Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) DigitXT válasza Gyuri16 (#20) üzenetére


DigitXT
félisten

keves embernek volt igazan baja tappal
De legalább ezt a cikket olvasd el, légyszi! Megéri!:)Bővebben: link

Nem kapok minden honapban uj gepet
Hidd el, sokan vagyunk ezzel így!:) Én másfél éve még P1-en toltam!:DDD Aztán sikerült megugranom, és azóta csak fejlesztgettem: 2005-ben nem fogok!:C

olyat akarunk osszerakni, ami megallja a helyet egy ev mulva is. Es hat a penz az veges.
Teljesen megértem az álláspontod, én csak azt szerettem volna tanácsolni, hogy alapból vegyél normális tápot, mert akkor nem lesz gondod vele: egy Enermaxra pl. 3 év gari van simán, vagy egy Chiftecre akár élettartam, stb: megéri. De ha nem ezek, mert persze vannak mások is, akkor is legalább nézd meg a tesztet, biztos találsz benne jónak kinézőt, vagy vmi tápos topikban ugye.:)

Arakban nem vagyok otthon
Sok dolgot megnézegethetsz pl. itt: Bővebben: link
Mindenképp állíts össze magadnak egy listát, hogy pontosan mi lesz, és akkor a helyi üzletben mennyi is, mert apudnak sem mindegy, hogy mire számíthat! (De ha ő tudja, hogy milyen gépet kell venni, akkor oké, csak láttam már csúnya tápokat csicsás házakba szerelve, és pl. elsőkézből: az orrom előtt füstölt el unokatesóm gépe - nagyon laza a srác, szétkapta a tápot, kicserélte a pukkant kondit: a gép ment tovább -, illetve a másik unokatesómé végleg leégett, kapott egy ezrest az alaplapjáért a benne lévő anyagok miatt.:( Ja, a ''kondis'' unokatesómnak most a harmadik tápja van a gépben: valóban nem vitte az egészet, királyság, de nem lett volna jobb mindjárt egy normálisat vennie? Mondjuk 3x6eFt az 18eFt = Enermax, egyszer sem hal(t volna) meg...:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.