Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30151) sh4d0w válasza shteer (#30146) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Olyat azért lehet látni eleget, hogy az első helyezett nyomás alatt hibázik. A többi azért nem szokványos ;)

https://www.coreinfinity.tech

(#30152) AMD Power válasza Oliverda (#30147) üzenetére


AMD Power
titán

Abban sáros az biztos. Az Alsonos az verseny baleset volt

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30153) shteer válasza darál0w (#30149) üzenetére


shteer
titán

:DDD
+ azért itt is összehordtunk némi könnyfakasztót

..szerintem jónak tűnik

(#30154) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

egyébként nem tudom ki mennyire figyelte gombost a komplett versenyen, a defektjét követő kerékcsere után az utolsó helyen állt (igaz az SC mögött). szóval beleszámítva a baromságait ma, utolsóról az első helyre feljönni versenyben annyira nem rossz teljesítmény. :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30155) darál0w válasza shteer (#30153) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30156) ETOM


ETOM
addikt

b@zmeg sumi lemaradt a dobogóról! :( :DDD

(#30157) Mika1227


Mika1227
őstag

Végre nem Vettel, :C :C :C nem bírja még a nyomást! Ha elmegy az elején akkor oké, de itt látszik, hogy még nem akkora ász!
Remélem nem kap büntetést!!!

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#30158) shteer válasza darál0w (#30155) üzenetére


shteer
titán

és az interjúk hiányát hogy szeszrja mindenki :DD

..szerintem jónak tűnik

(#30159) Motion_Blur válasza AMD Power (#30152) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csak az bökkenő hogy ebben az esetben mindkét fél érdeke azonos. Úgyhogy az lesz amit Oliverda ír, nem fog kapni büntetést. Már megkaphatta volna futam közben.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30160) rocket válasza sh4d0w (#30143) üzenetére


rocket
nagyúr

Nekem semleges nezokent inkabb Charlie Whiting babeloadasarol, katasztrofa volt ami muvelt, ideje lenne nyugdijazni.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#30161) Neoteric


Neoteric
addikt

Méghogy reklám nélkül jön a film egyből.. :))

Na mind1, ez izgalmas futam volt, bárki bármit mond. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#30162) barnam_


barnam_
nagyúr

Számomra ez a futam MSC "visszatérése" miatt mindenképpen emlékezetes marad :R Persze egy dobogó szebb lenne, majd meglátjuk megbüntetik-e Button-t. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy pénz büntetésben fogják részesíteni - hogy megmaradjon az első helye.

(#30163) DopeBob


DopeBob
addikt

Egyébként a Ferrarinak sem érdeke szerintem, hogy Buttont büntessék, gondolom még Ők is mennek a VB-ért (legalábbis így gondolják ;] ) Alonsonak úgysem adnak pontot, Vettelnek viszont 7-el kevesebb, ha Button marad az első

MZ/X

(#30164) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Annyit szeretnék mondani hogy 7 világbajnoki cím...
Évek óta először szurkoltam úgy mint régen, úúúristen de jó volt, mindent megadtam volna csak hogy dobogón láthassam, remélem meg lesz még idén, mert nem rajta múlik!

(#30165) venember83 válasza Motion_Blur (#30159) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát akkor saját csapattársat ki lehet ütni gond nélkül, a szabály nem véd a saját csapattárssal szemben?

(#30166) Nowhereman válasza Motion_Blur (#30129) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha meg Gombos nem teszi a falra Lajost, akkor két meki ment volna el Vettelnek...

Utánam a kondenzcsik!

(#30167) sh4d0w válasza rocket (#30160) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem nagyon értettem, előbb miért nem lengették be a pirosat, aztán meg mi a f*sznak kellett 9 kört menni az SC mögött... de a futam elhomályosítja ezeket a marhaságokat.

https://www.coreinfinity.tech

(#30168) Templomegere válasza barnam_ (#30162) üzenetére


Templomegere
senior tag

én a Mercedes helyében leragasztanám a verdán a csillagot , aztán ahogy jönnek az eredmények apránként kapargatnám le . Mert ez a kocsi nem méltó arra a jelre egyenlőre .

