Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Morris #3471 üzenetére

    Én is épp olyan hangulatban vagyok, hogy kell minden és kész. Amúgy sem szándékoztam az elektromos gépet teljesen leváltani, mert egyszerűen a meglévő Bosch Rotak32 és az annál is kisebb, 2-3 éve 10ezer FT-os tescoban vett MTD egyszerűen olyan pehelykönnyű, hogy a szára végénél fogva is lehet emelgetni.
    Vannak továbbá tologatóssal megközelíthetetlen tujafás kerítés szegélyeim is, nem is kevés, amire megint csak rá kellett jönnöm, hogy kell a benzines fűkasza is. Igaz, hogy pokoli koszos munkát végez, de havonta 1x elviselem. (Mifelénk amúgy is az lett a divat, hogy az emberek egyetlen fűnyírót használnak, az pedig szinte mindenkinek a Stihl benzines fűkasza. Lehetőleg FS 410 és a fölötti, közel 300 ezres kategória. Pár éve próbálom megfejteni ezeknek a titkát és vonzerejét, de kb. annyi lehet, hogy a Stihl FS 410 az a 2020-as évek falusi Stihl fűrésze. Az is elengedhetetlen minden háztartásba, hát most már a benzines, 250-350ezres kasza is. Igaz, hogy ennyiből kijönne egy márkás és profi benzines tologatós, önjárós gép, elektromos és egy benzines kasza is, de valamiért ebben a szegmensben kizárólag a csúcskategória kell mindenkinek, ha mindjárt csak a hátsó udvar 50m2 füvére is, akkor is)...

    Én inkább tartok egy 25 ezres Bosch Rotak32-t, egy Güde fűkaszát és épp nyomában vagyok egy önjárós gépnek, hogy az egyenes, nagyméretű hátsó kertre is legyen egy megoldás...

    Viszont épp ezért vívódom, hogy elégedjek-e meg az Alko 4.66 SPB-vel, vagy menjek egy spécibb, nagyobb, nehezebb, több fokozatban önjárós gépért és szánjak rá még 50k-val többet mondjuk.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés