Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40401) w333


w333
félisten

Margit-sziget vegyes képek ... Galaxy S6

Kép1, Kép2, Kép3, Kép4, Kép5, Kép6, Kép7, Kép8, Kép9, Kép10 !
link1, link2, link3, link4, link5, link6, link7, link8, link9, link10

folyt ...

Kép11, Kép12, Kép13, Kép14, Kép15, Kép16, Kép17, Kép18, Kép19, Kép20 !
link11, link12, link13, link14, link15, link16, link17, link18, link19, link20

[ Módosította: BigBlackDog ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40402) irgum válasza w333 (#40401) üzenetére


irgum
addikt

Egyik jobb, mint a másik! ;] :DD

A videó is szenzációs! :C

[ Szerkesztve ]

(#40403) w333 válasza irgum (#40402) üzenetére


w333
félisten

Köszi ... :R

Aztán még +1 bónusz Videó, de sajnos elfelejtettem a 60FPS -t :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40404) rizso válasza w333 (#40401) üzenetére


rizso
addikt

Tudom én vagyok a lusta tróger, de nem lehetne direkt linket?? :) Szerintem sokkal több ember értékelne egy egy kattintásos teljes méretet, mint az exif infókat (aki meg az érdekel, úgyis megnézi) ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#40405) w333 válasza rizso (#40404) üzenetére


w333
félisten

Legközelebb megy fel a Flickr -re mert úgy még sokkal egyszerűbb ... :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40406) B-L-A-C-K válasza w333 (#40401) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem ki lehet jelenteni hogy jelenleg ez a telefon lő a legjobb képet...

(#40407) irgum válasza B-L-A-C-K (#40406) üzenetére


irgum
addikt

Na ne olyan forrón...

Pár szintén szenzációs tavaszi virágos fotó iPhone 6 Plus-szal! :C

1
2
3

Na ugye, hogy nem olyan egyértelmű?!

(#40408) rizso válasza w333 (#40405) üzenetére


rizso
addikt

Felőlem mehet bárhová, ha egy kattintásra teljes méretben látom ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#40409) B-L-A-C-K válasza irgum (#40407) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudod nekem is volt plus, illetve sima 6, illetve most mondhatnám azt is hogy hasonló vagy jobb mert én is ájfónos vagyok, de nem. Nekem jobban tetszik a Samsung képe.

(#40410) irgum válasza B-L-A-C-K (#40409) üzenetére


irgum
addikt

Sajnálom, akkor itt nagyon nem pendülünk egy húron. Úgy látom az S6 nem egy rossz fotós telefon, de lenne még mit tanulnia az i6 Plus-tól...

Szerk: Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#40411) w333 válasza B-L-A-C-K (#40406) üzenetére


w333
félisten

Köszi ... :R és igen tényleg fenomenális ! :))

(#40407) irgum

Szép ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40412) legiaap válasza irgum (#40410) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem is az S6 a legjobb fotós most a piacon.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40413) w333 válasza legiaap (#40412) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

Szerk.

Videónak a hangja szerintem valami eszméletlen jó szól, szépen kiszűri a háttérzajokat és Stereoba nyomja, nem is hallottam még ilyen szépet egy telefontól komolyan meglepődtem, azért a G2 után kicsit más az egész :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40414) irgum válasza legiaap (#40412) üzenetére


irgum
addikt

Úgy látom, hogy csak én látom itt elfogultság nélkül a dolgokat... ;]

(#40415) Danny750 válasza irgum (#40414) üzenetére


Danny750
őstag

Szerintem egyezzünk ki döntetlenben ;)
(Viszont minden másban ios :P )

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#40416) s3nsitivity válasza w333 (#40413) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Azért a videó nekem nem vitte a pálmát.. főleg a hangja. Megvan még az a doboz hang feeling.
Abban szvsz még mindig a HTC a legnyerőbb. Főleg egy koncert felvételnél mondjuk.