(#30169) FireKeeper válasza barnam_ (#30162) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de az is lehet hogy egy hétig hami és alo szennyesét kell mosnia, csak extra másodpercet ne kapjon...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30170) grabber


grabber
addikt

Vettel egy gyorsabb kocsi ellen 3 kör alatt kicsúszott.Pedig eddig mindig nála volt a gyorsabb kocsi.Ennyire hibátlan a vezetése.Megmutatta,azt hogy Hamilton 60 kört megy így,ő meg csak 3-at.
Vissza lehet venni az istenítésből és ha majd valós körülmények között nézzük a pilótákat lehet jönni,hogy ki a legjobb."Fejben nagyon ott van".LOL

Mennyire vártam ezt a pillanatot.Button még mutogatot is

Schumacher-nek meg nagy respect.Nevéhez méltón versenyzett,csak az eredmény nem jött össze.

(#30171) darál0w válasza shteer (#30158) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azért meghallgatnám Buttont...

meg Vettel nyivákolását is...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30172) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Húú, Vettel de morci az interjú alatt...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#30173) Motion_Blur válasza barnam_ (#30162) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Inter gumikon ugyanolyan gyors volt mint Vettel, ketten nagyon komoly tempót mentek. Kár hogy felszáradt a pálya. Utána csúnyán elfogyott a Merci, 3-4mp-eket kapott MS..

De tényleg szép volt.

Ja és most hol volt a nagy Nico Rosberg?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30174) dokar


dokar
addikt

miért volt ilyen lassú a végén vettel? túl sok benya megmaradhatott a sok sc miatt? esetleg kers?

extra - SEXRay

(#30175) -Mike- válasza Motion_Blur (#30173) üzenetére


-Mike-
addikt

Canada nem dry....

(#30176) Templomegere válasza Motion_Blur (#30173) üzenetére


Templomegere
senior tag

mosdóban , sír , és borotválkozik

(#30177) szőröscica


szőröscica
addikt

MSC nem semmit versenyzett, ha nincs a DRS, szerintem behozta volna második helyre az autót!

Vettel meg először került valóban test-test elleni küzdelembe, egy olyan autó ellen, ami hasonló képességű, mint az övé, és egyből el is vesztette. Ezt még tanulni kell, mert egyébként tiszta pályán marha gyors, de az idegei még nem jók.

(#30178) venember83 válasza -Mike- (#30175) üzenetére


venember83
nagyúr

(#30179) deter


deter
aktív tag

Nem értem Vettellel mi a bajotok? Talán a legtehetségesebb pilóta a jelenlegi mezőnyben. És az ő sikerei messze nem olyan értékűek, mint Button 2009-es menetelése, ahol gyakorlatilag csak a technikának köszönhette a győzelmeit. Másfelől, igen etikátlannak tartom, hogy csak verseny után vizsgálják a Jenson szabálytalankodásait. Miközben egyértelműen ő a felelős, mind Hamilton, mind pedig Alosno kieséért. Habár Hamiltont nem sajnálom. Legunszimpatikusabb versenyző. A mostani futamon, Schumacher második helyének örültem volna leginkább, annak ellenére, hogy Ferrarit favorizálom.

(#30180) Oliverda válasza venember83 (#30165) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezért kapott valamelyik valamit? Úgy rémlik, hogy nem, ami azt jelenti, hogy igen (mármint a kérdésedre a válasz).

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30181) ETOM válasza mrlujoak (#30172) üzenetére


ETOM
addikt

sumi volt a nem semmi én is úgy szurkoltam mint anno régi szép idők.. :DDD de az auto egy szar volt... áhh..

látszik a tapasztalata és tudása mindenki esett kelt ö meg simán tolta :D

(#30182) helkis válasza shteer (#30158) üzenetére


helkis
addikt

ja nem kicsit gázos, hogy 4órát letolnak élőben, de 10perc interjúra már nem fussa.. :(

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#30183) Mika1227 válasza grabber (#30170) üzenetére


Mika1227
őstag

Maximálisan egyetértek! :R :C
Annak ellenére, hogy Vettel jó pilóta csak a nyomást nem bírta, legalábbis most!
Én nem vagyok Vettel ellen, tényleg jó de hát azért ezt illet volna behoznia az első helyen vagy legalábbis nem hibázni és ha az egyenesben elmegy Button arról már nem Ő tehet de így azért........

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#30184) proof88


proof88
addikt

be kéne zárni a topikot 1 napra mert mindenki trollkodik :D

(#30185) barnam_ válasza Templomegere (#30168) üzenetére


barnam_
nagyúr

És egy ideig nem is lesz méltó...

