1351) üzenetére


NFree
addikt

Én nem tudom ,hol akadtal el én könnyű szintén tolom ha nehéz részhez érek

vga

(#1353) user112 válasza NFree (#1352) üzenetére


user112
senior tag

Hol tudsz szintet váltani? Én sztorival kezdtem a játékot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.