Bár az M9-et még nem láttam mit produkál de az M8 az fenomenális volt. :K

Amúgy a felmérésünk szerint az S6 / Lumia 930 - 1020 - 150 quartet a legjobb fotós. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#40417) w333 válasza s3nsitivity (#40416) üzenetére


w333
félisten

Doboz hang ? :Y mint hallgatod te ? valami jó fülessel nézd meg ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40418) Danny750 válasza w333 (#40417) üzenetére


Danny750
őstag

A videó valóban nagyon korrekt ,minden szempontból :D

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#40419) Viktor0610 válasza s3nsitivity (#40416) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Főleg egy koncert felvételnél mondjuk."

De utálom azokat, akik egy koncerten a koncert HALLGATÁSA/NÉZÉSE helyett a telefonjukkal veszik a műsort. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#40420) s3nsitivity válasza w333 (#40417) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Egy f@sza 5.1 -en ;]

(#40419) Viktor0610

A kettő nem minden esetben zárja ki egymást. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#40421) irgum válasza Danny750 (#40415) üzenetére


irgum
addikt

A természetes hatása a fotóknak és hogy nem fájdul bele a fejem ha kinagyítom a növényzetet, az i6 felé billenti a mérleget még úgy is, hogy kevesebb a részlet a képeken. :R

(#40422) w333


w333
félisten

Mindenki ...

Hát nem tudom srácok nekem sem volt a Samu soha a szívem csücske viszont amit most felmutattak az egyszerűen minden eddigi megoldáson túlmutat, nem vagyok egyik márka "fan" sem viszont most vajuk be őszintén a Samu tényleg oda tette magát és ezt most nem azért mondom mert ilyen telefonom van, hanem azért mert tényleg nagyon jó, tudom lehet most sok embert megbántok de végre úgy érzem hogy elérték az Apple szintjét (sőt még túl is szárnyaltak rajta) végre megvan a prémium anyaghasználat ami szerintem az iPhone 6 -tól is sokkal jobb, eszméletlen gyors az egész laggokal még nem nagyon találkoztam (pedig Nexus telefon is volt) kijelző egyszerűen gyönyörű, kamera + videó brutálisan jó, üzemidő nagyon jó, ilyen hűvös telefonom még nem volt (soha nem éreztem még langyosnak sem) 24 hónap prémium garancia a lehető legjobb, ráadásul mikor Nodika88 telefonját (Note 4) cserélték, egy kicsit beszélgettem a szervizessel és már ők is úgy állnak a dolgokhoz hogy nem nagyon javítják a telefont, sokkal egyszerűbb ha kicserélik egy új telefonra (végre ezt is elértük) szóval itt van még a feleségemnek az S4 (i9506) telefonja de tényleg nem lehet összehasonlítani az S6 -al mert teljesen más az egész, mintha nem is ugyan attól a gyártótól származna a két telefon, szóval hatalmas piros pont a Samunak végre felnőttek a nagyokhoz, pozitív csalódás az egész :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40423) ferrari1


ferrari1
őstag

Pár kép a mai kirándulásról az Apát Kúti pataknál.

Módosítatlan, automata módban készült képek.

S6

(#40424) irgum válasza w333 (#40422) üzenetére


irgum
addikt

Az lesz a vége, hogy beújítok én is egy S6-ra. Túl sok a pozitív infó róla, kezdem hitemet veszteni ami a szifont illeti! :R

Szerk: kicsit irigy vagyok rég jártam ilyen szép helyen!

[ Szerkesztve ]

(#40425) w333 válasza ferrari1 (#40423) üzenetére


w333
félisten

Túl sok itt a Galaxy S6 tulaj, ebből bünti lesz (na jó csak vicceltem) :DDD

Szerk.

Viccen kívül ... a képek zseniálisak, nagyon jók :K

(#40424) irgum

Várunk szeretettel a Galaxy S6 táborba ! :C :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40426) ferrari1 válasza w333 (#40425) üzenetére


ferrari1
őstag

:R

(#40427) w333 válasza ferrari1 (#40426) üzenetére


w333
félisten

Basszus és tényleg a 100GB OneDrive ajándékot el is felejtettem ! :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40428) ferrari1 válasza w333 (#40427) üzenetére


ferrari1
őstag

Akkor hamar hamar! Jó az a 100GB :K Mondjuk én már ez előtt is használtam, még a 930 idejében szoktam rá.

[ Szerkesztve ]

(#40429) B-L-A-C-K válasza w333 (#40422) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Anyaghasználatban szerintem még most sincs iPhone szinten, az Edge meg főleg nem, volt alkalmam megtapizni a simát is meg az Edgét is az Auchanban.

(#40430) silentkiller


silentkiller
senior tag

Néhány kép az elmúlt napokról, Mezőtúr és környéke...

Virágba borult fa - Direkt link
Nyílik a lila orgona - Direkt link
Virágzik a cseresznye* - Direkt link
Fehér orgona - Direkt link

*észreveszitek a potyautast? :D

Samsung Galaxy S5 gyári kamera app, érintetlen képek.

[ Módosította: BigBlackDog ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#40431) Danny750 válasza B-L-A-C-K (#40429) üzenetére


Danny750
őstag

Azért az Apple nem most kezdett ilyen anyagokat alkalmazni, ellentétben a Samuval...
Meg van hova fejlődnie a koreai cégnek , de rengeteget fejlődtek ;)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#40432) B-L-A-C-K válasza Danny750 (#40431) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez oké, de én erre a kijelentésre válaszoltam:

"....végre úgy érzem hogy elérték az Apple szintjét (sőt még túl is szárnyaltak rajta) végre megvan a prémium anyaghasználat ami szerintem az iPhone 6 -tól is sokkal jobb"

Azaz, ez a véleményem szerint közel sem így van, és mondom nem védeni akarom az ájfónt mert nem szokásom ha valamiben rosszabb, de anyaghasználatban biztos nem éri el a szintjét még.

[ Szerkesztve ]

(#40433) Danny750 válasza B-L-A-C-K (#40432) üzenetére


Danny750
őstag

Kicsit az elfogultság is beszél sokakból....
Természetesen én is úgy értettem, csak rosszul fejtettem ki..
Amúgy is miben lehetne jobb a Samu?? Anyaghasznalatban ne már :D

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#40434) Blyan válasza irgum (#40410) üzenetére


Blyan
félisten

LOL

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40435) w333 válasza B-L-A-C-K (#40429) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom és Media M. -ben fogtam az i6 -t és nekem olyan gyenge lemez hátlapnak tűnik, tudom hogy nem azt viszont kicsit ha csavargatod (feszíted) akkor picit recseg az egész, tudom hogy nagyon erős de akkor is érzetre gyengének tűnik (de az is lehet hogy sok "Bend" videót néztem mostanában és azért van ez az érzés bennem) S6 -t sokkal masszívabbnak tűnik kézbe fogva is :K különben az Edge valamivel gyengusabb (a kevesebb fém miatt) de engem inkább a fogása és a hajlított kijelző fénytörése ami idegesített :D

(#40431) Danny750

LOL ... hát ők sem most kezdték Samunak nagyon sok fém telefonja volt régen (igen-igen Buta telefonok) aztán valahogy elkezdték a Biliműanyagokat gyártani, emlékezzünk csak vissza pl. a Wave sorozat ;)

(#40436) B-L-A-C-K

Lehet hogy amit én fogtam már szét volt szadízva, kicsit csavargattam és a kijelző elkezdett kiemelkedni a fém házból az ami recsegett kicsit :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40436) B-L-A-C-K válasza w333 (#40435) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Recseg? :) Nincs is benne ami recsegjen, a műanyag szokott recsegni. Na de ebbe bele se megyek, tiszteletbe tartom a véleményed maradjunk annyiba...;)

(#40437) s3nsitivity válasza B-L-A-C-K (#40432) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Én speciel mindig is utáltam a szifon anyaghasználatát.. Törékeny sz@r, fogása se kellemes.. nekem. :D

Egy jó alu HTC, vagy egy prémium Nexus kenterbe veri.

Samsung nekem még mindig játék telefon.. Mondjuk az egyetlen ami vissza tart a vásárlástól az a design.. de ki tudja lehet megtörök. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#40438) Blyan válasza B-L-A-C-K (#40436) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem hagyd, totál elvakult lett amióta S6-ot vett. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40439) irgum válasza Blyan (#40434) üzenetére


irgum
addikt

Mert nem ájultam el? Lol!

(#40440) Danny750 válasza w333 (#40435) üzenetére


Danny750
őstag

A Samu meg törik nem hajlik :P
De tényleg ne offoljunk ennyit

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#40441) Blyan válasza irgum (#40439) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem mindegy, de vicces az elfogultság vice-versa. :) No offense, mindekinek igaza van. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40442) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Elnézést, hogy kicsit terelem a szót e Hatalma's eszmecsere közepette, csak szeretném jelezni, hogy elkészült a topik összefoglaló remélhetőleg már az utolsó, végleges tervezete. Személy szerint úgy képzeltem el, hogy csak az összefoglaló 1. fejezete (1. Képek megosztására vonatkozó szabályok) lenne bemásolva a téma összefoglalóba, alatta pedig a teljes logoutos írás lenne linkelve. Így a lényeg látszódna azonnal, viszont a gyakrabban frissítendő információk könnyebben aktualizálhatóak. Ez így megfelelő szerintetek? :)

[ Szerkesztve ]

(#40443) Blyan válasza BigBlackDog (#40442) üzenetére


Blyan
félisten

Elég korrekt. Az első rész úgyis kőbe van vésve, a többit meg legalább lehet változtatni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40444) hito válasza B-L-A-C-K (#40406) üzenetére


hito
nagyúr

Lassan! :D Jaja, 808 után maximum, de még úgyse mernék kijelenteni ilyet. Természetesen ha a kamera feature-öket is idevesszük, akkor földbe döngöli a 808-at, de ha szimplán a képminőséget nézzük, akkor messze van ez még a 808-tól. Éjszakaiban meg középszerű. Jó fényviszonyok között, nappal kiemelkedően jó. Majd ha ezt a szintet meglövi valaki S6-tal, akkor egyet fogok érteni ezzel a kijelentéssel ;]

Addig úgy fogalmaznék, hogy bizonyos szempontból az egyik legjobb most, top5-ben benne van. Valamiben első helyen, valamiben pedig nem. Pl. P8 is elkeni a száját néhány dologban.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#40445) irgum válasza Blyan (#40441) üzenetére


irgum
addikt

Én nem teljesen írtam mindent komolyan, csupán kicsit egyengettem a sínt, mert a vonat nagyon elment a Samu irányába.

(#40446) w333 válasza s3nsitivity (#40437) üzenetére


w333
félisten

Én 2 hetet adok neked és szerintem már te is S6 tulaj leszel ... :DDD

(#40438) Blyan

Persze ;]

(#40442) BigBlackDog

Korrekt ... :R

(#40444) hito

Szép-szép ez a 808 tényleg verhetetlen, csak kár hogy nincs Play Áruház :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40447) Blyan válasza hito (#40444) üzenetére


Blyan
félisten

Meg ezeket...

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40448) hito válasza w333 (#40446) üzenetére


hito
nagyúr

Teszek én a Play-re! Egy fényképezőbe minek Play áruház? :DDD Egyébként mellette meg cserélgetem a droidos telefonjaimat, 808-at csak fotózásra használom.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#40449) w333 válasza hito (#40448) üzenetére


w333
félisten

De akkor mi értelme ... ennyi erővel akár egy kompakt sokkal komolyabb "Milc" is lehetne a zsebedben, de javítsatok ki ha rosszul látom :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40450) hito válasza Blyan (#40447) üzenetére


hito
nagyúr

:Y Botrány! Én sajnálom a legjobban, hogy még egy darabig tuti nem fogunk semmilyen telefonnal ilyen szintűt lőni :(

w333: nagyobb, drágább, körülményesebb, szarabb? És az csak egy fényképező (ez meg tartaléktelefon, FM transmitter, analóg és digitális jelkimenettel rendelkező médialejátszó, soroljam? :) ), amire nekem egyébként szükségem sincs. Nem vagyok olyan ügyes, hogy megérje befektetnem. Ez 20eFt volt, az lenne kitobjektívvel 60-70eFt. Normális lencsékkel meg 150-200eFt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.