(#30173) Motion_Blur: várom a következő esős futamot :)
száraz pályán esélye se lesz villantani a Mercinek.

(#30169) FireKeeper: :DD

(#30186) venember83 válasza deter (#30179) üzenetére


venember83
nagyúr

"És az ő sikerei messze nem olyan értékűek, mint Button 2009-es menetelése, ahol gyakorlatilag csak a technikának köszönhette a győzelmeit."

Tehát nem a Red Bull magasan a legjobb autó a mezőnyben? :Y

(#30187) rocket válasza Oliverda (#30180) üzenetére


rocket
nagyúr

Nekem is ugy remlik nem kaptak buntetest.

#30179: Vettel nem a technikanak koszonheti a meneteleset?

#30182: Muszaj nekik, az elo adast nem lehet megszakitani csak reklammal, viszont az interjut mar nem kotelezo leadni.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#30188) eXodus válasza Oliverda (#30180) üzenetére


eXodus
őstag

Már megint olyan videót szúrsz be aminek köze sincs a mostani esethez?

Többiek miről beszéltek amikor azt írjátok h nem bírja a nyomást vettel?
4óra alatt egy kicsit csúszott meg... A többiek ott ütköznek ahol tudnak... Ezek szereint az össezs többi versenyző még ennyire nem bírja a nyomást...

[ Szerkesztve ]

(#30189) shteer válasza helkis (#30182) üzenetére


shteer
titán

az már nincs rögzítve a szerződésben

..szerintem jónak tűnik

(#30190) venember83 válasza Oliverda (#30180) üzenetére


venember83
nagyúr

Senna - Prost, mclarenes idők? Mintha rémlene 1-2 büntetés.

(#30191) zuchy


zuchy
őstag

Ez kemény futam volt. Kár, hogy MS-nek nem jött össze a dobogó, még ha meg is büntetik Buttont, akkor se állhat a pódiumon. Egyszerűen szárazon kevés a kocsi, amíg vizes volt a pálya, addig nem volt gond. Meg hát a DSR is rátett egy lapáttal. Rosberg folyton bajba keveredett, a végén is első szárny nélkül jött be.

PC-STYLE.hu

(#30192) -Mike- válasza venember83 (#30178) üzenetére


-Mike-
addikt

Remélem elnézed nekem, hogy nem fogom itt tölteni az f1es versenyt és végigolvasni ezt a sok sületlenséget amit idehánynak a futam alatt. Köszönöm. :)

(#30193) CoolBoy323 válasza helkis (#30182) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mit vársz ettől a tetü csatornától? :(

DE a német RTL se közvetítette az interjúkat :o pedig ők mindent szoktak...

Schumit én is nagyon sajnálom... úgyis 3. lesz, mert Buttont MEG KELL büntetni (nascarban lenne a helye :D) de szebb lett volna a dobogón Schumi!!
(vagy 2. helyen, csak nem ezzel a fostalicska merdzsóval)

(#30194) kpal


kpal
veterán

na kinyert ? nem vok otthon telorol irok.

(#30195) r4z válasza kpal (#30194) üzenetére


r4z
nagyúr

Button - Vettel - Webber - Schumi

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30196) .bableWes


.bableWes
őstag

látom a mekik nagyon kamikázéznak...
viszont Button hajrája szép volt. Vettel meg végre hibázott.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#30197) darál0w válasza deter (#30179) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mert most Vettel a tehetsége miatt áll magasan az első helyen? nemhiszem...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30198) Oliverda válasza venember83 (#30190) üzenetére


Oliverda
félisten

Na az már tényleg régen volt. Na meg akkor is leginkább Senna kapta a büntetéseket és tudjuk, hogy miért (vagy inkább ki miatt).

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30199) kukinyo válasza grabber (#30170) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezek szerint az eddigi eredményeit csak a szerencsének tudod be?
Akinek a mezőnyben idáig nagy szerencséje volt az hami.Soha nem ő tört össze a "szabályos előzéseinél" Vettel Barcelonába 11 körön át tartotta a "legjobbat" ;]
Akkor tényleg nincs ott fejben ugye?

(#30200) siriq


siriq
őstag

AZ SC vezetojevel kapcsolatban pedig szomoruan erzek. O vezette a mezonyt de megsem gyozott(BBC)

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.