- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- hege8888: Retro Kocka Kuckó 3
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Téma összefoglaló:
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Silent77 #34754 üzenetére
Nem akarok jogászkodni, de azért pár dolog, mert lehet valami félreérthető. Bármilyen fura is, de a vámeljárás az ügyfél kérelmére indul. Ez a kérelem lényegében azt tartalmazza, hogy lécci-lécci vámhatóság engedd be az általam rendelt árut az országba. Ha úgy gondolod, hogy a beengedés érdekében valamit fizetnem kell az állambácsinak, akkor én azt örömmel megteszem.
Mivel az eljárás kérelemre indul, a vámhatóságot köti a kérelem tartalma. Minden jogszabály azt mondja - nem csak a vámmal kapcsolatosak - hogy az ügyfelek kérelmeit a tartalmuk szerint kell elbírálni. Ettől eltérni nem lehet.
Ha ő egy kérelemben mind a 4 kifizetéssel kapcsolatos igazolást csatolt, akkor a vámhatóság így fogja elbírálni. Egy kérelemként. Összeszámolva a kifizetéseket.
Természetesen ne legyen igazam, azt kívánom neki.
Új hozzászólás Aktív témák
- Szinte új, minőségi, állítható ritkítóolló
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Apple iPhone 14 Pro Max (USA Model) / 256GB / Gyári függeteln / (CSAK E-SIM) / 12 Hó garancia
- Új Dell 13 XPS 9315 FHD+ IPS i7-1250U 4.7Ghz 10mag 16GB RAM 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest